Lista startowa - V Bieg Zajączka Wielkanocnego Poznań 2019

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet
201 Monika Kubiak 1980 Oborniki bieg 5km A
202 Kinga Kubiatowicz 1980 Skoki Hart Skoki bieg 5km A
203 Agata Kuchciak 1976 Zielona Góra NW 5 km A (karnet)
204 Dominika Kujath 1984 Poznań Altom Gniezno bieg 10km A
205 Małgorzata Kula 1976 Koło Wood-Mizer NW 5 km A
206 Lucyna Kulczyńska 1980 Wągrowiec NW 5 km A
207 Monika Kupczak 1995 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg 5km A
208 Agnieszka Kurkowiak 1974 Poznań Mamy - Biegamy bieg 5km A (karnet)
209 Dariusz Kurkowiak 1967 Poznań bieg 5km A (karnet)
210 Szymon Kuropka 1978 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 5km A (karnet)
211 Klaudyna Kurowiak 1970 Poznań SERIKON TEAM NW 5 km A
212 Anna Kuźma 1990 Poznań NW 5 km B
213 Katarzyna Kułek 1985 Czempiń ChampionMan Team bieg 5km A
214 Piotr Kwieciński 1982 Luboń Luboń bieg 10km A (karnet)
215 Jacek Lechowicz 1982 Szamocin bieg 5km A
216 Magdalena Lekier 1986 Plewiska bieg 5km A (karnet)
217 Andrzej Lenkiewicz 1956 Bądki Piękny bieg 10km A
218 Grzegorz Leśniak 1975 Poznań Dirty Sparrows bieg 5km A
219 Waldemar Lewandowski 1980 Gorzów Wlkp. bieg 5km A
220 Włodzimierz Lewicki 1959 Poznań Dziadek biega bieg 5km A
221 JACEK LIPCZYŃSKI 1978 Koziegłowy bieg 10km A (karnet)
222 Katarzyna Lisek 1993 Dopiewo Vege Runners bieg 5km B (karnet)
223 Karina Lisiak 1990 Kostrzyn bieg 5km A (karnet)
224 Henryk Lubawy 1959 Poznań NW 5 km A
225 Anna Ludwiczak 1988 Mirosławki bieg 10km A (karnet)
226 Krystian Luleczka 2005 Uścięcice kijanki team NW 5 km A
227 Magdalena Luleczka 1985 Uścięcice kijanki team NW 5 km A
228 Dorota Lutomska 1982 Oborniki Destylacje Polskie bieg 10km B (karnet)
229 Paweł Maciejewski 1983 Poznań bieg 5km A
230 Robert Maćkowiak 1970 Poznań bieg 5km A
231 Daniel Macyszyn 1976 Poznań 1976 bieg 5km A
232 Mariusz Makowski 1982 Kalisz bieg 10km A (karnet)
233 agnieszka malak 1965 przeźmierowo Nordic Walking Kiekrz NW 5 km A (karnet)
234 Łukasz Malcher 1989 Leszno www.natilovesrunning.pl bieg 10km A (karnet)
235 Bartek Malinowski 1977 Poznań bieg 5km A
236 Aleksander Malinowski 1979 Poznań bieg 10km B
237 Magdalena Mańczak 1979 Poznan bieg 10km A (karnet)
238 Adam Mańczak 1970 Sierosław WUEF Tri Team - poMOCNI bieg 5km A (karnet)
239 Katarzyna Marciniak 1987 Rokietnica Banda Drombo bieg 5km A (karnet)
240 Monika Marciniak 1992 Puszczykowo bieg 10km A
241 Jarek Matusiak 1975 Garby SOBIE BIEGAM bieg 10km A
242 Robert Mazur 1990 Mieścisko bieg 10km A (karnet)
243 Katarzyna Małecka 1992 Poznań bieg 10km A (karnet)
244 KATARZYNA Michalczyk 1982 Police bieg 10km A
245 Ewa Michałowska 1981 Poznań bieg 10km A
246 Michał Mielcarek 1989 Luboń Lucky LUZers bieg 5km A
247 Adrian Mielcarek 1991 Poznan bieg 5km A (karnet)
248 Agnieszka Mielecka 1969 Gąsawa KS IDMAR RACING TEAM NW 5 km A (karnet)
249 Roman Mikołajczak 1967 Czempiń bieg 10km A (karnet)
250 Anna Milanowska 1983 Poznań bieg 5km A (karnet)
251 Anna Milarska 1979 Witkowo bieg 5km A
252 Marcin Milarski 1977 Witkowo bieg 10km A
253 Mateusz Mizera 1988 Czerlejno bieg 5km A
254 Elżbieta Modrzyńska 1981 Leszno bieg 5km A
255 Dawid Molak 1981 Poznań bieg 10km A
256 Wojciech Mroszyński 1989 Poznań Night Runners bieg 10km A
257 Żaneta Mucha 1975 Oborniki Wlkp Ruukki bieg 5km A
258 Dawid Muchajer 1978 Poznań CSWLąd POZNAŃ bieg 10km A
259 Kinga Muras 1979 Chomęcice bieg 10km A (karnet)
260 Anna Musiał 1974 Słońsk Runners Słońsk bieg 10km A (karnet)
261 Łukasz Musiał 1999 Słońsk Runners Słońsk bieg 10km A (karnet)
262 Tomasz Musiał 1974 Dąbcze SZYMANOWSKI TEAM bieg 5km A
263 Piotr Musielak 1970 Poznań PGB Sortowa Paczka P-Ń 56 bieg 10km A
264 Monika Nadolińska 1982 Poznań bieg 10km A (karnet)
265 Paulina Narożna 1990 Kobylnica bieg 10km A
266 Joanna Nogowska 1986 Piła bieg 10km B
267 DOROTA NOWAK 1991 POZNAŃ bieg 5km B
268 Michał Nowak 1988 Poznań bieg 10km A
269 Paulina Nowak 1982 Krotoszyn bieg 5km A
270 Mariusz Nowak 1988 Poznań Night Runners bieg 10km A (karnet)
271 Maciej Nowak 1974 Poznań gRUNwald team bieg 5km A
272 Daria Nowicka 1976 Zielona Góra NW 5 km A (karnet)
273 Sylwia Odwrot 1980 Szamotuły bieg 5km B
274 Iwona Ogrodowska 1994 Poznań bieg 5km A (karnet)
275 Izabela Okonek 1971 Gorzów Wlkp. bieg 5km A (karnet)
276 Izabela Okrzesik-Frąckowiak 1968 Wieleń NW 5 km A (karnet)
277 Robert Olejniczak 1965 Dopiewo Rawa Team bieg 5km B (karnet)
278 Sebastian Oporowski 1973 Środa Wlkp. bieg 10km A
279 Katarzyna Orczyk 1971 Inowrocław bieg 5km A
280 Łukasz Orłowski 1988 Piła bieg 10km B
281 Marcin Orłowski 1982 Poznań #BIEGCZE/Dąbrowski Team bieg 10km A (karnet)
282 Przemysław Osiewicz 1979 Swarzędz bieg 10km A
283 Emilia Ossowska 1983 Poznań Zmęczeni na Starcie Dobiegniew bieg 5km A
284 Adam Ossowski 1983 Poznań Zmęczeni na Starcie Dobiegniew bieg 5km A
285 Natalia Ostrowska 2001 Garby bieg 5km B
286 Monika Owczarczak 1984 Poznań bieg 5km A
287 Maciej Owczarkowski 1962 Poznan bieg 10km B (karnet)
288 Natalia Pawlak 1989 Luboń bieg 5km A (karnet)
289 Anna Pawlicka 19771977 Poznań bieg 5kmbieg 5km A
290 Wojtek Pawlicki 1976 Poznań 1976 bieg 5km A
291 Jan Pawłowski 1962 Kaczory niepokonani bieg 5km A (karnet)
292 Grzegorz Pałka 1952 Tulce SERIKON TEAM NW 5 km A
293 Emilia Pałka 1999 Kamionki SERIKON TEAM NW 5 km A
294 Kamila Piątek 1989 Dąbrówka bieg 10km B
295 Patrycja Piechocka 1996 Kuślin bieg 5km B
296 Marcin Piechocki 1989 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A (karnet)
297 Natalia Piela 1980 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km B (karnet)
298 Emilia Pieniak 1979 Szamotuły bieg 5km B
299 Andrzej Pieścik 1966 Suchy LAs Royal Independence Runnig Club bieg 5km B (karnet)
300 Anna Pietrzak 1974 Poznań bieg 5km A (karnet)