33. BIEG ZBĄSKICH

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy
101 Damian Szymkowiak 1987 Zbąszynek KP PSP ŚWIEBODZIN
102 Monika Szymczak 1984 Piła Króliczki W Plecaku
103 Marcin Szymański 1988 Przyprostynia
104 Roman Szymański 1966 Buk Bukowski Klub Biegacza
105 Anna Szymańska 1977 Kostrzyn Dąbrowski Team
106 Andrzej Szymankiewicz 1975 Mariankowo
107 Andrzej Szurkowski 1979 Wielka Wieś
108 Katarzyna Szulc 1990 Zbąszyń
109 Przemek Szulc 1985 Zbąszyń
110 Krzysztof Szott 1957 Zbąszynek
111 Marcin Szott 1983 Zbaszyn
112 Mariusz Szczotka 1980 Mrowino Rasterflex Team
113 Adam Szczerbal 1961 Kościan Kościan Team
114 Mariusz Szczecinski 1972 PIŁA
115 Piotr Szczeciński 1979 Zbąszyń
116 Tomasz Szatkowski 1991 Zielona Góra
117 Tomasz Szańczuk 1985 Kargowa
118 Maciej Szaferski 1981 Zbąszyń Dzieciaki Chojraki
119 Leszek Śwital 1974 Margonin Morsy Margonin
120 Paulina Świergiel 1985 Nowy Tomyśl lub wybierz z listy
121 Jaromir Świderski 1962 Nowa Sól ŚlęzakTeam
122 Agata Świątek 1993 Buk OSP Opalenica
123 Dawid Swędra 1982 Zielona Góra ZdrowiDent Stomatologia
124 Mirosław Sudzik 1980 Rakoniewice
125 Jacek Strabel 1980 komorniki KB Intrex Poznań
126 Sebastian Sternal 1976 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza
127 Danuta Stachowiak 1974 Rokietnica OwocBiega Team / Rokietnica Biega
128 Tomasz Stachowiak 1978 Wolsztyn
129 Michał Stachowiak 1977 Wojnowice
130 Marek Stachowiak 1978 Rokietnica Rokietnica Biega/Owoc Biega Team
131 Marcin Sroka 1978 Plewiska ST RUNNERS
132 Piotr Sroka 1983 Berzyna
133 MARIUSZ SPYCHAŁA 1971 Nowy Tomyśl ***** ***
134 Sergiusz Sójka 2000 Świnków ks krotosz krotoszyn
135 Rafał Sójka 1974 Gorzupia ks krotosz krotoszyn
136 Krystian Sobczyk 1988 Kościan Kościan Team
137 Kamil Smerdka 1997 Obra KAM-MED TEAM
138 Justyna Smarsz 1991 Słubice
139 Maciej Śliwa 1989 Zbąszyń
140 ADAM ŚLEDŹ 1995 SULECHÓW ROCKWOOL/ TRIAMO
141 Anna Skrzypczak 1975 Grodzisk Wlkp Niagara Fitness Klub
142 Sławomir Skotarek 1967 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
143 Mariusz Skotarczyk 1991 Kosieczyn
144 Dariusz Skorupinski 1988 Rakoniewice
145 Renata Skorupińska 1980 Włoszakowice GOOD TEAM WŁOSZAKOWICE
146 Krzysztof Skorliński 1972 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
147 Marcin Skorliński 1971 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
148 Michał Siwy 1990 Zielona Góra
149 NATALIA SIWKA 1995 KOZUCHÓW FORREST TEAM
150 Cezary Sikorski 1970 Gubin BBL
151 Benigna Sikorska 1978 Wrocław
152 Kamil Sieroń 1991 Nowy Tomyśl Team BEROTU
153 Mikołaj Siennicki 1974 Poznań
154 Czesław Sienkiewicz 1958 krotoszyn ks krotosz krotoszyn
155 Tomasz Siedlarz 1979 Zbąszyń
156 Iwona Samczuk 1973 Zbąszyń
157 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno
158 Włodzimierz Rypiński 1953 Poznań
159 Tomasz Ryczak 1985 Poznań Michałek & Marta Team
160 Kasia Rybarczyk 1987 Kłecko Altom Gniezno
161 Sławomir Rupa 1979 Grodzisk Wlkp
162 Karolina Rozpara 1979 Zielona Góra
163 Rafał Rozpara 1978 Zielona Góra
164 Tomasz Rowiński 1976 Promnice Costa Blanca
165 Piotr Rosolski 1984 Rakoniewice PHU PRO-INSTAL PIOTR ROSOLSKI
166 Jakub Roślik 1987 Świebodzin
167 Jarosław Rosiejka 1971 Mieszków
168 Bartosz Romaniuk 1988 Wschowa Endorfina Wschowa
169 Marcin Rogalski 1983 Poznań
170 Tomasz ROGALA 1986 Pieski
171 Anna Respondek 1983 Zielona Góra
172 Krzysztof Reda 1982 Droszków FC Wiśnie
173 Rajmund Ratajczak 1962 Poznań
174 Adam Radoń 1992 Środa Wielkopolska Chabowski Team
175 Łukasz Płócieniczak 1988 Leszno Prostoztreningu
176 Jaroslaw Pukacki 1976 Nowy Tomyśl PRZYŁĘK RUNNING TEAM
177 Jakub Puchacz 1997 Zbąszyń
178 Dariusz Pucek 1989 Zbąszyń
179 Lech Przywecki 1971 Kościan ULTRA TRAIL Kościan
180 Ewelina Przygocka 1988 Nowa Sól Lebioda running team
181 Paweł Przybylski 1992 Księginice #zaliniamety
182 Kasia Przybylak 1995 Jaraczewo #zaliniametyteam
183 Mieczysław Przyborowski 1959 Poznań REMET TEAM
184 Dariusz Przewoźny 1984 Buk
185 Michał Prządka 1979 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
186 Agnieszka Pruchniewska 1978 Rokietnica Rokietnica Biega
187 Krzysztof Pospieszny 1972 Kościan Kościan Team
188 Marcin Podloch 1977 Krzyków
189 Agnieszka Podlecka 1984 Piła Króliczki W Plecaku
190 Artur Piosik 1976 Babimost KolecTEAM
191 Tomasz Pilarski 1981 Bogatynia Izery Bogatynia
192 Dariusz Pijanowski 1964 Bolewice
193 Maciej Pietrzyk 1987 Zbąszyń KolecTEAM
194 Romek Pietrzak 1963 Rakownia Sks Oborniki
195 Marek Piesik 1977 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
196 Robert Pieczyński 1970 Poznań PKP CARGO S.A.
197 Jacek Piechalak 1969 Rokietnica Kuna Kowanówko
198 Artur Piaskowski 1990 Szewce Opalenicki Klub Biegacza
199 Emilia Perz 1990 Bukowiec
200 Marzenna Perz 1968 Bukowiec lub wybierz z listy