Lista startowa - V Bieg Zajączka Wielkanocnego Poznań 2019

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Dystans Pakiet
1 Piotr Charko 1997 Ustka bieg 5km A (karnet)
2 Anna Kodym 1983 Poznań bieg 5km A (karnet)
3 Renata Jarczewska 1967 Goleniów bieg 5km A (karnet)
4 Patrycja Balcerzak 2000 Kiekrz bieg 5km A (karnet)
5 Marek Geisler 1959 Poznań bieg 10km A (karnet)
6 Milena Dembik 1975 Poznań bieg 5km A
7 Małgorzata Geldner 1979 Baranowo bieg 5km B (karnet)
8 Magdalena Mańczak 1979 Poznan bieg 10km A (karnet)
9 Agata Jaśkiewicz 1988 Strykowo bieg 5km B
10 Agnieszka Stachowiak 1975 Swarzędz bieg 10km A
11 Łukasz Foltyński 1983 Poznań NW 5 km B
12 Henryka Kubiak 1973 Kaźmierz bieg 10km A
13 Elżbieta Modrzyńska 1981 Leszno bieg 5km A
14 Katarzyna Orczyk 1971 Inowrocław bieg 5km A
15 DARIUSZ STENCEL 1964 Poznań bieg 10km B (karnet)
16 Mirek Kubiak 1965 Swarzędz bieg 5km B (karnet)
17 Karina Lisiak 1990 Kostrzyn bieg 5km A (karnet)
18 Iwona Wąsiatycz 1963 Baranowo bieg 10km A
19 Jacek Lechowicz 1982 Szamocin bieg 5km A
20 Anna Walczak 1984 Swarzędz bieg 5km A
21 KATARZYNA Michalczyk 1982 Police bieg 10km A
22 Michalina Stopka 1988 Góra bieg 10km A (karnet)
23 Alicja Balcerek 1993 Czerwonak bieg 5km A
24 Dominika Wiciak 1978 Skórzewo bieg 5km A
25 Wiktoria Łukaszyk 1998 Swarzędz bieg 5km A
26 Justyna Jędrzejczak 1978 Poznań bieg 5km A
27 Marek Gaziński 1987 Poznań bieg 5km A (karnet)
28 Magdalena Stachowiak 1994 Wronki bieg 10km A
29 Aleksandra Kontor 1990 Swarzędz bieg 10km A
30 Renata Basztura 1965 Poznań NW 5 km A (karnet)
31 Sławomir Wasiak 1990 Poznań bieg 10km A (karnet)
32 Bożena Łentek 1963 Moczkowo bieg 5km B
33 DOROTA NOWAK 1991 POZNAŃ bieg 5km B
34 Borys Kuraszkiewicz 1981 Gołańcz bieg 5km A
35 Bogumiła Magdziarek 1970 Kaźmierz bieg 10km A
36 Maciej Nowakowski 1962 Palędzie NW 5 km A
37 Iwona Alankiewicz 1975 Poznań bieg 5km A
38 Krzysztof Wilczyński 1960 Poznań bieg 5km A
39 Hanna Szulc 1970 Poznań NW 5 km A
40 Marcin Wielechowski 1989 Złotniki bieg 10km A
41 MICHAŁ SZMYT 1984 POZNAŃ bieg 10km A
42 Tomasz Bartkowiak 1971 Swarzędz bieg 5km A
43 Maja Bernad 1994 Poznań bieg 5km B
44 Ewa Bubacz 1973 Gniezno NW 5 km A
45 Dawid Pietrzak 1991 Jarocin bieg 10km A
46 Michał Piechota 1983 POZNAN bieg 10km A
47 Jagoda Gawron 1996 Przemęt bieg 5km A
48 Monika Siwczak 1985 Przecław bieg 10km A
49 Anita Orzechowska 1985 Złotniki NW 5 km A
50 Magdalena Maj 1984 Rokietnica bieg 5km A
51 Adam Barabasz 1977 Poznań bieg 10km A
52 Dennis Rusztyk 1993 Rokietnica bieg 10km A
53 Aleksandra Konieczna 1978 Białośliwie NW 5 km A
54 Tomasz Kurek 1977 Opalenica bieg 10km A
55 Ilona Szućko 1989 Szczecin NW 5 km A
56 Monika Szofer 1980 Kórnik bieg 5km A
57 Maciej Andrzejczak 1963 Szczecin bieg 10km B
58 Justyna Goraj 1981 Rokietnica bieg 5km A
59 Łukasz Michalski 1995 Włościejewice bieg 10km B
60 Tomasz Gałczyński 1983 Poznań bieg 10km A
61 Roland Orsztynowicz 1988 Pobiedziska bieg 5km A
62 Anna Kawecka 1985 Szczaniec bieg 5km B
63 Luisa Windirsch 1992 Bernburg bieg 10km A
64 Michał Miłek 2002 Poznan bieg 5km A
65 Irma Kryzan 1990 Poznań bieg 10km A
66 Sylwia Chola 1971 Poznań bieg 5km A
67 Monika Rypińska 1991 Poznań bieg 5km A
68 Krzysztof Adamczyk 1987 Kielce bieg 5km B
69 Sylwia Stefańska 1982 Poznań NW 5 km A
70 Katarzyna Kupś 1991 Poznań bieg 5km A
71 Paweł Bobek 1977 Poznań bieg 5km A
72 Adrianna Ogrodnik 1991 Poznań bieg 10km A
73 Kamila Celler 1987 Poznań bieg 5km A
74 Ireneusz Matysek 1958 Wałcz bieg 10km A
75 Piotr Rożek 2002 Śrem bieg 5km A
76 Jagoda Krupowicz 1993 Kraków bieg 5km A
77 Maciej Pieniowski 1983 Poznań bieg 10km A
78 Dariusz Perz 1986 Szczuczyn bieg 5km B
79 Ilona Majdanska 1985 Dziecmierowo bieg 5km A
80 Patrycja Piwosz 1998 ROGALINEK bieg 5km A
81 Beata Gil 1970 Ujście bieg 5km A
82 Jolanta Królska 1992 Wronki bieg 5km A
83 Paweł Maćkowiak 1986 Poznań bieg 10km A
84 Anna Martyńska 1973 Wągrowiec bieg 10km A
85 Aleksander Kazimirow 1982 Kalisz bieg 5km A
86 Paula Duda 1988 Poznan bieg 10km B (karnet)
87 Anna Milanowska 1983 Poznań bieg 5km A (karnet)
88 Natalia Pawlak 1989 Luboń bieg 5km A (karnet)
89 Marek Włoszyński 1972 Luboń bieg 10km A (karnet)
90 Magdalena Rembalska 1983 Poznań NW 5 km A
91 Weronika Rępalska 1995 Poznań bieg 5km A
92 Sebastian Oporowski 1973 Środa Wlkp. bieg 10km A
93 Maciej Gzyl 1979 Szamotuły bieg 10km A (karnet)
94 Rafał Czarnecki 1989 Kostrzyn bieg 10km A (karnet)
95 Dariusz Kościelny 1986 Niepruszewo bieg 5km A
96 Zbigniew Filipiak 1969 Środa Wielkopolska bieg 10km B (karnet)
97 Roman Mikołajczak 1967 Czempiń bieg 10km A (karnet)
98 Jadwiga Duda 1957 Szamotuły bieg 10km A (karnet)
99 Natalia Zimna 1986 Poznań bieg 5km A
100 Damian Wysz 1979 Poznań bieg 5km A
101 Monika Kielik 1993 Bobrowniki bieg 10km A
102 Klaudia Szczepaniak 1987 Gostyń bieg 5km B (karnet)
103 Marta Kanikowska 1983 poznan bieg 10km B (karnet)
104 Grzegorz Wąsiatycz 1956 Baranowo bieg 10km A
105 Maciej Kasprzak 1973 Koziegłowy bieg 5km A
106 Mariusz Makowski 1982 Kalisz bieg 10km A (karnet)
107 Natalia Łyduch 1984 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km A
108 Tomasz Siwiaszczyk 1975 Poznań bieg 5km A
109 Lidia Stempniak-Lechowicz 1983 Szamocin bieg 5km A
110 Karolina Kotlińska 1996 Szamotuły bieg 5km B
111 Paweł Rogowski 1994 Poznań bieg 10km A
112 Anna Milarska 1979 Witkowo bieg 5km A
113 Katarzyna Falkowska 1987 Poznań bieg 5km A (karnet)
114 Monika Owczarczak 1984 Poznań bieg 5km A
115 Justyna Turska 1995 Poznań bieg 5km A (karnet)
116 Sylwia Gut 1989 Zalasewo bieg 10km A
117 Beata Płażalska 1980 Skoki bieg 5km A
118 Ewa Agata 1989 Biedrusko bieg 5km B
119 Małgorzata Rzepecka 1987 Jarocin bieg 5km A
120 Katarzyna Matecka - Roszak 1980 Kamieniec bieg 5km A
121 Justyna Piechura 1980 Łask bieg 5km A
122 Jolanta Marek 1981 Poznań NW 5 km A
123 Natalia Sonnenberg 1987 Rakownia bieg 5km A
124 Agata Karnabol 1980 Stęszew bieg 5km A
125 JOANNA KASPRZAK 1980 WITNICA bieg 10km A
126 Joanna Klausa-Wartacz 1981 Poznań bieg 5km A
127 Kamila Pawlak 1973 Poznań NW 5 km A
128 Albert Błoch 1988 Stęszew bieg 5km A
129 Kinga Borowiec 1982 Daszewice bieg 10km A
130 maria małoszczyk 1954 poznan NW 5 km A
131 Janusz Bubacz 1970 Gniezno NW 5 km A
132 Zuzanna Grzybulska 1982 Poznań bieg 5km A
133 Anna Bartkowiak 1980 Piaskowo-Ostroróg bieg 10km B
134 Gabriela Śron 1983 Złotniki bieg 10km A
135 Marcin Orzechowski 1978 Złotniki NW 5 km A
136 Izabela Koszal 1996 Poznań bieg 5km A
137 Jolanta Kostrzyńska 1969 Poznań bieg 10km A
138 Mariusz Rusztyk 1968 Rokietnica bieg 10km B
139 Ewelina Tusińska 1984 Białośliwie NW 5 km A
140 Dominika Włodarczak - Kukla 1980 Rokietnica bieg 10km A
141 Paulina Dziudzia 1997 Poznań bieg 5km A
142 Iwona Nowak 1965 Murowana Goślina NW 5 km A
143 Marianna Piwańska-Ignaczak 2003 Poznań bieg 5km A
144 Przemysław Grochulski 1990 Wągrowiec bieg 10km A
145 Kinga Mikołajczak 1989 Poznań bieg 5km A
146 Sebastian Zaręba 1986 Poznań bieg 5km A
147 Radosław Pilarczyk 1993 Pobiedziska bieg 10km B
148 Agnieszka Sadowska 1986 Kuślin bieg 5km B
149 Anna Przestrzelska 1983 Haga bieg 5km A
150 Damian Gwarek 1980 Poznań bieg 5km A
151 Patrycja Kosicka 1979 Zbąszynek bieg 5km B
152 Marcin Czerniak 1997 Siedlec bieg 5km A
153 Przemysław Muszyński 1996 . bieg 5km A
154 Aleksandra Farynowicz 1993 Poznań bieg 5km A
155 Ilona Majdanska 1985 Dziecmierowo bieg 10km A
156 Tomasz Rzyski 1993 Poznań bieg 10km A
157 tomasz dobosz 1980 żórawina bieg 10km A
158 Maja Pigła 1982 Tarnowo Podgórne bieg 10km A
159 Kinga Cesar 1984 Poznań bieg 5km A
160 Małgorzata Karlak 1974 Śrem bieg 10km A
161 Anna Ślusarczyk 1985 Poznań bieg 5km B
162 Marta Woźnicka 1981 Grzędzice bieg 5km A
163 Patryk Polikowski 1978 Sopot bieg 10km A
164 Daria Piętka 1987 Poznań bieg 10km A
165 Daria Pietruszka 1994 Września bieg 5km A
166 Karolina Wasik 2001 Wronki bieg 5km A
167 Robert Małkiewicz 1981 Toruń bieg 5km A
168 Michał Rzepecki 1977 Poznań bieg 5km A
169 Piotr Przewoźny 1983 Buk bieg 10km A (karnet)
170 Ryszard Charko 1967 Ustka bieg 5km B (karnet)
171 Paweł Ratajczak 1985 Lusowo bieg 10km A (karnet)
172 Patryk Dymecki 1979 Poznań bieg 5km A (karnet)
173 Monika Nadolińska 1982 Poznań bieg 10km A (karnet)
174 Karolina Kozłowska 1983 Poznań NW 5 km A
175 Przemysław Budziszewski 1995 Poznań bieg 5km A
176 Łukasz Walczak 1983 Lusowo bieg 5km A
177 Agnieszka Czarnecka 1989 Kostrzyn bieg 10km A (karnet)
178 Waldemar Tomkowiak 1995 Jerzykowo bieg 5km B
179 Patryk Fornal 1983 Dachowa bieg 10km A
180 Robert Mazur 1990 Mieścisko bieg 10km A (karnet)
181 Maciej Kończal 1981 Swarzędz bieg 5km A
182 Marzena Zemler 1979 Mirosławki bieg 10km A (karnet)
183 Magdalena Kmieciak 1986 Poznań bieg 10km A
184 Maciej Zowczak 1983 Komorniki bieg 5km A (karnet)
185 Maciej Wąsiatycz 1996 Baranowo bieg 10km A
186 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań bieg 10km A
187 Grzegorz Krugiołka 1982 Pniewy NW 5 km A
188 Sebastian Łyduch 1983 Grodzisk Wielkopolski bieg 5km A
189 Waldemar Lewandowski 1980 Gorzów Wlkp. bieg 5km A
190 Małgorzata Świerczek 1974 Gniezno bieg 5km A (karnet)
191 Robert Maćkowiak 1970 Poznań bieg 5km A
192 Pamcia Borys 1994 Poznań bieg 10km A
193 Szymon Szymczak 1997 Kamieniec bieg 5km A
194 Henryk Lubawy 1959 Poznań NW 5 km A
195 Kalina Sikorska 1973 Gałowo bieg 5km A
196 Paulina Narożna 1990 Kobylnica bieg 10km A
197 Joanna Baumgart 1983 Poznań bieg 5km A
198 NATALIA SZYMKOWIAK 1981 DOPIEWO bieg 5km A
199 Ewa Stavrou 1980 Rabka-Zdrój bieg 5km B
200 Olga Skiba 1983 Stęszew bieg 5km A