Lista startowa - VII Bieg Zajączka Wielkanocnego Poznań 2022

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet
1 Beata Mielcarek 1975 Leszno Walker bieg 10km A
2 Mikołaj Bórkowski 1983 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A
3 Maciej Małecki 1980 Poznań endoholics bieg 5km A
4 Aneta Patan 1998 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km A
5 Mieszko Kozikowski 1992 Poznań bieg 5km A
6 Richard Szymański 1977 Wronki bieg 5km A
7 Paweł Rogowski 1994 Poznań bieg 10km A
8 Marek Kądzielak 1975 Rogalinek DRUŻYNA SZPIKU/KAJAKI2.PL NW 5 km A
9 Hubert Jakrzewski 1988 Kamionki bieg 10km A
10 Patrycja Wulbach 1998 Mieczewo bieg 5km B
11 Paulina Kowalczyk 1992 Otorowo bieg 5km Karnet A
12 Marek Geisler 1959 Poznań Ogniochron bieg 10km A
13 Joanna Zbroszczyk 1977 Kamionki bieg 5km A
14 Anna Szymaś 1984 Szamotuły bieg 5km A
15 Andrzej Woga 1965 Poznań KB DęBIEC bieg 5km A
16 Jaromir Mikołajczak 1970 Potasze Night bieg 10km A
17 Anna Gostomczyk 1967 Poznań bieg 5km A
18 Jagoda Kuś 1998 Tarnowo Podgórne bieg 5km A
19 Przemysław Gładysiak 1977 Komorniki Gładko biegamy ;-) bieg 10km A
20 Patrycjusz Stefaniak 1975 Zalasewo bieg 10km A
21 Marzena Strzyżewska 1974 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU/ # Ciastki.pz/ Orki z .... NW 5 km A
22 Roland Nowak 1993 Poznań bieg 10km B
23 Piotr Szott 1958 Poznań Le-Biega bieg 5km Karnet B
24 Michał Gawęcki 1988 Poznań bieg 10km A
25 Weronika Haufa-Dworzyńska 1981 Miały Dworki Team NW 5 km A
26 Tytus Kuliński 1991 Poznań bieg 10km A
27 Roman Frąckowiak 1968 Wieleń Ekspedycja Nordic Team Szczecin NW 5 km A
28 Joanna Jurga 1982 Poznań bieg 5km A
29 Anna Janowicz 1970 Poznań bieg 5km A
30 Malgorzata Jaroniec 1985 Zakrzewo Bubu Team bieg 10km A
31 Darek Kosiorek 1967 Poznań bieg 10km A
32 Jakub Koczorowski 1977 Poznań KB DęBIEC Poznań bieg 10km A
33 Adam Krzyżaniak 1990 Dąbrówka Leśna bieg 5km A
34 Anna Kuźma 1990 Poznań NW 5 km Karnet A
35 Adam Stawicki 1966 Oborniki bieg 10km A
36 Adam Kazanecki 1979 Poznań bieg 10km A
37 Daniel Macyszyn 1976 Poznań bieg 5km A
38 ANNA TEUBERT 1972 Rokietnica ROXKIJE ROKIETNICA NW 5 km A
39 Wiesia Janur 1980 Poznań NW 5 km A
40 Jacek Witucki 1971 Poznań NW 5 km A
41 TOMASZ RZYSKI 1993 Poznań bieg 5km A
42 Karolina Kosmalska 1983 Poznań bieg 5km A
43 Sławomir Wartacz 1980 Poznań KB DęBIEC Poznań bieg 5km A
44 Daria Piętka 1987 Poznań Paczuszki bieg 5km B
45 Szymon Zduńczyk 1994 Kostrzyn Wlkp Walka Kostrzyn bieg 5km A
46 Tomasz Żminkowski 1983 Zalasewo bieg 10km A
47 Barbara Mikołajczak 1976 Poznań Zeelandia Team bieg 10km A
48 Maciej Gajdziński 2005 Kleczew bieg 5km A
49 Paweł Ratajczak 1985 Lusowo bieg 10km A
50 Piotr Hernik 1987 Poznań bieg 10km A
51 Darek Antokolski 1994 Poznań bieg 10km A
52 Edyta Faltyńska 1972 Poznań Ciastki.pz bieg 5km A
53 Kamila PAWLAK 1973 Poznań NW 5 km A
54 Dorota Kowalska 1972 Kalisz NW 5 km A
55 Magdalena Kotecka 1984 Poznan bieg 10km B
56 krzysztof Jena 1956 pniewy TEAM POSTĘP PNIEWY bieg 5km A
57 Jan Olszanowski 1983 Poznań bieg 10km A
58 Tadeusz Damski 1959 Poznań bieg 5km A
59 Julia Grabowska 2001 Rogoźno bieg 5km A
60 Mariola Mulkowska 1963 Toruń NW 5 km A
61 Joanna Konstańczak 198319831983 Poznań bieg 10km A
62 Krzysztof Chlebowski 1984 ŚREM Best Team Śrem bieg 5km A
63 Aleksandra Kaczmarek 1989 Poznań bieg 10km A
64 Karolina Jakrzewska 1984 Kamionki Mamy-Biegamy/Loco Sport bieg 5km A
65 Renata Wulbach 1974 Mieczewo bieg 5km B
66 Tadeusz Kowalczyk 1965 Otorowo bieg 5km Karnet A
67 Aleksander Malinowski 1979 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A
68 Magdalena Budziak 1984 Poznań NW 5 km A
69 Nicola Soloch 2005 Szamotuły bieg 5km A
70 Monika Wacławik 1991 Poznań Biegam by jeść więcej ciastek bieg 5km A
71 Paweł Nowak 1988 Poznań bieg 10km A
72 Łukasz Kwieciński 1973 Poznań bieg 5km A
73 Marek Dąbrowski 1985 Poznań Delfin Biedrusko bieg 10km A
74 Marta Gładysiak 1979 Komorniki Gładko biegamy ;-) NW 5 km A
75 Przemysław Dembski 1982 Czmoń bieg 10km A
76 Michał Pyrszel 1990 Poznań Gibka Mama bieg 10km A
77 Ewelina Golińska 1983 Golina bieg 5km B
78 Katarzyna Jędrasik 1990 Poznań bieg 5km Karnet B
79 Anna Gawęcka 1985 Poznań Bukowski Klub Biegacza bieg 10km A
80 Witold Zielonka 1978 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A
81 Marta Błachut-Laskowska 1985 Poznań bieg 5km A
82 Krystian Ciesielski 1977 Nowy Lubosz bieg 5km A
83 Małgorzata Frysiak 1980 Biskupice bieg 5km A
84 Grzegorz Wąsiatycz 1956 Baranowo bieg 5km A
85 Jan Dachtera 1999 Skórzewo bieg 10km A
86 MAREK BOGUSZ 1959 Kostrzyn Walka Kostrzyn bieg 10km A
87 Przemyslaw Szuder 1978 Hornówek Triangle Sports bieg 10km A
88 Marek Piechowiak 1982 Poznań bieg 5km A
89 Jan Hordych 1997 Poznań Maratończyk Poznań/Zabiegany Szamocin bieg 10km A
90 Adrian Dariusz Badziński 1989 Opalenica amator - niezrzeszony bieg 5km A
91 Joulin Pierre 1995 Poznan Asics Frontrunner / Maratończyk Poznań bieg 10km A
92 PIOTR TEUBERT 1973 Rokietnica ROXKIJE ROKIETNICA NW 5 km A
93 Karolina Kurzątkowska 1996 Poznań bieg 5km A
94 Kamila Kufel 1994 Luboń bieg 5km A
95 Michał Grabowski 1986 Łowęcin bieg 10km A
96 Krzysztof Bernat 1988 Poznań bieg 10km A
97 Joanna Klausa-Wartacz 1981 Poznań KB DęBIEC Poznań bieg 5km A
98 Dagmara Zalita 2010 Swarzędz NW 5 km B
99 Aleksandra Babiaczyk 1968 Poznań Maratończyk Poznań bieg 10km A
100 Michał Szuszczyński 1976 Poznań lub wybierz z listy bieg 10km A