33. BIEG ZBĄSKICH

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy
201 Andrzej Paziewski 1972 Kowanówko Kuna Kowanówko
202 Krzysztof Pawłowski 1975 Nądnia
203 Milena Pawlak 1987 Przecław
204 Agnieszka Pawlak 1986 Przeclaw
205 Jeremiasz Pawlak 1977 Nowy Tomyśl Team BEROTU
206 Alan Marek Patalas 1992 Zbąszyń
207 Dagmara Papierowska 1984 Poznań KB DęBIEC
208 Malgorzata Papaczek 1987 Opalenica
209 Martyna Pajor 2000 Wronki
210 RAFAŁ PAJCHROWSKI 1970 Opalenica
211 Monika Pająk 1982 Skórzewo Hernik Team
212 Jacek Pachla 1971 Szamotuły KB Szamotuły
213 Radosław Orszewski 1980 Wrocław
214 Marcin Opioła 1977 Zbąszyń Rusz się Człowieku
215 Paweł Opaczyk 1957 Poznań
216 Karol Olender 1977 Babimost Karol Olender
217 Krzysztof Olejniczak 1967 Gostyń AGROZI
218 Karol Olejniczak 1970 Krotoszyn ks krotosz krotoszyn
219 Joanna Olejniczak 1972 Krotoszyn ks krotosz krotoszyn
220 Maciej Olęderek 1969 Poznań Kuna Kowanówko
221 Rafał Nowiński 1974 Wschowa Endorfina Wschowa
222 Tomasz Nowicki 1990 Poznań Tata Jagny EZP
223 Ryszard Nowakowski 1976 Poznań
224 Grzegorz Nowak 1979 Strzyżewo TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
225 Andrzej Nowak 1975 Kąkolewo KĄKOLEWO BIEGA
226 Ewa Nowak 1976 Kąkolewo KĄKOLEWO BIEGA
227 Andrzej Nowak 1968 Parkowo
228 Anna Nowaczyk 1984 Grodzisk Wielkopolski Łodyga Athletic Team
229 tadeusz napierała 1960 głogów TEGES
230 Marcin Napierała 1980 Koziegłowy
231 Grzegorz Nahaczewski 1975 Nowy Tomyśl
232 Mateusz Nagucki 1985 Opalenica brak
233 Karol Nagucki 1993 Opalenica
234 Paweł Muszyński 1991 Poznań Phoenix Contact
235 Anna Musiał 1991 Poznań DBL
236 MONIKA MURO 1978 GORZÓW WIELKOPOLSKI
237 Patryk Müller 1979 Zbąszyń
238 Jerzy Mucha 1959 Międzyrzecz TEAM OLA
239 Daniel Molicki 1975 Kębłowo
240 Daniel Molenda 1989 Zbąszyń
241 Tomasz Molenda 1993 Zbąszyń
242 Krzysztof Mleczak 1995 Nowy Tomyśl
243 Małgorzata Mizerska 1972 Nowe Tłoki
244 Karol Miszta 1985 Zbąszynek KolecTEAM
245 Milena Miszta 1992 Zbąszynek KolecTEAM Zbąszynek
246 Paweł Miśkiewicz 1982 Nądnia
247 Radosław Misiorny 1973 Poznań
248 Agnieszka Mirek 1979 Przyprostynia
249 Michał Minta 1986 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
250 Michał Minta 1986 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
251 Józef Mika 1960 Poznań 100 Marathon Club Poland
252 Jan Migdał 1959 Zbąszynek TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
253 Szymon Mierzyński 1977 Zbąszyń KolecTEAM
254 Adrian Mielcarek 1991 Poznań Minionki Dachsera
255 Hieronim Michalski 1963 Kościan TEAM KOŚCIAN
256 Renata Michalska 1977 Granowo Biegająca z Granowa
257 Maciej Michalik 1994 Bobrowniki
258 Tomasz Michalak 1976 Bolewice
259 Piotr Michalak 1988 Gorzów Wielkopolski Friendly Fire
260 Bartosz Mendel 1973 Rokietnica
261 Marcin Mazur 1988 Nądnia KolecTEAM
262 Wiktor Mazur 1986 Kościan
263 Łukasz Mazur 1982 Zbąszynek KolecTEAM
264 Jakub Mazanka 1976 Borówiec
265 Wiktor Mazanka 2004 Borówiec
266 Krzysztof Matysiak 1977 Srem
267 Magdalena Matuszczak 1979 Miedzichowo
268 Julia Matukiewicz 1986 Zielona Góra
269 Mariusz Matecki 1973 Poznań Minionki Dachsera
270 Joanna Marszałkiewicz 1981 Nowy Tomyśl B.Braun B.Best / NKB Chyży
271 Anita Marek 1995 Chocianów
272 Krzysztof Marcinowski 1977 Plewiska RUN4FUN
273 Filip Marcinkowski 1992 Wolsztyn
274 Sylwia Marcinkowska 1978 Oborniki
275 Roma Marciniak 1998 Rakoniewice Marciniak Team
276 Błażej Marciniak 1956 Wolsztyn Marciniak Team
277 Waldemar Marciniak 1960 Rakoniewice Marciniak Team
278 Adrian Marchlewski 1988 Strzyżewo Tkkf Łabędź Zbąszyń
279 MARCIN Marchewka 1989 Zbąszyń TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
280 Marcin Mańkowski 1981 Zbąszyń
281 Daria Mańkowska 1983 Zbąszyń
282 Jaroslaw Mania 1970 Zbąszyń
283 Emil Mania 1983 Zbąszynek Zgryźliwi Tetrycy
284 Jerzy Mandosik 1953 Grudziądz TEAMOCHAL
285 Michał Mandosik 1982 Toruń TEAMOCHAL
286 Przemysław Malicki 1975 Biskupice WSZYSTKOOBIEGANIU.PL
287 Aleksander Majłowski 1950 Gorzów Wielkopolski TEAM Majłowscy
288 Irena Majłowska 1953 Gorzów Wielkopolski TEAM Majłowscy
289 Błażej Majewski 1988 Poznań
290 Michał Majewski 1984 Bierzglinek Spin Force Runners
291 Jacek Majchrzak 1980 Kościan Kościan Team
292 Karol Mądrzak 1987 Zbąszyń
293 Krystian Mądrzak 1987 Zbąszyń Tkkf Łabędź Zbąszyń
294 Wiktor Maćkowski 1999 Zbąszyń Pickles
295 Marek Maćkowiak 1979 Grodzisk Wlkp OSP Grodzisk Wielkopolski
296 Hubert Maciejewska 1984 Nowy Tomyśl Team BEROTU
297 Iwona Maciąg 1988 Bolewice Team BEROTU
298 Magdalena Maciąg 1998 Bolesława
299 Waldemar Lusek 1980 Zbaszyn
300 Aneta Lupa-Marcinowska 1976 Plewiska RUN4FUN