Lista startowa - V Bieg Zajączka Wielkanocnego Poznań 2019

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet
1 Natalia Łyduch 1984 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km A
2 Sebastian Łyduch 1983 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km A
3 Wiktoria Łukaszyk 1998 Swarzędz bieg 5km A
4 Barbara Łukaszewicz-Kluczyńska 1972 Poznań bieg 5km A
5 Łukasz Łuczak 1987 Kościan bieg 5km A
6 Łukasz Łowiński 1981 Komorniki Inteligentnafarma.pl bieg 10km A (karnet)
7 Dorota Łoszajc 1988 Wiry PanWygodny.pl bieg 10km A
8 Michał Łoszajc 1987 Wiry PanWygodny.pl bieg 10km A
9 Mariusz Łochowski 1970 Konstantynów Łódzki bieg 5km B
10 Barbara Łochowska 1971 Konstantynów Łódzki bieg 5km A (karnet)
11 Bożena Łentek 1963 Moczkowo bieg 5km B
12 Wiesław Łentek 1964 Moczkowo bieg 5km B
13 Paula Łęga 2001 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 5km A
14 Agnieszka Ławniczak 1978 Śrem bieg 5km A
15 Kaja Łata 1993 Poznań bieg 5km A (karnet)
16 Mariusz Łakota 1985 Szamotuły bieg 5km A (karnet)
17 Tomasz Łączyński 1983 Szamotuły Szamotuły KKS bieg 10km A
18 Karolina Zygmunt 1997 Poznań PSKT Poznań bieg 5km A
19 Anna Zyffert 1984 Poznań bieg 5km A
20 Agnieszka Zwolińska 1982 Poznań Poznań bieg 10km A (karnet)
21 Jarosław Zwiernik 1971 Poznań Poznań bieg 10km A
22 Piotr Żuchlewski 1980 Poznań bieg 10km A (karnet)
23 Wojciech Żołnierek 1989 Poznań Dirty Sparrows bieg 5km A (karnet)
24 Michał Żołądkowski 1981 Środa Wielkopolska bieg 5km B (karnet)
25 Kalina Żołądkowska 1981 Środa Wielkopolska 6 łap bieg 5km B (karnet)
26 Maciej Zowczak 1983 Komorniki bieg 5km A (karnet)
27 Dorota Zowczak 1983 Poznań Rawa Team bieg 5km A (karnet)
28 Natalia Zimna 1986 Poznań bieg 5km A
29 Rafal Zienkiewicz 1988 Tczew Biegający Tczew bieg 10km B
30 Karolina Zięciak 1986 Kamionki bieg 10km A
31 Marzena Zemler 1979 Mirosławki bieg 10km A (karnet)
32 Monika Zdarta 1997 Maksymilianowo bieg 5km A
33 Ewa Zbyszewska 1974 Leszno NW 5 km A
34 Łukasz Zboralski 1975 Poznań bieg 10km A
35 Jakub Zbierski 1986 Poznań bieg 10km A (karnet)
36 Waldek Zawadzki 1977 Poznań Poznań bieg 10km A
37 Klaudiusz Zawadzki 1975 Pobiedziska Wiewiór Team bieg 10km A
38 Dawid Zawadzki 2003 Pobiedziska Wiewiór Team bieg 5km A
39 ANNA ZASADA 1977 KOŁO NEW4YOU KOŁO NW 5 km A (karnet)
40 Blanka Zarzeczańska-Janasik 1982 Pecna 1982 bieg 5km A
41 Sebastian Zaręba 1986 Poznań bieg 5km A
42 Marta Żarczyńska 1992 Jarocin bieg 5km A
43 Dawid Zalaszewski 1994 Wągrowiec bieg 10km A
44 Agnieszka Zajdler-Sadlińska 1979 Poznań Pro366 bieg 10km A
45 Krzysztof Zając 1977 Poznań DRUŻYNA SZPIKU/WKURW_TEAM/BezUltraDziki bieg 10km A
46 Jan Żaczek 1958 Poznań bieg 5km A
47 Marek Włoszyński 1972 Luboń bieg 10km A (karnet)
48 Dominika Włodarczak - Kukla 1980 Rokietnica bieg 10km A
49 Marta Wyszka 1988 Sieradz Team Herbalife bieg 5km A
50 Damian Wysz 1979 Poznań bieg 5km A
51 Sandra Wylegała 1997 Sieraków bieg 5km A
52 Piotr Wygralak 1986 Poznań Drużyna Szpiku bieg 10km B
53 Magdalena Wrzesińska 1977 Pozń bieg 5km A
54 Felicja Wrąbel 1955 Swarzędz NW 5 km A
55 Tomek Wrąbel 1978 Poznań bieg 10km A (karnet)
56 Marta Woźnicka 1981 Grzędzice bieg 5km A
57 Rafał Woźnica 1980 Drawsko Biegacze Józefa Noji NW 5 km A
58 Joanna Woźniak 1971 Poznań bieg 5km A
59 roman woroch 1958 dopiewo kghm metraco polkowice NW 5 km A
60 Piotr Wolski 1968 Krajenka bieg 10km A
61 Natalia Wolska 1990 poznań bieg 5km A
62 Aleksandra Wolańska 1986 Świebodzin bieg 10km A
63 Małgorzata Wojtkowiak 1978 Poznań bieg 5km A
64 Anna Wojtkowiak 1992 Lusowo Zmęczeni na Starcie Dobiegniew bieg 5km A
65 Samanta Wójcik 1986 Poznań bieg 5km A
66 Marta Wojcieszak 1993 Nowy Tomyśl bieg 10km A (karnet)
67 Krzysztof Wojciechowski 1985 Bydgoszcz bieg 5km A
68 Dawid Wojciechowski 1976 Stęszew bieg 5km A
69 Leszek Wojciechowski 1963 Tarnowo Podgórne bieg 5km B
70 Barbara Wojciechowska 1968 Tarnowo Podgórne IZMARK bieg 5km B
71 Liliana Wojciechowska 1981 Kościan bieg 5km A
72 Renata Wojciechowska 1977 Luboń bieg 5km A (karnet)
73 Bartosz Wojciechowicz 1984 Poznań bieg 10km A
74 Andrzej Woga 1965 Poznań KB DęBIEC bieg 10km A
75 Dawid Woga 1991 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU bieg 10km A
76 Anna Wiza 1982 Swarzędz bieg 5km A
77 Jacek Witucki 1971 Poznań AW NW 5 km A
78 Karolina Witucka 2006 Poznań Rocznik 2008 NW 5 km A (karnet)
79 Joanna Witt 1981 ®Śrem bieg 5km A
80 Maciej Witkowski 1977 Poznań bieg 5km A
81 Ewelina Witkowska 2000 Poznań bieg 5km A
82 Dorota Witczak 1968 Śrem bieg 5km A
83 Anna Wiśniewska 1982 Poznań HERNIK TEAM bieg 10km A
84 Izabella Wisniewska 1981 Poznan bieg 5km A
85 Marlena Wiśniewska 1979 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 5km A
86 Mirka Wisiorek 1991 poznań Pjotery bieg 5km A
87 Luisa Windirsch 1992 Bernburg bieg 10km A
88 Jagoda Wilk 1976 Krzyż Wlkp KLUB BIEGACZA ''AKTYWNI'' KRZYŻ WLKP bieg 10km A (karnet)
89 Bartłomiej Wilk 1990 Poznań bieg 10km A (karnet)
90 Cezary Wildaczyk 1982 Wronki WRONKI bieg 10km A
91 Krzysztof Wilczyński 1960 Poznań bieg 5km A
92 Patryk Wierzbicki 1991 Oborniki KOSBUD bieg 10km A
93 Marcin Wielechowski 1989 Złotniki bieg 10km A
94 Anna Wielechowska 1990 Złotniki NW 5 km A
95 Krzysztof Wieczorek 1972 Dębe Nordic Walking Lubasz NW 5 km A
96 Gochaa Widomska 1988 Śrem Pepa biega bieg 10km A (karnet)
97 Dominika Wiciak 1978 Skórzewo bieg 5km A
98 Patrycja Weychan 1982 Stęszew Team Aktywny Stęszew bieg 5km A
99 Dawid Weychan 1981 Stęszew bieg 5km A
100 Ilona Wesołowska-Bochenek 1982 Poznań bieg 5km A
101 Klaudia Węclik 1990 Wiry bieg 10km A
102 PIOTR WĘCLEWSKI 1984 POZNAŃ bieg 5km B
103 Karolina Wąż 1992 Poznań bieg 5km A
104 Ewa Wawrzyniak 1979 Oborniki Raf-Stol Biega bieg 5km A (karnet)
105 Katarzyna Wawrzyniak 1972 Poznań bieg 5km A
106 Łukasz Wawrzyniak 1988 Dopiewo Drużyna W! bieg 10km A
107 Rafał Wawrzyniak 1975 Oborniki Raf-Stol Biega bieg 5km A (karnet)
108 Aneta Waszyńska 1982 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 5km A (karnet)
109 Anna Wasyl-Górska 1987 Suchy Las MY SWEET EVENT bieg 10km A
110 Krzysztof Waśko 1989 Bugaj bieg 10km A (karnet)
111 Karolina Wasik 2001 Wronki bieg 5km A
112 Iwona Wąsiatycz 1963 Baranowo bieg 10km A
113 Grzegorz Wąsiatycz 1956 Baranowo bieg 10km A
114 Maciej Wąsiatycz 1996 Baranowo bieg 10km A
115 Sławomir Wasiak 1990 Poznań bieg 10km A (karnet)
116 Mariusz Warkocki 1979 Złotniki bieg 5km A
117 Agnieszka Warkocka 1979 Złotniki bieg 5km A
118 Mariola Waliszak 1967 Skrzynki bieg 10km A (karnet)
119 Anna Walczak 1984 Swarzędz bieg 5km A
120 Ewelina Walczak 1993 Śrem Dzikie Kuny ŚREM bieg 5km A (karnet)
121 Sylwia Walczak 1991 Błaszki SieradzBiega bieg 10km A
122 Łukasz Walczak 1983 Lusowo bieg 5km A
123 Łukasz Urbańczyk 1987 Września bieg 10km A
124 Małgosia Tyszkiewicz 1981 Złotów Lill-Sport bieg 10km A
125 Ewelina Tusińska 1984 Białośliwie NW 5 km A
126 Justyna Turska 1995 Poznań bieg 5km A (karnet)
127 Stanisław Turkowski 1960 Wągrowiev Runcoholics NW 5 km A
128 Iwona Turkowska 1963 Wągrowiec Runcoholics - Szalone One NW 5 km A
129 Jarek Turek 1980 Czempiń ChampionMan Team bieg 5km A
130 Tomasz Trzebiński 1996 Poznań Zakład Fryzjerski Zaskakująco Dobrze bieg 10km A (karnet)
131 Karolcia Trojnar 1990 Kalisz Pomorski Banda Łysego bieg 10km A
132 Krzysiu Trojnar 1959 Kalisz Pomorski Banda Łysego bieg 10km A
133 Jarosław Trojnar 1989 Kalisz Pomorski Banda Łysego bieg 10km A
134 Mariia Trofimchuk 1992 Stęszew bieg 5km A
135 Edyta Trawińska 1982 Wiry bieg 5km A (karnet)
136 Bartosz Trawczyński 1986 Baranowo NW 5 km A
137 Agnieszka Trawczyńska 1976 Baranowo NW 5 km A
138 Sebastian Torchala 1977 Kobylnica J&ZTORCH bieg 10km B (karnet)
139 Agnieszka Tondel 1973 Michorzewo bieg 5km B
140 Waldemar Tomkowiak 1995 Jerzykowo bieg 5km B
141 Aleksandra Tomkowiak 1975 Poznań 3:33 TEAM bieg 10km A
142 Sławomir Tomkowiak 1978 Poznań 3:33 TEAM bieg 10km A
143 Tomasz Tomelka 1986 Tarnowo Podgórne bieg 10km A (karnet)
144 Edward Tomczyk 1948 Poznań NW 5 km A
145 Zbigniew Tomczak 1954 Gniezno Altom Gniezno bieg 10km A
146 Mateusz Tomaszewski 1979 Poznań bieg 10km A
147 Paweł Tomaszewski 1988 Kleszczewo bieg 10km B
148 Łukasz Toczydłowski 2001 Poznań #BIEGACZE / parkrun Poznań bieg 5km A
149 Karolina Toczydłowska 1979 Poznań #BIEGACZE / parkrun Poznań bieg 5km A
150 Anna Teubert 1972 Rokietnica ROXKIJE ROKIETNICA NW 5 km A
151 Piotr Teubert 1973 Rokietnica ROXKIJE ROKIETNICA NW 5 km A
152 Marta Tetzlaw-Dering 1984 Słubice bieg 10km B (karnet)
153 Krzysztof Tecław 1967 Oborniki bieg 5km A
154 Paulina Tatarek 1979 Rawicz bieg 5km A (karnet)
155 Katarzyna Targosz-Kasierska 1987 Poznań bieg 10km A
156 Wojciech Targosz 1976 Opalenica bieg 10km A
157 Adam Tanaś 1980 Gołuchów Tanaś Tem bieg 5km B
158 Alina Tanaś 1978 Gołuchów Tanaś Tem bieg 5km B
159 Mateusz Tamas 1990 Poznań bieg 10km A
160 Maciej Talarek 1975 Oborniki bieg 5km A
161 Paulina Tabiś 1985 Trzykolne Młyny bieg 5km A
162 Hubert Tabaka 1984 Brzeźno bieg 10km A
163 Aneta Słomińska 1978 Uścięcice kijanki team NW 5 km A
164 Sławomir Szyperski 1972 Bydgoszcz bieg 5km A
165 Renata Szymyślik-Konewka 1966 Poznań Marsz Po Zdrowie NW 5 km A
166 Artur Szymoniak 1982 Poznań bieg 10km A
167 NATALIA SZYMKOWIAK 1981 DOPIEWO bieg 5km A
168 Michał Szymków 1986 Poznań bieg 10km A (karnet)
169 Maciej Szymendera 1978 Fałkowo Ludzie Borowe bieg 10km A (karnet)
170 Kasia Szymendera 1990 Środa Wielkopolska KS de Capoeira Menino é bom bieg 5km B
171 Szymon Szymczak 1997 Kamieniec bieg 5km A
172 Marek Szymczak 2000 Brzeźno 2000 bieg 10km A
173 PAWEŁ Szymański 1980 Leszno MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A
174 Roksana Szymańska 1978 Poznań bieg 10km A
175 Jarosław Szygenda 1972 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A
176 Sebastian Szybiak 1990 Poznań bieg 10km B
177 Michał Szuszczyński 1976 Poznań 2010 bieg 10km A
178 Małgorzata Szuszczyńska 1975 Poznań 2010 bieg 5km A
179 Hanna Szulc 1970 Poznań NW 5 km A
180 Ilona Szućko 1989 Szczecin NW 5 km A
181 Andrzej Szućko 1988 szczecin 5 pinż NW 5 km A
182 Łukasz Szrywer 1989 Kamionki bieg 10km A
183 Piotr Szott 1958 Poznań Le-Biega bieg 5km A
184 Agnieszka Szopińska 1980 Bydgoszcz bieg 10km A
185 Monika Szofer 1980 Kórnik bieg 5km A
186 MICHAŁ SZMYT 1984 POZNAŃ bieg 10km A
187 Sylwia Szmatuła 1977 Opalenica ciastkiTeam bieg 5km A
188 Krystian Szmatuła 1977 Opalenica ciastkiTeam bieg 5km A
189 Michał Szeszuła 1975 Poznań Night Runners bieg 10km A (karnet)
190 Mariola Szemiel-afek POZNAŃ A (karnet)
191 Daniel Szczygieł 1997 Poznań bieg 10km A
192 Emilia Szczudło Skorupska 1992 Dachowa bieg 10km A
193 Joanna Szczerbal 1990 Bruszczewo Dirty Sparrows bieg 5km A (karnet)
194 Anna Szczepska 1989 Plewiska bieg 5km A
195 Klaudia Szczepaniak 1987 Gostyń bieg 5km B (karnet)
196 Michał Szczepaniak 1988 Plewiska MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A
197 Natalia Szaferska 1980 Wągrowiec bieg 10km A
198 Aldona Szadach 1975 Grodzisk Wlkp 1975 bieg 10km A
199 Katarzyna Świtaj 1994 Szczecinek bieg 5km A
200 Małgorzata Świerczek 1974 Gniezno bieg 5km A (karnet)