Lista startowa - V Bieg Zajączka Wielkanocnego Poznań 2019

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet
201 Katarzyna Fonrobert 1979 Bydgoszcz NW 5 km A
202 Patryk Fornal 1983 Dachowa bieg 10km A
203 JULIA FORNALIK 1987 MOSINA Grupa Mocnego Uderzenia bieg 10km A
204 Adam Frąckowiak 1978 Poznań i-Sport bieg 5km A (karnet)
205 Roman Frąckowiak 1968 Wieleń NW 5 km A (karnet)
206 Katarzyna Frankowska 1981 Poznań Pędzące Leniwce bieg 5km A
207 Edyta Furmaniak 1974 Poznan Kombinat Reklamy bieg 5km A (karnet)
208 Patrycja Gaca 1990 Wągrowiec Rocket Team bieg 5km A
209 Katarzyna Gackowska 1965 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 5km A (karnet)
210 Szymon Gajewy 1993 Oborniki bieg 5km A
211 Agata Galas 1983 Poznań Grażynki OCR bieg 10km A (karnet)
212 Julia Gapik 1994 Poznań bieg 5km A
213 Marta Gardyjas 1982 Głogów bieg 5km A (karnet)
214 Anna Gawęcka 1985 Poznań Bukowski Klub Biegacza bieg 10km A
215 Jagoda Gawron 1996 Przemęt bieg 5km A
216 Marek Gaziński 1987 Poznań bieg 5km A (karnet)
217 Joanna Gałczyńska 1985 Poznań bieg 5km A
218 Tomasz Gałczyński 1983 Poznań bieg 10km A
219 Marek Geisler 1959 Poznań bieg 10km A (karnet)
220 Małgorzata Geldner 1979 Baranowo bieg 5km B (karnet)
221 Dominik Geldner 1972 Baranowo bieg 5km B (karnet)
222 Łukasz Gemabalski 1998 Leszno Leszczyńska Akademia Biegowa bieg 5km A
223 Darek Gęsikiewicz 1984 Poznań bieg 10km A
224 Beata Gil 1970 Ujście bieg 5km A
225 KINGA GLISZCZYŃSKA 1978 Luboń bieg 10km B (karnet)
226 Tomasz Godlewski 1980 Skórzewo Słynni Kenijczycy bieg 10km A (karnet)
227 Agnieszka Golak 1976 Wyrzeka Runner's Power bieg 5km A (karnet)
228 Wojciech Gorączka 2002 Lubniewice bieg 10km B (karnet)
229 Rita Gorączka 1962 Lubniewice NW 5 km B (karnet)
230 Justyna Goraj 1981 Rokietnica bieg 5km A
231 Tomasz Gorochowik 1990 Poznań bieg 5km A (karnet)
232 Grzegorz Górski 1976 Suchy Las MY SWEET EVENT bieg 10km A
233 Waldemar Grabiński 1973 Rogoźno ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA bieg 10km A
234 Szymon Grabny 1994 Śrem bieg 10km A
235 Marcin Grabowicz 1988 Poznań bieg 5km B
236 Grażyna Graczyk 1981 Poznań bieg 5km A
237 Mikołaj Gradzik 1992 Oborniki bieg 10km A
238 Piotr Grajek 1985 Września NW 5 km A
239 BEATA GRAJEWSKA 1974 POZNAŃ bieg 10km A
240 Sławomir Grajewski 1970 Tulce bieg 10km B
241 Natalia Grams 1988 Poznań bieg 5km A (karnet)
242 Marta Grębicka 1991 Poznań bieg 10km A
243 Dorita Gręda 19941994 Dąbrówka Kret Okodeusz bieg 10km A
244 Marek Grochowski 1983 Oborniki Oborniki bieg 10km A
245 Przemysław Grochulski 1990 Wągrowiec bieg 10km A
246 Grzegorz Grodziński 1991 Świerczyna bieg 5km B (karnet)
247 Maciej Gronowski 1983 Poznan bieg 5km A
248 Maciej Gryniuk 1998 Lubin Krav Maga Be Safe bieg 10km A
249 Magdalena Grządzielewska 1983 Poznań bieg 5km A
250 Madzia Grzegorzewska 1983 Szamotuły Madzus bieg 10km A
251 Grzegorz Grzegorzewski 1958 Rosnowo Samochodówka bieg 5km A
252 Magda Grzelczak 1979 Swarzedz bieg 5km A
253 Marcin Grzemski 1989 Wronki Wroniecki Klub Biegacza bieg 10km A
254 Katarzyna Grześkowiak 1997 Wschowa Zakwas team bieg 5km A
255 Zuzanna Grzybulska 1982 Poznań Koziołki&Jelonki bieg 5km A
256 Zuzanna Grzybulska 1982 Poznań bieg 5km A
257 Przemysław Grzywaczyk 1992 Suchy Las #BIEGACZE bieg 5km B (karnet)
258 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las #BIEGACZE / parkrun Poznań bieg 10km A (karnet)
259 Sonia Gucińska 1990 Wągrowiec Rocket Team bieg 5km A
260 Anna Gucka 1982 Chyby Anna Gucka bieg 10km A
261 Adam Gucki 1981 Chyby Chyby Run bieg 5km B
262 Ula Gumny 1989 Lusówko bieg 5km A (karnet)
263 Paulina Gumula 1983 Poznań Branżowa Szkołą I Stopnia nr 42 w Poznaniu bieg 10km A
264 Sylwia Gut 1989 Zalasewo bieg 10km A
265 Damian Gwarek 1980 Poznań bieg 5km A
266 Maciej Gzyl 1979 Szamotuły bieg 10km A (karnet)
267 Przemysław Gładysiak 1977 Komorniki Gładko biegamy :-) bieg 10km A
268 Jacek Głodowicz 1980 Sława OSP Sława bieg 10km B
269 Sylwia Głowacka 1996 Poznań bieg 5km B
270 Maciej Głyda 1962 Poznań 1962 bieg 10km A
271 Kinga Haremza 1973 Poznań Night Runners bieg 10km A (karnet)
272 Maciej Haremza 1984 Daszewice Dąbrowski Team / #Biegacze bieg 5km A (karnet)
273 Ewa Hałas 1980 Kcynia Team Run Kcynia NW 5 km A
274 Aleksandra Henclewska 1972 Murowana Goślina bieg 5km A
275 Zbigniew Henclewski 2002 Murowana Goślina bieg 5km A
276 KRZYSZTOF HERNIK 1966 POZNAŃ HERNIK TEAM bieg 5km A (karnet)
277 RAFAŁ HERRA 1982 POZNAŃ bieg 5km B
278 MAGDALENA HERRA 1980 POZNAŃ bieg 5km B
279 Anatolii Honcharenko 1972 Poznań UA-BY bieg 5km A
280 Michał Hurko-Romeyko 1989 Poznań bieg 5km A
281 Angelika Hypka 1988 Szamotuły bieg 5km A
282 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A
283 Magdalena Inczewska 1970 Plewiska Komorniki MTB Team NW 5 km A
284 Sebastian Inczewski 1970 Plewiska Komorniki MTB Team NW 5 km A
285 Grzegorz Irzyk 1956 Poznań #BIEGACZE / parkrun Poznań bieg 5km A
286 Adam Iskrzak 1979 Murowana Goślina Kibolski KS bieg 5km A
287 Adrianna Iwan 1996 Mieszkowice bieg 10km A
288 Jagoda Iwan 2001 Mieszkowice bieg 10km A
289 Wioletta Iwaniak 1970 Mirosław Ujście bieg 5km A
290 Dariusz Iwaniak 1975 Mirosław Ujście bieg 5km A
291 Justyna Iwanowska 1985 Poznań Banda Drombo bieg 5km A (karnet)
292 Adrian Izychart 1992 Oborniki KOSBUD bieg 10km A
293 Wojtek Izydorek 1983 Środa Wielkopolska Night Runners Września bieg 5km A
294 AGNIESZKA JACKOWSKA 1986 Czapury bieg 5km A
295 Monika Jadczak 2001 Krotoszyn KROTOSZYŃSKA GRUPA BIEGOWA bieg 10km A
296 Albert Jagiełło 1990 Golina Decathlon Team Swadzim bieg 10km A
297 Kasia Jakubowska 1989 Wągrowiec 1989 bieg 5km A
298 Patryk Jakubowski 1980 OPALENICA bieg 10km A
299 Małgorzata Janiak 1981 Poznań bieg 5km A
300 Hubert Janicki 1988 Poznań bieg 5km A
301 Agneszka Janiec 1976 Poznań bieg 10km A
302 Michał Janiec 1976 Poznań bieg 10km A
303 Kacper Janik 1998 Poznań bieg 5km A
304 Agnieszka Janik 1972 Poznań bieg 5km A
305 Mirosław Janik 1971 Poznań bieg 5km A
306 Piotr Jankowski 1986 Wągrowiec Imon bieg 10km A
307 Jacek Jankowski 1980 Wałbrzych bieg 5km A
308 Paweł Jankowski 1973 Zbechy-Pole RUN-POLE bieg 10km A
309 Janusz Janowski 1983 Wierzonka biegam sam bieg 5km A
310 Katarzyna Januchowska 1991 Pila bieg 5km B
311 Renata Jarczewska 1967 Goleniów bieg 5km A (karnet)
312 Justyna Jarmuda 1982 Poznań Jarmudki bieg 10km A
313 DOMINIK JARÓŻEK 1979 BOJANOWO MUKS SZOK BOJANOWO bieg 5km A
314 Lidia Jasinska 1970 Poznań bieg 5km A
315 Agata Jaśkiewicz 1988 Strykowo bieg 5km B
316 Dominik Jaskulski 1983 Poznań RTE bieg 10km A
317 Maciej Jaskuła 1986 Śrem bieg 5km A
318 Katarzyna Jastrząbek 1980 Oborniki bieg 5km A
319 Waldemar Jastrząbek 1980 Oborniki bieg 5km A
320 Renata Jastrzębska 1982 Poznań bieg 5km A
321 Sławek Jastrzębski 1970 Poznań bieg 5km A
322 Magdalena Jaworowicz 1991 Poznań bieg 5km A
323 Magdalena Jaworska 1977 Poznań GB Wielkopolscy Biegacze/Team KGB bieg 5km A
324 Malgorzata Jeczewska 1988 Poznan Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych nr 2 w Poznaniu bieg 5km A
325 Justyna Jędrzejczak 1978 Poznań bieg 5km A
326 Justyna Jędrzychowska 1971 Wschowa bieg 5km B
327 Paulina Jelonek 1986 Poznań Rehafiz bieg 5km A
328 Paweł Jodko 1979 Poznań Jodko Brothers Running Team bieg 5km A
329 Agata Jurga 1973 Śrem bieg 5km B
330 Mateusz Jurga 1990 Kościan bieg 5km A
331 Krystian Jurga 1987 Śrem bieg 5km B
332 Radosław Kabat 1977 Łódź Inowrocław Biega bieg 5km A
333 Jarosław Kaca 1990 Morzyczyn bieg 10km A
334 Tomasz Kaczmarek 1984 Poznań GB Wielkopolscy Biegacze bieg 10km A
335 Beata Kaczmarek 1971 Poznań STR POZNAŃ bieg 10km A
336 Damian Kaczmarek 1988 Poznań bieg 10km A
337 Tomasz Kaczmarek 1979 Zalasewo KLAS Szpot Swarzędz bieg 5km A (karnet)
338 Bartosz Kaczmarek 1983 Poznań bieg 10km B
339 Anna Kaczmarek 1977 Zalasewo KLAS Szpot Swarzędz bieg 5km A (karnet)
340 Joanna Kaczmarek 1986 Koziegłowy bieg 10km A
341 Marek Kądzielak 1975 Rogalinek Drużyna Szpiku NW 5 km A
342 Elżbieta Kąkolewska 1973 Młodasko 1973 bieg 10km A (karnet)
343 Iga Kąkolewska 1996 Młodasko 1996 bieg 10km A (karnet)
344 Alesia Kaliaha 1990 Poznań UA-BY bieg 5km A
345 AGNIESZKA KAMIŃSKA 1981 POZNAŃ NW 5 km A
346 Marta Kamińska 1974 Poznań 1974 bieg 5km A
347 Izabella Kamińska 1993 Poznań bieg 10km B
348 Michał Kamiński 1990 Poznań bieg 5km A
349 Jarosław Kamiński 1969 Poznań Havana Club bieg 10km A
350 Szymon Kaniewski 1987 Poznań bieg 5km B
351 Cezary Kaniewski 1995 Jędrzejewo bieg 5km A
352 Marta Kanikowska 1983 poznan bieg 10km B (karnet)
353 sylwia karalus 1976 buk Fitness Buk bieg 5km A
354 Wioletta Karkut 1976 Piła niepokonani bieg 5km A (karnet)
355 Małgorzata Karlak 1974 Śrem bieg 10km A
356 Agata Karnabol 1980 Stęszew bieg 5km A
357 Błażej Karolewicz 1993 Poznań bieg 10km A (karnet)
358 Honorata Karpowicz 1978 Oborniki bieg 5km A
359 Joanna Karpowicz 1976 Święciechowa bieg 5km A
360 Wojciech Karpowicz 1974 Święciechowa bieg 5km A
361 Anna Kąsowska 1987 Poznań 1987 bieg 5km A
362 Michał Kasprowicz 1963 Poznań Biegacze Celebryci bieg 5km A
363 PAWEŁ KASPROWICZ 1996 Mogilno Pogoń Mogilno bieg 5km A
364 Marta Kasprowicz 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A
365 Maciej Kasprzak 1973 Koziegłowy bieg 5km A
366 JOANNA KASPRZAK 1980 WITNICA bieg 10km A
367 ERYK KASPRZAK 1976 WITNICA bieg 10km A
368 Weronika Kasprzak 1998 Koziegłowy bieg 5km A
369 Anna Kawecka 1985 Szczaniec bieg 5km B
370 Michał Kazimierski 1990 Stare Miasto bieg 5km A
371 Aleksander Kazimirow 1982 Kalisz bieg 5km A
372 Artur Kaźmierczak 1978 Poznań 1978 NW 5 km A
373 Tatiana Kęcińska 1975 Poznań bieg 5km A (karnet)
374 Monika Kielik 1993 Bobrowniki bieg 10km A
375 Beata Kieljan 1984 Oborniki bieg 5km A (karnet)
376 Ania Kien 1977 Poznań bieg 5km A
377 Hubert Kisiel 1985 Trzemeszno bieg 5km A
378 Michał Klaczyński 1993 Poznań bieg 5km B
379 Katarzyna Klaja 1958 Czerwonak SCIM bieg 10km A
380 Agnieszka Klaja 1986 Poznań bieg 10km A
381 Paweł Klak 1972 Święciechowa S3D bieg 5km A
382 Arkadiusz Klapiński 1978 Mrowino Rokietnica Biega bieg 10km A
383 Joanna Klausa-Wartacz 1981 Poznań bieg 5km A
384 Leszek Klimaszyk 1962 Złotniki Ferrodo Computer bieg 10km A
385 Elżbieta Klimaszyk 1965 Złotniki NW 5 km A
386 Tomasz Kluczyński 1972 Poznań bieg 5km A
387 Magdalena Kmieciak 1986 Poznań bieg 10km A
388 Agnieszka Kmieciak 1977 Poznań NW 5 km A
389 Tomasz Knapik 1984 Krotoszyn ks krotosz krotoszyn bieg 10km B (karnet)
390 Aleksandra Knop 1993 Sulechów Skoczki bieg 5km A
391 RENATA KOCH 1964 ŚREM bieg 5km A
392 Antoni Koch 1961 Śrem bieg 10km A
393 Maciej Kochański 1985 Siekierki Wielkie bieg 5km A
394 FRANCISZEK KOCIUBSKI 1949 WALBRZYCH bieg 10km A
395 Anita Kodur 1983 Przeźmierwo Grażynki OCR bieg 10km A (karnet)
396 Anna Kodym 1983 Poznań bieg 5km A (karnet)
397 Paweł Kolan 1970 Poznań bieg 5km A
398 Filip Kolendo 1976 Poznan Yanosik Team bieg 10km A
399 Justyna Kolendo 1977 Poznan Yanosik Team bieg 10km A
400 Monika Komischke 1984 Poznań NW 5 km A