33. BIEG ZBĄSKICH

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj rosnąco Miasto Klub sportowy
1 Wiktor Mazanka 2004 Borówiec
2 Mateusz Żygalski 2004 Nowy Tomyśl
3 Jakub Gassem 2002 Zbąszyń
4 ADRIAN KASPERSKI 2001 Przemęt
5 Piotr Leśnik 2001 Belęcin
6 Maja Bultrowicz 2000 Kościan LKS SANA Kościan
7 Martyna Pajor 2000 Wronki
8 Sergiusz Sójka 2000 Świnków ks krotosz krotoszyn
9 Kornelia Wróbel 2000 Zbąszyń
10 Julia Citkowska 2000 Wronki
11 Emil Kurowski 1999 Babimost brak klubu
12 Wiktor Maćkowski 1999 Zbąszyń Pickles
13 Dominika Cejba 1999 Szamotuły KB Szamotuły
14 Filip Garczyński 1999 Zbąszynek Pickles
15 Adam Gaweł 1999 Zbąszyń
16 Julia Klarczyk 1999 Nądnia
17 Krystian Kitta 1998 Zbąszyń
18 Jan Choryłek 1998 Wrocław Tenis Pod Sosnami - Osieczów Team
19 Roma Marciniak 1998 Rakoniewice Marciniak Team
20 Damian Domagalski 1998 Bucz
21 Magdalena Maciąg 1998 Bolesława
22 Łukasz Duda 1998 Tarnowo Podgóne
23 Paweł Lewandowski 1997 Gorzów Wielkopolski
24 Kamil Smerdka 1997 Obra KAM-MED TEAM
25 Aleksandra Jańczak 1997 Zbąszyń AS RUN POZNAŃ
26 Jakub Puchacz 1997 Zbąszyń
27 Bartosz Kubaś 1997 Zbąszyń Pickles
28 Jakub Dzioch 1997 Godziszewo
29 Kamil Dąbrowski 1997 Zbąszyń
30 Fryderyk Kaczmarek 1997 Poznań Stefanowicz Running Academy
31 Bartosz Gajewski 1996 Przyprostynia
32 Łukasz Dobrowlański 1996 Zbąszyń
33 Vladyslav Kondratenko 1996 Tarnowo Podgórne Straight Edge
34 Filip Gajewski 1996 Miedzichowo TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
35 Wojciech Borkowski 1996 Nądnia
36 Honorata Janowicz 1995 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
37 Hubert Gira 1995 Słubice
38 Krzysztof Mleczak 1995 Nowy Tomyśl
39 Anita Marek 1995 Chocianów
40 ADAM ŚLEDŹ 1995 SULECHÓW ROCKWOOL/ TRIAMO
41 Joanna Bilska-Ziembowska 1995 Kargowa
42 NATALIA SIWKA 1995 KOZUCHÓW FORREST TEAM
43 Kasia Przybylak 1995 Jaraczewo #zaliniametyteam
44 Michał Żok 1995 Wolsztyn
45 Joanna Krynicka 1995 Trzebiszewo PKS MOS Zbąszyń/Wkurw_Team
46 Mikołaj Głuchy 1994 Poznań
47 Mikołaj Czapracki 1994 Nowy Tomyśl lub wybierz z listy
48 Maciej Michalik 1994 Bobrowniki
49 Karol Nagucki 1993 Opalenica
50 Ilona Jęsiek 1993 Nowa Wieś
51 Agata Świątek 1993 Buk OSP Opalenica
52 Tomasz Molenda 1993 Zbąszyń
53 Julita Kmiecik 1993 Belęcin
54 Patrycja Górna 1992 Poznań Tuptańsko
55 Filip Marcinkowski 1992 Wolsztyn
56 Alan Marek Patalas 1992 Zbąszyń
57 Justyna Karolczak 1992 Krotoszyn ks krotosz krotoszyn
58 Paweł Przybylski 1992 Księginice #zaliniamety
59 Aleksandra Jastrzębska 1992 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
60 Paweł Jarnut 1992 Lwówek Rozbiegany Lwówek
61 Tomasz Adamczak 1992 Zbąszyń
62 Piotr Wachowski 1992 Grójec Wielki
63 Adam Radoń 1992 Środa Wielkopolska Chabowski Team
64 Krzysztof Halasz 1992 Zbąszyń KS PŁOMIEŃ Przyprostynia
65 Milena Miszta 1992 Zbąszynek KolecTEAM Zbąszynek
66 Sylwia Kwiatek 1992 ZBĄSZYNEK KolecTEAM Zbąszynek
67 Beata Wilczyńska 1992 Poznań #zaliniametyteam
68 Rafał Grabski 1992 Boruja Kościelna Team BEROTU
69 Magdalena Zapała 1992 Poznań
70 Łukasz Bendowski 1991 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza
71 Dawid Woga 1991 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU
72 Maria Danielczyk 1991 Piaski Kobiety w biegu
73 Justyna Smarsz 1991 Słubice
74 Jakub Borkowski 1991 Zbąszyń TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
75 Kamil Sieroń 1991 Nowy Tomyśl Team BEROTU
76 Mariusz Skotarczyk 1991 Kosieczyn
77 Adrian Mielcarek 1991 Poznań Minionki Dachsera
78 Marcin Kaczor 1991 Kościan
79 Łukasz Jasiński 1991 Poznań #FeiferTeam
80 Aleksandra Waligóra 1991 Rakoniewice Niagara Fitness Klub
81 Anna Musiał 1991 Poznań DBL
82 Tomasz Szatkowski 1991 Zielona Góra
83 Paweł Muszyński 1991 Poznań Phoenix Contact
84 Maciej Kusz 1991 Wrocław
85 Katarzyna Szulc 1990 Zbąszyń
86 Tomasz Nowicki 1990 Poznań Tata Jagny EZP
87 Emilia Perz 1990 Bukowiec
88 Maciej Kaczmarek 1990 Nowy Tomyśl Team BEROTU
89 Krzysztof Dąbrowski 1990 Zbąszyń Obra Zbąszyń
90 Michał Siwy 1990 Zielona Góra
91 Sławomir Wasiak 1990 Poznań
92 Dominika Jurkowska 1990 Wschowa Endorfina Wschowa
93 Michał Tic 1990 Kąkolewo TIC TEAM
94 Artur Piaskowski 1990 Szewce Opalenicki Klub Biegacza
95 Agnieszka Wojtaszek 1990 Kościan Run4Life
96 Marcin Janik 1990 Kargowa
97 Dorota Kliemann 1990 Zbąszyń TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
98 Rafał Kędzierzyński 1990 Zbąszyń Płomień Przyprostynia
99 Damian Werłos 1989 Nowa Sól WER-LIFT
100 Dariusz Pucek 1989 Zbąszyń