Lista startowa - V Bieg Zajączka Wielkanocnego Poznań 2019

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet
1 Natalia Łyduch 1984 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km A
2 Sebastian Łyduch 1983 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km A
3 Wiktoria Łukaszyk 1998 Swarzędz bieg 5km A
4 Barbara Łukaszewicz-Kluczyńska 1972 Poznań bieg 5km A
5 Łukasz Łuczak 1987 Kościan bieg 5km A
6 Łukasz Łowiński 1981 Komorniki Inteligentnafarma.pl bieg 10km A (karnet)
7 Dorota Łoszajc 1988 Wiry PanWygodny.pl bieg 10km A
8 Michał Łoszajc 1987 Wiry PanWygodny.pl bieg 10km A
9 Mariusz Łochowski 1970 Konstantynów Łódzki bieg 5km B
10 Barbara Łochowska 1971 Konstantynów Łódzki bieg 5km A (karnet)
11 Bożena Łentek 1963 Moczkowo bieg 5km B
12 Wiesław Łentek 1964 Moczkowo bieg 5km B
13 Agnieszka Ławniczak 1978 Śrem bieg 5km A
14 Kaja Łata 1993 Poznań bieg 5km A (karnet)
15 Mariusz Łakota 1985 Szamotuły bieg 5km A (karnet)
16 Tomasz Łączyński 1983 Szamotuły Szamotuły KKS bieg 10km A
17 Anna Zyffert 1984 Poznań bieg 5km A
18 Agnieszka Zwolińska 1982 Poznań Poznań bieg 10km A (karnet)
19 Jarosław Zwiernik 1971 Poznań Poznań bieg 10km A
20 Piotr Żuchlewski 1980 Poznań bieg 10km A (karnet)
21 Wojciech Żołnierek 1989 Poznań Dirty Sparrows bieg 5km A (karnet)
22 Michał Żołądkowski 1981 Środa Wielkopolska bieg 5km B (karnet)
23 Kalina Żołądkowska 1981 Środa Wielkopolska 6 łap bieg 5km B (karnet)
24 Maciej Zowczak 1983 Komorniki bieg 5km A (karnet)
25 Dorota Zowczak 1983 Poznań Rawa Team bieg 5km A (karnet)
26 Natalia Zimna 1986 Poznań bieg 5km A
27 Marzena Zemler 1979 Mirosławki bieg 10km A (karnet)
28 Monika Zdarta 1997 Maksymilianowo bieg 5km A
29 Ewa Zbyszewska 1974 Leszno NW 5 km A
30 Łukasz Zboralski 1975 Poznań bieg 10km A
31 Jakub Zbierski 1986 Poznań bieg 10km A (karnet)
32 Waldek Zawadzki 1977 Poznań Poznań bieg 10km A
33 Klaudiusz Zawadzki 1975 Pobiedziska Wiewiór Team bieg 10km A
34 Dawid Zawadzki 2003 Pobiedziska Wiewiór Team bieg 5km A
35 ANNA ZASADA 1977 KOŁO NEW4YOU KOŁO NW 5 km A (karnet)
36 Blanka Zarzeczańska-Janasik 1982 Pecna 1982 bieg 5km A
37 Sebastian Zaręba 1986 Poznań bieg 5km A
38 Marek Włoszyński 1972 Luboń bieg 10km A (karnet)
39 Dominika Włodarczak - Kukla 1980 Rokietnica bieg 10km A
40 Marta Wyszka 1988 Sieradz Team Herbalife bieg 5km A
41 Damian Wysz 1979 Poznań bieg 10km A
42 Sandra Wylegała 1997 Sieraków bieg 5km A
43 Magdalena Wrzesińska 1977 Pozń bieg 5km A
44 Felicja Wrąbel 1955 Swarzędz NW 5 km A
45 Tomek Wrąbel 1978 Poznań bieg 10km A (karnet)
46 Joanna Woźniak 1971 Poznań bieg 5km A
47 Piotr Wolski 1968 Krajenka bieg 10km A
48 Aleksandra Wolańska 1986 Świebodzin bieg 10km A
49 Anna Wojtkowiak 1992 Lusowo Zmęczeni na Starcie Dobiegniew bieg 5km A
50 Samanta Wójcik 1986 Poznań bieg 5km A
51 Marta Wojcieszak 1993 Nowy Tomyśl bieg 10km A (karnet)
52 Krzysztof Wojciechowski 1985 Bydgoszcz bieg 5km A
53 Dawid Wojciechowski 1976 Stęszew bieg 5km A
54 Leszek Wojciechowski 1963 Tarnowo Podgórne bieg 5km B
55 Barbara Wojciechowska 1968 Tarnowo Podgórne IZMARK bieg 5km B
56 Liliana Wojciechowska 1981 Kościan bieg 5km A
57 Renata Wojciechowska 1977 Luboń bieg 5km A (karnet)
58 Bartosz Wojciechowicz 1984 Poznań bieg 10km A
59 Andrzej Woga 1965 Poznań KB DęBIEC bieg 10km A
60 Dawid Woga 1991 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU bieg 10km A
61 Anna Wiza 1982 Swarzędz bieg 5km A
62 Jacek Witucki 1971 Poznań AW NW 5 km A
63 Karolina Witucka 2006 Poznań Rocznik 2008 NW 5 km A (karnet)
64 Maciej Witkowski 1977 Poznań bieg 5km A
65 Ewelina Witkowska 2000 Poznań bieg 5km A
66 Dorota Witczak 1968 Śrem bieg 5km A
67 Anna Wiśniewska 1982 Poznań HERNIK TEAM bieg 10km A
68 Mirka Wisiorek 1991 poznań Pjotery bieg 5km A
69 Luisa Windirsch 1992 Bernburg bieg 10km A
70 Jagoda Wilk 1976 Krzyż Wlkp KLUB BIEGACZA ''AKTYWNI'' KRZYŻ WLKP bieg 10km A (karnet)
71 Bartłomiej Wilk 1990 Poznań bieg 10km A (karnet)
72 Cezary Wildaczyk 1982 Wronki WRONKI bieg 10km A
73 Krzysztof Wilczyński 1960 Poznań bieg 5km A
74 Patryk Wierzbicki 1991 Oborniki KOSBUD bieg 10km A
75 Marcin Wielechowski 1989 Złotniki bieg 10km A
76 Anna Wielechowska 1990 Złotniki NW 5 km A
77 Krzysztof Wieczorek 1972 Dębe Nordic Walking Lubasz NW 5 km A
78 Gochaa Widomska 1988 Śrem Pepa biega bieg 10km A (karnet)
79 Dominika Wiciak 1978 Skórzewo bieg 5km A
80 Dawid Weychan 1981 Stęszew bieg 5km A
81 Patrycja Weychan 1982 Stęszew Team Aktywny Stęszew bieg 5km A
82 Ilona Wesołowska-Bochenek 1982 Poznań bieg 5km A
83 Klaudia Węclik 1990 Wiry bieg 10km A
84 PIOTR WĘCLEWSKI 1984 POZNAŃ bieg 5km B
85 Karolina Wąż 1992 Poznań bieg 5km A
86 Ewa Wawrzyniak 1979 Oborniki Raf-Stol Biega bieg 5km A (karnet)
87 Katarzyna Wawrzyniak 1972 Poznań bieg 5km A
88 Łukasz Wawrzyniak 1988 Dopiewo Drużyna W! bieg 10km A
89 Rafał Wawrzyniak 1975 Oborniki Raf-Stol Biega bieg 5km A (karnet)
90 Aneta Waszyńska 1982 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 5km A (karnet)
91 Anna Wasyl-Górska 1987 Suchy Las MY SWEET EVENT bieg 10km A
92 Krzysztof Waśko 1989 Bugaj bieg 10km A (karnet)
93 Iwona Wąsiatycz 1963 Baranowo bieg 10km A
94 Grzegorz Wąsiatycz 1956 Baranowo bieg 10km A
95 Maciej Wąsiatycz 1996 Baranowo bieg 10km A
96 Sławomir Wasiak 1990 Poznań bieg 10km A (karnet)
97 Mariola Waliszak 1967 Skrzynki bieg 10km A (karnet)
98 Anna Walczak 1984 Swarzędz bieg 5km A
99 Ewelina Walczak 1993 Śrem Dzikie Kuny ŚREM bieg 5km A (karnet)
100 Łukasz Walczak 1983 Lusowo bieg 5km A