33. BIEG ZBĄSKICH

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj rosnąco
1 PRZEMYSŁAW FORNALIK 1975 LWÓWEK Lwówek Wielkopolski
2 Arkadiusz Wittke 1988 ZBĄSZYŃ SWL - SPOCENI W LODÓWCE
3 Hubert Frański 1978 Miedzichowo CROSS-FITNESS Miedzichowo
4 Joanna Marszałkiewicz 1981 Nowy Tomyśl B.Braun B.Best / NKB Chyży
5 Krzysztof Golczak 1977 Poznań Team Hard Work
6 Krzysztof Reda 1982 Droszków FC Wiśnie
7 Magdalena Jaworska 1977 Poznań Team Hard Work Beats Talent
8 Tomasz Giełda 1975 Buk Honda Team
9 Piotr Rosolski 1984 Rakoniewice PHU PRO-INSTAL PIOTR ROSOLSKI
10 Jan Choryłek 1998 Wrocław Tenis Pod Sosnami - Osieczów Team
11 Jarek Ciechorski 1978 Zbąszyń ECOBAG NETWORK
12 Krzysztof Blacha 1982 zielona góra VIRGOTECH / Trasy-Biegowe.pl
13 tadeusz napierała 1960 głogów TEGES
14 Adam Radoń 1992 Środa Wielkopolska Chabowski Team
15 TOMASZ KasperskI 1978 Przemęt Rzeźnictwo-Wędliniarstwo Tomasz Kasperski
16 Monika Dolcka-Jankiewicz 1980 Nowy Tomyśl BBest
17 Piotr Cal 1969 Świebodzin @BiegWilkaWilkowo @5KRunEveryDay
18 Maciej Wojciechowski 1983 Gorzów Wielkopolski wwwRunIsFun.eu
19 Szymon Kwaśnik 1979 Zbąszyń SKPD Sport TEAM
20 Marlena Kwaśnik 1981 Zbąszyń SKPD Sport TEAM
21 Wioletta Kuczyńska 1985 Gorzów Wielkopolski Baryła Team 17 WBZ
22 Aleksandra Jańczak 1997 Zbąszyń AS RUN POZNAŃ
23 Jacek Gruszczyński 1974 Murowana Goślina San Fermin TEAM
24 PIOTR KURZYŃSKI 1980 Nowy Tomyśl TEAMBEROTU
25 Michał Tic 1990 Kąkolewo TIC TEAM
26 MICHAŁ KRZYŻAK 1982 KOZUCHÓW FORREST TEAM
27 NATALIA SIWKA 1995 KOZUCHÓW FORREST TEAM
28 Mariusz Szczotka 1980 Mrowino Rasterflex Team
29 Waldemar Kukuła 1980 Czerlejnko Team PAS
30 Rafał Kędziora 1977 Koziegłowy NSZZ Solidarność Region Wielkopolska
31 Joanna Krynicka 1995 Trzebiszewo PKS MOS Zbąszyń/Wkurw_Team
32 Danuta Stachowiak 1974 Rokietnica OwocBiega Team / Rokietnica Biega
33 Marek Stachowiak 1978 Rokietnica Rokietnica Biega/Owoc Biega Team
34 Marek Kusior 1984 Zbąszynek Trawa i Kamienie
35 Michał Bończek 1977 Leszno SP9 Leszno
36 Adam Grelak 1983 Karpicko Wolsztyn Biega
37 Robert Pieczyński 1970 Poznań PKP CARGO S.A.
38 Renata Michalska 1977 Granowo Biegająca z Granowa
39 Damian Kańduła 1977 Nowy Tomyśl Phoenix Contact
40 Damian Kandula 1977 Nowy Tomyśl Phoenix Contact
41 Paweł Muszyński 1991 Poznań Phoenix Contact
42 Paweł Grabka 1979 Zbąszyń HexCar Paweł Grabka
43 Tomasz Bronczak 1976 Zbąszyń LUBIEPODGORKE
44 Rafał Kędzierzyński 1990 Zbąszyń Płomień Przyprostynia
45 ADAM ŚLEDŹ 1995 SULECHÓW ROCKWOOL/ TRIAMO
46 Karol Olender 1977 Babimost Karol Olender
47 Bartosz Kubaś 1997 Zbąszyń Pickles
48 Filip Garczyński 1999 Zbąszynek Pickles
49 Wiktor Maćkowski 1999 Zbąszyń Pickles
50 Łukasz Płócieniczak 1988 Leszno Prostoztreningu
51 Krzysztof Olejniczak 1967 Gostyń AGROZI
52 Aleksander Majłowski 1950 Gorzów Wielkopolski TEAM Majłowscy
53 Irena Majłowska 1953 Gorzów Wielkopolski TEAM Majłowscy
54 Sylwester Cichowlas 1975 Poznań AS Run
55 Damian Szymkowiak 1987 Zbąszynek KP PSP ŚWIEBODZIN
56 Anna Gaca 1982 Dopiewiec Annodomini
57 Dominik Gaca 1982 Dopiewiec Annodomini
58 Krzysztof Dąbrowski 1990 Zbąszyń Obra Zbąszyń
59 Marcin Opioła 1977 Zbąszyń Rusz się Człowieku
60 Andrzej Nowak 1975 Kąkolewo KĄKOLEWO BIEGA
61 Ewa Nowak 1976 Kąkolewo KĄKOLEWO BIEGA
62 Monika Czekała 1980 Grodzisk Wielkopolski KĄKOLEWO BIEGA
63 Zuzanna Cieśla 1984 Wolsztyn Niagara
64 Łukasz Jasiński 1991 Poznań #FeiferTeam
65 Ewelina Przygocka 1988 Nowa Sól Lebioda running team
66 Patrycja Górna 1992 Poznań Tuptańsko
67 Dawid Swędra 1982 Zielona Góra ZdrowiDent Stomatologia
68 Marcin Wujek 1979 Brodnica Brodnica biega
69 Danuta Karlicka 1975 Kożuchów Biegowa Rodzina
70 Kamil Smerdka 1997 Obra KAM-MED TEAM
71 Bogdan Zapala 1970 Sulechów Oki Bodek Sulechow
72 Aleksandra Waligóra 1991 Rakoniewice Niagara Fitness Klub
73 Anna Skrzypczak 1975 Grodzisk Wlkp Niagara Fitness Klub
74 Mirosław Antkowiak 1964 Krosno Odrzańskie BBL Krosno Odrzańskie
75 Tomasz Pilarski 1981 Bogatynia Izery Bogatynia
76 MARIUSZ SPYCHAŁA 1971 Nowy Tomyśl ***** ***
77 Bartosz Jankowiak 1979 Włoszakowice ZSO Włoszakowice
78 Anna Nowaczyk 1984 Grodzisk Wielkopolski Łodyga Athletic Team
79 Sebastian Cieślak 1988 Śrem / Night Runners
80 Lech Przywecki 1971 Kościan ULTRA TRAIL Kościan
81 Paweł Jarnut 1992 Lwówek Rozbiegany Lwówek
82 Łukasz Jarnut 1989 Lwówek Rozbiegany Lwówek
83 Tomasz Nowicki 1990 Poznań Tata Jagny EZP
84 Maciej Szaferski 1981 Zbąszyń Dzieciaki Chojraki
85 Joanna Jaśkowiak 1977 Grodzisk Wielkopolski Jasiowa Pasieka
86 Michał Łukaszewski 1984 Luboń #zaliniametyteam
87 Damian Kujawa 1986 Poznań #zaliniametyteam
88 Adam El Bah 1989 Tarnowo Podgórne #zaliniametyteam
89 Kasia Przybylak 1995 Jaraczewo #zaliniametyteam
90 Beata Wilczyńska 1992 Poznań #zaliniametyteam
91 Stefan Dobak 1946 Szamotuły KB Szamotuly
92 Piotr Michalak 1988 Gorzów Wielkopolski Friendly Fire
93 Jaroslaw Pukacki 1976 Nowy Tomyśl PRZYŁĘK RUNNING TEAM
94 Damian Werłos 1989 Nowa Sól WER-LIFT
95 Monika Pająk 1982 Skórzewo Hernik Team
96 Fryderyk Kaczmarek 1997 Poznań Stefanowicz Running Academy
97 Robert Kleszcz 1974 Glinno Klub Biegacza Orange Polska
98 Paweł Przybylski 1992 Księginice #zaliniamety
99 DARIUSZ JANOWSKI 1967 ZBĄSZYŃ DARSAT Zbąszyń
100 Błażej Foltyniewicz 1985 Poznań BÓL NIE ISTNIEJE