Lista startowa - V Bieg Zajączka Wielkanocnego Poznań 2019

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystanssortuj malejąco Pakiet
1 Alicja Balcerek 1993 Czerwonak bieg 5km A
2 Monika Siwczak 1985 Przecław bieg 10km A
3 Jagoda Krupowicz 1993 Kraków bieg 5km A
4 Anita Andrzejewska 1986 Tomiczki kijanki team NW 5 km A
5 MICHAŁ SZMYT 1984 POZNAŃ bieg 10km A
6 Katarzyna Kupś 1991 Poznań bieg 5km A
7 Wojtek Izydorek 1983 Środa Wielkopolska Night Runners Września bieg 5km A
8 Maciej Nowakowski 1962 Palędzie NW 5 km A
9 Luisa Windirsch 1992 Bernburg bieg 10km A
10 Darek Król 1967 Świątniki HERNIK TEAM bieg 10km A
11 Paweł Maćkowiak 1986 Poznań bieg 10km A
12 Dominika Wiciak 1978 Skórzewo bieg 5km A
13 Anita Orzechowska 1985 Złotniki NW 5 km A
14 Maciej Pieniowski 1983 Poznań bieg 10km A
15 Iwona Wąsiatycz 1963 Baranowo bieg 10km A
16 Tomasz Bartkowiak 1971 Swarzędz bieg 5km A
17 Paweł Bobek 1977 Poznań bieg 5km A
18 Krzysztof Koniec 1970 WIĘCBORK tkkf wodnik więcbork bieg 10km A
19 Iwona Alankiewicz 1975 Poznań bieg 5km A
20 Michał Miłek 2002 Poznan bieg 5km A
21 Agata Jaśkiewicz 1988 Strykowo bieg 5km B
22 Ilona Szućko 1989 Szczecin NW 5 km A
23 Agnieszka Rożek 1978 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A
24 Wiktoria Łukaszyk 1998 Swarzędz bieg 5km A
25 Magdalena Maj 1984 Rokietnica bieg 5km A
26 Dariusz Perz 1986 Szczuczyn bieg 5km B
27 Monika Pawlik 1975 Kicin Biegacze Juniora Runners Team NW 5 km A
28 Adrianna Ogrodnik 1991 Poznań bieg 10km A
29 Henryka Kubiak 1973 Kaźmierz bieg 10km A
30 Irma Kryzan 1990 Poznań bieg 10km A
31 Grzegorz Pałka 1952 Tulce SERIKON TEAM NW 5 km A
32 Bożena Łentek 1963 Moczkowo bieg 5km B
33 Ewa Hałas 1980 Kcynia Team Run Kcynia NW 5 km A
34 Karolina Zygmunt 1997 Poznań PSKT Poznań bieg 5km A
35 Justyna Jędrzejczak 1978 Poznań bieg 5km A
36 Adam Barabasz 1977 Poznań bieg 10km A
37 Łukasz Mendyka 1986 Środa Wlkp. KB Aktywni Środa Wlkp. bieg 10km A
38 Maja Bernad 1994 Poznań bieg 5km B
39 Krzysztof Ochocki 1969 Kłecko Kłecko bieg 5km A
40 Elżbieta Modrzyńska 1981 Leszno bieg 5km A
41 Filip Kolendo 1976 Poznan Yanosik Team bieg 10km A
42 Sylwia Chola 1971 Poznań bieg 5km A
43 Tomasz Dawidowicz 1987 Poznań TODA Meble bieg 5km A
44 DOROTA NOWAK 1991 POZNAŃ bieg 5km B
45 Monika Szofer 1980 Kórnik bieg 5km A
46 Anna Martyńska 1973 Wągrowiec bieg 10km A
47 Karolcia Trojnar 1990 Kalisz Pomorski Banda Łysego bieg 10km A
48 Krzysztof Zając 1977 Poznań DRUŻYNA SZPIKU/WKURW_TEAM/BezUltraDziki bieg 10km A
49 Jacek Lechowicz 1982 Szamocin bieg 5km A
50 Ewa Bubacz 1973 Gniezno NW 5 km A
51 Kamila Celler 1987 Poznań bieg 5km A
52 Katarzyna Orczyk 1971 Inowrocław bieg 5km A
53 Joanna Konstańczak 1983 Poznań Night Runners bieg 10km A
54 Jakub Sroczyński 1976 Poznań Mielone Sroczki bieg 10km A
55 Maciej Andrzejczak 1963 Szczecin bieg 10km B
56 Aleksander Kazimirow 1982 Kalisz bieg 5km A
57 Dennis Rusztyk 1993 Rokietnica bieg 10km A
58 Anna Cerańska 1967 Poznań Night Runners Poznań bieg 5km A
59 Dawid Pietrzak 1991 Jarocin bieg 10km A
60 Ireneusz Matysek 1958 Wałcz bieg 10km A
61 Krzysztof Wilczyński 1960 Poznań bieg 5km A
62 Monika Rypińska 1991 Poznań bieg 5km A
63 Katarzyna Kułek 1985 Czempiń ChampionMan Team bieg 5km A
64 Justyna Goraj 1981 Rokietnica bieg 5km A
65 Aleksandra Konieczna 1978 Białośliwie NW 5 km A
66 Ilona Majdanska 1985 Dziecmierowo bieg 5km A
67 Anna Walczak 1984 Swarzędz bieg 5km A
68 Wiktoria Marciniak 2000 Poznań Biegamy dla Medali bieg 5km A
69 Łukasz Czarnkowski 1982 Mieczewo MENAS bieg 10km A
70 Marek Kądzielak 1975 Rogalinek Drużyna Szpiku NW 5 km A
71 Beata Krychowska 1997 Wągrowiec 1997 bieg 5km A
72 Grażyna Porada 1963 Poznań WTRI Team NW 5 km A
73 Borys Kuraszkiewicz 1981 Gołańcz bieg 5km A
74 Łukasz Michalski 1995 Włościejewice bieg 10km B
75 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A
76 Adriana Mańkowska 1987 Oborniki Rossbiegani bieg 5km A
77 PAWEŁ Szymański 1980 Leszno MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A
78 KATARZYNA Michalczyk 1982 Police bieg 10km A
79 Michał Piechota 1983 POZNAN bieg 10km A
80 Tatjana Āboliņa 1976 Talsi Maratona klubs bieg 10km A
81 Hanna Szulc 1970 Poznań NW 5 km A
82 Krzysztof Adamczyk 1987 Kielce bieg 5km B
83 Agnieszka Stachowiak 1975 Swarzędz bieg 10km A
84 Patrycja Weychan 1982 Stęszew Team Aktywny Stęszew bieg 5km A
85 Tomasz Gałczyński 1983 Poznań bieg 10km A
86 Magdalena Stachowiak 1994 Wronki bieg 10km A
87 Tomasz Kurek 1977 Opalenica bieg 10km A
88 Patrycja Piwosz 1998 ROGALINEK bieg 5km A
89 Jagoda Gawron 1996 Przemęt bieg 5km A
90 Anna Matysek 1982 Wałcz Wilczyca14 bieg 5km A
91 Marcin Wielechowski 1989 Złotniki bieg 10km A
92 Sylwia Stefańska 1982 Poznań NW 5 km A
93 Anna Kąsowska 1987 Poznań 1987 bieg 5km A
94 Roland Orsztynowicz 1988 Pobiedziska bieg 5km A
95 Milena Dembik 1975 Poznań bieg 5km A
96 Aleksandra Kontor 1990 Swarzędz bieg 10km A
97 Anna Teubert 1972 Rokietnica ROXKIJE ROKIETNICA NW 5 km A
98 Beata Gil 1970 Ujście bieg 5km A
99 Dariusz Kosicki 1966 Rokietnica ROXKIJE ROKIETNICA NW 5 km A
100 Piotr Rożek 2002 Śrem bieg 5km A
101 Sławka Olejniczak 1977 Poznań Ciastki.pz bieg 5km A
102 Jacek Schmidt 1966 Poznań Puff and Run bieg 5km A
103 Łukasz Foltyński 1983 Poznań NW 5 km B
104 Bogumiła Magdziarek 1970 Kaźmierz bieg 10km A
105 Anna Kawecka 1985 Szczaniec bieg 5km B
106 Krystian Luleczka 2005 Uścięcice kijanki team NW 5 km A
107 Katarzyna Klaja 1958 Czerwonak SCIM bieg 10km A
108 Jolanta Królska 1992 Wronki bieg 5km A
109 Karolina Wasik 2001 Wronki bieg 5km A
110 Tomasz Siwiaszczyk 1975 Poznań bieg 5km A
111 Gabriela Śron 1983 Złotniki bieg 10km A
112 jarosław kołb 1965 skoki OloRunner bieg 5km A
113 Kinga Borowiec 1982 Daszewice bieg 10km A
114 Tomasz Kaczmarek 1984 Poznań GB Wielkopolscy Biegacze bieg 10km A
115 Natalia Sonnenberg 1987 Rakownia bieg 5km A
116 Anna Przestrzelska 1983 Haga bieg 5km A
117 Sylwia Gut 1989 Zalasewo bieg 10km A
118 Iwona Nowak 1965 Murowana Goślina NW 5 km A
119 Robert Małkiewicz 1981 Toruń bieg 5km A
120 Lidia Stempniak-Lechowicz 1983 Szamocin bieg 5km A
121 Marcin Orzechowski 1978 Złotniki NW 5 km A
122 Kinga Cesar 1984 Poznań bieg 5km A
123 Grzegorz Wąsiatycz 1956 Baranowo bieg 10km A
124 maria małoszczyk 1954 poznan NW 5 km A
125 Rafał Woźnica 1980 Drawsko Biegacze Józefa Noji NW 5 km A
126 Natalia Zimna 1986 Poznań bieg 5km A
127 Hubert Bilski 1989 Damasławek Urban Exploration PL bieg 10km B
128 Sylwia Walczak 1991 Błaszki SieradzBiega bieg 10km A
129 Damian Abramowicz 1971 Kalisz REKSIO TEAM bieg 5km B
130 Marianna Piwańska-Ignaczak 2003 Poznań bieg 5km A
131 Janusz Janowski 1983 Wierzonka biegam sam bieg 5km A
132 Karolina Kotlińska 1996 Szamotuły bieg 5km B
133 Izabela Koszal 1996 Poznań bieg 5km A
134 jacek olszewski 1981 mosina Chemadex bieg 10km A
135 Maciej Kasprzak 1973 Koziegłowy bieg 5km A
136 SŁAWOMIR SPYCHAŁA 1966 SAPOWICE HERNIK TEAM bieg 5km A
137 Ilona Majdanska 1985 Dziecmierowo bieg 10km A
138 Mariusz Chmiel 1971 Bądzów Wybiegani Bądzów bieg 10km A
139 Grzegorz Grzegorzewski 1958 Rosnowo Samochodówka bieg 5km A
140 Damian Gwarek 1980 Poznań bieg 5km A
141 Tadeusz Agaciński 1965 Poznań SERIKON TEAM NW 5 km A
142 Beata Płażalska 1980 Skoki bieg 5km A
143 Kinga Komorowska 1987 Manieczki Auto-Gaz Manieczki bieg 10km A
144 Michał Rzepecki 1977 Poznań bieg 5km A
145 Paweł Rogowski 1994 Poznań bieg 10km A
146 Jolanta Kostrzyńska 1969 Poznań bieg 10km A
147 Małgorzata Karlak 1974 Śrem bieg 10km A
148 Przemysław Deigsler 1974 Poznań 1974 bieg 10km B
149 Bernadeta Ochocka 1973 Kłecko 1973 bieg 5km A
150 Halina Dubiał 1955 Leszno Babcie Biegają bieg 5km A
151 Danuta Niklaus 1959 Kiekrz Nordic Walking Kiekrz NW 5 km A
152 Albert Jagiełło 1990 Golina Decathlon Team Swadzim bieg 10km A
153 Dariusz Kościelny 1986 Niepruszewo bieg 5km A
154 Ewa Agata 1989 Biedrusko bieg 5km B
155 Przemysław Grochulski 1990 Wągrowiec bieg 10km A
156 Norbert Bartkowiak 1995 Środa Wielkopolska Środa Wielkopolska bieg 10km A
157 Anna Milarska 1979 Witkowo bieg 5km A
158 Krzysiu Trojnar 1959 Kalisz Pomorski Banda Łysego bieg 10km A
159 Anna Ślusarczyk 1985 Poznań bieg 5km B
160 Zuzanna Grzybulska 1982 Poznań Koziołki&Jelonki bieg 5km A
161 Janusz Bubacz 1970 Gniezno NW 5 km A
162 Artur Kołodziejczak 1974 Nekla Night Runners Nekla bieg 5km A
163 Agata Karnabol 1980 Stęszew bieg 5km A
164 Patrycja Kosicka 1979 Zbąszynek bieg 5km B
165 Michał Krakowski 19811981 Zalasewo SERIKON TEAM bieg 5km A
166 Anna Respondek 1983 Zielona Góra 1983 bieg 10km A
167 Arkadiusz Święcicki 1978 Kiekrz Winter Swimming Team Poland bieg 10km A
168 Adam Ossowski 1983 Poznań Zmęczeni na Starcie Dobiegniew bieg 5km A
169 Mariusz Rusztyk 1968 Rokietnica bieg 10km B
170 Maciej Bednarek 1976 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A
171 Natalia Łyduch 1984 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km A
172 Zuzanna Grzybulska 1982 Poznań bieg 5km A
173 Piotr Przymusiński 1954 Poznań wolny NW 5 km A
174 Damian Wysz 1979 Poznań bieg 5km A
175 Beata Kucharczyk 1989 Poznań 3:33 TEAM bieg 10km A
176 Alina Raszewska 1984 Gniezno Night Runners Gniezno bieg 5km A
177 Katarzyna STEMPNIAK 1981 HEL REBELS LEGION TEAM bieg 5km A
178 Jarek Turek 1980 Czempiń ChampionMan Team bieg 5km A
179 Kinga Mikołajczak 1989 Poznań bieg 5km A
180 Magdalena Rembalska 1983 Poznań NW 5 km A
181 Ewelina Tusińska 1984 Białośliwie NW 5 km A
182 Marta Woźnicka 1981 Grzędzice bieg 5km A
183 Adam Gucki 1981 Chyby Chyby Run bieg 5km B
184 Anna Bartkowiak 1980 Piaskowo-Ostroróg bieg 10km B
185 Tomasz Rzyski 1993 Poznań bieg 10km A
186 Monika Kielik 1993 Bobrowniki bieg 10km A
187 JOANNA KASPRZAK 1980 WITNICA bieg 10km A
188 Marcin Czerniak 1997 Siedlec bieg 5km A
189 Małgorzata Rzepecka 1987 Jarocin bieg 5km A
190 Sebastian Zaręba 1986 Poznań bieg 5km A
191 Piotr Jankowski 1986 Wągrowiec Imon bieg 10km A
192 Romuald Mańkowski 1966 Oborniki Rossbiegani bieg 5km A
193 Patryk Polikowski 1978 Sopot bieg 10km A
194 Artur Kaźmierczak 1978 Poznań 1978 NW 5 km A
195 tomasz dobosz 1980 żórawina bieg 10km A
196 Joanna Klausa-Wartacz 1981 Poznań bieg 5km A
197 Radosław Kabat 1977 Łódź Inowrocław Biega bieg 5km A
198 Katarzyna Matecka - Roszak 1980 Kamieniec bieg 5km A
199 Radosław Pilarczyk 1993 Pobiedziska bieg 10km B
200 Weronika Rępalska 1995 Poznań bieg 5km A