Lista startowa - V Bieg Zajączka Wielkanocnego Poznań 2019

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet
1 Adam Frąckowiak 1978 Poznań i-Sport bieg 5km A (karnet)
2 Piotr Charko 1997 Ustka bieg 5km A (karnet)
3 Anna Kodym 1983 Poznań bieg 5km A (karnet)
4 Renata Jarczewska 1967 Goleniów bieg 5km A (karnet)
5 Jakub Przybylski 1995 Poznań AZS Politechnika Poznańska bieg 5km A (karnet)
6 Patrycja Balcerzak 2000 Kiekrz bieg 5km A (karnet)
7 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A
8 Milena Dembik 1975 Poznań bieg 5km A
9 Małgorzata Geldner 1979 Baranowo bieg 5km B (karnet)
10 Agata Jaśkiewicz 1988 Strykowo bieg 5km B
11 Grzegorz Pałka 1952 Tulce SERIKON TEAM NW 5 km A
12 Tomasz Dawidowicz 1987 Poznań TODA Meble bieg 5km A
13 Grażyna Porada 1963 Poznań WTRI Team NW 5 km A
14 Agnieszka Stachowiak 1975 Swarzędz bieg 10km A
15 Wioletta Karkut 1976 Piła niepokonani bieg 5km A (karnet)
16 Łukasz Foltyński 1983 Poznań NW 5 km B
17 Wojtek Izydorek 1983 Środa Wielkopolska Night Runners Września bieg 5km A
18 Krzysztof Koniec 1970 WIĘCBORK tkkf wodnik więcbork bieg 10km A
19 Henryka Kubiak 1973 Kaźmierz bieg 10km A
20 Elżbieta Modrzyńska 1981 Leszno bieg 5km A
21 Katarzyna Orczyk 1971 Inowrocław bieg 5km A
22 Ewa Wawrzyniak 1979 Oborniki Raf-Stol Biega bieg 5km A (karnet)
23 Mirek Kubiak 1965 Swarzędz bieg 5km B (karnet)
24 ARTUR CHOJNACKI 1981 Poznań BÓG HONOR OJCZYZNA bieg 5km A (karnet)
25 Karina Lisiak 1990 Kostrzyn bieg 5km A (karnet)
26 Anita Andrzejewska 1986 Tomiczki kijanki team NW 5 km A
27 Iwona Wąsiatycz 1963 Baranowo bieg 10km A
28 KRZYSZTOF HERNIK 1966 POZNAŃ HERNIK TEAM bieg 5km A (karnet)
29 Jacek Lechowicz 1982 Szamocin bieg 5km A
30 Anna Walczak 1984 Swarzędz bieg 5km A
31 KATARZYNA Michalczyk 1982 Police bieg 10km A
32 Alicja Balcerek 1993 Czerwonak bieg 5km A
33 Dominika Wiciak 1978 Skórzewo bieg 5km A
34 Wiktoria Łukaszyk 1998 Swarzędz bieg 5km A
35 Justyna Jędrzejczak 1978 Poznań bieg 5km A
36 Krzysztof Roszczenko 1976 Poznań NOGI DO GÓRY I DO PRZODU bieg 5km A (karnet)
37 Marek Gaziński 1987 Poznań bieg 5km A (karnet)
38 Ewelina Walczak 1993 Śrem Dzikie Kuny ŚREM bieg 5km A (karnet)
39 Magdalena Stachowiak 1994 Wronki bieg 10km A
40 Aleksandra Kontor 1990 Swarzędz bieg 10km A
41 Krystian Luleczka 2005 Uścięcice kijanki team NW 5 km A
42 Renata Basztura 1965 Poznań NW 5 km A (karnet)
43 Bożena Łentek 1963 Moczkowo bieg 5km B
44 DOROTA NOWAK 1991 POZNAŃ bieg 5km B
45 Katarzyna Kułek 1985 Czempiń ChampionMan Team bieg 5km A
46 Borys Kuraszkiewicz 1981 Gołańcz bieg 5km A
47 Patrycja Weychan 1982 Stęszew Team Aktywny Stęszew bieg 5km A
48 Anna Kąsowska 1987 Poznań 1987 bieg 5km A
49 Bogumiła Magdziarek 1970 Kaźmierz bieg 10km A
50 Maciej Nowakowski 1962 Palędzie NW 5 km A
51 Iwona Alankiewicz 1975 Poznań bieg 5km A
52 Karolina Bilawa 1995 Międzyrzecz Wolsztyńska Akademia Biegowa bieg 5km A (karnet)
53 Filip Kolendo 1976 Poznan Yanosik Team bieg 10km A
54 Joanna Konstańczak 1983 Poznań Night Runners bieg 10km A
55 Krzysztof Wilczyński 1960 Poznań bieg 5km A
56 Marek Kądzielak 1975 Rogalinek Drużyna Szpiku NW 5 km A
57 Hanna Szulc 1970 Poznań NW 5 km A
58 Marcin Wielechowski 1989 Złotniki bieg 10km A
59 Sławka Olejniczak 1977 Poznań Ciastki.pz bieg 5km A
60 MICHAŁ SZMYT 1984 POZNAŃ bieg 10km A
61 Tomasz Bartkowiak 1971 Swarzędz bieg 5km A
62 Monika Pawlik 1975 Kicin Biegacze Juniora Runners Team NW 5 km A
63 Maja Bernad 1994 Poznań bieg 5km B
64 Ewa Bubacz 1973 Gniezno NW 5 km A
65 Dawid Pietrzak 1991 Jarocin bieg 10km A
66 Wiktoria Marciniak 2000 Poznań Biegamy dla Medali bieg 5km A
67 Michał Piechota 1983 POZNAN bieg 10km A
68 Jagoda Gawron 1996 Przemęt bieg 5km A
69 Dariusz Kosicki 1966 Rokietnica ROXKIJE ROKIETNICA NW 5 km A
70 Monika Siwczak 1985 Przecław bieg 10km A
71 Anita Orzechowska 1985 Złotniki NW 5 km A
72 Magdalena Maj 1984 Rokietnica bieg 5km A
73 Adam Barabasz 1977 Poznań bieg 10km A
74 Karolcia Trojnar 1990 Kalisz Pomorski Banda Łysego bieg 10km A
75 Dennis Rusztyk 1993 Rokietnica bieg 10km A
76 Aleksandra Konieczna 1978 Białośliwie NW 5 km A
77 Adriana Mańkowska 1987 Oborniki Rossbiegani bieg 5km A
78 Tomasz Kurek 1977 Opalenica bieg 10km A
79 Anna Teubert 1972 Rokietnica ROXKIJE ROKIETNICA NW 5 km A
80 Katarzyna Klaja 1958 Czerwonak SCIM bieg 10km A
81 Darek Król 1967 Świątniki HERNIK TEAM bieg 10km A
82 Ilona Szućko 1989 Szczecin NW 5 km A
83 Ewa Hałas 1980 Kcynia Team Run Kcynia NW 5 km A
84 Monika Szofer 1980 Kórnik bieg 5km A
85 Maciej Andrzejczak 1963 Szczecin bieg 10km B
86 Justyna Goraj 1981 Rokietnica bieg 5km A
87 Łukasz Michalski 1995 Włościejewice bieg 10km B
88 Tomasz Gałczyński 1983 Poznań bieg 10km A
89 Roland Orsztynowicz 1988 Pobiedziska bieg 5km A
90 Anna Kawecka 1985 Szczaniec bieg 5km B
91 Luisa Windirsch 1992 Bernburg bieg 10km A
92 Michał Miłek 2002 Poznan bieg 5km A
93 Irma Kryzan 1990 Poznań bieg 10km A
94 Sylwia Chola 1971 Poznań bieg 5km A
95 Jakub Sroczyński 1976 Poznań Mielone Sroczki bieg 10km A
96 Monika Rypińska 1991 Poznań bieg 5km A
97 Beata Krychowska 1997 Wągrowiec 1997 bieg 5km A
98 Krzysztof Adamczyk 1987 Kielce bieg 5km B
99 Sylwia Stefańska 1982 Poznań NW 5 km A
100 Jacek Schmidt 1966 Poznań Puff and Run bieg 5km A
101 Katarzyna Kupś 1991 Poznań bieg 5km A
102 Paweł Bobek 1977 Poznań bieg 5km A
103 Adrianna Ogrodnik 1991 Poznań bieg 10km A
104 Krzysztof Ochocki 1969 Kłecko Kłecko bieg 5km A
105 Kamila Celler 1987 Poznań bieg 5km A
106 Ireneusz Matysek 1958 Wałcz bieg 10km A
107 Łukasz Czarnkowski 1982 Mieczewo MENAS bieg 10km A
108 Tatjana Āboliņa 1976 Talsi Maratona klubs bieg 10km A
109 Anna Matysek 1982 Wałcz Wilczyca14 bieg 5km A
110 Piotr Rożek 2002 Śrem bieg 5km A
111 Jagoda Krupowicz 1993 Kraków bieg 5km A
112 Maciej Pieniowski 1983 Poznań bieg 10km A
113 Dariusz Perz 1986 Szczuczyn bieg 5km B
114 Łukasz Mendyka 1986 Środa Wlkp. KB Aktywni Środa Wlkp. bieg 10km A
115 Krzysztof Zając 1977 Poznań DRUŻYNA SZPIKU/WKURW_TEAM/BezUltraDziki bieg 10km A
116 Anna Cerańska 1967 Poznań Night Runners Poznań bieg 5km A
117 Ilona Majdanska 1985 Dziecmierowo bieg 5km A
118 PAWEŁ Szymański 1980 Leszno MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A
119 Patrycja Piwosz 1998 ROGALINEK bieg 5km A
120 Beata Gil 1970 Ujście bieg 5km A
121 Jolanta Królska 1992 Wronki bieg 5km A
122 Paweł Maćkowiak 1986 Poznań bieg 10km A
123 Agnieszka Rożek 1978 Poznań MUAY RUNNING TEAM bieg 10km A
124 Karolina Zygmunt 1997 Poznań PSKT Poznań bieg 5km A
125 Anna Martyńska 1973 Wągrowiec bieg 10km A
126 Aleksander Kazimirow 1982 Kalisz bieg 5km A
127 Anna Milanowska 1983 Poznań bieg 5km A (karnet)
128 Natalia Pawlak 1989 Luboń bieg 5km A (karnet)
129 Magdalena Rembalska 1983 Poznań NW 5 km A
130 Weronika Rępalska 1995 Poznań bieg 5km A
131 Sebastian Oporowski 1973 Środa Wlkp. bieg 10km A
132 Przemysław Grzywaczyk 1992 Suchy Las #BIEGACZE bieg 5km B (karnet)
133 Tadeusz Agaciński 1965 Poznań SERIKON TEAM NW 5 km A
134 Dariusz Kościelny 1986 Niepruszewo bieg 5km A
135 Katarzyna STEMPNIAK 1981 HEL REBELS LEGION TEAM bieg 5km A
136 Marzena FABISIAK 1974 Krosinko Krosinko Biega :-) bieg 5km A (karnet)
137 Katarzyna Gackowska 1965 Bojanowo MUKS SZOK BOJANOWO bieg 5km A (karnet)
138 Patrycja Gaca 1990 Wągrowiec Rocket Team bieg 5km A
139 Natalia Zimna 1986 Poznań bieg 5km A
140 Mariusz Chmiel 1971 Bądzów Wybiegani Bądzów bieg 10km A
141 Halina Dubiał 1955 Leszno Babcie Biegają bieg 5km A
142 Lidia Sęczkowska 1979 Poznań Banda Drombo bieg 5km A (karnet)
143 Damian Wysz 1979 Poznań bieg 5km A
144 Monika Kielik 1993 Bobrowniki bieg 10km A
145 Tomasz Łączyński 1983 Szamotuły Szamotuły KKS bieg 10km A
146 Grzegorz Wąsiatycz 1956 Baranowo bieg 10km A
147 Maciej Kasprzak 1973 Koziegłowy bieg 5km A
148 Zuzanna Grzybulska 1982 Poznań Koziołki&Jelonki bieg 5km A
149 Natalia Łyduch 1984 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km A
150 Adam Gucki 1981 Chyby Chyby Run bieg 5km B
151 Leszek Baczyński 1964 Wapno WJS Rosomak bieg 5km A (karnet)
152 Katarzyna Lisek 1993 Dopiewo Vege Runners bieg 5km B (karnet)
153 Waldek Zawadzki 1977 Poznań Poznań bieg 10km A
154 Tomasz Siwiaszczyk 1975 Poznań bieg 5km A
155 Lidia Stempniak-Lechowicz 1983 Szamocin bieg 5km A
156 Karolina Kotlińska 1996 Szamotuły bieg 5km B
157 Paweł Rogowski 1994 Poznań bieg 10km A
158 Anna Milarska 1979 Witkowo bieg 5km A
159 Adam Ossowski 1983 Poznań Zmęczeni na Starcie Dobiegniew bieg 5km A
160 Katarzyna Falkowska 1987 Poznań bieg 5km A (karnet)
161 Piotr Jankowski 1986 Wągrowiec Imon bieg 10km A
162 Adam Tanaś 1980 Gołuchów Tanaś Tem bieg 5km B
163 Monika Owczarczak 1984 Poznań bieg 5km A
164 Justyna Turska 1995 Poznań bieg 5km A (karnet)
165 Sylwia Gut 1989 Zalasewo bieg 10km A
166 Damian Abramowicz 1971 Kalisz REKSIO TEAM bieg 5km B
167 Beata Płażalska 1980 Skoki bieg 5km A
168 Ewa Agata 1989 Biedrusko bieg 5km B
169 Michał Krakowski 19811981 Zalasewo SERIKON TEAM bieg 5km A
170 Jarek Turek 1980 Czempiń ChampionMan Team bieg 5km A
171 Małgorzata Rzepecka 1987 Jarocin bieg 5km A
172 Katarzyna Matecka - Roszak 1980 Kamieniec bieg 5km A
173 Justyna Piechura 1980 Łask bieg 5km A
174 Jolanta Marek 1981 Poznań NW 5 km A
175 Natalia Sonnenberg 1987 Rakownia bieg 5km A
176 Hubert Bilski 1989 Damasławek Urban Exploration PL bieg 10km B
177 Grzegorz Grzegorzewski 1958 Rosnowo Samochodówka bieg 5km A
178 Danuta Niklaus 1959 Kiekrz Nordic Walking Kiekrz NW 5 km A
179 Agata Karnabol 1980 Stęszew bieg 5km A
180 Beata Kucharczyk 1989 Poznań 3:33 TEAM bieg 10km A
181 JOANNA KASPRZAK 1980 WITNICA bieg 10km A
182 Joanna Klausa-Wartacz 1981 Poznań bieg 5km A
183 Kamila Pawlak 1973 Poznań NW 5 km A
184 Albert Błoch 1988 Stęszew bieg 5km A
185 Kinga Borowiec 1982 Daszewice bieg 10km A
186 maria małoszczyk 1954 poznan NW 5 km A
187 SŁAWOMIR SPYCHAŁA 1966 SAPOWICE HERNIK TEAM bieg 5km A
188 Przemysław Deigsler 1974 Poznań 1974 bieg 10km B
189 Janusz Bubacz 1970 Gniezno NW 5 km A
190 Zuzanna Grzybulska 1982 Poznań bieg 5km A
191 Anna Bartkowiak 1980 Piaskowo-Ostroróg bieg 10km B
192 Artur Kaźmierczak 1978 Poznań 1978 NW 5 km A
193 Grzegorz Górski 1976 Suchy Las MY SWEET EVENT bieg 10km A
194 Justyna Dybała 1989 Poznań brak bieg 5km A
195 Gabriela Śron 1983 Złotniki bieg 10km A
196 Marcin Orzechowski 1978 Złotniki NW 5 km A
197 Izabela Koszal 1996 Poznań bieg 5km A
198 Jolanta Kostrzyńska 1969 Poznań bieg 10km A
199 Krzysiu Trojnar 1959 Kalisz Pomorski Banda Łysego bieg 10km A
200 Mariusz Rusztyk 1968 Rokietnica bieg 10km B