Lista startowa - V Bieg Zajączka Wielkanocnego Poznań 2019

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakietsortuj malejąco
1 Alicja Balcerek 1993 Czerwonak bieg 10km A
2 Anita Andrzejewska 1986 Tomiczki kijanki team NW 5 km A
3 Wojtek Izydorek 1983 Środa Wielkopolska Night Runners Września bieg 5km A
4 Dominika Wiciak 1978 Skórzewo bieg 5km A
5 Iwona Wąsiatycz 1963 Baranowo bieg 10km A
6 Krzysztof Koniec 1970 WIĘCBORK tkkf wodnik więcbork bieg 10km A
7 Wiktoria Łukaszyk 1998 Swarzędz bieg 5km A
8 Henryka Kubiak 1973 Kaźmierz bieg 10km A
9 Grzegorz Pałka 1952 Tulce SERIKON TEAM NW 5 km A
10 Justyna Jędrzejczak 1978 Poznań bieg 5km A
11 Elżbieta Modrzyńska 1981 Leszno bieg 5km A
12 Tomasz Dawidowicz 1987 Poznań TODA Meble bieg 5km A
13 Jacek Lechowicz 1982 Szamocin bieg 5km A
14 Katarzyna Orczyk 1971 Inowrocław bieg 5km A
15 Katarzyna Kułek 1985 Czempiń ChampionMan Team bieg 5km A
16 Anna Walczak 1984 Swarzędz bieg 5km A
17 Grażyna Porada 1963 Poznań WTRI Team NW 5 km A
18 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A
19 KATARZYNA Michalczyk 1982 Police bieg 10km A
20 Agnieszka Stachowiak 1975 Swarzędz bieg 10km A
21 Magdalena Stachowiak 1994 Wronki bieg 10km A
22 Milena Dembik 1975 Poznań bieg 5km A
23 Aleksandra Kontor 1990 Swarzędz bieg 10km A
24 Krystian Luleczka 2005 Uścięcice kijanki team NW 5 km A
25 Tomasz Siwiaszczyk 1975 Poznań bieg 5km A
26 Sylwia Gut 1989 Zalasewo bieg 10km A
27 Lidia Stempniak-Lechowicz 1983 Szamocin bieg 5km A
28 Grzegorz Wąsiatycz 1956 Baranowo bieg 10km A
29 Natalia Zimna 1986 Poznań bieg 5km A
30 Maciej Kasprzak 1973 Koziegłowy bieg 5km A
31 Mariusz Chmiel 1971 Bądzów Wybiegani Bądzów bieg 10km A
32 Tadeusz Agaciński 1965 Poznań SERIKON TEAM NW 5 km A
33 Beata Płażalska 1980 Skoki bieg 5km A
34 Paweł Rogowski 1994 Poznań bieg 10km A
35 Halina Dubiał 1955 Leszno Babcie Biegają bieg 5km A
36 Dariusz Kościelny 1986 Niepruszewo bieg 5km A
37 Anna Milarska 1979 Witkowo bieg 5km A
38 Zuzanna Grzybulska 1982 Poznań Koziołki&Jelonki bieg 5km A
39 Michał Krakowski 19811981 Zalasewo SERIKON TEAM bieg 5km A
40 Adam Ossowski 1983 Poznań Zmęczeni na Starcie Dobiegniew bieg 5km A
41 Natalia Łyduch 1984 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km A
42 Damian Wysz 1979 Poznań bieg 10km A
43 Katarzyna STEMPNIAK 1981 HEL REBELS LEGION TEAM bieg 5km A
44 Jarek Turek 1980 Czempiń ChampionMan Team bieg 5km A
45 Magdalena Rembalska 1983 Poznań NW 5 km A
46 Monika Kielik 1993 Bobrowniki bieg 10km A
47 Piotr Jankowski 1986 Wągrowiec Imon bieg 10km A
48 Weronika Rępalska 1995 Poznań bieg 5km A
49 Tomasz Łączyński 1983 Szamotuły Szamotuły KKS bieg 10km A
50 Sebastian Oporowski 1973 Środa Wlkp. bieg 10km A
51 Monika Owczarczak 1984 Poznań bieg 5km A
52 Waldek Zawadzki 1977 Poznań Poznań bieg 10km A
53 Patrycja Gaca 1990 Wągrowiec Rocket Team bieg 5km A
54 Łukasz Walczak 1983 Lusowo bieg 5km A
55 Kalina Sikorska 1973 Gałowo bieg 5km A
56 Sławomir Śmidowicz 1984 Strzałkowo Night Runners Września bieg 10km A
57 Mateusz Domasik 2002 Oborniki Professional amateurs bieg 5km A
58 Maciej Kończal 1981 Swarzędz bieg 5km A
59 Justyna Jarmuda 1982 Poznań Jarmudki bieg 10km A
60 Paulina Narożna 1990 Kobylnica bieg 10km A
61 Wojciech Mroszyński 1989 Poznań Night Runners bieg 10km A
62 Maciej Wąsiatycz 1996 Baranowo bieg 10km A
63 Piotr Reszke 1972 Kobylnica Niezalerzny bieg 5km A
64 Joanna Baumgart 1983 Poznań bieg 5km A
65 Klaudyna Kurowiak 1970 Poznań SERIKON TEAM NW 5 km A
66 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań bieg 10km A
67 Robert Maćkowiak 1970 Poznań bieg 5km A
68 Piotr Rochowski 1962 Stalowa Wola Stalowowolski Klub Biegacza bieg 10km A
69 Maria Krzymińska 1957 Leszno Babcie Biegają bieg 5km A
70 NATALIA SZYMKOWIAK 1981 DOPIEWO bieg 5km A
71 Grzegorz Krugiołka 1982 Pniewy NW 5 km A
72 Patryk Fornal 1983 Dachowa bieg 10km A
73 Anna Gawęcka 1985 Poznań Bukowski Klub Biegacza bieg 10km A
74 Sebastian Łyduch 1983 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km A
75 ZBIGNIEW STEMPNIAK 1976 HEL REBELS LEGION TEAM bieg 5km A
76 Pamcia Borys 1994 Poznań bieg 10km A
77 Waldemar Lewandowski 1980 Gorzów Wlkp. bieg 5km A
78 Piotr Musielak 1970 Poznań PGB Sortowa Paczka P-Ń 56 bieg 10km A
79 Karolina Kozłowska 1983 Poznań NW 5 km A
80 Szymon Szymczak 1997 Kamieniec bieg 5km A
81 Anna Gucka 1982 Chyby Anna Gucka bieg 10km A
82 Magdalena Kmieciak 1986 Poznań bieg 10km A
83 Przemysław Budziszewski 1995 Poznań bieg 5km A
84 Beata Cichewicz 1969 Swarzędz kobietybiegaja.pl/wszystkoobieganiu.pl bieg 5km A
85 Henryk Lubawy 1959 Poznań NW 5 km A
86 Adrian Izychart 1992 Oborniki KOSBUD bieg 10km A
87 Paweł SIWIASZCZYK 2002 Poznań bieg 5km A
88 Andrzej Domasik 1968 Oborniki Professional amateurs bieg 5km A
89 Roman Rożkowski 1958 Śrem bieg 5km A
90 Bartosz Puweł 2000 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 5km A
91 Bartek Borowicz 1983 Łódź Szuwary Ostrzeszów - Hokej Podwodny bieg 10km A
92 Aneta Słomińska 1978 Uścięcice kijanki team NW 5 km A
93 Małgorzata Dudziak 1968 Kościan NW 5 km A
94 Dariusz Cybulski 1981 Poznań Rehafiz bieg 5km A
95 Magdalena Briks 2003 Poznań bieg 5km A
96 Magdalena Inczewska 1970 Plewiska Komorniki MTB Team NW 5 km A
97 Karolina Cieśla 1980 Tulce SERIKON TEAM bieg 5km A
98 Żaneta Mucha 1975 Oborniki Wlkp Ruukki bieg 5km A
99 Michał Nowak 1988 Poznań bieg 10km A
100 Ariel Imiołek 1981 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A