Lista startowa - VIII Bieg Zajączka Wielkanocnego Poznań 2023

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Dystans Pakiet
1 Marcin de Mezer 1977 Poznań bieg 5km A
2 Michał Gawęcki 1988 Poznań bieg 10km A
3 Pawel Bieszke 1963 Wojcieszyce NW 5 km Karnet A
4 Mateusz Woźny 1993 Dębno bieg 10km A
5 Agnieszka Staśkowiak 1973 Poznan bieg 5km A
6 Sławomir Wasiak 1990 Poznań bieg 10km Karnet A
7 Daria Konarczyk 1996 Rokietnica bieg 5km A
8 Hubert Ludwiczak 1992 Poznań bieg 5km Karnet A
9 Przemysław Jędrych 1977 Poznań bieg 5km A
10 Błażej Budny 1985 Poznań bieg 10km Karnet A
11 Michał Woźniak 1979 Poznań bieg 5km B
12 Piotr Przewoźny 1983 Buk bieg 10km Karnet A
13 Błażej Szrejbrowski 1981 Poznań bieg 10km A
14 Tomasz Żminkowski 198319831983 Zalasewo bieg 10km A
15 Katarzyna Elias 1965 Poznań bieg 10km Karnet A
16 Paweł Janicki 198819881988 Poznań bieg 10km A
17 Łukasz Żyłka 1992 Wiry bieg 10km A
18 Joanna Rajewska de Mezer 1975 Poznań bieg 5km A
19 Ewelina Zasada 1993 Rokietnica bieg 10km Karnet A
20 Przemysław Grzywaczyk 1992 Suchy Las Maratończyk Poznań bieg 5km Karnet B
21 Monika Kruszewska 1989 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km Karnet B
22 Michał Egler 1965 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km Karnet A
23 Łukasz Semik 1991 Poznań HERNIK TEAM bieg 10km Karnet A
24 Marta Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A
25 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A
26 Szymon Zduńczyk 1994 Kostrzyn Walka Kostrzyn bieg 5km A
27 Felicja Wrąbel 1955 Swarzędz Marsz po Zdrowie Poznań NW 5 km A
28 Tomasz Borodycz 197319731973 Witkowo Witkowo Biega bieg 10km A
29 Roman Rożkowski 1958 Śrem Dendrorunners bieg 5km A
30 NATALIA KROMA 1981 OPALENICA Opalenicki Klub Biegacza bieg 5km Karnet A
31 KRZYSZTOF KROMA 1980 OPALENICA Opalenicki Klub Biegacza bieg 5km Karnet A
32 Julita Tecław-Pychyńska 1989 Oborniki KĘSY TEAM bieg 10km Karnet A
33 Aneta Bugajska 1972 Poznan Dynamic NW 5 km A
34 Michał Szuszczyński 1976 Poznań lub wybierz z listy bieg 10km A
35 Małgorzata Spychała-Szuszczyńska 1975 Poznań lub wybierz z listy bieg 5km A
36 Piotr Szott 195819581958 Poznań Le-Biega bieg 5km Karnet B
37 Dorota Lutomska 1982 Oborniki Ofix.pl Bike Team bieg 10km A
38 Henryk Maćkowiak 197019701970 Poznań UAM bieg 5km A
39 ANNA TEUBERT 1972 Rokietnica ROXKIJE ROKIETNICA NW 5 km A
40 PIOTR TEUBERT 1973 Rokietnica ROXKIJE ROKIETNICA NW 5 km A
41 krzysztof jena 1956 pniewy TEAM POSTĘP PNIEWY bieg 5km A
42 Sebastian Dworzyński 1979 Miały Dworki Team bieg 10km Karnet A
43 Weronika Haufa-Dworzyńska 1981 Miały Dworki Team NW 5 km Karnet A
44 Daniel Macyszyn 1976 Poznań / Night Runners bieg 5km A
45 Pola Kowalewska 2007 Poznań OŚ AZS Poznań bieg 10km Karnet A
46 BARTŁOMIEJ KĘDZIA 1977 Radomicko #Szymanowski Team bieg 10km Karnet A
47 Anita Tomaszewska 1978 Szamotuły Szamotulski klub morsów Góra Lodowa bieg 5km A
48 Marta Mroczek 1976 Poznań BBL Luboń bieg 5km A
49 Magdalena Kaszuba 1995 Poznań Pyrland Park Linowy Poznań bieg 5km Karnet A
50 Mateusz Nowik 1992 Skoki Kęsy team :) bieg 10km Karnet A
51 Patryk Bobecki 1983 Poznań 31 Baza Lotnictwa Taktycznego/ Witkowo Biega bieg 5km A
52 Ula Pyrszel 1990 Poznań AR Adidas Runners Poznań bieg 10km Karnet A
53 Michał Pyrszel 1990 Poznań AR Adidas Runners Poznań bieg 10km Karnet A