33. BIEG ZBĄSKICH

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy
301 Marek Antosz 1969 Leszno
302 Marek Piesik 1977 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
303 Marek Kusior 1984 Zbąszynek Trawa i Kamienie
304 Marek Wojciechowski 1960 Gniezno Night Runners Gniezno
305 Marek Stachowiak 1978 Rokietnica Rokietnica Biega/Owoc Biega Team
306 Marek Maćkowiak 1979 Grodzisk Wlkp OSP Grodzisk Wielkopolski
307 Maria Danielczyk 1991 Piaski Kobiety w biegu
308 MARIAN ZDANOWSKI 1956 Poznań
309 Mariusz Szczotka 1980 Mrowino Rasterflex Team
310 Mariusz Wawrzyniuk 1979 Skwierzyna
311 Mariusz Szczecinski 1972 PIŁA
312 Mariusz Skotarczyk 1991 Kosieczyn
313 Mariusz Matecki 1973 Poznań Minionki Dachsera
314 MARIUSZ SPYCHAŁA 1971 Nowy Tomyśl ***** ***
315 Marlena Kwaśnik 1981 Zbąszyń SKPD Sport TEAM
316 Marlena Wieczorek 1989 Grodzisk Wielkopolski
317 Martyna Pajor 2000 Wronki
318 Marzena Kaczmarska 1978 Osiniec RUN4FUN
319 Marzenna Perz 1968 Bukowiec lub wybierz z listy
320 Mateusz Nagucki 1985 Opalenica brak
321 Mateusz Żygalski 2004 Nowy Tomyśl
322 Małgorzata Adamczak 1975 Grodzisk Wielkopolski
323 Małgorzata Kreft 1987 Zbąszyń
324 Małgorzata Mizerska 1972 Nowe Tłoki
325 Michał Minta 1986 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
326 Michał Warmuz 1975 Glinno
327 Michał Łukaszewski 1984 Luboń #zaliniametyteam
328 Michał Wocal 1980 Gorzów Wlkp.
329 Michał Leszczyński 1978 Deszczno Syberian Husky Team
330 Michał Majewski 1984 Bierzglinek Spin Force Runners
331 Michał Żok 1995 Wolsztyn
332 Michał Prządka 1979 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
333 Michał Bazyli 1986 Rybojedzko brak
334 Michał Ciebielski 1972 Pniewy
335 MICHAŁ KRZYŻAK 1982 KOZUCHÓW FORREST TEAM
336 Michał Minta 1986 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
337 Michał Siwy 1990 Zielona Góra
338 Michał Łysiak 1978 Zbąszynek, pow. świebodziński
339 Michał Dębiec 1984 Poznań
340 Michał Mandosik 1982 Toruń TEAMOCHAL
341 Michał Stachowiak 1977 Wojnowice
342 Michał Tic 1990 Kąkolewo TIC TEAM
343 Michał Bończek 1977 Leszno SP9 Leszno
344 Michał Grabowski 1986 Łowęcin
345 Mieczysław Przyborowski 1959 Poznań REMET TEAM
346 Mieczysław Klupś 1959 Suchy Las
347 Mikołaj Szymkowiak 1988 Czempiń
348 Mikołaj Siennicki 1974 Poznań
349 Mikołaj Czapracki 1994 Nowy Tomyśl lub wybierz z listy
350 Mikołaj Głuchy 1994 Poznań
351 Milena Pawlak 1987 Przecław
352 Milena Miszta 1992 Zbąszynek KolecTEAM Zbąszynek
353 Mirosław Kuczyński 1979 Międzyrzecz 17WBZ
354 Mirosław Antkowiak 1964 Krosno Odrzańskie BBL Krosno Odrzańskie
355 Mirosław Kaczmarek 1970 Kościan Kościan Team
356 Mirosław Gralak 1984 Międzychód
357 Mirosław Sudzik 1980 Rakoniewice
358 Miłosz Wałęsa 1986 Nowy Tomyśl
359 Monika Białasik 1987 Poznań Kobiety Biegają
360 Monika Pająk 1982 Skórzewo Hernik Team
361 MONIKA MURO 1978 GORZÓW WIELKOPOLSKI
362 Monika Dolcka-Jankiewicz 1980 Nowy Tomyśl BBest
363 Monika Czekała 1980 Grodzisk Wielkopolski KĄKOLEWO BIEGA
364 Monika Jeziorecka-Borucka 1985 Podrzewie Aktywnie w Pniewach
365 Monika Kaczmarek 1980 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
366 Monika Gassem 1977 Zbąszyń Tkkf Łabędź Zbąszyń
367 Monika Szymczak 1984 Piła Króliczki W Plecaku
368 Natalia Walkowiak 1987 Włoszakowice
369 NATALIA SIWKA 1995 KOZUCHÓW FORREST TEAM
370 Natalia Wałęsa 1989 Nowy Tomyśl
371 Patrycja Górna 1992 Poznań Tuptańsko
372 Patrycja Witkowska 1988 Zbąszyń Tkkf Łabędź Zbąszyń
373 Patrycja Galas-Kaczmarek 1983 Nowy Tomyśl LS Plus Recycling Team
374 Patryk Jakubowski 1980 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
375 Patryk Müller 1979 Zbąszyń
376 Paulina Brychcy-Nowak 1982 Strzyżewo TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
377 Paulina Jankowiak 1982 Włoszakowice
378 Paulina Świergiel 1985 Nowy Tomyśl lub wybierz z listy
379 Paweł Gracz 1983 Zbąszynek ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA
380 Paweł Cichowlas 1983 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
381 Paweł Przybylski 1992 Księginice #zaliniamety
382 Paweł Bartczak 1982 Kruszwica # DRUŻYNA SZPIKU
383 Paweł Walentowski 1976 Strzyżewo TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
384 Paweł Lehmann 1975 Zbąszyń Zbąszyń
385 Paweł Jarzyniewski 1980 Poznań
386 Paweł Lewandowski 1997 Gorzów Wielkopolski
387 Paweł Opaczyk 1957 Poznań
388 Paweł Jarnut 1992 Lwówek Rozbiegany Lwówek
389 Paweł Kaczmarek 1977 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
390 Paweł Ławniczak 1986 Zbąszyń TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
391 Paweł Grabka 1979 Zbąszyń HexCar Paweł Grabka
392 Paweł Muszyński 1991 Poznań Phoenix Contact
393 Paweł Miśkiewicz 1982 Nądnia
394 Piotr Cal 1969 Świebodzin @BiegWilkaWilkowo @5KRunEveryDay
395 Piotr Rosolski 1984 Rakoniewice PHU PRO-INSTAL PIOTR ROSOLSKI
396 Piotr Bartkowiak 1976 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza
397 Piotr Ługowski 1958 Poznań KLAS Szpot Swarzędz
398 Piotr Kuczyński 1956 Poznań NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
399 PIOTR KURZYŃSKI 1980 Nowy Tomyśl TEAMBEROTU
400 Piotr Wolin 1977 Świebodzin