Lista startowa - V Bieg Zajączka Wielkanocnego Poznań 2019

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet
1 Adam Frąckowiak 1978 Poznań i-Sport bieg 5km A (karnet)
2 Adam Barabasz 1977 Poznań bieg 10km A
3 Adam Ossowski 1983 Poznań Zmęczeni na Starcie Dobiegniew bieg 5km A
4 Adam Gucki 1981 Chyby Chyby Run bieg 5km B
5 Adam Tanaś 1980 Gołuchów Tanaś Tem bieg 5km B
6 Adam Mańczak 1970 Sierosław WUEF Tri Team - poMOCNI bieg 5km A (karnet)
7 Adam Krzyżaniak 1990 Oborniki bieg 5km B
8 Adam Smierzchała 1972 Mosina Mosina Bike Challenge bieg 5km A
9 Adam Retkowski 1978 Poznań Kuźnia Triathlonu bieg 10km A
10 Adam Stawicki 1966 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny bieg 10km A
11 Adam Ptak 1972 Poznań. Piątkowo na Biegowo bieg 5km A
12 Adrian Izychart 1992 Oborniki KOSBUD bieg 10km A
13 Adrian Stasiak 1988 Obrzycko bieg 10km A
14 Adrian Mielcarek 1991 Poznan bieg 5km A (karnet)
15 Adriana Mańkowska 1987 Oborniki Rossbiegani bieg 5km A
16 Adrianna Iwan 1996 Mieszkowice bieg 10km A
17 Adrianna Marszałkiewicz 1995 Chmielinko #BIEGACZE bieg 5km B
18 Agata Jaśkiewicz 1988 Strykowo bieg 5km B
19 Agata Galas 1983 Poznań Grażynki OCR bieg 10km A (karnet)
20 Agata Karnabol 1980 Stęszew bieg 5km A
21 Agata Ściegienko 1987 Warszawa bieg 5km A
22 Agata Cierniak 1977 Kotla wkurw_team bieg 5km A
23 Agata Kuchciak 1976 Zielona Góra NW 5 km A (karnet)
24 Agata Pol 1992 Gołańcz Team Run Golancz bieg 10km A (karnet)
25 Agata Jurga 1973 Śrem bieg 5km B
26 Agata Strykowska 1986 Poznań bieg 5km A (karnet)
27 Agnieszka Stachowiak 1975 Swarzędz bieg 10km A
28 Agnieszka Czarnecka 1989 Kostrzyn bieg 10km A (karnet)
29 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań bieg 10km A
30 Agnieszka Zwolińska 1982 Poznań Poznań bieg 10km A (karnet)
31 Agnieszka Sadowska 1986 Kuślin bieg 5km B
32 Agnieszka Kmieciak 1977 Poznań NW 5 km A
33 AGNIESZKA KAMIŃSKA 1981 POZNAŃ NW 5 km A
34 Agnieszka Cybulska 1984 Poznań Rehafiz bieg 5km A
35 Agnieszka Kurkowiak 1974 Poznań Mamy - Biegamy bieg 5km A (karnet)
36 agnieszka malak 1965 przeźmierowo Nordic Walking Kiekrz NW 5 km A (karnet)
37 Agnieszka Szopińska 1980 Bydgoszcz bieg 10km A
38 Agnieszka Borda 1982 Poznań 1982 bieg 10km A (karnet)
39 Agnieszka Mielecka 1969 Gąsawa KS IDMAR RACING TEAM NW 5 km A (karnet)
40 Agnieszka Patecka 2000 Poznań ZSM im.KEN bieg 5km A
41 Agnieszka Ławniczak 1978 Śrem bieg 5km A
42 Agnieszka Tondel 1973 Michorzewo bieg 5km B
43 Agnieszka Strzelewicz 1983 Poznań bieg 5km A
44 Agnieszka Golak 1976 Wyrzeka Runner's Power bieg 5km A (karnet)
45 Agnieszka Sobocińska-Filut 1978 Poznań bieg 5km A (karnet)
46 AGNIESZKA JACKOWSKA 1986 Czapury bieg 5km A
47 Agnieszka Kosicka 1992 Czarnków bieg 5km A
48 Albert Błoch 1988 Stęszew bieg 5km A
49 Albert Jagiełło 1990 Golina Decathlon Team Swadzim bieg 10km A
50 Aldona Szadach 1975 Grodzisk Wlkp 1975 bieg 10km A
51 Aldona Piechocka 1979 Pniewy NW 5 km B
52 Aleksander Malinowski 1979 Poznań bieg 10km B
53 Aleksandra Kontor 1990 Swarzędz bieg 10km A
54 Aleksandra Farynowicz 1993 Poznań bieg 5km A
55 Aleksandra Konieczna 1978 Białośliwie NW 5 km A
56 Aleksandra Henclewska 1972 Murowana Goślina bieg 5km A
57 Aleksandra Wolańska 1986 Świebodzin bieg 10km A
58 Aleksandra Tomkowiak 1975 Poznań 3:33 TEAM bieg 10km A
59 Aleksandra Boguś 2003 Szamotuły bieg 5km A
60 Alicja Balcerek 1993 Czerwonak bieg 5km A
61 Alicja Babyszko 1985 Szczecin NW 5 km A
62 Alina Raszewska 1984 Gniezno Night Runners Gniezno bieg 5km A
63 ALINA RATAJCZAK 1981 BOJANOWO MUKS bieg 5km A
64 Alina Błachut 1963 Poznań FORROWERS.COM bieg 5km A
65 Alina Tanaś 1978 Gołuchów Tanaś Tem bieg 5km B
66 Andrzej Szućko 1988 szczecin 5 pinż NW 5 km A
67 Andrzej Domasik 1968 Oborniki Professional amateurs bieg 5km A
68 Andrzej Woga 1965 Poznań KB DęBIEC bieg 10km A
69 Andrzej Lenkiewicz 1956 Bądki Piękny bieg 10km A
70 Andrzej Pieścik 1966 Suchy LAs Royal Independence Runnig Club bieg 5km B (karnet)
71 Andrzej Cwojdziński 1975 Zakrzewo bieg 5km A
72 Aneta Waszyńska 1982 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 5km A (karnet)
73 Aneta Słomińska 1978 Uścięcice kijanki team NW 5 km A
74 Angelika Stróżyk 1995 Otorowo NW 5 km A
75 Angelika Figlarz 1973 Poznań bieg 5km A
76 Angelika Hypka 1988 Szamotuły bieg 5km A
77 Angelika Kowalczyk 2003 Chrzan bieg 5km A
78 Ania Kien 1977 Poznań bieg 5km A
79 Anita Andrzejewska 1986 Tomiczki kijanki team NW 5 km A
80 Anita Orzechowska 1985 Złotniki NW 5 km A
81 ANITA SKOCZYLAS 1973 POZNAŃ MUAY RUNNING TEAM bieg 5km A
82 Anita Kodur 1983 Przeźmierwo Grażynki OCR bieg 10km A (karnet)
83 Anna Wiśniewska 1982 Poznań HERNIK TEAM bieg 10km A
84 Anna Kodym 1983 Poznań bieg 5km A (karnet)
85 Anna Musiał 1974 Słońsk Runners Słońsk bieg 10km A (karnet)
86 Anna Walczak 1984 Swarzędz bieg 5km A
87 Anna Kąsowska 1987 Poznań 1987 bieg 5km A
88 Anna Milanowska 1983 Poznań bieg 5km A (karnet)
89 Anna Milarska 1979 Witkowo bieg 5km A
90 Anna Teubert 1972 Rokietnica ROXKIJE ROKIETNICA NW 5 km A
91 Anna Czarnkowska 1986 Robakowo Menas Team bieg 10km A
92 Anna Kawecka 1985 Szczaniec bieg 5km B
93 Anna Przestrzelska 1983 Haga bieg 5km A
94 Anna Respondek 1983 Zielona Góra 1983 bieg 10km A
95 Anna Gawęcka 1985 Poznań Bukowski Klub Biegacza bieg 10km A
96 Anna Bartkowiak 1980 Piaskowo-Ostroróg bieg 10km B
97 Anna Gucka 1982 Chyby Anna Gucka bieg 10km A
98 Anna Kubera 1988 Śrem bieg 10km B
99 Anna Czarnkowska 1986 Robakowo MENAS bieg 10km A
100 Anna Ludwiczak 1988 Mirosławki bieg 10km A (karnet)