Lista startowa - V Bieg Zajączka Wielkanocnego Poznań 2019

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet
201 Piotr Grajek 1985 Września NW 5 km A
202 BEATA GRAJEWSKA 1974 POZNAŃ bieg 10km A
203 Sławomir Grajewski 1970 Tulce bieg 10km B
204 Natalia Grams 1988 Poznań bieg 5km A (karnet)
205 Marta Grębicka 1991 Poznań bieg 10km A
206 Marek Grochowski 1983 Oborniki Oborniki bieg 10km A
207 Przemysław Grochulski 1990 Wągrowiec bieg 10km A
208 Grzegorz Grodziński 1991 Świerczyna bieg 5km B (karnet)
209 Madzia Grzegorzewska 1983 Szamotuły Madzus bieg 10km A
210 Grzegorz Grzegorzewski 1958 Rosnowo Samochodówka bieg 5km A
211 Magda Grzelczak 1979 Swarzedz bieg 5km A
212 Katarzyna Grześkowiak 1997 Wschowa Zakwas team bieg 5km A
213 Zuzanna Grzybulska 1982 Poznań Koziołki&Jelonki bieg 5km A
214 Zuzanna Grzybulska 1982 Poznań bieg 5km A
215 Przemysław Grzywaczyk 1992 Suchy Las #BIEGACZE bieg 5km B (karnet)
216 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las #BIEGACZE / parkrun Poznań bieg 10km A (karnet)
217 Sonia Gucińska 1990 Wągrowiec Rocket Team bieg 5km A
218 Anna Gucka 1982 Chyby Anna Gucka bieg 10km A
219 Adam Gucki 1981 Chyby Chyby Run bieg 5km B
220 Ula Gumny 1989 Lusówko bieg 5km A (karnet)
221 Paulina Gumula 1983 Poznań Branżowa Szkołą I Stopnia nr 42 w Poznaniu bieg 10km A
222 Sylwia Gut 1989 Zalasewo bieg 10km A
223 Damian Gwarek 1980 Poznań bieg 5km A
224 Maciej Gzyl 1979 Szamotuły bieg 10km A (karnet)
225 Przemysław Gładysiak 1977 Komorniki Gładko biegamy :-) bieg 10km A
226 Sylwia Głowacka 1996 Poznań bieg 5km B
227 Kinga Haremza 1973 Poznań Night Runners bieg 10km A (karnet)
228 Maciej Haremza 1984 Daszewice Dąbrowski Team / #Biegacze bieg 5km A (karnet)
229 Ewa Hałas 1980 Kcynia Team Run Kcynia NW 5 km A
230 Aleksandra Henclewska 1972 Murowana Goślina bieg 5km A
231 Zbigniew Henclewski 2002 Murowana Goślina bieg 5km A
232 KRZYSZTOF HERNIK 1966 POZNAŃ HERNIK TEAM bieg 5km A (karnet)
233 RAFAŁ HERRA 1982 POZNAŃ bieg 5km B
234 MAGDALENA HERRA 1980 POZNAŃ bieg 5km B
235 Michał Hurko-Romeyko 1989 Poznań bieg 5km A
236 Angelika Hypka 1988 Szamotuły bieg 5km A
237 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A
238 Magdalena Inczewska 1970 Plewiska Komorniki MTB Team NW 5 km A
239 Sebastian Inczewski 1970 Plewiska Komorniki MTB Team NW 5 km A
240 Grzegorz Irzyk 1956 Poznań #BIEGACZE / parkrun Poznań bieg 5km A
241 Adrianna Iwan 1996 Mieszkowice bieg 10km A
242 Jagoda Iwan 2001 Mieszkowice bieg 10km A
243 Wioletta Iwaniak 1970 Mirosław Ujście bieg 5km A
244 Dariusz Iwaniak 1975 Mirosław Ujście bieg 5km A
245 Justyna Iwanowska 1985 Poznań Banda Drombo bieg 5km A (karnet)
246 Adrian Izychart 1992 Oborniki KOSBUD bieg 10km A
247 Wojtek Izydorek 1983 Środa Wielkopolska Night Runners Września bieg 5km A
248 AGNIESZKA JACKOWSKA 1986 Czapury bieg 5km A
249 Monika Jadczak 2001 Krotoszyn KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA bieg 10km A
250 Albert Jagiełło 1990 Golina Decathlon Team Swadzim bieg 10km A
251 Kasia Jakubowska 1989 Wągrowiec 1989 bieg 5km A
252 Małgorzata Janiak 1981 Poznań bieg 5km A
253 Hubert Janicki 1988 Poznań bieg 5km A
254 Piotr Jankowski 1986 Wągrowiec Imon bieg 10km A
255 Paweł Jankowski 1973 Zbechy-Pole RUN-POLE bieg 10km A
256 Katarzyna Januchowska 1991 Pila bieg 5km B
257 Renata Jarczewska 1967 Goleniów bieg 5km A (karnet)
258 Justyna Jarmuda 1982 Poznań Jarmudki bieg 10km A
259 DOMINIK JARÓŻEK 1979 BOJANOWO MUKS SZOK BOJANOWO bieg 5km A
260 Lidia Jasinska 1970 Poznań bieg 5km A
261 Agata Jaśkiewicz 1988 Strykowo bieg 5km B
262 Maciej Jaskuła 1986 Śrem bieg 5km A
263 Katarzyna Jastrząbek 1980 Oborniki bieg 5km A
264 Waldemar Jastrząbek 1980 Oborniki bieg 5km A
265 Renata Jastrzębska 1982 Poznań bieg 5km A
266 Sławek Jastrzębski 1970 Poznań bieg 5km A
267 Magdalena Jaworowicz 1991 Poznań bieg 5km A
268 Magdalena Jaworska 1977 Poznań GB Wielkopolscy Biegacze/Team KGB bieg 5km A
269 Malgorzata Jeczewska 1988 Poznan Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych nr 2 w Poznaniu bieg 5km A
270 Justyna Jędrzejczak 1978 Poznań bieg 5km A
271 Justyna Jędrzychowska 1971 Wschowa bieg 5km B
272 Paulina Jelonek 1986 Poznań Rehafiz bieg 5km A
273 Agata Jurga 1973 Śrem bieg 5km B
274 Mateusz Jurga 1990 Kościan bieg 5km A
275 Krystian Jurga 1987 Śrem bieg 5km B
276 Radosław Kabat 1977 Łódź Inowrocław Biega bieg 5km A
277 Jarosław Kaca 1990 Morzyczyn bieg 10km A
278 Beata Kaczmarek 1971 Poznań STR POZNAŃ bieg 10km A
279 Tomasz Kaczmarek 1979 Zalasewo KLAS Szpot Swarzędz bieg 5km A (karnet)
280 Bartosz Kaczmarek 1983 Poznań bieg 10km B
281 Anna Kaczmarek 1977 Zalasewo KLAS Szpot Swarzędz bieg 5km A (karnet)
282 Marek Kądzielak 1975 Rogalinek Drużyna Szpiku NW 5 km A
283 Elżbieta Kąkolewska 1973 Młodasko 1973 bieg 10km A (karnet)
284 Iga Kąkolewska 1996 Młodasko 1996 bieg 10km A (karnet)
285 AGNIESZKA KAMIŃSKA 1981 POZNAŃ NW 5 km A
286 Marta Kamińska 1974 Poznań 1974 bieg 5km A
287 Izabella Kamińska 1993 Poznań bieg 10km B
288 Jarosław Kamiński 1969 Poznań Havana Club bieg 10km A
289 Szymon Kaniewski 1987 Poznań bieg 5km B
290 Marta Kanikowska 1983 poznan bieg 10km B (karnet)
291 sylwia karalus 1976 buk Fitness Buk bieg 5km A
292 Wioletta Karkut 1976 Piła niepokonani bieg 5km A (karnet)
293 Agata Karnabol 1980 Stęszew bieg 5km A
294 Błażej Karolewicz 1993 Poznań bieg 10km A (karnet)
295 Joanna Karpowicz 1976 Święciechowa bieg 5km A
296 Honorata Karpowicz 1978 Oborniki bieg 5km A
297 Wojciech Karpowicz 1974 Święciechowa bieg 5km A
298 Anna Kąsowska 1987 Poznań 1987 bieg 5km A
299 Michał Kasprowicz 1963 Poznań Biegacze Celebryci bieg 5km A
300 Marta Kasprowicz 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A