33. BIEG ZBĄSKICH

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Zbigniew Adamczak 1984 Śmiłowo KB Szamotuły
2 Małgorzata Adamczak 1975 Grodzisk Wielkopolski
3 Przemysław Adamczak 1972 Grodzisk Wielkopolski
4 ŁUKASZ ADAMCZAK 1989 ZBĄSZYŃ lub wybierz z listy
5 Arkadiusz Adamczak 1980 Leszno
6 Tomasz Adamczak 1992 Zbąszyń
7 Łukasz Andrzejczak 1985 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
8 Anna Andrzejczak 1984 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
9 Mirosław Antkowiak 1964 Krosno Odrzańskie BBL Krosno Odrzańskie
10 Marek Antosz 1969 Leszno
11 Remigiusz Bachorski 1984 Ciosaniec Zabiegani Sława
12 Ewelina Bagińska 1989 Górzyca
13 Paweł Bartczak 1982 Kruszwica # DRUŻYNA SZPIKU
14 Piotr Bartkowiak 1976 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza
15 Michał Bazyli 1986 Rybojedzko brak
16 Jakub Bednarczyk 1972 Poznań BV
17 Łukasz Bendowski 1991 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza
18 Dariusz Beszterda 1972 Pniewy Aktywnie w Pniewach
19 Monika Białasik 1987 Poznań Kobiety Biegają
20 Joanna Bilska-Ziembowska 1995 Kargowa
21 Krzysztof Blacha 1982 zielona góra VIRGOTECH / Trasy-Biegowe.pl
22 Michał Bończek 1977 Leszno SP9 Leszno
23 Bożenka Borkowska 1968 Sulechów Sulma Sulechów
24 Wojciech Borkowski 1996 Nądnia
25 Przemysław Borkowski 1985 Zbąszyń KS PŁOMIEŃ Przyprostynia
26 Jakub Borkowski 1991 Zbąszyń TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
27 Karolina Borzęcka 1984 Sulechów
28 Tomasz Broczkowski 1985 Tuchorza GB Wielkopolscy Biegacze
29 Tomasz Bronczak 1976 Zbąszyń LUBIEPODGORKE
30 Paulina Brychcy-Nowak 1982 Strzyżewo TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
31 Maja Bultrowicz 2000 Kościan LKS SANA Kościan
32 Piotr Cal 1969 Świebodzin @BiegWilkaWilkowo @5KRunEveryDay
33 Dominika Cejba 1999 Szamotuły KB Szamotuły
34 Jan Choryłek 1998 Wrocław Tenis Pod Sosnami - Osieczów Team
35 Paweł Cichowlas 1983 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
36 Sylwester Cichowlas 1975 Poznań AS Run
37 Michał Ciebielski 1972 Pniewy
38 Jarek Ciechorski 1978 Zbąszyń ECOBAG NETWORK
39 Zuzanna Cieśla 1984 Wolsztyn Niagara
40 Krzysztof Cieślak 1982 Zbąszynek
41 Sebastian Cieślak 1988 Śrem / Night Runners
42 Tomasz Ciółko 1976 Zbąszynek
43 Julia Citkowska 2000 Wronki
44 Mikołaj Czapracki 1994 Nowy Tomyśl lub wybierz z listy
45 Monika Czekała 1980 Grodzisk Wielkopolski KĄKOLEWO BIEGA
46 Krzysztof Dąbrowski 1990 Zbąszyń Obra Zbąszyń
47 Kamil Dąbrowski 1997 Zbąszyń
48 Maria Danielczyk 1991 Piaski Kobiety w biegu
49 Michał Dębiec 1984 Poznań
50 JANKA Deryło 1972 Grzebienisko
51 Stefan Dobak 1946 Szamotuły KB Szamotuly
52 Łukasz Dobrowlański 1996 Zbąszyń
53 Jarek Dokowicz 1973 Nowy Tomyśl Team BEROTU
54 Monika Dolcka-Jankiewicz 1980 Nowy Tomyśl BBest
55 Elżbieta Dolecka 1975 Glinno NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
56 Maciej Dolecki 1982 Boruja Kościelna
57 Arkadiusz Dolecki 1976 Nowy Tomyśl
58 Damian Domagalski 1998 Bucz
59 Joanna Domań 1976 Kiekrz Fehlau Run Team
60 Leszek Domań 1975 Kiekrz Fehlau Run Team
61 Jarosław Dorniak 1972 Wrocław PZU Sport Team
62 Roman Drgas 1982 Prochy PKO BANK POLSKI
63 Błażej Drobnik 1987 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza
64 Magdalena Drzymała 1982 Kamieniec
65 Roman Drzymała 1976 Kamieniec
66 Łukasz Duda 1998 Tarnowo Podgóne
67 Jadwiga Duda Krzemieniewska 1957 Szamotuły KB Szamotuły
68 Dawid Durek 1982 Jabłonna Klub Sportowy
69 Marcin Durzyński 1988 Kościan Bejot Team
70 Jakub Dzioch 1997 Godziszewo
71 Adam El Bah 1989 Tarnowo Podgórne #zaliniametyteam
72 Lidia Fabijańczyk 1986 Brudzewo
73 Stefan Fiebig 1968 Poniec www.fiebig.pl
74 Bartosz Fimiński 1979 Nądnia TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
75 Tadeusz Flens 1958 Międzychód KB Wojtuś
76 Błażej Foltyniewicz 1985 Poznań BÓL NIE ISTNIEJE
77 PRZEMYSŁAW FORNALIK 1975 LWÓWEK Lwówek Wielkopolski
78 Łukasz Frański 1976 Nowy Tomyśl NKB CHYŻY Nowy Tomyśl
79 Hubert Frański 1978 Miedzichowo CROSS-FITNESS Miedzichowo
80 Jacek Frąszczak 1972 Poznań WICHROWA STOPA
81 Szymon Furman 1980 Poznań
82 MAGDALENA Furmanek 1980 Środa Wlkp. SZNEKA RUNNERS TEAM
83 Piotr Furmanek 1979 Środa Wlkp. SZNEKA RUNNERS TEAM
84 Anna Gaca 1982 Dopiewiec Annodomini
85 Dominik Gaca 1982 Dopiewiec Annodomini
86 Bartosz Gajewski 1996 Przyprostynia
87 Filip Gajewski 1996 Miedzichowo TKKF ŁABĘDZ ZBĄSZYŃ
88 Patrycja Galas-Kaczmarek 1983 Nowy Tomyśl LS Plus Recycling Team
89 Filip Garczyński 1999 Zbąszynek Pickles
90 Monika Gassem 1977 Zbąszyń Tkkf Łabędź Zbąszyń
91 Jakub Gassem 2002 Zbąszyń
92 Adam Gaweł 1999 Zbąszyń
93 Bartosz Gbiorczyk 1986 Zbąszyń
94 Tomasz Giełda 1975 Buk Honda Team
95 Hubert Gira 1995 Słubice
96 Krzysztof Golczak 1977 Poznań Team Hard Work
97 Wojciech Górczak 1969 Opalenica Bukowski Klub Morsa
98 Patrycja Górna 1992 Poznań Tuptańsko
99 Łukasz Gościniak 1981 Zbąszyń
100 Witold Goździcki 1975 Zielona Góra Niezrzeszony