Lista startowa - VIII Bieg Zajączka Wielkanocnego Poznań 2023

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet
1 Łukasz Żyłka 1992 Wiry bieg 10km A
2 Tomasz Żminkowski 198319831983 Zalasewo bieg 10km A
3 Szymon Zduńczyk 1994 Kostrzyn Walka Kostrzyn bieg 5km A
4 Ewelina Zasada 1993 Rokietnica bieg 10km Karnet A
5 Felicja Wrąbel 1955 Swarzędz Marsz po Zdrowie Poznań NW 5 km A
6 Mateusz Woźny 1993 Dębno bieg 10km A
7 Michał Woźniak 1979 Poznań bieg 5km B
8 Sławomir Wasiak 1990 Poznań bieg 10km Karnet A
9 Anita Tomaszewska 1978 Szamotuły Szamotulski klub morsów Góra Lodowa bieg 5km A
10 ANNA TEUBERT 1972 Rokietnica ROXKIJE ROKIETNICA NW 5 km A
11 PIOTR TEUBERT 1973 Rokietnica ROXKIJE ROKIETNICA NW 5 km A
12 Julita Tecław-Pychyńska 1989 Oborniki KĘSY TEAM bieg 10km Karnet A
13 Michał Szuszczyński 1976 Poznań lub wybierz z listy bieg 10km A
14 Błażej Szrejbrowski 1981 Poznań bieg 10km A
15 Piotr Szott 195819581958 Poznań Le-Biega bieg 5km Karnet B
16 Agnieszka Staśkowiak 1973 Poznan bieg 5km A
17 Małgorzata Spychała-Szuszczyńska 1975 Poznań lub wybierz z listy bieg 5km A
18 Łukasz Semik 1991 Poznań HERNIK TEAM bieg 10km Karnet A
19 Roman Rożkowski 1958 Śrem Dendrorunners bieg 5km A
20 Joanna Rajewska de Mezer 1975 Poznań bieg 5km A
21 Ula Pyrszel 1990 Poznań AR Adidas Runners Poznań bieg 10km Karnet A
22 Michał Pyrszel 1990 Poznań AR Adidas Runners Poznań bieg 10km Karnet A
23 Piotr Przewoźny 1983 Buk bieg 10km Karnet A
24 Mateusz Nowik 1992 Skoki Kęsy team :) bieg 10km Karnet A
25 Marta Mroczek 1976 Poznań BBL Luboń bieg 5km A
26 Daniel Macyszyn 1976 Poznań / Night Runners bieg 5km A
27 Henryk Maćkowiak 197019701970 Poznań UAM bieg 5km A
28 Dorota Lutomska 1982 Oborniki Ofix.pl Bike Team bieg 10km A
29 Hubert Ludwiczak 1992 Poznań bieg 5km Karnet A
30 Monika Kruszewska 1989 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km Karnet B
31 NATALIA KROMA 1981 OPALENICA Opalenicki Klub Biegacza bieg 5km Karnet A
32 KRZYSZTOF KROMA 1980 OPALENICA Opalenicki Klub Biegacza bieg 5km Karnet A
33 Pola Kowalewska 2007 Poznań OŚ AZS Poznań bieg 10km Karnet A
34 Daria Konarczyk 1996 Rokietnica bieg 5km A
35 BARTŁOMIEJ KĘDZIA 1977 Radomicko #Szymanowski Team bieg 10km Karnet A
36 Magdalena Kaszuba 1995 Poznań Pyrland Park Linowy Poznań bieg 5km Karnet A
37 krzysztof jena 1956 pniewy TEAM POSTĘP PNIEWY bieg 5km A
38 Przemysław Jędrych 1977 Poznań bieg 5km A
39 Paweł Janicki 198819881988 Poznań bieg 10km A
40 Weronika Haufa-Dworzyńska 1981 Miały Dworki Team NW 5 km Karnet A
41 Przemysław Grzywaczyk 1992 Suchy Las Maratończyk Poznań bieg 5km Karnet B
42 Michał Gawęcki 1988 Poznań bieg 10km A
43 Katarzyna Elias 1965 Poznań bieg 10km Karnet A
44 Michał Egler 1965 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km Karnet A
45 Sebastian Dworzyński 1979 Miały Dworki Team bieg 10km Karnet A
46 Marta Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A
47 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A
48 Marcin de Mezer 1977 Poznań bieg 5km A
49 Tadeusz Damski 1959 Poznań bieg 10km A
50 Aneta Bugajska 1972 Poznan Dynamic NW 5 km A
51 Błażej Budny 1985 Poznań bieg 10km Karnet A
52 Tomasz Borodycz 197319731973 Witkowo Witkowo Biega bieg 10km A
53 Patryk Bobecki 1983 Poznań 31 Baza Lotnictwa Taktycznego/ Witkowo Biega bieg 5km A
54 Pawel Bieszke 1963 Wojcieszyce NW 5 km Karnet A
55 Tadeusz Berger 1953 Poznań bieg po zdrowie NW 5 km A