33. BIEG ZBĄSKICH

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy
201 Jarek Ciechorski 1978 Zbąszyń ECOBAG NETWORK
202 Michał Leszczyński 1978 Deszczno Syberian Husky Team
203 Sylwia Marcinkowska 1978 Oborniki
204 Filip Wittholz 1978 Jastrzębsko Stare Team BEROTU
205 Magdalena Urban 1978 Zbąszyń
206 Magdalena Urban 1978 Zbąszyń
207 Marek Stachowiak 1978 Rokietnica Rokietnica Biega/Owoc Biega Team
208 Maciej Wesoly 1978 Nowy Tomyśl
209 Agnieszka Pruchniewska 1978 Rokietnica Rokietnica Biega
210 Marcin Sroka 1978 Plewiska ST RUNNERS
211 Michał Łysiak 1978 Zbąszynek, pow. świebodziński
212 Maciej Kornyło 1978 Chobienice TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
213 MONIKA MURO 1978 GORZÓW WIELKOPOLSKI
214 Witold Zielonka 1978 Poznań Maratończyk Poznań
215 Marzena Kaczmarska 1978 Osiniec RUN4FUN
216 Tomasz Stachowiak 1978 Wolsztyn
217 Marcin Intek 1978 Nowy Tomyśl Team BEROTU
218 TOMASZ KasperskI 1978 Przemęt Rzeźnictwo-Wędliniarstwo Tomasz Kasperski
219 Hubert Frański 1978 Miedzichowo CROSS-FITNESS Miedzichowo
220 Benigna Sikorska 1978 Wrocław
221 Grzegorz Nowak 1979 Strzyżewo TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
222 Bartosz Fimiński 1979 Nądnia TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
223 Sławomir Rupa 1979 Grodzisk Wlkp
224 Marek Maćkowiak 1979 Grodzisk Wlkp OSP Grodzisk Wielkopolski
225 Tomasz Ziemek 1979 Nowy Tomyśl Team BEROTU
226 Michał Prządka 1979 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
227 Janusz Lisek 1979 Nowy Tomyśl Team BEROTU
228 Andrzej Szurkowski 1979 Wielka Wieś
229 Waldemar Telesz 1979 Wolsztyn Wolsztynski Klub Biegowy
230 Kinga Walentowska 1979 Strzyżewo TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
231 Marcin Wujek 1979 Brodnica Brodnica biega
232 Tomasz Siedlarz 1979 Zbąszyń
233 Szymon Kwaśnik 1979 Zbąszyń SKPD Sport TEAM
234 Mirosław Kuczyński 1979 Międzyrzecz 17WBZ
235 Piotr Furmanek 1979 Środa Wlkp. SZNEKA RUNNERS TEAM
236 Magdalena Matuszczak 1979 Miedzichowo
237 Paweł Grabka 1979 Zbąszyń HexCar Paweł Grabka
238 Bartosz Jankowiak 1979 Włoszakowice ZSO Włoszakowice
239 Tomasz Jakubczak 1979 ŚREM wybierz
240 Waldemar Waligórski 1979 Poznań Diamant Pro Sport/Biegańce
241 Piotr Szczeciński 1979 Zbąszyń
242 Justyna Kurek 1979 Opalenica OKB OPALENICA
243 Patryk Müller 1979 Zbąszyń
244 Mariusz Wawrzyniuk 1979 Skwierzyna
245 Agnieszka Mirek 1979 Przyprostynia
246 Karolina Rozpara 1979 Zielona Góra
247 PIOTR KURZYŃSKI 1980 Nowy Tomyśl TEAMBEROTU
248 Waldemar Lusek 1980 Zbaszyn
249 Mirosław Sudzik 1980 Rakoniewice
250 Mariusz Szczotka 1980 Mrowino Rasterflex Team
251 Monika Czekała 1980 Grodzisk Wielkopolski KĄKOLEWO BIEGA
252 Tomasz Końka 1980 Nowy Tomyśl Team BEROTU
253 Michał Wocal 1980 Gorzów Wlkp.
254 Monika Kaczmarek 1980 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
255 Krzysztof Kroma 1980 Opalenica
256 Damian Słowiński 1980 Poznań
257 Magdalena Wolska 1980 Świebodzin
258 Jacek Strabel 1980 komorniki KB Intrex Poznań
259 Jacek Majchrzak 1980 Kościan Kościan Team
260 Marcin Zgoliński 1980 Września
261 Marcin Żerko 1980 Oborniki
262 Waldemar Kukuła 1980 Czerlejnko Team PAS
263 Patryk Jakubowski 1980 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
264 Dawid Guzenda 1980 Poznań Aktywny Ostrzeszów
265 Arkadiusz Adamczak 1980 Leszno
266 Radosław Orszewski 1980 Wrocław
267 Paweł Jarzyniewski 1980 Poznań
268 MAGDALENA Furmanek 1980 Środa Wlkp. SZNEKA RUNNERS TEAM
269 Marcin Napierała 1980 Koziegłowy
270 Monika Dolcka-Jankiewicz 1980 Nowy Tomyśl BBest
271 Marcin Wieczorek 1980 Dopiewo
272 Renata Skorupińska 1980 Włoszakowice GOOD TEAM WŁOSZAKOWICE
273 Szymon Furman 1980 Poznań
274 Maciej Wroniak 1981 Pogorzela
275 Maciej Szaferski 1981 Zbąszyń Dzieciaki Chojraki
276 Łukasz Grychta 1981 Zbąszyń
277 Marlena Kwaśnik 1981 Zbąszyń SKPD Sport TEAM
278 Łukasz Gościniak 1981 Zbąszyń
279 Tomasz Pilarski 1981 Bogatynia Izery Bogatynia
280 Joanna Marszałkiewicz 1981 Nowy Tomyśl B.Braun B.Best / NKB Chyży
281 Marcin Kreft 1981 Zbąszyń
282 Marcin Mańkowski 1981 Zbąszyń
283 Joanna Żurawska 1981 Mosina
284 Łukasz Krystkiewicz 1981 Tulce Minionki Dachsera
285 Kamil Wieruszewski 1981 Chocianów
286 Bartosz Guzik 1981 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
287 Ewa Korbanek 1981 Nowy Tomyśl Team BEROTU
288 Marcin Jokś 1981 Berzyna
289 Maciej Zawadziński 1981 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
290 Sylwia Wencel 1981 Góra
291 Anna Wośko 1981 Zbąszyń TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
292 Dorota Zdrojewska 1981 Poznań
293 Michał Mandosik 1982 Toruń TEAMOCHAL
294 Paulina Jankowiak 1982 Włoszakowice
295 Paweł Bartczak 1982 Kruszwica # DRUŻYNA SZPIKU
296 Paweł Miśkiewicz 1982 Nądnia
297 Radosław Tota 1982 Poznań
298 Łukasz Mazur 1982 Zbąszynek KolecTEAM
299 Roman Drgas 1982 Prochy PKO BANK POLSKI
300 Anna Gaca 1982 Dopiewiec Annodomini