Lista startowa - VII Bieg Zajączka Wielkanocnego Poznań 2022

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakietsortuj malejąco
1 Joanna Zbroszczyk 1977 Kamionki bieg 5km A
2 Marek Jasiński 2006 Poznan Formatiq Run bieg 5km A
3 Przemysław Nowak 1981 Kórnik WITKOWSKI RUNNING TEAM NW 5 km A
4 Izabela Budna 1973 Głuchowo bieg 5km A
5 Michał Szuszczyński 1976 Poznań lub wybierz z listy bieg 10km A
6 Marzena Strzyżewska 1974 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU/ # Ciastki.pz/ Orki z .... NW 5 km A
7 Łukasz Mojsiejczuk 1987 Poznań bieg 10km A
8 Jaromir Mikołajczak 1970 Potasze Night bieg 10km A
9 Karina Witucka 1991 Wągrowiec bieg 5km A
10 Łukasz Ciesielski 1978 Kościan bieg 5km A
11 Monika Kupińska 1975 Szczytniki bieg 5km A
12 Katarzyna Albrecht 1982 Poznań bieg 10km A
13 Monika Graś 1986 Ryczywół bieg 10km A
14 Przemysław Gładysiak 1977 Komorniki Gładko biegamy ;-) bieg 10km A
15 Zbigniew Tomczak 1954 Gniezno Altom Gniezno bieg 5km A
16 Anna Szymaś 1984 Szamotuły bieg 5km A
17 Marcin Borowczak 1987 Poznań bieg 10km A
18 Maciej Ratajczak 1981 Poznań bieg 5km A
19 Grażyna Rzeczkowska 1985 Rokietnica bieg 10km A
20 Weronika Graś 1995 Wrocław bieg 5km A
21 Anna Gostomczyk 1967 Poznań bieg 5km A
22 Sara Fijałka 2000 Słońsk Runners Słońsk bieg 5km A
23 Marek Geisler 1959 Poznań Ogniochron bieg 10km A
24 Bogna Andrzejak 1969 Suchy Las Ruukki bieg 10km A
25 Klaudia Hernik 1990 Poznań bieg 10km A
26 Eryk Różański 1987 Kamionki Maratończyk Poznań bieg 5km A
27 Aleksandra Babiaczyk 1968 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A
28 Patrycjusz Stefaniak 1975 Zalasewo bieg 10km A
29 Adam Bubeła 1975 Poznań bieg 5km A
30 Andrzej Woga 1965 Poznań KB DęBIEC bieg 5km A
31 Justyna Środa 1973 Poznań bieg 5km A
32 Maciej Nowak 1974 Poznań speed feet '16 bieg 5km A
33 Krzysztof Zając 1977 Poznań DRUŻYNA SZPIKU/WKURW_TEAM/BezUltraDziki bieg 10km A
34 Joanna Ciecierska 1978 Koziegłowy NW 5 km A
35 Edward Gołębiewski 1950 Pobiedziska TKKF Płomień Pobiedziska bieg 10km A
36 Mariusz Plesiński 1973 Wędrzyn 10 Brygada Kawalerii Pancernej bieg 10km A
37 Jagoda Kuś 1998 Tarnowo Podgórne bieg 5km A
38 Bronisław Patecki 1956 Poznań bieg 5km A
39 Marianna Bursiak 200220022002 Poznań Dziki z Polanki bieg 5km A
40 Magdalena Budziak 1984 Poznań NW 5 km A
41 Tadeusz Berger 1953 Poznań Marsz po Zdrowie Poznań NW 5 km A
42 Katarzyna Krasińska 1981 Bydgoszcz bieg 5km A
43 Arkadiusz Socha 1974 Poznań bieg 5km A
44 Małgorzata Spychała-Szuszczyńska 1975 Poznań M bieg 5km A
45 Michał Pyrszel 1990 Poznań Gibka Mama bieg 10km A
46 Arkadiusz Kolendo 1979 Ryczywół ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA bieg 10km A
47 Paweł Nowak 1988 Poznań bieg 10km A
48 Aleksandra Bórkowska 1989 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A
49 Ania Kowalska 1995 Poznań NW 5 km A
50 Marek Saj 1982 Suchy Las bieg 5km A
51 Artur Grzywaczyk 1964 Suchy Las Maratończyk Poznań bieg 5km A
52 Magdalena Kłaczkiewicz 1995 Szamotuły KB Szamotuły bieg 10km A
53 Marta Gładysiak 1979 Komorniki Gładko biegamy ;-) NW 5 km A
54 Mariusz Ziętek 1981 Kapalica Team Ziutki bieg 5km A
55 Nicola Soloch 2005 Szamotuły bieg 5km A
56 Marek Ksoń 1990 Poznań bieg 10km A
57 Jacek Łuczak 1970 Poznań KB UE Poznań bieg 10km A
58 Daniel Waliszewski 1976 Ostrów Wielkopolski Zeelandia Team bieg 10km A
59 Katarzyna Cieślewicz-Galas 1979 Poznań HERNIK TEAM bieg 10km A
60 Łukasz Kwieciński 1973 Poznań bieg 5km A
61 Anna Musiał 1974 Słońsk Runners Słońsk bieg 10km A
62 Aleksander Malinowski 1979 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A
63 MARIUSZ NASKRĘT 1975 WARSZAWA bieg 10km A
64 Norbert Bartkowiak 1995 Środa Wielkopolska Orbit Team bieg 5km A
65 Magdalena Przewoźniak 1976 Luboń kobietybiegaja.pl bieg 5km A
66 Magdalena Kaszuba 1995 Poznań bieg 5km A
67 Przemysław Dembski 1982 Czmoń bieg 10km A
68 Arkadiusz Wysocki 1972 Poznań bieg 10km A
69 Monika Wacławik 1991 Poznań Biegam by jeść więcej ciastek bieg 5km A
70 Piotr Jasiński 1971 Poznań bieg 5km A
71 Milena Perz 1985 Trzcielin bieg 10km A
72 Mirosław Kubiak 1965 Swarzędz GB Wielkopolscy Biegacze bieg 10km A
73 Łukasz Żyłka 1992 Konarzewo bieg 5km A
74 Damian Borsuk 1985 Poznań bieg 5km A
75 Wiesław Wiącek 1948 Skoki bieg 5km A
76 Marek Dąbrowski 1985 Poznań Delfin Biedrusko bieg 10km A
77 Larysa Georgiew 200220022002 Mielno bieg 5km A
78 Andrzej Topolski 1984 Swarzędz bieg 10km A
79 Sławomir Wartacz 1980 Poznań KB DęBIEC Poznań bieg 5km A
80 Piotr Krasiński 1975 Bydgoszcz bieg 5km A
81 ANNA TEUBERT 1972 Rokietnica ROXKIJE ROKIETNICA NW 5 km A
82 Patryk Bobecki 1983 Poznań 31 Baza Lotnictwa Taktycznego bieg 10km A
83 Danka Kuna 1972 Zaniemyśl bieg 5km A
84 Paula Sójka 1987 Komorniki bieg 5km A
85 Sławomir Wasiak 1990 Poznań bieg 10km A
86 ŁUKASZ KORNOSZ 1995 LUBOŃ bieg 10km A
87 Marta Mroczek 1976 Poznań Wierzbicki Running Project bieg 5km A
88 TOMASZ RZYSKI 1993 Poznań bieg 5km A
89 Agnieszka Przygoda 1987 Poznań KB DęBIEC bieg 5km A
90 Adam Kazanecki 1979 Poznań bieg 10km A
91 Gabriela Gładysiak 2006 Komorniki Gładko biegamy ;-) NW 5 km A
92 Mariusz Ziętek 1982 Kapalica Team Ziutki bieg 5km A
93 Dariusz Nowak 198419841983 Stęszew NW 5 km A
94 Mikołaj Błażejewski 1955 Wagrowiec # Biegacze juniora nordic walking team NW 5 km A
95 Wiesia Janur 1980 Poznań NW 5 km A
96 Paweł Rzeczkowski 1984 Rokietnica bieg 10km A
97 Paweł Garguliński 1974 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU bieg 5km A
98 Tomasz Stachowiak 1978 Konarzewo STĘSZEW TEAM NW 5 km A
99 Małgorzata Musiał 1994 Słońsk Runners Słońsk bieg 5km A
100 Robert Kupczak 1968 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg 5km A