33. BIEG ZBĄSKICH

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
201 Damian Kroczak 1973 Zagrodno Olaws Złotoryja
202 Magdalena Krokowska 1987 Poznań Night Runners Poznań
203 Emilia Królik 1989 Sątopy Team BEROTU
204 Krzysztof Kroma 1980 Opalenica
205 Jacek Kropacz 1975 Poznań
206 Krystian Krupa 1986 Poznan EITALIA.pl
207 Zbigniew Kruszona 1976 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
208 Katarzyna Krygier 1985 Przyprostynia
209 Joanna Krynicka 1995 Trzebiszewo PKS MOS Zbąszyń/Wkurw_Team
210 Łukasz Krystkiewicz 1981 Tulce Minionki Dachsera
211 MICHAŁ KRZYŻAK 1982 KOZUCHÓW FORREST TEAM
212 Bartosz Kubaś 1997 Zbąszyń Pickles
213 Dariusz Kuberski 1975 Zbąszyń
214 Maciej Kucharski 1982 Opalenica OKB OPALENICA
215 Wioletta Kuczyńska 1985 Gorzów Wielkopolski Baryła Team 17 WBZ
216 Mirosław Kuczyński 1979 Międzyrzecz 17WBZ
217 Piotr Kuczyński 1956 Poznań NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
218 Damian Kujawa 1986 Poznań #zaliniametyteam
219 Waldemar Kukuła 1980 Czerlejnko Team PAS
220 Dawid Kupczyński 1984 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
221 Stanisław Kuranowski 1963 Grzebienisko
222 Robert Kurek 1973 Kurowo
223 Sylwia Kurek 1975 Kurowo
224 Tomasz Kurek 1977 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
225 Justyna Kurek 1979 Opalenica OKB OPALENICA
226 Emil Kurowski 1999 Babimost brak klubu
227 PIOTR KURZYŃSKI 1980 Nowy Tomyśl TEAMBEROTU
228 Marek Kusior 1984 Zbąszynek Trawa i Kamienie
229 Maciej Kuske 1988 Gniezno Altom Gniezno
230 Maciej Kusz 1991 Wrocław
231 Szymon Kwaśnik 1979 Zbąszyń SKPD Sport TEAM
232 Marlena Kwaśnik 1981 Zbąszyń SKPD Sport TEAM
233 Sylwia Kwiatek 1992 ZBĄSZYNEK KolecTEAM Zbąszynek
234 Robert Kłosin 1973 Poznań 10
235 Paweł Lehmann 1975 Zbąszyń Zbąszyń
236 Wiesław Lehnhardt 1970 Poznań
237 Sławomir Leśnik 1970 Belęcin
238 Piotr Leśnik 2001 Belęcin
239 Michał Leszczyński 1978 Deszczno Syberian Husky Team
240 Marek Lewandowski 1972 Zbąszyń Tkkf Łabędź Zbąszyń
241 Paweł Lewandowski 1997 Gorzów Wielkopolski
242 Janusz Lisek 1979 Nowy Tomyśl Team BEROTU
243 Aneta Lupa-Marcinowska 1976 Plewiska RUN4FUN
244 Waldemar Lusek 1980 Zbaszyn
245 Iwona Maciąg 1988 Bolewice Team BEROTU
246 Magdalena Maciąg 1998 Bolesława
247 Hubert Maciejewska 1984 Nowy Tomyśl Team BEROTU
248 Marek Maćkowiak 1979 Grodzisk Wlkp OSP Grodzisk Wielkopolski
249 Wiktor Maćkowski 1999 Zbąszyń Pickles
250 Karol Mądrzak 1987 Zbąszyń
251 Krystian Mądrzak 1987 Zbąszyń Tkkf Łabędź Zbąszyń
252 Jacek Majchrzak 1980 Kościan Kościan Team
253 Błażej Majewski 1988 Poznań
254 Michał Majewski 1984 Bierzglinek Spin Force Runners
255 Irena Majłowska 1953 Gorzów Wielkopolski TEAM Majłowscy
256 Aleksander Majłowski 1950 Gorzów Wielkopolski TEAM Majłowscy
257 Przemysław Malicki 1975 Biskupice WSZYSTKOOBIEGANIU.PL
258 Michał Mandosik 1982 Toruń TEAMOCHAL
259 Jerzy Mandosik 1953 Grudziądz TEAMOCHAL
260 Jaroslaw Mania 1970 Zbąszyń
261 Emil Mania 1983 Zbąszynek Zgryźliwi Tetrycy
262 Daria Mańkowska 1983 Zbąszyń
263 Marcin Mańkowski 1981 Zbąszyń
264 MARCIN Marchewka 1989 Zbąszyń TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
265 Adrian Marchlewski 1988 Strzyżewo Tkkf Łabędź Zbąszyń
266 Roma Marciniak 1998 Rakoniewice Marciniak Team
267 Błażej Marciniak 1956 Wolsztyn Marciniak Team
268 Waldemar Marciniak 1960 Rakoniewice Marciniak Team
269 Sylwia Marcinkowska 1978 Oborniki
270 Filip Marcinkowski 1992 Wolsztyn
271 Krzysztof Marcinowski 1977 Plewiska RUN4FUN
272 Anita Marek 1995 Chocianów
273 Joanna Marszałkiewicz 1981 Nowy Tomyśl B.Braun B.Best / NKB Chyży
274 Mariusz Matecki 1973 Poznań Minionki Dachsera
275 Julia Matukiewicz 1986 Zielona Góra
276 Magdalena Matuszczak 1979 Miedzichowo
277 Krzysztof Matysiak 1977 Srem
278 Jakub Mazanka 1976 Borówiec
279 Wiktor Mazanka 2004 Borówiec
280 Marcin Mazur 1988 Nądnia KolecTEAM
281 Wiktor Mazur 1986 Kościan
282 Łukasz Mazur 1982 Zbąszynek KolecTEAM
283 Bartosz Mendel 1973 Rokietnica
284 Tomasz Michalak 1976 Bolewice
285 Piotr Michalak 1988 Gorzów Wielkopolski Friendly Fire
286 Maciej Michalik 1994 Bobrowniki
287 Renata Michalska 1977 Granowo Biegająca z Granowa
288 Hieronim Michalski 1963 Kościan TEAM KOŚCIAN
289 Adrian Mielcarek 1991 Poznań Minionki Dachsera
290 Szymon Mierzyński 1977 Zbąszyń KolecTEAM
291 Jan Migdał 1959 Zbąszynek TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
292 Józef Mika 1960 Poznań 100 Marathon Club Poland
293 Michał Minta 1986 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
294 Michał Minta 1986 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
295 Agnieszka Mirek 1979 Przyprostynia
296 Radosław Misiorny 1973 Poznań
297 Paweł Miśkiewicz 1982 Nądnia
298 Karol Miszta 1985 Zbąszynek KolecTEAM
299 Milena Miszta 1992 Zbąszynek KolecTEAM Zbąszynek
300 Małgorzata Mizerska 1972 Nowe Tłoki