33. BIEG ZBĄSKICH

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy
101 Marcin Janik 1990 Kargowa
102 Adam Grelak 1983 Karpicko Wolsztyn Biega
103 Daniel Molicki 1975 Kębłowo
104 Joanna Domań 1976 Kiekrz Fehlau Run Team
105 Leszek Domań 1975 Kiekrz Fehlau Run Team
106 Jacek Strabel 1980 komorniki KB Intrex Poznań
107 Sławomir Kaczmarek 1969 Kościan Kościan Team
108 Agnieszka Wojtaszek 1990 Kościan Run4Life
109 Marcin Durzyński 1988 Kościan Bejot Team
110 ROBERT KASPERSKI 1968 Kościan Kościan Team
111 Hieronim Michalski 1963 Kościan TEAM KOŚCIAN
112 Dawid Talikadze 1985 Kościan LKS SANA Kościan
113 Krystian Sobczyk 1988 Kościan Kościan Team
114 Krzysztof Pospieszny 1972 Kościan Kościan Team
115 Marcin Kaczor 1991 Kościan
116 Mirosław Kaczmarek 1970 Kościan Kościan Team
117 Maja Bultrowicz 2000 Kościan LKS SANA Kościan
118 Lech Przywecki 1971 Kościan ULTRA TRAIL Kościan
119 Adam Szczerbal 1961 Kościan Kościan Team
120 Jacek Majchrzak 1980 Kościan Kościan Team
121 Wiktor Mazur 1986 Kościan
122 Mariusz Skotarczyk 1991 Kosieczyn
123 Krzysztof Skorliński 1972 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
124 Marcin Skorliński 1971 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
125 Anna Szymańska 1977 Kostrzyn Dąbrowski Team
126 Paweł Kaczmarek 1977 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
127 Zbigniew Kruszona 1976 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
128 Andrzej Paziewski 1972 Kowanówko Kuna Kowanówko
129 Barbara Zaranek 1971 Kowanówko KĘSY TEAM
130 Marcin Napierała 1980 Koziegłowy
131 Rafał Kędziora 1977 Koziegłowy NSZZ Solidarność Region Wielkopolska
132 Danuta Karlicka 1975 Kożuchów Biegowa Rodzina
133 MICHAŁ KRZYŻAK 1982 KOZUCHÓW FORREST TEAM
134 NATALIA SIWKA 1995 KOZUCHÓW FORREST TEAM
135 Mirosław Antkowiak 1964 Krosno Odrzańskie BBL Krosno Odrzańskie
136 Czesław Sienkiewicz 1958 krotoszyn ks krotosz krotoszyn
137 Karol Olejniczak 1970 Krotoszyn ks krotosz krotoszyn
138 Joanna Olejniczak 1972 Krotoszyn ks krotosz krotoszyn
139 Justyna Karolczak 1992 Krotoszyn ks krotosz krotoszyn
140 Paweł Bartczak 1982 Kruszwica # DRUŻYNA SZPIKU
141 Marcin Podloch 1977 Krzyków
142 Paweł Przybylski 1992 Księginice #zaliniamety
143 Robert Kurek 1973 Kurowo
144 Sylwia Kurek 1975 Kurowo
145 Kasia Rybarczyk 1987 Kłecko Altom Gniezno
146 Marek Antosz 1969 Leszno
147 Arkadiusz Adamczak 1980 Leszno
148 Łukasz Płócieniczak 1988 Leszno Prostoztreningu
149 Michał Bończek 1977 Leszno SP9 Leszno
150 Robert Tylicki 1972 Leszno Karkonosz Running Team
151 Tomasz Walkowiak 1984 Luboń GB Wielkopolscy Biegacze
152 Michał Łukaszewski 1984 Luboń #zaliniametyteam
153 Stefan Komorowski 1950 Lusówko
154 PRZEMYSŁAW FORNALIK 1975 LWÓWEK Lwówek Wielkopolski
155 Paweł Jarnut 1992 Lwówek Rozbiegany Lwówek
156 Łukasz Jarnut 1989 Lwówek Rozbiegany Lwówek
157 Leszek Śwital 1974 Margonin Morsy Margonin
158 Andrzej Szymankiewicz 1975 Mariankowo
159 Magdalena Matuszczak 1979 Miedzichowo
160 Hubert Frański 1978 Miedzichowo CROSS-FITNESS Miedzichowo
161 Filip Gajewski 1996 Miedzichowo TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
162 Tadeusz Flens 1958 Międzychód KB Wojtuś
163 Mirosław Gralak 1984 Międzychód
164 Mirosław Kuczyński 1979 Międzyrzecz 17WBZ
165 Jerzy Mucha 1959 Międzyrzecz TEAM OLA
166 Damian Wojsa 1987 Międzyrzecz
167 Jarosław Rosiejka 1971 Mieszków
168 Dariusz Żurawski 1977 Mosina
169 Joanna Żurawska 1981 Mosina
170 Mariusz Szczotka 1980 Mrowino Rasterflex Team
171 Jacek Gruszczyński 1974 Murowana Goślina San Fermin TEAM
172 Marcin Mazur 1988 Nądnia KolecTEAM
173 Krzysztof Pawłowski 1975 Nądnia
174 Łukasz Tobys 1987 Nądnia TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
175 Wojciech Borkowski 1996 Nądnia
176 Paweł Miśkiewicz 1982 Nądnia
177 Bartosz Fimiński 1979 Nądnia TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
178 Julia Klarczyk 1999 Nądnia
179 Ewelina Przygocka 1988 Nowa Sól Lebioda running team
180 Damian Werłos 1989 Nowa Sól WER-LIFT
181 Jaromir Świderski 1962 Nowa Sól ŚlęzakTeam
182 Ilona Jęsiek 1993 Nowa Wieś
183 Małgorzata Mizerska 1972 Nowe Tłoki
184 Hubert Maciejewska 1984 Nowy Tomyśl Team BEROTU
185 Marcin Intek 1978 Nowy Tomyśl Team BEROTU
186 Joanna Marszałkiewicz 1981 Nowy Tomyśl B.Braun B.Best / NKB Chyży
187 Janusz Lisek 1979 Nowy Tomyśl Team BEROTU
188 Jarek Dokowicz 1973 Nowy Tomyśl Team BEROTU
189 Damian Kańduła 1977 Nowy Tomyśl Phoenix Contact
190 Łukasz Frański 1976 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
191 Tomasz Ziemek 1979 Nowy Tomyśl Team BEROTU
192 Krzysztof Mleczak 1995 Nowy Tomyśl
193 Kamil Sieroń 1991 Nowy Tomyśl Team BEROTU
194 Marek Haliniak 1977 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
195 Łukasz Andrzejczak 1985 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
196 Maciej Wesoly 1978 Nowy Tomyśl
197 Monika Dolcka-Jankiewicz 1980 Nowy Tomyśl BBest
198 Ewa Korbanek 1981 Nowy Tomyśl Team BEROTU
199 Damian Kandula 1977 Nowy Tomyśl Phoenix Contact
200 PIOTR KURZYŃSKI 1980 Nowy Tomyśl TEAMBEROTU