Lista startowa - V Bieg Zajączka Wielkanocnego Poznań 2019

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystanssortuj malejąco Pakiet
1 Alicja Balcerek 1993 Czerwonak bieg 10km A
2 Anita Andrzejewska 1986 Tomiczki kijanki team NW 5 km A
3 Wojtek Izydorek 1983 Środa Wielkopolska Night Runners Września bieg 5km A
4 Dominika Wiciak 1978 Skórzewo bieg 5km A
5 Iwona Wąsiatycz 1963 Baranowo bieg 10km A
6 Krzysztof Koniec 1970 WIĘCBORK tkkf wodnik więcbork bieg 10km A
7 Agata Jaśkiewicz 1988 Strykowo bieg 5km B
8 Wiktoria Łukaszyk 1998 Swarzędz bieg 5km A
9 Henryka Kubiak 1973 Kaźmierz bieg 10km A
10 Grzegorz Pałka 1952 Tulce SERIKON TEAM NW 5 km A
11 Bożena Łentek 1963 Moczkowo bieg 5km B
12 Justyna Jędrzejczak 1978 Poznań bieg 5km A
13 Elżbieta Modrzyńska 1981 Leszno bieg 5km A
14 Tomasz Dawidowicz 1987 Poznań TODA Meble bieg 5km A
15 DOROTA NOWAK 1991 POZNAŃ bieg 5km B
16 Jacek Lechowicz 1982 Szamocin bieg 5km A
17 Katarzyna Orczyk 1971 Inowrocław bieg 5km A
18 Katarzyna Kułek 1985 Czempiń ChampionMan Team bieg 5km A
19 Anna Walczak 1984 Swarzędz bieg 5km A
20 Grażyna Porada 1963 Poznań WTRI Team NW 5 km A
21 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A
22 KATARZYNA Michalczyk 1982 Police bieg 10km A
23 Agnieszka Stachowiak 1975 Swarzędz bieg 10km A
24 Magdalena Stachowiak 1994 Wronki bieg 10km A
25 Milena Dembik 1975 Poznań bieg 5km A
26 Aleksandra Kontor 1990 Swarzędz bieg 10km A
27 Łukasz Foltyński 1983 Poznań NW 5 km B
28 Krystian Luleczka 2005 Uścięcice kijanki team NW 5 km A
29 Tomasz Siwiaszczyk 1975 Poznań bieg 5km A
30 Sylwia Gut 1989 Zalasewo bieg 10km A
31 Lidia Stempniak-Lechowicz 1983 Szamocin bieg 5km A
32 Grzegorz Wąsiatycz 1956 Baranowo bieg 10km A
33 Natalia Zimna 1986 Poznań bieg 5km A
34 Damian Abramowicz 1971 Kalisz REKSIO TEAM bieg 5km B
35 Karolina Kotlińska 1996 Szamotuły bieg 5km B
36 Maciej Kasprzak 1973 Koziegłowy bieg 5km A
37 Mariusz Chmiel 1971 Bądzów Wybiegani Bądzów bieg 10km A
38 Tadeusz Agaciński 1965 Poznań SERIKON TEAM NW 5 km A
39 Beata Płażalska 1980 Skoki bieg 5km A
40 Paweł Rogowski 1994 Poznań bieg 10km A
41 Halina Dubiał 1955 Leszno Babcie Biegają bieg 5km A
42 Dariusz Kościelny 1986 Niepruszewo bieg 5km A
43 Ewa Agata 1989 Biedrusko bieg 5km B
44 Anna Milarska 1979 Witkowo bieg 5km A
45 Zuzanna Grzybulska 1982 Poznań Koziołki&Jelonki bieg 5km A
46 Michał Krakowski 19811981 Zalasewo SERIKON TEAM bieg 5km A
47 Adam Ossowski 1983 Poznań Zmęczeni na Starcie Dobiegniew bieg 5km A
48 Natalia Łyduch 1984 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km A
49 Damian Wysz 1979 Poznań bieg 10km A
50 Katarzyna STEMPNIAK 1981 HEL REBELS LEGION TEAM bieg 5km A
51 Jarek Turek 1980 Czempiń ChampionMan Team bieg 5km A
52 Magdalena Rembalska 1983 Poznań NW 5 km A
53 Adam Gucki 1981 Chyby Chyby Run bieg 5km B
54 Monika Kielik 1993 Bobrowniki bieg 10km A
55 Piotr Jankowski 1986 Wągrowiec Imon bieg 10km A
56 Weronika Rępalska 1995 Poznań bieg 5km A
57 Adam Tanaś 1980 Gołuchów Tanaś Tem bieg 5km B
58 Tomasz Łączyński 1983 Szamotuły Szamotuły KKS bieg 10km A
59 Sebastian Oporowski 1973 Środa Wlkp. bieg 10km A
60 Monika Owczarczak 1984 Poznań bieg 5km A
61 Waldek Zawadzki 1977 Poznań Poznań bieg 10km A
62 Patrycja Gaca 1990 Wągrowiec Rocket Team bieg 5km A
63 Łukasz Walczak 1983 Lusowo bieg 5km A
64 Kalina Sikorska 1973 Gałowo bieg 5km A
65 Sławomir Śmidowicz 1984 Strzałkowo Night Runners Września bieg 10km A
66 Mateusz Domasik 2002 Oborniki Professional amateurs bieg 5km A
67 Maciej Kończal 1981 Swarzędz bieg 5km A
68 Justyna Jarmuda 1982 Poznań Jarmudki bieg 10km A
69 Paulina Narożna 1990 Kobylnica bieg 10km A
70 Wojciech Mroszyński 1989 Poznań Night Runners bieg 10km A
71 Maciej Wąsiatycz 1996 Baranowo bieg 10km A
72 Piotr Reszke 1972 Kobylnica Niezalerzny bieg 5km A
73 Joanna Baumgart 1983 Poznań bieg 5km A
74 Klaudyna Kurowiak 1970 Poznań SERIKON TEAM NW 5 km A
75 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań bieg 10km A
76 Waldemar Tomkowiak 1995 Jerzykowo bieg 5km B
77 Przemysław Rochowiak 1984 Inowrocław LOK Pogranicznik bieg 10km B
78 Robert Maćkowiak 1970 Poznań bieg 5km A
79 Piotr Rochowski 1962 Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza bieg 10km A
80 Maria Krzymińska 1957 Leszno Babcie Biegają bieg 5km A
81 NATALIA SZYMKOWIAK 1981 DOPIEWO bieg 5km A
82 Grzegorz Krugiołka 1982 Pniewy NW 5 km A
83 Patryk Fornal 1983 Dachowa bieg 10km A
84 Anna Gawęcka 1985 Poznań Bukowski Klub Biegacza bieg 10km A
85 Sebastian Łyduch 1983 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km A
86 ZBIGNIEW STEMPNIAK 1976 HEL REBELS LEGION TEAM bieg 5km A
87 Ewa Stavrou 1980 Rabka-Zdrój bieg 5km B
88 Pamcia Borys 1994 Poznań bieg 10km A
89 Waldemar Lewandowski 1980 Gorzów Wlkp. bieg 5km A
90 Piotr Musielak 1970 Poznań PGB Sortowa Paczka P-Ń 56 bieg 10km A
91 Karolina Kozłowska 1983 Poznań NW 5 km A
92 Szymon Szymczak 1997 Kamieniec bieg 5km A
93 Anna Gucka 1982 Chyby Anna Gucka bieg 10km A
94 Magdalena Kmieciak 1986 Poznań bieg 10km A
95 Przemysław Budziszewski 1995 Poznań bieg 5km A
96 Beata Cichewicz 1969 Swarzędz kobietybiegaja.pl/wszystkoobieganiu.pl bieg 5km A
97 Henryk Lubawy 1959 Poznań NW 5 km A
98 Adrian Izychart 1992 Oborniki KOSBUD bieg 10km A
99 Anna Kubera 1988 Śrem bieg 10km B
100 Paweł SIWIASZCZYK 2002 Poznań bieg 5km A