33. BIEG ZBĄSKICH

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy
401 Piotr Wolin 1977 Świebodzin
402 Piotr Grzempowski 1988 Smoszew ks krotosz krotoszyn
403 Piotr Michalak 1988 Gorzów Wielkopolski Friendly Fire
404 Piotr Sroka 1983 Berzyna
405 Piotr Leśnik 2001 Belęcin
406 Piotr Wachowski 1992 Grójec Wielki
407 Piotr Szczeciński 1979 Zbąszyń
408 Piotr Furmanek 1979 Środa Wlkp. SZNEKA RUNNERS TEAM
409 Przemek Szulc 1985 Zbąszyń
410 Przemysław Welter 1989 Szamotuły KB Szamotuły
411 Przemysław Adamczak 1972 Grodzisk Wielkopolski
412 PRZEMYSŁAW FORNALIK 1975 LWÓWEK Lwówek Wielkopolski
413 Przemysław Borkowski 1985 Zbąszyń KS PŁOMIEŃ Przyprostynia
414 Przemysław Malicki 1975 Biskupice WSZYSTKOOBIEGANIU.PL
415 Radosław Misiorny 1973 Poznań
416 Radosław Woźny 1987 Wolsztyn
417 Radosław Orszewski 1980 Wrocław
418 Radosław Tota 1982 Poznań
419 Rafał Grabski 1992 Boruja Kościelna Team BEROTU
420 Rafał Kędzierzyński 1990 Zbąszyń Płomień Przyprostynia
421 RAFAŁ PAJCHROWSKI 1970 Opalenica
422 Rafał Kędziora 1977 Koziegłowy NSZZ Solidarność Region Wielkopolska
423 Rafał Sójka 1974 Gorzupia ks krotosz krotoszyn
424 Rafał Nowiński 1974 Wschowa Endorfina Wschowa
425 Rafał Rozpara 1978 Zielona Góra
426 Rajmund Ratajczak 1962 Poznań
427 Remigiusz Wozniak 1985 Zbąszyń
428 Remigiusz Bachorski 1984 Ciosaniec Zabiegani Sława
429 Renata Skorupińska 1980 Włoszakowice GOOD TEAM WŁOSZAKOWICE
430 Renata Korbanek 1982 Zbąszyń
431 Renata Michalska 1977 Granowo Biegająca z Granowa
432 Renata Zybura 1977 Poznań Night Runners
433 ROBERT KASPERSKI 1968 Kościan Kościan Team
434 Robert Kurek 1973 Kurowo
435 Robert Grypczyński 1969 Swarzędz Kuna Kowanówko
436 Robert Szypura 1970 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
437 Robert Kleszcz 1974 Glinno Klub Biegacza Orange Polska
438 Robert Kłosin 1973 Poznań 10
439 Robert Pieczyński 1970 Poznań PKP CARGO S.A.
440 Robert Jarząbek 1973 Strzałkowo ŚGB
441 Robert Tylicki 1972 Leszno Karkonosz Running Team
442 Roma Marciniak 1998 Rakoniewice Marciniak Team
443 Roman Jęch 1970 Buk
444 Roman Drgas 1982 Prochy PKO BANK POLSKI
445 Roman Szymański 1966 Buk Bukowski Klub Biegacza
446 Roman Drzymała 1976 Kamieniec
447 Romek Pietrzak 1963 Rakownia Sks Oborniki
448 Romualda Janowicz 1965 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
449 Ryszard Waligórski 1957 Wolsztyn Wolsztynski Klub Biegowy
450 Ryszard Nowakowski 1976 Poznań
451 Sebastian Cieślak 1988 Śrem / Night Runners
452 Sebastian Włodarczyk 1985 Gniezno Night Runners Gniezno
453 Sebastian Sternal 1976 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza
454 Sergiusz Sójka 2000 Świnków ks krotosz krotoszyn
455 Stanisław Kuranowski 1963 Grzebienisko
456 Stefan Komorowski 1950 Lusówko
457 Stefan Dobak 1946 Szamotuły KB Szamotuly
458 Stefan Fiebig 1968 Poniec www.fiebig.pl
459 Sylwester Cichowlas 1975 Poznań AS Run
460 Sylwia Wencel 1981 Góra
461 Sylwia Marcinkowska 1978 Oborniki
462 Sylwia Kurek 1975 Kurowo
463 Sylwia Kwiatek 1992 ZBĄSZYNEK KolecTEAM Zbąszynek
464 Szymon Furman 1980 Poznań
465 Szymon Kwaśnik 1979 Zbąszyń SKPD Sport TEAM
466 Szymon Mierzyński 1977 Zbąszyń KolecTEAM
467 Sławomir Kaczmarek 1969 Kościan Kościan Team
468 Sławomir Wasiak 1990 Poznań
469 Sławomir Skotarek 1967 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
470 Sławomir Rupa 1979 Grodzisk Wlkp
471 Sławomir Leśnik 1970 Belęcin
472 Sławomir Kaniuk 1970 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza
473 tadeusz napierała 1960 głogów TEGES
474 Tadeusz Flens 1958 Międzychód KB Wojtuś
475 Teodor Janicki 1977 Gostyń
476 Tomasz Walkowiak 1984 Luboń GB Wielkopolscy Biegacze
477 Tomasz Michalak 1976 Bolewice
478 Tomasz Szańczuk 1985 Kargowa
479 Tomasz Rowiński 1976 Promnice Costa Blanca
480 TOMASZ KasperskI 1978 Przemęt Rzeźnictwo-Wędliniarstwo Tomasz Kasperski
481 Tomasz Pilarski 1981 Bogatynia Izery Bogatynia
482 Tomasz Ciółko 1976 Zbąszynek
483 Tomasz Ziemek 1979 Nowy Tomyśl Team BEROTU
484 Tomasz Jałocha 1975 Gutowo Małe
485 Tomasz Giełda 1975 Buk Honda Team
486 Tomasz Molenda 1993 Zbąszyń
487 Tomasz Nowicki 1990 Poznań Tata Jagny EZP
488 Tomasz Końka 1980 Nowy Tomyśl Team BEROTU
489 Tomasz Broczkowski 1985 Tuchorza GB Wielkopolscy Biegacze
490 Tomasz Bronczak 1976 Zbąszyń LUBIEPODGORKE
491 Tomasz Stachowiak 1978 Wolsztyn
492 Tomasz Adamczak 1992 Zbąszyń
493 Tomasz Jakubczak 1979 ŚREM wybierz
494 Tomasz Ryczak 1985 Poznań Michałek & Marta Team
495 Tomasz Szatkowski 1991 Zielona Góra
496 Tomasz ROGALA 1986 Pieski
497 Tomasz Kurek 1977 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
498 Tomasz Siedlarz 1979 Zbąszyń
499 Vladyslav Kondratenko 1996 Tarnowo Podgórne Straight Edge
500 Waldemar Lusek 1980 Zbaszyn