33. BIEG ZBĄSKICH

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco
201 Wiktor Mazanka 2004 Borówiec
202 Magdalena Urban 1978 Zbąszyń
203 Krystian Kitta 1998 Zbąszyń
204 Piotr Szczeciński 1979 Zbąszyń
205 Grzegorz Nahaczewski 1975 Nowy Tomyśl
206 Darek Kosiorek 1967 Poznań
207 Adam Gaweł 1999 Zbąszyń
208 Tomasz Siedlarz 1979 Zbąszyń
209 Marcin Janik 1990 Kargowa
210 Miłosz Wałęsa 1986 Nowy Tomyśl
211 Andrzej Szurkowski 1979 Wielka Wieś
212 Wiesław Lehnhardt 1970 Poznań
213 Roman Drzymała 1976 Kamieniec
214 Rafał Rozpara 1978 Zielona Góra
215 Katarzyna Jackowska 1974 Poznań
216 Michał Grabowski 1986 Łowęcin
217 Arkadiusz Dolecki 1976 Nowy Tomyśl
218 Marcin Szott 1983 Zbaszyn
219 Michał Leszczyński 1978 Deszczno Syberian Husky Team
220 Łukasz Frański 1976 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
221 Marek Haliniak 1977 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
222 Łukasz Andrzejczak 1985 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
223 Piotr Kuczyński 1956 Poznań NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
224 Maciej Zawadziński 1981 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
225 Monika Kaczmarek 1980 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
226 Joanna Guzik 1984 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
227 Bartosz Guzik 1981 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
228 Anna Andrzejczak 1984 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
229 Agnieszka Jarnót 1977 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
230 Elżbieta Dolecka 1975 Glinno NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
231 Kasia Rybarczyk 1987 Kłecko Altom Gniezno
232 LECH SALITA 1960 GNIEZNO Altom Gniezno
233 Zbigniew Tomczak 1954 Gniezno Altom Gniezno
234 Maciej Kuske 1988 Gniezno Altom Gniezno
235 Sebastian Włodarczyk 1985 Gniezno Night Runners Gniezno
236 Marek Wojciechowski 1960 Gniezno Night Runners Gniezno
237 Renata Zybura 1977 Poznań Night Runners
238 Dagmara Papierowska 1984 Poznań KB DęBIEC
239 Krzysztof Witkowski 1983 Poznań Maratończyk Poznań
240 Witold Zielonka 1978 Poznań Maratończyk Poznań
241 Emil Kurowski 1999 Babimost brak klubu
242 Mateusz Nagucki 1985 Opalenica brak
243 Michał Bazyli 1986 Rybojedzko brak
244 Bartosz Kańduła 1983 Szewce Bukowski Klub Biegacza
245 Roman Szymański 1966 Buk Bukowski Klub Biegacza
246 Jarosław Dorniak 1972 Wrocław PZU Sport Team
247 Michał Mandosik 1982 Toruń TEAMOCHAL
248 Jerzy Mandosik 1953 Grudziądz TEAMOCHAL
249 Zbigniew Adamczak 1984 Śmiłowo KB Szamotuły
250 Jadwiga Duda Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły
251 Przemysław Welter 1989 Szamotuły KB Szamotuły
252 Jacek Pachla 1971 Szamotuły KB Szamotuły
253 Dominika Cejba 1999 Szamotuły KB Szamotuły
254 Witold Goździcki 1975 Zielona Góra Niezrzeszony
255 Jerzy Żok 1960 Wolsztyn Niezrzeszony
256 Monika Białasik 1987 Poznań Kobiety Biegają
257 Roman Drgas 1982 Prochy PKO BANK POLSKI
258 Tomasz Walkowiak 1984 Luboń GB Wielkopolscy Biegacze
259 Tomasz Broczkowski 1985 Tuchorza GB Wielkopolscy Biegacze
260 Michał Majewski 1984 Bierzglinek Spin Force Runners
261 Edward Gołębiewski 1950 Pobiedziska TKKF Płomień Pobiedziska
262 Magdalena Krokowska 1987 Poznań Night Runners Poznań
263 Agnieszka Pruchniewska 1978 Rokietnica Rokietnica Biega
264 Marcin Mazur 1988 Nądnia KolecTEAM
265 Karol Miszta 1985 Zbąszynek KolecTEAM
266 Maciej Pietrzyk 1987 Zbąszyń KolecTEAM
267 Artur Piosik 1976 Babimost KolecTEAM
268 Szymon Mierzyński 1977 Zbąszyń KolecTEAM
269 Łukasz Mazur 1982 Zbąszynek KolecTEAM
270 Sławomir Kaczmarek 1969 Kościan Kościan Team
271 ROBERT KASPERSKI 1968 Kościan Kościan Team
272 Krystian Sobczyk 1988 Kościan Kościan Team
273 Krzysztof Pospieszny 1972 Kościan Kościan Team
274 Mirosław Kaczmarek 1970 Kościan Kościan Team
275 Adam Szczerbal 1961 Kościan Kościan Team
276 Jacek Majchrzak 1980 Kościan Kościan Team
277 Iwona Maciąg 1988 Bolewice Team BEROTU
278 Emilia Królik 1989 Sątopy Team BEROTU
279 Hubert Maciejewska 1984 Nowy Tomyśl Team BEROTU
280 Marcin Intek 1978 Nowy Tomyśl Team BEROTU
281 Janusz Lisek 1979 Nowy Tomyśl Team BEROTU
282 Jarek Dokowicz 1973 Nowy Tomyśl Team BEROTU
283 Kamil Sieroń 1991 Nowy Tomyśl Team BEROTU
284 Tomasz Ziemek 1979 Nowy Tomyśl Team BEROTU
285 Filip Wittholz 1978 Jastrzębsko Stare Team BEROTU
286 Ewa Korbanek 1981 Nowy Tomyśl Team BEROTU
287 Rafał Grabski 1992 Boruja Kościelna Team BEROTU
288 Tomasz Końka 1980 Nowy Tomyśl Team BEROTU
289 Maciej Kaczmarek 1990 Nowy Tomyśl Team BEROTU
290 Jeremiasz Pawlak 1977 Nowy Tomyśl Team BEROTU
291 Magdalena Końka 1985 Cicha Góra Team BEROTU
292 Łukasz Bendowski 1991 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza
293 Piotr Bartkowiak 1976 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza
294 Zbigniew Kaczmarek 1960 Grodzisk Wlkp. Grodziski Klub Biegacza
295 Krzysztof Kaczmarek 1970 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza
296 Sławomir Kaniuk 1970 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza
297 Sebastian Sternal 1976 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza
298 Damian Kroczak 1973 Zagrodno Olaws Złotoryja
299 Maciej Topolewski 1988 Poznań Biegacze YouFit
300 Tomasz Ryczak 1985 Poznań Michałek & Marta Team