Lista startowa - V Bieg Zajączka Wielkanocnego Poznań 2019

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet
1 Damian Abramowicz 1971 Kalisz REKSIO TEAM bieg 5km B
2 Krzysztof Adamczyk 1987 Kielce bieg 5km B
3 Tomasz Adamowski 1982 Wągrowiec bieg 10km A (karnet)
4 Tadeusz Agaciński 1965 Poznań SERIKON TEAM NW 5 km A
5 Ewa Agata 1989 Biedrusko bieg 5km B
6 Iwona Alankiewicz 1975 Poznań bieg 5km A
7 Katarzyna Albrecht 1982 Poznań Smashing Pąpkins bieg 5km A
8 Marcin Ambroziak 1985 Ryn DąbrowskiTeam bieg 5km A
9 Krzysztof Andruszczak 1988 Poznań Pepa biega bieg 10km A (karnet)
10 Maciej Andrzejczak 1963 Szczecin bieg 10km B
11 Anita Andrzejewska 1986 Tomiczki kijanki team NW 5 km A
12 Weronika Andrzejewska 1989 Poznań bieg 5km A
13 Mikołaj Andrzejewski 1993 Oborniki bieg 5km B
14 Mikołaj Babiak 1962 Poznań babiaczki bieg 5km A
15 ANNA BABIŃSKA 1973 Poznań Dynamic NW 5 km A
16 Alicja Babyszko 1985 Szczecin NW 5 km A
17 Dorota Baczyńska 1968 Wapno WJS Rosomak bieg 5km A (karnet)
18 Leszek Baczyński 1964 Wapno WJS Rosomak bieg 5km A (karnet)
19 Patrick Bahn 1987 Bernburg bieg 10km A
20 Katarzyna Bąk 1972 Wierzenica bieg 5km A
21 Krzysztof Bąk 1971 Wronki bieg 10km A (karnet)
22 Alicja Balcerek 1993 Czerwonak bieg 5km A
23 Patrycja Balcerzak 2000 Kiekrz bieg 5km A (karnet)
24 Paweł Banach 1980 Poznań bieg 5km A
25 Karolina Banach 1980 Wągrowiec Mamy - Biegamy bieg 5km A
26 Adam Barabasz 1977 Poznań bieg 10km A
27 Grażyna Barabasz 1977 Poznań bieg 5km A (karnet)
28 Szymon Barczykowski 1988 Licheń Stary bieg 10km A (karnet)
29 Tomasz Bartkowiak 1971 Swarzędz bieg 5km A
30 Anna Bartkowiak 1980 Piaskowo-Ostroróg bieg 10km B
31 Joanna Bartoszewska 1981 Spytkowki bieg 10km A (karnet)
32 Przemysław Barłóg 1997 Poznań bieg 5km B
33 Marta Basińska 1979 Leszno bieg 5km A
34 Renata Basztura 1965 Poznań NW 5 km A (karnet)
35 Joanna Baumgart 1983 Poznań bieg 5km A
36 Kasia Bednarz 1990 Wągrowiec Rocket Team bieg 5km A
37 Sviatoslav Behei 1988 Rokietnica bieg 10km A (karnet)
38 Sławomir Belter 1990 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A (karnet)
39 Maja Bernad 1994 Poznań bieg 5km B
40 Krystian Białas 1985 Poznań bieg 5km A
41 Krzysztof Biedalak 1984 Swarzędz bieg 10km A
42 Michał Biegański 1984 Poznań KB Intrex Poznań bieg 5km A (karnet)
43 Jolanta Bielawska 1959 Gądki NW 5 km A
44 Paweł Bieszke 1963 Wojcieszyce NW 5 km A
45 Karolina Bilawa 1995 Międzyrzecz Wolsztyńska Akademia Biegowa bieg 5km A (karnet)
46 Hubert Bilski 1989 Damasławek Urban Exploration PL bieg 10km B
47 Marcin Bilski 1987 Poznań M&M bieg 5km A
48 Michał Hubert Bilski 1998 Poznań M&M bieg 5km A
49 Magdalena Binkowska 1984 Poznań bieg 5km A
50 Waldemar Biskupski 1964 Kostrzyn Waldek bieg 5km A
51 Karolina Biżako Grajek 1974 Gniezno NW 5 km A
52 Paweł Bobek 1977 Poznań bieg 5km A
53 Magdalena Bocian 1975 Sady bieg 10km A
54 Julian Bocian 1980 Krąplewo AmiBelle bieg 5km A (karnet)
55 Iwona Bociańska 1994 Poznań bieg 10km A
56 Sylwia Boguś 1983 Szamotuły bieg 5km A
57 Tomasz Boguś 1977 Szamotuły bieg 5km A
58 Aleksandra Boguś 2003 Szamotuły bieg 5km A
59 Zuzanna Boguś 2003 Szamotuły bieg 5km A
60 Agnieszka Borda 1982 Poznań 1982 bieg 10km A (karnet)
61 Bartek Borowicz 1983 Łódź Szuwary Ostrzeszów - Hokej Podwodny bieg 10km A
62 Kinga Borowiec 1982 Daszewice bieg 10km A
63 Pamcia Borys 1994 Poznań bieg 10km A
64 Magdalena Briks 2003 Poznań bieg 5km A
65 Krystian Brychczyński 1980 Poznań HERNIK TEAM bieg 10km A
66 Grzegorz Brzeziński 1986 Pszczew bieg 10km B
67 ewelina brzóstowicz 1991 Duszniki bieg 10km A
68 Paweł Brzóstowicz 1988 Duszniki bieg 10km A
69 Ewa Bubacz 1973 Gniezno NW 5 km A
70 Janusz Bubacz 1970 Gniezno NW 5 km A
71 Miłosz Bubacz 2002 Gniezno bieg 5km B
72 Przemysław Budziszewski 1995 Poznań bieg 5km A
73 Katarzyna Burek 1981 Września Night Runners Września bieg 5km B
74 Filip Buszkowski 1974 Gaj Wielki WSZYSTKOOBIEGANIU.PL bieg 5km A (karnet)
75 Szymon Bytniewski 1991 Gowarzewo Muay bieg 5km A
76 Alina Błachut 1963 Poznań FORROWERS.COM bieg 5km A
77 Marta Błachut-Laskowska 1985 Poznań ForRowers bieg 5km A
78 Monika Błaszak 1980 Września Night Runners Września bieg 5km A
79 Wioletta Błażejak 1981 Wschowa bieg 5km B
80 Albert Błoch 1988 Stęszew bieg 5km A
81 Patrycja Ceglarz 1996 Poznań Decathlon Swadzim bieg 10km A
82 Patrycja Chajec 1985 Poznań Dirty Sparrows bieg 5km A
83 Piotr Charko 1997 Ustka bieg 5km A (karnet)
84 Ryszard Charko 1967 Ustka bieg 5km B (karnet)
85 Barbara Charko 1971 Ustka NW 5 km B (karnet)
86 Weronika Charko 1995 Ustka 1995 bieg 5km A (karnet)
87 Krzysztof Chlebowski 1984 Śrem bieg 5km A
88 Mariusz Chmiel 1971 Bądzów Wybiegani Bądzów bieg 10km A
89 ARTUR CHOJNACKI 1981 Poznań BÓG HONOR OJCZYZNA bieg 5km A (karnet)
90 Wiesław Chojniak 1973 Rusinowo Parkrun Poznań bieg 10km A
91 Sylwia Chola 1971 Poznań bieg 5km A
92 Karolina Chraplewska 1981 Poznan Pro366 bieg 10km A (karnet)
93 Arkadiusz Chudy 1980 Gostyń bieg 10km A
94 Ireneusz Ciachera 1967 Bydgoszcz indywidualnie bieg 10km A (karnet)
95 Beata Cicha 1969 Poznań Banda Drombo bieg 5km A (karnet)
96 Beata Cichewicz 1969 Swarzędz kobietybiegaja.pl/wszystkoobieganiu.pl bieg 5km A
97 Przemysław Cichowlas 1991 Miejska Górka ACTIVE LIFESTYLE TRANSFORMERS bieg 10km A
98 Kasia Ciebielska 1989 Chrzypsko Wielkie bieg 5km B
99 Agata Cierniak 1977 Kotla wkurw_team bieg 5km A
100 Karolina Cieśla 1980 Tulce SERIKON TEAM bieg 5km A