33. BIEG ZBĄSKICH

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy
1 Adam Radoń 1992 Środa Wielkopolska Chabowski Team
2 Adam Kaczmarek 1985 Poznań
3 Adam Szczerbal 1961 Kościan Kościan Team
4 ADAM ŚLEDŹ 1995 SULECHÓW ROCKWOOL/ TRIAMO
5 Adam Grelak 1983 Karpicko Wolsztyn Biega
6 Adam El Bah 1989 Tarnowo Podgórne #zaliniametyteam
7 Adam Gaweł 1999 Zbąszyń
8 ADRIAN KASPERSKI 2001 Przemęt
9 Adrian Marchlewski 1988 Strzyżewo Tkkf Łabędź Zbąszyń
10 Adrian Mielcarek 1991 Poznań Minionki Dachsera
11 Agata Świątek 1993 Buk OSP Opalenica
12 Agnieszka Horwat 1986 Sulechów
13 Agnieszka Wojtaszek 1990 Kościan Run4Life
14 Agnieszka Pruchniewska 1978 Rokietnica Rokietnica Biega
15 Agnieszka Mirek 1979 Przyprostynia
16 Agnieszka Pawlak 1986 Przeclaw
17 Agnieszka Wachowska 1988 Przyprostynia TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
18 Agnieszka Podlecka 1984 Piła Króliczki W Plecaku
19 Agnieszka Jarnót 1977 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
20 Alan Marek Patalas 1992 Zbąszyń
21 Aleksander Majłowski 1950 Gorzów Wielkopolski TEAM Majłowscy
22 Aleksandra Waligóra 1991 Rakoniewice Niagara Fitness Klub
23 Aleksandra Jastrzębska 1992 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
24 Aleksandra Wargoś 1977 Zbąszyń
25 Aleksandra Jańczak 1997 Zbąszyń AS RUN POZNAŃ
26 Andrzej Nowak 1975 Kąkolewo KĄKOLEWO BIEGA
27 Andrzej Paziewski 1972 Kowanówko Kuna Kowanówko
28 Andrzej Koblański 1959 Wojciechowice
29 Andrzej Nowak 1968 Parkowo
30 Andrzej Szymkowiak 1962 Zbąszynek
31 Andrzej Szymankiewicz 1975 Mariankowo
32 Andrzej Zielenda 1961 Rostarzewo Wolsztynski Klub Biegowy
33 Andrzej Szurkowski 1979 Wielka Wieś
34 Aneta Lupa-Marcinowska 1976 Plewiska RUN4FUN
35 Anita Marek 1995 Chocianów
36 Anna Respondek 1983 Zielona Góra
37 Anna Gaca 1982 Dopiewiec Annodomini
38 Anna Musiał 1991 Poznań DBL
39 Anna Szymańska 1977 Kostrzyn Dąbrowski Team
40 Anna Nowaczyk 1984 Grodzisk Wielkopolski Łodyga Athletic Team
41 Anna Skrzypczak 1975 Grodzisk Wlkp Niagara Fitness Klub
42 Anna Wośko 1981 Zbąszyń TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
43 Anna Andrzejczak 1984 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
44 Arkadiusz Wittke 1988 ZBĄSZYŃ SWL - SPOCENI W LODÓWCE
45 Arkadiusz Adamczak 1980 Leszno
46 Arkadiusz Dolecki 1976 Nowy Tomyśl
47 Artur Kaczmarski 1977 Osiniec RUN4FUN
48 Artur Piaskowski 1990 Szewce Opalenicki Klub Biegacza
49 Artur Piosik 1976 Babimost KolecTEAM
50 Barbara Zaranek 1971 Kowanówko KĘSY TEAM
51 Bartosz Romaniuk 1988 Wschowa Endorfina Wschowa
52 Bartosz Kubaś 1997 Zbąszyń Pickles
53 Bartosz Kańduła 1983 Szewce Bukowski Klub Biegacza
54 Bartosz Gbiorczyk 1986 Zbąszyń
55 Bartosz Mendel 1973 Rokietnica
56 Bartosz Jankowiak 1979 Włoszakowice ZSO Włoszakowice
57 Bartosz Gajewski 1996 Przyprostynia
58 Bartosz Guzik 1981 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
59 Bartosz Fimiński 1979 Nądnia TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
60 Beata Wilczyńska 1992 Poznań #zaliniametyteam
61 Benigna Sikorska 1978 Wrocław
62 Bogdan Zapala 1970 Sulechów Oki Bodek Sulechow
63 Bożenka Borkowska 1968 Sulechów Sulma Sulechów
64 Błażej Marciniak 1956 Wolsztyn Marciniak Team
65 Błażej Drobnik 1987 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
66 Błażej Majewski 1988 Poznań
67 Błażej Foltyniewicz 1985 Poznań BÓL NIE ISTNIEJE
68 Cezary Sikorski 1970 Gubin BBL
69 Czesław Sienkiewicz 1958 krotoszyn ks krotosz krotoszyn
70 Dagmara Papierowska 1984 Poznań KB DęBIEC
71 Damian Domagalski 1998 Bucz
72 Damian Kańduła 1977 Nowy Tomyśl Phoenix Contact
73 Damian Słowiński 1980 Poznań
74 Damian Kandula 1977 Nowy Tomyśl Phoenix Contact
75 Damian Kujawa 1986 Poznań #zaliniametyteam
76 Damian Werłos 1989 Nowa Sól WER-LIFT
77 Damian Szymkowiak 1987 Zbąszynek KP PSP ŚWIEBODZIN
78 Damian Wojsa 1987 Międzyrzecz
79 Damian Kroczak 1973 Zagrodno Olaws Złotoryja
80 Daniel Molenda 1989 Zbąszyń
81 Daniel Molicki 1975 Kębłowo
82 Danuta Karlicka 1975 Kożuchów Biegowa Rodzina
83 Danuta Stachowiak 1974 Rokietnica OwocBiega Team / Rokietnica Biega
84 Darek Kosiorek 1967 Poznań
85 Daria Mańkowska 1983 Zbąszyń
86 Daria Woźniak 1985 Stęszew Aktywny Stęszew
87 DARIUSZ JANOWSKI 1967 ZBĄSZYŃ DARSAT Zbąszyń
88 Dariusz Zieliński-Wronka 1970 Swarzędz
89 Dariusz Skorupinski 1988 Rakoniewice
90 Dariusz Wiatr 1972 Września Night Runners Września.
91 Dariusz Kuberski 1975 Zbąszyń
92 Dariusz Żurawski 1977 Mosina
93 Dariusz Kożuch 1974 Łagów
94 Dariusz Przewoźny 1984 Buk
95 Dariusz Pucek 1989 Zbąszyń
96 Dariusz Pijanowski 1964 Bolewice
97 Dariusz Beszterda 1972 Pniewy Aktywnie w Pniewach
98 Dawid Durek 1982 Jabłonna Klub Sportowy
99 Dawid Talikadze 1985 Kościan LKS SANA Kościan
100 Dawid Guzenda 1980 Poznań Aktywny Ostrzeszów