33. BIEG ZBĄSKICH

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj rosnąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy
1 Łukasz Bendowski 1991 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza
2 Łukasz Jasiński 1991 Poznań #FeiferTeam
3 Łukasz Tobys 1987 Nądnia TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
4 Łukasz Krystkiewicz 1981 Tulce Minionki Dachsera
5 Łukasz Duda 1998 Tarnowo Podgóne
6 Łukasz Frański 1976 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
7 Łukasz Andrzejczak 1985 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
8 Łukasz Waligórski 1983 Wolsztyn
9 Łukasz Dobrowlański 1996 Zbąszyń
10 ŁUKASZ ADAMCZAK 1989 ZBĄSZYŃ lub wybierz z listy
11 Łukasz Gościniak 1981 Zbąszyń
12 Łukasz Grychta 1981 Zbąszyń
13 Łukasz Jarnut 1989 Lwówek Rozbiegany Lwówek
14 Łukasz Płócieniczak 1988 Leszno Prostoztreningu
15 Łukasz Woś 1976 Rakoniewice
16 Łukasz Mazur 1982 Zbąszynek KolecTEAM
17 Łukasz Wituła 1988 Zbąszyń TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
18 Zuzanna Cieśla 1984 Wolsztyn Niagara
19 Zdzisław Urbańczyk 1957 Poznań SZS WIELKOPOLSKA
20 Zbigniew Adamczak 1984 Śmiłowo KB Szamotuły
21 Zbigniew Janowicz 1958 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
22 Zbigniew Kondera 1975 Glinno Króliczki W Plecaku
23 Zbigniew Wieczorek 1975 Rakoniewice
24 Zbigniew Tomczak 1954 Gniezno Altom Gniezno
25 Zbigniew Kaczmarek 1960 Grodzisk Wlkp. Grodziski Klub Biegacza
26 Zbigniew Kruszona 1976 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej
27 Włodzimierz Rypiński 1953 Poznań
28 Wojciech Koziński 1986 Poznań
29 Wojciech Kozak 1989 Słubice
30 Wojciech Borkowski 1996 Nądnia
31 Wojciech Górczak 1969 Opalenica Bukowski Klub Morsa
32 Witold Goździcki 1975 Zielona Góra Niezrzeszony
33 Witold Zielonka 1978 Poznań Maratończyk Poznań
34 Wioletta Kuczyńska 1985 Gorzów Wielkopolski Baryła Team 17 WBZ
35 Wiktor Maćkowski 1999 Zbąszyń Pickles
36 Wiktor Mazanka 2004 Borówiec
37 Wiktor Mazur 1986 Kościan
38 Wiesław Lehnhardt 1970 Poznań
39 Waldemar Lusek 1980 Zbaszyn
40 Waldemar Waligórski 1979 Poznań Diamant Pro Sport/Biegańce
41 Waldemar Telesz 1979 Wolsztyn Wolsztynski Klub Biegowy
42 Waldemar Kukuła 1980 Czerlejnko Team PAS
43 Waldemar Marciniak 1960 Rakoniewice Marciniak Team
44 Vladyslav Kondratenko 1996 Tarnowo Podgórne Straight Edge
45 Tomasz Walkowiak 1984 Luboń GB Wielkopolscy Biegacze
46 Tomasz Michalak 1976 Bolewice
47 Tomasz Szańczuk 1985 Kargowa
48 TOMASZ KasperskI 1978 Przemęt Rzeźnictwo-Wędliniarstwo Tomasz Kasperski
49 Tomasz Rowiński 1976 Promnice Costa Blanca
50 Tomasz Pilarski 1981 Bogatynia Izery Bogatynia
51 Tomasz Ciółko 1976 Zbąszynek
52 Tomasz Ziemek 1979 Nowy Tomyśl Team BEROTU
53 Tomasz Jałocha 1975 Gutowo Małe
54 Tomasz Giełda 1975 Buk Honda Team
55 Tomasz Molenda 1993 Zbąszyń
56 Tomasz Nowicki 1990 Poznań Tata Jagny EZP
57 Tomasz Końka 1980 Nowy Tomyśl Team BEROTU
58 Tomasz Broczkowski 1985 Tuchorza GB Wielkopolscy Biegacze
59 Tomasz Bronczak 1976 Zbąszyń LUBIEPODGORKE
60 Tomasz Stachowiak 1978 Wolsztyn
61 Tomasz Adamczak 1992 Zbąszyń
62 Tomasz Jakubczak 1979 ŚREM wybierz
63 Tomasz Ryczak 1985 Poznań Michałek & Marta Team
64 Tomasz Szatkowski 1991 Zielona Góra
65 Tomasz ROGALA 1986 Pieski
66 Tomasz Kurek 1977 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
67 Tomasz Siedlarz 1979 Zbąszyń
68 Teodor Janicki 1977 Gostyń
69 tadeusz napierała 1960 głogów TEGES
70 Tadeusz Flens 1958 Międzychód KB Wojtuś
71 Sławomir Kaczmarek 1969 Kościan Kościan Team
72 Sławomir Wasiak 1990 Poznań
73 Sławomir Skotarek 1967 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
74 Sławomir Rupa 1979 Grodzisk Wlkp
75 Sławomir Leśnik 1970 Belęcin
76 Sławomir Kaniuk 1970 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza
77 Szymon Furman 1980 Poznań
78 Szymon Kwaśnik 1979 Zbąszyń SKPD Sport TEAM
79 Szymon Mierzyński 1977 Zbąszyń KolecTEAM
80 Sylwia Wencel 1981 Góra
81 Sylwia Marcinkowska 1978 Oborniki
82 Sylwia Kurek 1975 Kurowo
83 Sylwia Kwiatek 1992 ZBĄSZYNEK KolecTEAM Zbąszynek
84 Sylwester Cichowlas 1975 Poznań AS Run
85 Stefan Komorowski 1950 Lusówko
86 Stefan Dobak 1946 Szamotuły KB Szamotuly
87 Stefan Fiebig 1968 Poniec www.fiebig.pl
88 Stanisław Kuranowski 1963 Grzebienisko
89 Sergiusz Sójka 2000 Świnków ks krotosz krotoszyn
90 Sebastian Cieślak 1988 Śrem / Night Runners
91 Sebastian Włodarczyk 1985 Gniezno Night Runners Gniezno
92 Sebastian Sternal 1976 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza
93 Ryszard Waligórski 1957 Wolsztyn Wolsztynski Klub Biegowy
94 Ryszard Nowakowski 1976 Poznań
95 Romualda Janowicz 1965 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
96 Romek Pietrzak 1963 Rakownia Sks Oborniki
97 Roman Jęch 1970 Buk
98 Roman Drgas 1982 Prochy PKO BANK POLSKI
99 Roman Szymański 1966 Buk Bukowski Klub Biegacza
100 Roman Drzymała 1976 Kamieniec