33. BIEG ZBĄSKICH

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy
101 Dawid Kupczyński 1984 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
102 Dawid Woga 1991 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU
103 Dawid Swędra 1982 Zielona Góra ZdrowiDent Stomatologia
104 Dawid Jopek 1977 Nowy Tomyśl
105 Dominik Gaca 1982 Dopiewiec Annodomini
106 Dominika Cejba 1999 Szamotuły KB Szamotuły
107 Dominika Jurkowska 1990 Wschowa Endorfina Wschowa
108 Dorota Kliemann 1990 Zbąszyń TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
109 Dorota Koblańska 1965 Wojciechowice
110 Dorota Kowalczyk 1975 Świebodzin
111 Dorota Zdrojewska 1981 Poznań
112 Edward Gołębiewski 1950 Pobiedziska TKKF Płomień Pobiedziska
113 Elżbieta Dolecka 1975 Glinno NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
114 Emil Mania 1983 Zbąszynek Zgryźliwi Tetrycy
115 Emil Kurowski 1999 Babimost brak klubu
116 Emilia Królik 1989 Sątopy Team BEROTU
117 Emilia Perz 1990 Bukowiec
118 Emilia Wawrzyńska 1982 Zbąszyń Emi Fit-Studio / Trener Personalny
119 Ewa Nowak 1976 Kąkolewo KĄKOLEWO BIEGA
120 Ewa Korbanek 1981 Nowy Tomyśl Team BEROTU
121 Ewelina Bagińska 1989 Górzyca
122 Ewelina Przygocka 1988 Nowa Sól Lebioda running team
123 Filip Marcinkowski 1992 Wolsztyn
124 Filip Wittholz 1978 Jastrzębsko Stare Team BEROTU
125 Filip Garczyński 1999 Zbąszynek Pickles
126 Filip Gajewski 1996 Miedzichowo TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
127 Fryderyk Kaczmarek 1997 Poznań Stefanowicz Running Academy
128 Grzegorz Nowak 1979 Strzyżewo TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
129 Grzegorz Jósewicz 1984 Przecław
130 Grzegorz Nahaczewski 1975 Nowy Tomyśl
131 Hieronim Michalski 1963 Kościan TEAM KOŚCIAN
132 Honorata Janowicz 1995 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
133 Hubert Maciejewska 1984 Nowy Tomyśl Team BEROTU
134 Hubert Frański 1978 Miedzichowo CROSS-FITNESS Miedzichowo
135 Hubert Gira 1995 Słubice
136 Ilona Jęsiek 1993 Nowa Wieś
137 Irena Majłowska 1953 Gorzów Wielkopolski TEAM Majłowscy
138 Ireneusz Kozber 1971 Wronki
139 Iwona Maciąg 1988 Bolewice Team BEROTU
140 Iwona Samczuk 1973 Zbąszyń
141 Izabela Łęcka-Janicka 1984 Gostyń
142 Jacek Frąszczak 1972 Poznań WICHROWA STOPA
143 Jacek Gruszczyński 1974 Murowana Goślina San Fermin TEAM
144 Jacek Pachla 1971 Szamotuły KB Szamotuły
145 Jacek Kropacz 1975 Poznań
146 Jacek Strabel 1980 komorniki KB Intrex Poznań
147 Jacek Majchrzak 1980 Kościan Kościan Team
148 Jacek Piechalak 1969 Rokietnica Kuna Kowanówko
149 Jadwiga Duda Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły
150 Jakub Mazanka 1976 Borówiec
151 Jakub Puchacz 1997 Zbąszyń
152 Jakub Bednarczyk 1972 Poznań BV
153 Jakub Roślik 1987 Świebodzin
154 Jakub Dzioch 1997 Godziszewo
155 Jakub Gassem 2002 Zbąszyń
156 Jakub Borkowski 1991 Zbąszyń TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
157 Jan Choryłek 1998 Wrocław Tenis Pod Sosnami - Osieczów Team
158 Jan Migdał 1959 Zbąszynek TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
159 JANKA Deryło 1972 Grzebienisko
160 Janusz Lisek 1979 Nowy Tomyśl Team BEROTU
161 Jarek Dokowicz 1973 Nowy Tomyśl Team BEROTU
162 Jarek Ciechorski 1978 Zbąszyń ECOBAG NETWORK
163 Jaromir Świderski 1962 Nowa Sól ŚlęzakTeam
164 Jaroslaw Mania 1970 Zbąszyń
165 Jaroslaw Pukacki 1976 Nowy Tomyśl PRZYŁĘK RUNNING TEAM
166 Jarosław Rosiejka 1971 Mieszków
167 Jarosław Dorniak 1972 Wrocław PZU Sport Team
168 Jeremiasz Pawlak 1977 Nowy Tomyśl Team BEROTU
169 Jerzy Żok 1960 Wolsztyn Niezrzeszony
170 Jerzy Mucha 1959 Międzyrzecz TEAM OLA
171 Jerzy Mandosik 1953 Grudziądz TEAMOCHAL
172 Joanna Marszałkiewicz 1981 Nowy Tomyśl B.Braun B.Best / NKB Chyży
173 Joanna Jaśkowiak 1977 Grodzisk Wielkopolski Jasiowa Pasieka
174 Joanna Olejniczak 1972 Krotoszyn ks krotosz krotoszyn
175 Joanna Bilska-Ziembowska 1995 Kargowa
176 Joanna Domań 1976 Kiekrz Fehlau Run Team
177 Joanna Żurawska 1981 Mosina
178 Joanna Guzik 1984 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
179 Joanna Krynicka 1995 Trzebiszewo PKS MOS Zbąszyń/Wkurw_Team
180 Joanna Wyrwa-Krzyżańska 1968 Piła
181 Józef Mika 1960 Poznań 100 Marathon Club Poland
182 Józef Zawadzki 1949 Poznań
183 Judyta Waligóra 1987 Włoszakowice
184 Julia Matukiewicz 1986 Zielona Góra
185 Julia Citkowska 2000 Wronki
186 Julia Klarczyk 1999 Nądnia
187 Julita Kmiecik 1993 Belęcin
188 Justyna Smarsz 1991 Słubice
189 Justyna Woźniak 1988 Zbąszyń
190 Justyna Kurek 1979 Opalenica OKB OPALENICA
191 Justyna Karolczak 1992 Krotoszyn ks krotosz krotoszyn
192 Kamil Hołyński 1975 Zbąszynek
193 Kamil Smerdka 1997 Obra KAM-MED TEAM
194 Kamil Sieroń 1991 Nowy Tomyśl Team BEROTU
195 Kamil Wieruszewski 1981 Chocianów
196 Kamil Dąbrowski 1997 Zbąszyń
197 Karol Olejniczak 1970 Krotoszyn ks krotosz krotoszyn
198 Karol Miszta 1985 Zbąszynek KolecTEAM
199 Karol Mądrzak 1987 Zbąszyń
200 Karol Nagucki 1993 Opalenica