33. BIEG ZBĄSKICH

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy
401 Magdalena Jaworska 1977 Poznań Team Hard Work Beats Talent
402 Aleksandra Jastrzębska 1992 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
403 Joanna Jaśkowiak 1977 Grodzisk Wielkopolski Jasiowa Pasieka
404 Łukasz Jasiński 1991 Poznań #FeiferTeam
405 Paweł Jarzyniewski 1980 Poznań
406 Robert Jarząbek 1973 Strzałkowo ŚGB
407 Piotr Jarysz 1984 Poznań Kris Trans Małyszka
408 Paweł Jarnut 1992 Lwówek Rozbiegany Lwówek
409 Łukasz Jarnut 1989 Lwówek Rozbiegany Lwówek
410 Agnieszka Jarnót 1977 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
411 DARIUSZ JANOWSKI 1967 ZBĄSZYŃ DARSAT Zbąszyń
412 Zbigniew Janowicz 1958 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
413 Romualda Janowicz 1965 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
414 Honorata Janowicz 1995 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
415 Paulina Jankowiak 1982 Włoszakowice
416 Bartosz Jankowiak 1979 Włoszakowice ZSO Włoszakowice
417 Marcin Janik 1990 Kargowa
418 Teodor Janicki 1977 Gostyń
419 Aleksandra Jańczak 1997 Zbąszyń AS RUN POZNAŃ
420 Patryk Jakubowski 1980 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
421 Tomasz Jakubczak 1979 ŚREM wybierz
422 Katarzyna Jackowska 1974 Poznań
423 Marcin Intek 1978 Nowy Tomyśl Team BEROTU
424 Kamil Hołyński 1975 Zbąszynek
425 Agnieszka Horwat 1986 Sulechów
426 Marek Haliniak 1977 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
427 Krzysztof Halasz 1992 Zbąszyń KS PŁOMIEŃ Przyprostynia
428 Mikołaj Głuchy 1994 Poznań
429 Joanna Guzik 1984 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
430 Bartosz Guzik 1981 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
431 Dawid Guzenda 1980 Poznań Aktywny Ostrzeszów
432 Piotr Grzempowski 1988 Smoszew ks krotosz krotoszyn
433 Robert Grypczyński 1969 Swarzędz Kuna Kowanówko
434 Łukasz Grychta 1981 Zbąszyń
435 Jacek Gruszczyński 1974 Murowana Goślina San Fermin TEAM
436 Adam Grelak 1983 Karpicko Wolsztyn Biega
437 Mirosław Gralak 1984 Międzychód
438 Paweł Gracz 1983 Zbąszynek ULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA
439 Rafał Grabski 1992 Boruja Kościelna Team BEROTU
440 Michał Grabowski 1986 Łowęcin
441 Paweł Grabka 1979 Zbąszyń HexCar Paweł Grabka
442 Edward Gołębiewski 1950 Pobiedziska TKKF Płomień Pobiedziska
443 Witold Goździcki 1975 Zielona Góra Niezrzeszony
444 Łukasz Gościniak 1981 Zbąszyń
445 Patrycja Górna 1992 Poznań Tuptańsko
446 Wojciech Górczak 1969 Opalenica Bukowski Klub Morsa
447 Krzysztof Golczak 1977 Poznań Team Hard Work
448 Hubert Gira 1995 Słubice
449 Tomasz Giełda 1975 Buk Honda Team
450 Bartosz Gbiorczyk 1986 Zbąszyń
451 Adam Gaweł 1999 Zbąszyń
452 Monika Gassem 1977 Zbąszyń Tkkf Łabędź Zbąszyń
453 Jakub Gassem 2002 Zbąszyń
454 Filip Garczyński 1999 Zbąszynek Pickles
455 Patrycja Galas-Kaczmarek 1983 Nowy Tomyśl LS Plus Recycling Team
456 Bartosz Gajewski 1996 Przyprostynia
457 Filip Gajewski 1996 Miedzichowo TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
458 Anna Gaca 1982 Dopiewiec Annodomini
459 Dominik Gaca 1982 Dopiewiec Annodomini
460 MAGDALENA Furmanek 1980 Środa Wlkp. SZNEKA RUNNERS TEAM
461 Piotr Furmanek 1979 Środa Wlkp. SZNEKA RUNNERS TEAM
462 Szymon Furman 1980 Poznań
463 Jacek Frąszczak 1972 Poznań WICHROWA STOPA
464 Łukasz Frański 1976 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
465 Hubert Frański 1978 Miedzichowo CROSS-FITNESS Miedzichowo
466 PRZEMYSŁAW FORNALIK 1975 LWÓWEK Lwówek Wielkopolski
467 Błażej Foltyniewicz 1985 Poznań BÓL NIE ISTNIEJE
468 Tadeusz Flens 1958 Międzychód KB Wojtuś
469 Bartosz Fimiński 1979 Nądnia TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
470 Stefan Fiebig 1968 Poniec www.fiebig.pl
471 Lidia Fabijańczyk 1986 Brudzewo
472 Adam El Bah 1989 Tarnowo Podgórne #zaliniametyteam
473 Jakub Dzioch 1997 Godziszewo
474 Marcin Durzyński 1988 Kościan Bejot Team
475 Dawid Durek 1982 Jabłonna Klub Sportowy
476 Jadwiga Duda Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły
477 Łukasz Duda 1998 Tarnowo Podgóne
478 Magdalena Drzymała 1982 Kamieniec
479 Roman Drzymała 1976 Kamieniec
480 Błażej Drobnik 1987 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
481 Roman Drgas 1982 Prochy PKO BANK POLSKI
482 Jarosław Dorniak 1972 Wrocław PZU Sport Team
483 Joanna Domań 1976 Kiekrz Fehlau Run Team
484 Leszek Domań 1975 Kiekrz Fehlau Run Team
485 Damian Domagalski 1998 Bucz
486 Maciej Dolecki 1982 Boruja Kościelna
487 Arkadiusz Dolecki 1976 Nowy Tomyśl
488 Elżbieta Dolecka 1975 Glinno NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
489 Monika Dolcka-Jankiewicz 1980 Nowy Tomyśl BBest
490 Jarek Dokowicz 1973 Nowy Tomyśl Team BEROTU
491 Łukasz Dobrowlański 1996 Zbąszyń
492 Stefan Dobak 1946 Szamotuły KB Szamotuly
493 JANKA Deryło 1972 Grzebienisko
494 Michał Dębiec 1984 Poznań
495 Maria Danielczyk 1991 Piaski Kobiety w biegu
496 Krzysztof Dąbrowski 1990 Zbąszyń Obra Zbąszyń
497 Kamil Dąbrowski 1997 Zbąszyń
498 Monika Czekała 1980 Grodzisk Wielkopolski KĄKOLEWO BIEGA
499 Mikołaj Czapracki 1994 Nowy Tomyśl lub wybierz z listy
500 Julia Citkowska 2000 Wronki