Lista startowa - V Bieg Zajączka Wielkanocnego Poznań 2019

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Dystans Pakiet
1 Przemysław Muszyński 1996 . bieg 5km A
2 Krzysztof Raźniak 1990 Bachorzew bieg 10km A
3 Andrzej Lenkiewicz 1956 Bądki Piękny bieg 10km A
4 Mariusz Chmiel 1971 Bądzów Wybiegani Bądzów bieg 10km A
5 Iwona Wąsiatycz 1963 Baranowo bieg 10km A
6 Małgorzata Geldner 1979 Baranowo bieg 5km B (karnet)
7 Grzegorz Wąsiatycz 1956 Baranowo bieg 10km A
8 Maciej Wąsiatycz 1996 Baranowo bieg 10km A
9 Ewa Okupska 1969 Baranowo NW 5 km A
10 Agnieszka Trawczyńska 1976 Baranowo NW 5 km A
11 Bartosz Trawczyński 1986 Baranowo NW 5 km A
12 Dominik Geldner 1972 Baranowo bieg 5km B (karnet)
13 Luisa Windirsch 1992 Bernburg bieg 10km A
14 Patrick Bahn 1987 Bernburg bieg 10km A
15 Aleksandra Konieczna 1978 Białośliwie NW 5 km A
16 Ewelina Tusińska 1984 Białośliwie NW 5 km A
17 Jacek Konieczny 1977 Białośliwie bieg 10km A
18 Ewa Agata 1989 Biedrusko bieg 5km B
19 Paulina Dziubak 1990 Biedrusko bieg 5km A (karnet)
20 Jacek Soska 1979 Biedrusko angiodiabetica.pl bieg 5km A
21 Monika Kielik 1993 Bobrowniki bieg 10km A
22 Magdalena Krugiołka 1995 Boduszewo bieg 5km A
23 Katarzyna Gackowska 1965 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 5km A (karnet)
24 Aneta Waszyńska 1982 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 5km A (karnet)
25 ALINA RATAJCZAK 1981 BOJANOWO MUKS bieg 5km A
26 Mateusz Skrzypczak 1986 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 5km A (karnet)
27 DOMINIK JARÓŻEK 1979 BOJANOWO MUKS SZOK BOJANOWO bieg 5km A
28 Szymon Kuropka 1978 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 5km A (karnet)
29 Katarzyna Pietek 1977 Bolechowo bieg 5km A
30 Maciej Ratajczak 1981 Bray bieg 10km B
31 Jakub Kowal 1996 Brenno Zakwas team bieg 5km A
32 jacek majchrzak 1988 Brodnica Pjotery bieg 5km A
33 Joanna Szczerbal 1990 Bruszczewo Dirty Sparrows bieg 5km A (karnet)
34 Marek Szymczak 2000 Brzeźno 2000 bieg 10km A
35 Hubert Tabaka 1984 Brzeźno bieg 10km A
36 Krzysztof Waśko 1989 Bugaj bieg 10km A (karnet)
37 Piotr Przewoźny 1983 Buk bieg 10km A (karnet)
38 sylwia karalus 1976 buk Fitness Buk bieg 5km A
39 Joanna Masztalerz 1989 Buk bieg 10km A
40 Monika Kupczak 1995 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg 5km A
41 Anna Kryś 1976 Buk Fitness Buk bieg 5km A (karnet)
42 Ireneusz Ciachera 1967 Bydgoszcz indywidualnie bieg 10km A (karnet)
43 Krzysztof Wojciechowski 1985 Bydgoszcz bieg 5km A
44 Agnieszka Szopińska 1980 Bydgoszcz bieg 10km A
45 Katarzyna Fonrobert 1979 Bydgoszcz NW 5 km A
46 Sławomir Szyperski 1972 Bydgoszcz bieg 5km A
47 Sylwia Walczak 1991 Błaszki SieradzBiega bieg 10km A
48 Jakub Młynarczak 1978 Błażejewko bieg 10km A
49 Irmina Dyzma 1984 Błażejewko Dyziolki bieg 10km A
50 Karolina Młynarczak 1978 Błażejewko bieg 10km A
51 Krzysztof Dyzma 1981 Błażejewko Dyziolki bieg 10km A
52 Adrianna Marszałkiewicz 1995 Chmielinko #BIEGACZE bieg 5km B
53 Kinga Muras 1979 Chomęcice bieg 10km A (karnet)
54 Angelika Kowalczyk 2003 Chrzan bieg 5km A
55 Kasia Ciebielska 1989 Chrzypsko Wielkie bieg 5km B
56 Adam Gucki 1981 Chyby Chyby Run bieg 5km B
57 Anna Gucka 1982 Chyby Anna Gucka bieg 10km A
58 Agnieszka Krysztofiak 1987 Cielimowo bieg 10km A
59 Tim Oldenburg 1980 Czapury Team Zoot Europe bieg 10km A
60 AGNIESZKA JACKOWSKA 1986 Czapury bieg 5km A
61 Agnieszka Kosicka 1992 Czarnków bieg 5km A
62 Katarzyna Kułek 1985 Czempiń ChampionMan Team bieg 5km A
63 Jarek Turek 1980 Czempiń ChampionMan Team bieg 5km A
64 Roman Mikołajczak 1967 Czempiń bieg 10km A (karnet)
65 Katarzyna Rodewald 1982 Czempiń bieg 5km B
66 Bartosz Rodewald 2002 Czempiń bieg 5km B
67 Mateusz Mizera 1988 Czerlejno bieg 5km A
68 Alicja Balcerek 1993 Czerwonak bieg 5km A
69 Katarzyna Klaja 1958 Czerwonak SCIM bieg 10km A
70 renata czerniawska 1970 czerwonak bieg 10km B
71 Tomasz Musiał 1974 Dąbcze SZYMANOWSKI TEAM bieg 5km A
72 Dorita Gręda 19941994 Dąbrówka Kret Okodeusz bieg 10km A
73 Kamila Piątek 1989 Dąbrówka bieg 10km B
74 Patryk Fornal 1983 Dachowa bieg 10km A
75 Sławomir Kukurenda 1971 Dachowa bieg 5km A
76 Józef Stańczyk 1956 Dachowa bieg 10km A
77 Emilia Szczudło Skorupska 1992 Dachowa bieg 10km A
78 Natalia Kukurenda 1976 Dachowa bieg 10km A
79 Hubert Bilski 1989 Damasławek Urban Exploration PL bieg 10km B
80 Kinga Borowiec 1982 Daszewice bieg 10km A
81 Patrycja Nowak 1998 Daszewice bieg 5km B
82 Maciej Haremza 1984 Daszewice Dąbrowski Team / #Biegacze bieg 5km A (karnet)
83 Tomasz Nowicki 1969 Daszewice 1969 bieg 5km A
84 Krzysztof Wieczorek 1972 Dębe Nordic Walking Lubasz NW 5 km A
85 Dawid Sikora 1976 Dęborzyce Dęborzymianie bieg 10km A
86 Katarzyna Lisek 1993 Dopiewo Vege Runners bieg 5km B (karnet)
87 NATALIA SZYMKOWIAK 1981 DOPIEWO bieg 5km A
88 Maciej Przybysz 2002 Dopiewo Brave Beavers bieg 10km A
89 roman woroch 1958 dopiewo kghm metraco polkowice NW 5 km A
90 Robert Olejniczak 1965 Dopiewo Rawa Team bieg 5km B (karnet)
91 Łukasz Wawrzyniak 1988 Dopiewo Drużyna W! bieg 10km A
92 Iwona Rybarczyk 1975 Dopiewo NW 5 km A
93 Rafał Woźnica 1980 Drawsko Biegacze Józefa Noji NW 5 km A
94 Matylda Kubacka 2002 Drezdenko NW 5 km B
95 Paulina Kubacka 1979 Drezdenko NW 5 km B
96 ewelina brzóstowicz 1991 Duszniki bieg 10km A
97 Paweł Brzóstowicz 1988 Duszniki bieg 10km A
98 renata kucz 1979 Duszniki bieg 10km A
99 Ilona Majdanska 1985 Dziecmierowo bieg 5km A
100 Ilona Majdanska 1985 Dziecmierowo bieg 10km A
101 Maciej Szymendera 1978 Fałkowo Ludzie Borowe bieg 10km A (karnet)
102 Jolanta Bielawska 1959 Gądki NW 5 km A
103 Filip Buszkowski 1974 Gaj Wielki WSZYSTKOOBIEGANIU.PL bieg 5km A (karnet)
104 Jarek Matusiak 1975 Garby SOBIE BIEGAM bieg 10km A
105 Natalia Ostrowska 2001 Garby bieg 5km B
106 Agnieszka Mielecka 1969 Gąsawa KS IDMAR RACING TEAM NW 5 km A (karnet)
107 Kalina Sikorska 1973 Gałowo bieg 5km A
108 Urszula Przytarska 1983 Gdańsk bieg 5km A (karnet)
109 Ewa Bubacz 1973 Gniezno NW 5 km A
110 Janusz Bubacz 1970 Gniezno NW 5 km A
111 Alina Raszewska 1984 Gniezno Night Runners Gniezno bieg 5km A
112 Miłosz Bubacz 2002 Gniezno bieg 5km B
113 Małgorzata Świerczek 1974 Gniezno bieg 5km A (karnet)
114 ANETA DZIERŻEWSKA 1993 GNIEZNO bieg 5km A
115 Przemek Doberschutz 1968 Gniezno Ludzie Borowe bieg 10km A (karnet)
116 Magdalena Buchwald 1987 Gniezno bieg 10km A
117 Zbigniew Tomczak 1954 Gniezno Altom Gniezno bieg 10km A
118 MAGDALENA KOZUBIŃSKA 1973 GNIEZNO bieg 5km A (karnet)
119 Karolina Biżako Grajek 1974 Gniezno NW 5 km A
120 Renata Jarczewska 1967 Goleniów bieg 5km A (karnet)
121 Albert Jagiełło 1990 Golina Decathlon Team Swadzim bieg 10km A
122 Michalina Stopka 1988 Góra bieg 10km A (karnet)
123 Waldemar Lewandowski 1980 Gorzów Wlkp. bieg 5km A
124 Kazimierz Okonek 1949 Gorzów Wlkp. bieg 5km A
125 Izabela Okonek 1971 Gorzów Wlkp. bieg 5km A (karnet)
126 Klaudia Szczepaniak 1987 Gostyń bieg 5km B (karnet)
127 Arkadiusz Chudy 1980 Gostyń bieg 10km A
128 Katarzyna Sobalska 1984 Gostyń bieg 5km A
129 Szymon Bytniewski 1991 Gowarzewo Muay bieg 5km A
130 Marcin Piechocki 1989 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A (karnet)
131 Borys Kuraszkiewicz 1981 Gołańcz bieg 5km A
132 Bartosz Puweł 2000 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 5km A
133 Bartlomiej Ślot 1997 Gołańcz bieg 5km A
134 Piotr Pol 1983 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A (karnet)
135 Sławomir Belter 1990 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A (karnet)
136 Agata Pol 1992 Gołańcz Team Run Golancz bieg 10km A (karnet)
137 Paula Łęga 2001 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 5km A
138 Adam Tanaś 1980 Gołuchów Tanaś Tem bieg 5km B
139 Alina Tanaś 1978 Gołuchów Tanaś Tem bieg 5km B
140 Łukasz Kubel 1985 Granowo bieg 5km A
141 Natalia Łyduch 1984 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km A
142 Sebastian Łyduch 1983 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km A
143 Aldona Szadach 1975 Grodzisk Wlkp 1975 bieg 10km A
144 Magdalena Nadobnik 1979 Gruszczyn bieg 10km A
145 Marta Woźnicka 1981 Grzędzice bieg 5km A
146 Wojciech Solecki 1984 Gubin #Wkurw_Team bieg 10km A
147 Marek Sikora 1976 Głogów BIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓW bieg 5km A (karnet)
148 Monika Sobczyk 1975 Głogów Cross Straceńców Głogów bieg 5km B
149 Marta Gardyjas 1982 Głogów bieg 5km A (karnet)
150 Łukasz Semik 1991 Głogów Biegam Bo Lubię Głogów/Poznań bieg 10km A (karnet)
151 Anna Przestrzelska 1983 Haga bieg 5km A
152 Katarzyna STEMPNIAK 1981 HEL REBELS LEGION TEAM bieg 5km A
153 ZBIGNIEW STEMPNIAK 1976 HEL REBELS LEGION TEAM bieg 5km A
154 Izabela Kubiak 1985 Imielno MUAY RUNNING TEAM bieg 5km A
155 Katarzyna Orczyk 1971 Inowrocław bieg 5km A
156 Przemysław Rochowiak 1984 Inowrocław LOK Pogranicznik bieg 10km B
157 Dawid Pietrzak 1991 Jarocin bieg 10km A
158 Małgorzata Rzepecka 1987 Jarocin bieg 5km A
159 Wojciech Majchrzak 1986 Jarocin bieg 10km A
160 Marta Żarczyńska 1992 Jarocin bieg 5km A
161 Joachim Krukowski 1970 Jarocin FTI Racing Team bieg 10km A
162 Mariusz Rataszewski 1996 Jasin bieg 5km A
163 Cezary Kaniewski 1995 Jędrzejewo bieg 5km A
164 Waldemar Tomkowiak 1995 Jerzykowo bieg 5km B
165 Jan Pawłowski 1962 Kaczory niepokonani bieg 5km A (karnet)
166 Aleksander Kazimirow 1982 Kalisz bieg 5km A
167 Damian Abramowicz 1971 Kalisz REKSIO TEAM bieg 5km B
168 Mariusz Makowski 1982 Kalisz bieg 10km A (karnet)
169 Karolcia Trojnar 1990 Kalisz Pomorski Banda Łysego bieg 10km A
170 Krzysiu Trojnar 1959 Kalisz Pomorski Banda Łysego bieg 10km A
171 Maciej Mozal 1990 Kalisz Pomorski Banda Łysego bieg 10km A
172 Jarosław Trojnar 1989 Kalisz Pomorski Banda Łysego bieg 10km A
173 Katarzyna Matecka - Roszak 1980 Kamieniec bieg 5km A
174 Szymon Szymczak 1997 Kamieniec bieg 5km A
175 Łukasz Szrywer 1989 Kamionki bieg 10km A
176 Karolina Zięciak 1986 Kamionki bieg 10km A
177 Magdalena Kowalewicz 1982 Kamionki NW 5 km A
178 Marek Kowalewicz 1977 Kamionki bieg 5km A
179 Emilia Pałka 1999 Kamionki SERIKON TEAM NW 5 km A
180 Henryka Kubiak 1973 Kaźmierz bieg 10km A
181 Bogumiła Magdziarek 1970 Kaźmierz bieg 10km A
182 Magdalena Rosińska 1995 Kaźmierz bieg 5km B
183 Michał Pigła 1981 Kaźmierz bieg 10km A
184 Dominika Nadobnik 1998 Kaźmierz bieg 5km A
185 Bartek Nadobnik 2003 Kaźmierz bieg 5km A
186 Ewa Hałas 1980 Kcynia Team Run Kcynia NW 5 km A
187 Monika Pawlik 1975 Kicin Biegacze Juniora Runners Team NW 5 km A
188 Patrycja Balcerzak 2000 Kiekrz bieg 5km A (karnet)
189 Danuta Niklaus 1959 Kiekrz Nordic Walking Kiekrz NW 5 km A
190 Arkadiusz Święcicki 1978 Kiekrz Winter Swimming Team Poland bieg 10km A
191 Leszek Domań 1975 Kiekrz Fehlau Run Team bieg 10km A (karnet)
192 Agnieszka Doroszkiewicz 1974 Kiekrz NW 5 km A
193 Krzysztof Adamczyk 1987 Kielce bieg 5km B
194 Marta Rydzewska 1986 Kleczew Ohana bieg 10km A (karnet)
195 Paweł Tomaszewski 1988 Kleszczewo bieg 10km B
196 Sebastian Torchala 1977 Kobylnica J&ZTORCH bieg 10km B (karnet)
197 Paulina Narożna 1990 Kobylnica bieg 10km A
198 Piotr Reszke 1972 Kobylnica Niezalerzny bieg 5km A
199 Maciej Zowczak 1983 Komorniki bieg 5km A (karnet)
200 Marcin Malinowski 1978 Komorniki MY LIFE MY WAY bieg 10km A