Lista startowa - VII Bieg Zajączka Wielkanocnego Poznań 2022

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystanssortuj malejąco Pakiet
1 Monika Kupińska 1975 Szczytniki bieg 5km A
2 Katarzyna Albrecht 1982 Poznań bieg 10km A
3 Monika Graś 1986 Ryczywół bieg 10km A
4 Mateusz Kusiakiewicz 1995 ZIelona Góra WITKOWSKI RUNNING TEAM bieg 5km B
5 Przemysław Gładysiak 1977 Komorniki Gładko biegamy ;-) bieg 10km A
6 Zbigniew Tomczak 1954 Gniezno Altom Gniezno bieg 5km A
7 Anna Szymaś 1984 Szamotuły bieg 5km A
8 Łukasz Naganowski 1991 Chrząstowo bieg 10km B
9 Marcin Borowczak 1987 Poznań bieg 10km A
10 Maciej Ratajczak 1981 Poznań bieg 5km A
11 Grażyna Rzeczkowska 1985 Rokietnica bieg 10km A
12 Roland Nowak 1993 Poznań bieg 10km B
13 Weronika Graś 1995 Wrocław bieg 5km A
14 Anna Gostomczyk 1967 Poznań bieg 5km A
15 Sara Fijałka 2000 Słońsk Runners Słońsk bieg 5km A
16 Marek Geisler 1959 Poznań Ogniochron bieg 10km A
17 Piotr Janicki 1973 Poznan bieg 10km B
18 Bogna Andrzejak 1969 Suchy Las Ruukki bieg 10km A
19 Klaudia Hernik 1990 Poznań bieg 10km A
20 Eryk Różański 1987 Kamionki Maratończyk Poznań bieg 5km A
21 Aleksandra Babiaczyk 1968 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A
22 Patrycjusz Stefaniak 1975 Zalasewo bieg 10km A
23 Adam Bubeła 1975 Poznań bieg 5km A
24 Andrzej Woga 1965 Poznań KB DęBIEC bieg 5km A
25 Justyna Środa 1973 Poznań bieg 5km A
26 Maciej Nowak 1974 Poznań speed feet '16 bieg 5km A
27 Krzysztof Zając 1977 Poznań DRUŻYNA SZPIKU/WKURW_TEAM/BezUltraDziki bieg 10km A
28 Joanna Ciecierska 1978 Koziegłowy NW 5 km A
29 Edward Gołębiewski 1950 Pobiedziska TKKF Płomień Pobiedziska bieg 10km A
30 Mariusz Plesiński 1973 Wędrzyn 10 Brygada Kawalerii Pancernej bieg 10km A
31 Jagoda Kuś 1998 Tarnowo Podgórne bieg 5km A
32 Bronisław Patecki 1956 Poznań bieg 5km A
33 Joanna Zbroszczyk 1977 Kamionki bieg 5km A
34 Marek Jasiński 2006 Poznan Formatiq Run bieg 5km A
35 Przemysław Nowak 1981 Kórnik WITKOWSKI RUNNING TEAM NW 5 km A
36 Izabela Budna 1973 Głuchowo bieg 5km A
37 Michał Szuszczyński 1976 Poznań lub wybierz z listy bieg 10km A
38 Marzena Strzyżewska 1974 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU/ # Ciastki.pz/ Orki z .... NW 5 km A
39 Łukasz Mojsiejczuk 1987 Poznań bieg 10km A
40 Jaromir Mikołajczak 1970 Potasze Night bieg 10km A
41 Karina Witucka 1991 Wągrowiec bieg 5km A
42 Łukasz Ciesielski 1978 Kościan bieg 5km A
43 Ania Kowalska 1995 Poznań NW 5 km A
44 Marek Saj 1982 Suchy Las bieg 5km A
45 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Maratończyk Poznań bieg 5km A
46 Magdalena Kłaczkiewicz 1995 Szamotuły KB Szamotuły bieg 10km A
47 Michał Wozniak 1979 Poznań bieg 5km B
48 Marta Gładysiak 1979 Komorniki Gładko biegamy ;-) NW 5 km A
49 Mariusz Ziętek 1981 Kapalica Team Ziutki bieg 5km A
50 Nicola Soloch 2005 Szamotuły bieg 5km A
51 Paulina Okonek 1990 Suchy Las SUCHY LAS NW 5 km B
52 Marek Ksoń 1990 Poznań bieg 10km A
53 Jacek Łuczak 1970 Poznań KB UE Poznań bieg 10km A
54 Daniel Waliszewski 1976 Ostrów Wielkopolski Zeelandia Team bieg 10km A
55 Ewelina Golińska 1983 Golina bieg 5km B
56 Katarzyna Cieślewicz-Galas 1979 Poznań HERNIK TEAM bieg 10km A
57 Łukasz Kwieciński 1973 Poznań bieg 5km A
58 Anna Musiał 1974 Słońsk Runners Słońsk bieg 10km A
59 Aleksander Malinowski 1979 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A
60 MARIUSZ NASKRĘT 1975 WARSZAWA bieg 10km A
61 Norbert Bartkowiak 1995 Środa Wielkopolska Orbit Team bieg 5km A
62 Magdalena Przewoźniak 1976 Luboń kobietybiegaja.pl bieg 5km A
63 Magdalena Kaszuba 1995 Poznań bieg 5km A
64 Przemysław Dembski 1982 Czmoń bieg 10km A
65 Arkadiusz Wysocki 1972 Poznań bieg 10km A
66 Monika Wacławik 1991 Poznań Biegam by jeść więcej ciastek bieg 5km A
67 Piotr Jasiński 1971 Poznań bieg 5km A
68 Milena Perz 1985 Trzcielin bieg 10km A
69 Mirosław Kubiak 1965 Swarzędz GB Wielkopolscy Biegacze bieg 10km A
70 Łukasz Żyłka 1992 Konarzewo bieg 5km A
71 Damian Borsuk 1985 Poznań bieg 5km A
72 Wiesław Wiącek 1948 Skoki bieg 5km A
73 Marek Dąbrowski 1985 Poznań Delfin Biedrusko bieg 10km A
74 Marianna Bursiak 200220022002 Poznań Dziki z Polanki bieg 5km A
75 Magdalena Budziak 1984 Poznań NW 5 km A
76 Tadeusz Berger 1953 Poznań Marsz po Zdrowie Poznań NW 5 km A
77 Katarzyna Krasińska 1981 Bydgoszcz bieg 5km A
78 Arkadiusz Socha 1974 Poznań bieg 5km A
79 Małgorzata Spychała-Szuszczyńska 1975 Poznań M bieg 5km A
80 Michał Pyrszel 1990 Poznań Gibka Mama bieg 10km A
81 Arkadiusz Kolendo 1979 Ryczywół ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA bieg 10km A
82 Paweł Nowak 1988 Poznań bieg 10km A
83 Aleksandra Bórkowska 1989 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A
84 Marta Mroczek 1976 Poznań Wierzbicki Running Project bieg 5km A
85 TOMASZ RZYSKI 1993 Poznań bieg 5km A
86 Agnieszka Przygoda 1987 Poznań KB DęBIEC bieg 5km A
87 Adam Kazanecki 1979 Poznań bieg 10km A
88 Kamil Kałdowski 1981 Toruń bieg 10km B
89 Gabriela Gładysiak 2006 Komorniki Gładko biegamy ;-) NW 5 km A
90 Mariusz Ziętek 1982 Kapalica Team Ziutki bieg 5km A
91 Dariusz Nowak 198419841983 Stęszew NW 5 km A
92 Daria Piętka 1987 Poznań Paczuszki bieg 5km B
93 Mikołaj Błażejewski 1955 Wagrowiec # Biegacze juniora nordic walking team NW 5 km A
94 Wiesia Janur 1980 Poznań NW 5 km A
95 Paweł Rzeczkowski 1984 Rokietnica bieg 10km A
96 Paula Chmielarz 1991 Luboń bieg 10km B
97 Paweł Garguliński 1974 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU bieg 5km A
98 Tomasz Stachowiak 1978 Konarzewo STĘSZEW TEAM NW 5 km A
99 Małgorzata Musiał 1994 Słońsk Runners Słońsk bieg 5km A
100 Robert Kupczak 1968 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg 5km A