33. BIEG ZBĄSKICH

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco
401 Dariusz Wiatr 1972 Września Night Runners Września.
402 Artur Kaczmarski 1977 Osiniec RUN4FUN
403 Marzena Kaczmarska 1978 Osiniec RUN4FUN
404 Krzysztof Marcinowski 1977 Plewiska RUN4FUN
405 Aneta Lupa-Marcinowska 1976 Plewiska RUN4FUN
406 Mirosław Kuczyński 1979 Międzyrzecz 17WBZ
407 Jerzy Mucha 1959 Międzyrzecz TEAM OLA
408 Jacek Frąszczak 1972 Poznań WICHROWA STOPA
409 Józef Mika 1960 Poznań 100 Marathon Club Poland
410 Tomasz Jakubczak 1979 ŚREM wybierz
411 Marek Maćkowiak 1979 Grodzisk Wlkp OSP Grodzisk Wielkopolski
412 Marek Lewandowski 1972 Zbąszyń Tkkf Łabędź Zbąszyń
413 Patrycja Witkowska 1988 Zbąszyń Tkkf Łabędź Zbąszyń
414 Adrian Marchlewski 1988 Strzyżewo Tkkf Łabędź Zbąszyń
415 Monika Gassem 1977 Zbąszyń Tkkf Łabędź Zbąszyń
416 Krystian Mądrzak 1987 Zbąszyń Tkkf Łabędź Zbąszyń
417 Przemysław Borkowski 1985 Zbąszyń KS PŁOMIEŃ Przyprostynia
418 Krzysztof Halasz 1992 Zbąszyń KS PŁOMIEŃ Przyprostynia
419 Wojciech Górczak 1969 Opalenica Bukowski Klub Morsa
420 Emil Mania 1983 Zbąszynek Zgryźliwi Tetrycy
421 Anna Musiał 1991 Poznań DBL
422 Daria Woźniak 1985 Stęszew Aktywny Stęszew
423 Łukasz Krystkiewicz 1981 Tulce Minionki Dachsera
424 Mariusz Matecki 1973 Poznań Minionki Dachsera
425 Adrian Mielcarek 1991 Poznań Minionki Dachsera
426 Tadeusz Flens 1958 Międzychód KB Wojtuś
427 Renata Skorupińska 1980 Włoszakowice GOOD TEAM WŁOSZAKOWICE
428 Maria Danielczyk 1991 Piaski Kobiety w biegu
429 Stefan Fiebig 1968 Poniec www.fiebig.pl
430 Tomasz Rowiński 1976 Promnice Costa Blanca
431 Marcin Durzyński 1988 Kościan Bejot Team
432 Jaromir Świderski 1962 Nowa Sól ŚlęzakTeam
433 Leszek Śwital 1974 Margonin Morsy Margonin
434 Vladyslav Kondratenko 1996 Tarnowo Podgórne Straight Edge
435 Piotr Jarysz 1984 Poznań Kris Trans Małyszka
436 Agnieszka Wojtaszek 1990 Kościan Run4Life
437 Monika Jeziorecka-Borucka 1985 Podrzewie Aktywnie w Pniewach
438 Dariusz Beszterda 1972 Pniewy Aktywnie w Pniewach
439 Patrycja Galas-Kaczmarek 1983 Nowy Tomyśl LS Plus Recycling Team
440 Waldemar Waligórski 1979 Poznań Diamant Pro Sport/Biegańce
441 Maciej Wawrzyński 1986 Zbąszyń Emi Fit-Studio / Trener Personalny
442 Emilia Wawrzyńska 1982 Zbąszyń Emi Fit-Studio / Trener Personalny
443 Błażej Foltyniewicz 1985 Poznań BÓL NIE ISTNIEJE
444 DARIUSZ JANOWSKI 1967 ZBĄSZYŃ DARSAT Zbąszyń
445 Paweł Przybylski 1992 Księginice #zaliniamety
446 Robert Kleszcz 1974 Glinno Klub Biegacza Orange Polska
447 Fryderyk Kaczmarek 1997 Poznań Stefanowicz Running Academy
448 Monika Pająk 1982 Skórzewo Hernik Team
449 Damian Werłos 1989 Nowa Sól WER-LIFT
450 Jaroslaw Pukacki 1976 Nowy Tomyśl PRZYŁĘK RUNNING TEAM
451 Piotr Michalak 1988 Gorzów Wielkopolski Friendly Fire
452 Stefan Dobak 1946 Szamotuły KB Szamotuly
453 Michał Łukaszewski 1984 Luboń #zaliniametyteam
454 Damian Kujawa 1986 Poznań #zaliniametyteam
455 Adam El Bah 1989 Tarnowo Podgórne #zaliniametyteam
456 Kasia Przybylak 1995 Jaraczewo #zaliniametyteam
457 Beata Wilczyńska 1992 Poznań #zaliniametyteam
458 Joanna Jaśkowiak 1977 Grodzisk Wielkopolski Jasiowa Pasieka
459 Maciej Szaferski 1981 Zbąszyń Dzieciaki Chojraki
460 Tomasz Nowicki 1990 Poznań Tata Jagny EZP
461 Paweł Jarnut 1992 Lwówek Rozbiegany Lwówek
462 Łukasz Jarnut 1989 Lwówek Rozbiegany Lwówek
463 Lech Przywecki 1971 Kościan ULTRA TRAIL Kościan
464 Sebastian Cieślak 1988 Śrem / Night Runners
465 Anna Nowaczyk 1984 Grodzisk Wielkopolski Łodyga Athletic Team
466 Bartosz Jankowiak 1979 Włoszakowice ZSO Włoszakowice
467 MARIUSZ SPYCHAŁA 1971 Nowy Tomyśl ***** ***
468 Tomasz Pilarski 1981 Bogatynia Izery Bogatynia
469 Mirosław Antkowiak 1964 Krosno Odrzańskie BBL Krosno Odrzańskie
470 Aleksandra Waligóra 1991 Rakoniewice Niagara Fitness Klub
471 Anna Skrzypczak 1975 Grodzisk Wlkp Niagara Fitness Klub
472 Bogdan Zapala 1970 Sulechów Oki Bodek Sulechow
473 Kamil Smerdka 1997 Obra KAM-MED TEAM
474 Danuta Karlicka 1975 Kożuchów Biegowa Rodzina
475 Marcin Wujek 1979 Brodnica Brodnica biega
476 Dawid Swędra 1982 Zielona Góra ZdrowiDent Stomatologia
477 Patrycja Górna 1992 Poznań Tuptańsko
478 Ewelina Przygocka 1988 Nowa Sól Lebioda running team
479 Łukasz Jasiński 1991 Poznań #FeiferTeam
480 Zuzanna Cieśla 1984 Wolsztyn Niagara
481 Andrzej Nowak 1975 Kąkolewo KĄKOLEWO BIEGA
482 Ewa Nowak 1976 Kąkolewo KĄKOLEWO BIEGA
483 Monika Czekała 1980 Grodzisk Wielkopolski KĄKOLEWO BIEGA
484 Marcin Opioła 1977 Zbąszyń Rusz się Człowieku
485 Krzysztof Dąbrowski 1990 Zbąszyń Obra Zbąszyń
486 Anna Gaca 1982 Dopiewiec Annodomini
487 Dominik Gaca 1982 Dopiewiec Annodomini
488 Damian Szymkowiak 1987 Zbąszynek KP PSP ŚWIEBODZIN
489 Sylwester Cichowlas 1975 Poznań AS Run
490 Aleksander Majłowski 1950 Gorzów Wielkopolski TEAM Majłowscy
491 Irena Majłowska 1953 Gorzów Wielkopolski TEAM Majłowscy
492 Krzysztof Olejniczak 1967 Gostyń AGROZI
493 Łukasz Płócieniczak 1988 Leszno Prostoztreningu
494 Bartosz Kubaś 1997 Zbąszyń Pickles
495 Filip Garczyński 1999 Zbąszynek Pickles
496 Wiktor Maćkowski 1999 Zbąszyń Pickles
497 Karol Olender 1977 Babimost Karol Olender
498 ADAM ŚLEDŹ 1995 SULECHÓW ROCKWOOL/ TRIAMO
499 Rafał Kędzierzyński 1990 Zbąszyń Płomień Przyprostynia
500 Tomasz Bronczak 1976 Zbąszyń LUBIEPODGORKE