Lista startowa - V Bieg Zajączka Wielkanocnego Poznań 2019

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakietsortuj malejąco
1 Alicja Balcerek 1993 Czerwonak bieg 5km A
2 Marzena Cwojdzińska 1976 Zakrzewo NW 5 km A
3 Anita Andrzejewska 1986 Tomiczki kijanki team NW 5 km A
4 MICHAŁ SZMYT 1984 POZNAŃ bieg 10km A
5 Wojtek Izydorek 1983 Środa Wielkopolska Night Runners Września bieg 5km A
6 Maciej Nowakowski 1962 Palędzie NW 5 km A
7 Bartek Nadobnik 2003 Kaźmierz bieg 5km A
8 Anna Wiśniewska 1982 Poznań HERNIK TEAM bieg 10km A
9 Dominika Wiciak 1978 Skórzewo bieg 5km A
10 Iwona Wąsiatycz 1963 Baranowo bieg 10km A
11 Tomasz Bartkowiak 1971 Swarzędz bieg 5km A
12 Krzysztof Koniec 1970 WIĘCBORK tkkf wodnik więcbork bieg 10km A
13 Iwona Alankiewicz 1975 Poznań bieg 5km A
14 Arkadiusz Miłek 1974 Poznan bieg 10km A
15 Mariusz Serwa 1973 Poznań Strzeszyn/ECOlibre bieg 10km A
16 Wiktoria Łukaszyk 1998 Swarzędz bieg 5km A
17 Justyna Kurek 1979 Opalenica bieg 5km A
18 Monika Pawlik 1975 Kicin Biegacze Juniora Runners Team NW 5 km A
19 Henryka Kubiak 1973 Kaźmierz bieg 10km A
20 Aldona Szadach 1975 Grodzisk Wlkp 1975 bieg 10km A
21 Grzegorz Pałka 1952 Tulce SERIKON TEAM NW 5 km A
22 Milena Kurpisz 1992 Śrem bieg 10km A
23 Justyna Jędrzejczak 1978 Poznań bieg 5km A
24 Elżbieta Modrzyńska 1981 Leszno bieg 5km A
25 Filip Kolendo 1976 Poznan Yanosik Team bieg 10km A
26 Dawid Weychan 1981 Stęszew bieg 5km A
27 Tomasz Dawidowicz 1987 Poznań TODA Meble bieg 5km A
28 Marcelina Sadowska 1987 Rokietnica bieg 5km A
29 Jarosław Trojnar 1989 Kalisz Pomorski Banda Łysego bieg 10km A
30 Jacek Lechowicz 1982 Szamocin bieg 5km A
31 Katarzyna Orczyk 1971 Inowrocław bieg 5km A
32 Joanna Konstańczak 1983 Poznań Night Runners bieg 10km A
33 Katarzyna Mielnik 1986 Poznań Mielone Sroczki bieg 5km A
34 Karolina Biżako Grajek 1974 Gniezno NW 5 km A
35 Krzysztof Wilczyński 1960 Poznań bieg 5km A
36 Paulina Jelonek 1986 Poznań Rehafiz bieg 5km A
37 Katarzyna Kułek 1985 Czempiń ChampionMan Team bieg 5km A
38 Paweł Klak 1972 Święciechowa S3D bieg 5km A
39 Jacek Konieczny 1977 Białośliwie bieg 10km A
40 Anna Walczak 1984 Swarzędz bieg 5km A
41 Marietta Prokop 1973 Suchy Las SUCHY LAS bieg 10km A
42 Marek Kądzielak 1975 Rogalinek Drużyna Szpiku NW 5 km A
43 Marcin Czerniak 1997 Siedlec bieg 5km A
44 Grażyna Porada 1963 Poznań WTRI Team NW 5 km A
45 Borys Kuraszkiewicz 1981 Gołańcz bieg 5km A
46 Patryk Skrzypczak 1988 Trzciel Marsz Po Zdrowie NW 5 km A
47 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A
48 renata kucz 1979 Duszniki bieg 10km A
49 KATARZYNA Michalczyk 1982 Police bieg 10km A
50 Tomasz Kluczyński 1972 Poznań bieg 5km A
51 Hanna Szulc 1970 Poznań NW 5 km A
52 Radosław Kabat 1977 Łódź Inowrocław Biega bieg 5km A
53 Agnieszka Stachowiak 1975 Swarzędz bieg 10km A
54 Patrycja Weychan 1982 Stęszew Team Aktywny Stęszew bieg 5km A
55 Joanna Gałczyńska 1985 Poznań bieg 5km A
56 Magdalena Stachowiak 1994 Wronki bieg 10km A
57 jacek majchrzak 1988 Brodnica Pjotery bieg 5km A
58 Maciej Lis 1971 Poznań bieg 10km A
59 Marcin Wielechowski 1989 Złotniki bieg 10km A
60 Przemysław Muszyński 1996 . bieg 5km A
61 Anna Kąsowska 1987 Poznań 1987 bieg 5km A
62 Milena Dembik 1975 Poznań bieg 5km A
63 Aleksandra Kontor 1990 Swarzędz bieg 10km A
64 Magdalena Jaworowicz 1991 Poznań bieg 5km A
65 Marta Wyszka 1988 Sieradz Team Herbalife bieg 5km A
66 Sławka Olejniczak 1977 Poznań Ciastki.pz bieg 5km A
67 Aleksandra Farynowicz 1993 Poznań bieg 5km A
68 Bogumiła Magdziarek 1970 Kaźmierz bieg 10km A
69 Krystian Luleczka 2005 Uścięcice kijanki team NW 5 km A
70 Stefan Santer 1970 Lwówek bieg 5km A
71 Tomasz Siwiaszczyk 1975 Poznań bieg 5km A
72 Monika Siwczak 1985 Przecław bieg 10km A
73 Kinga Borowiec 1982 Daszewice bieg 10km A
74 Natalia Sonnenberg 1987 Rakownia bieg 5km A
75 Luisa Windirsch 1992 Bernburg bieg 10km A
76 Sylwia Gut 1989 Zalasewo bieg 10km A
77 Darek Król 1967 Świątniki HERNIK TEAM bieg 10km A
78 Lidia Stempniak-Lechowicz 1983 Szamocin bieg 5km A
79 Anita Orzechowska 1985 Złotniki NW 5 km A
80 Grzegorz Wąsiatycz 1956 Baranowo bieg 10km A
81 maria małoszczyk 1954 poznan NW 5 km A
82 Natalia Zimna 1986 Poznań bieg 5km A
83 Michał Miłek 2002 Poznan bieg 5km A
84 Ilona Szućko 1989 Szczecin NW 5 km A
85 Magdalena Maj 1984 Rokietnica bieg 5km A
86 Maciej Kasprzak 1973 Koziegłowy bieg 5km A
87 SŁAWOMIR SPYCHAŁA 1966 SAPOWICE HERNIK TEAM bieg 5km A
88 Mariusz Chmiel 1971 Bądzów Wybiegani Bądzów bieg 10km A
89 Grzegorz Grzegorzewski 1958 Rosnowo Samochodówka bieg 5km A
90 Irma Kryzan 1990 Poznań bieg 10km A
91 Tadeusz Agaciński 1965 Poznań SERIKON TEAM NW 5 km A
92 Beata Płażalska 1980 Skoki bieg 5km A
93 Ewa Hałas 1980 Kcynia Team Run Kcynia NW 5 km A
94 Paweł Rogowski 1994 Poznań bieg 10km A
95 Adam Barabasz 1977 Poznań bieg 10km A
96 Halina Dubiał 1955 Leszno Babcie Biegają bieg 5km A
97 Danuta Niklaus 1959 Kiekrz Nordic Walking Kiekrz NW 5 km A
98 Sylwia Chola 1971 Poznań bieg 5km A
99 Dariusz Kościelny 1986 Niepruszewo bieg 5km A
100 Monika Szofer 1980 Kórnik bieg 5km A