33. BIEG ZBĄSKICH

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco
301 Cezary Sikorski 1970 Gubin BBL
302 Michał Minta 1986 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
303 Zbigniew Janowicz 1958 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
304 Błażej Drobnik 1987 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
305 Paweł Cichowlas 1983 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
306 Patryk Jakubowski 1980 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
307 Aleksandra Jastrzębska 1992 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
308 Artur Piaskowski 1990 Szewce Opalenicki Klub Biegacza
309 Michał Prządka 1979 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
310 Marek Piesik 1977 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
311 Dawid Kupczyński 1984 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
312 Sławomir Skotarek 1967 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
313 Robert Szypura 1970 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
314 Michał Minta 1986 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
315 Romualda Janowicz 1965 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
316 Honorata Janowicz 1995 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
317 Katarzyna Szypura 1972 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
318 Tomasz Kurek 1977 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
319 Barbara Zaranek 1971 Kowanówko KĘSY TEAM
320 Andrzej Paziewski 1972 Kowanówko Kuna Kowanówko
321 Robert Grypczyński 1969 Swarzędz Kuna Kowanówko
322 Jacek Piechalak 1969 Rokietnica Kuna Kowanówko
323 Maciej Olęderek 1969 Poznań Kuna Kowanówko
324 Remigiusz Bachorski 1984 Ciosaniec Zabiegani Sława
325 Paweł Gracz 1983 Zbąszynek ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA
326 Dorota Kliemann 1990 Zbąszyń TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
327 Paulina Brychcy-Nowak 1982 Strzyżewo TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
328 Łukasz Tobys 1987 Nądnia TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
329 Grzegorz Nowak 1979 Strzyżewo TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
330 Kinga Walentowska 1979 Strzyżewo TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
331 Jan Migdał 1959 Zbąszynek TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
332 Paweł Walentowski 1976 Strzyżewo TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
333 Agnieszka Wachowska 1988 Przyprostynia TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
334 Paweł Ławniczak 1986 Zbąszyń TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
335 MARCIN Marchewka 1989 Zbąszyń TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
336 Maciej Kornyło 1978 Chobienice TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
337 Anna Wośko 1981 Zbąszyń TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
338 Filip Gajewski 1996 Miedzichowo TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
339 Jakub Borkowski 1991 Zbąszyń TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
340 Bartosz Fimiński 1979 Nądnia TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
341 Łukasz Wituła 1988 Zbąszyń TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
342 Bożenka Borkowska 1968 Sulechów Sulma Sulechów
343 Agata Świątek 1993 Buk OSP Opalenica
344 Dawid Guzenda 1980 Poznań Aktywny Ostrzeszów
345 Robert Jarząbek 1973 Strzałkowo ŚGB
346 Piotr Ługowski 1958 Poznań KLAS Szpot Swarzędz
347 Robert Tylicki 1972 Leszno Karkonosz Running Team
348 Czesław Sienkiewicz 1958 krotoszyn ks krotosz krotoszyn
349 Karol Olejniczak 1970 Krotoszyn ks krotosz krotoszyn
350 Joanna Olejniczak 1972 Krotoszyn ks krotosz krotoszyn
351 Piotr Grzempowski 1988 Smoszew ks krotosz krotoszyn
352 Sergiusz Sójka 2000 Świnków ks krotosz krotoszyn
353 Rafał Sójka 1974 Gorzupia ks krotosz krotoszyn
354 Justyna Karolczak 1992 Krotoszyn ks krotosz krotoszyn
355 Milena Miszta 1992 Zbąszynek KolecTEAM Zbąszynek
356 Sylwia Kwiatek 1992 ZBĄSZYNEK KolecTEAM Zbąszynek
357 Krystian Krupa 1986 Poznan EITALIA.pl
358 Maciej Kucharski 1982 Opalenica OKB OPALENICA
359 Justyna Kurek 1979 Opalenica OKB OPALENICA
360 Zbigniew Kondera 1975 Glinno Króliczki W Plecaku
361 Agnieszka Podlecka 1984 Piła Króliczki W Plecaku
362 Monika Szymczak 1984 Piła Króliczki W Plecaku
363 ŁUKASZ ADAMCZAK 1989 ZBĄSZYŃ lub wybierz z listy
364 Marzenna Perz 1968 Bukowiec lub wybierz z listy
365 Mikołaj Czapracki 1994 Nowy Tomyśl lub wybierz z listy
366 Paulina Świergiel 1985 Nowy Tomyśl lub wybierz z listy
367 Hieronim Michalski 1963 Kościan TEAM KOŚCIAN
368 Przemysław Malicki 1975 Biskupice WSZYSTKOOBIEGANIU.PL
369 Jakub Bednarczyk 1972 Poznań BV
370 Dawid Talikadze 1985 Kościan LKS SANA Kościan
371 Maja Bultrowicz 2000 Kościan LKS SANA Kościan
372 Jacek Strabel 1980 komorniki KB Intrex Poznań
373 Zdzisław Urbańczyk 1957 Poznań SZS WIELKOPOLSKA
374 Roma Marciniak 1998 Rakoniewice Marciniak Team
375 Błażej Marciniak 1956 Wolsztyn Marciniak Team
376 Waldemar Marciniak 1960 Rakoniewice Marciniak Team
377 MAGDALENA Furmanek 1980 Środa Wlkp. SZNEKA RUNNERS TEAM
378 Piotr Furmanek 1979 Środa Wlkp. SZNEKA RUNNERS TEAM
379 Mieczysław Przyborowski 1959 Poznań REMET TEAM
380 Ryszard Waligórski 1957 Wolsztyn Wolsztynski Klub Biegowy
381 Andrzej Zielenda 1961 Rostarzewo Wolsztynski Klub Biegowy
382 Waldemar Telesz 1979 Wolsztyn Wolsztynski Klub Biegowy
383 Marcin Koziołek 1975 Wolsztyn Wolsztynski Klub Biegowy
384 Robert Kłosin 1973 Poznań 10
385 Joanna Domań 1976 Kiekrz Fehlau Run Team
386 Leszek Domań 1975 Kiekrz Fehlau Run Team
387 Bartosz Romaniuk 1988 Wschowa Endorfina Wschowa
388 Dominika Jurkowska 1990 Wschowa Endorfina Wschowa
389 Rafał Nowiński 1974 Wschowa Endorfina Wschowa
390 Paweł Bartczak 1982 Kruszwica # DRUŻYNA SZPIKU
391 Dawid Woga 1991 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU
392 Marcin Sroka 1978 Plewiska ST RUNNERS
393 Romek Pietrzak 1963 Rakownia Sks Oborniki
394 Krzysztof Skorliński 1972 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
395 Marcin Skorliński 1971 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
396 Paweł Kaczmarek 1977 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
397 Zbigniew Kruszona 1976 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
398 Paweł Lehmann 1975 Zbąszyń Zbąszyń
399 Anna Szymańska 1977 Kostrzyn Dąbrowski Team
400 Dawid Durek 1982 Jabłonna Klub Sportowy