Lista startowa - V Bieg Zajączka Wielkanocnego Poznań 2019

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Pakiet
1 Tatjana Āboliņa 1976 Talsi Maratona klubs bieg 10km A
2 Damian Abramowicz 1971 Kalisz REKSIO TEAM bieg 5km B
3 Krzysztof Adamczyk 1987 Kielce bieg 5km B
4 Tomasz Adamowski 1982 Wągrowiec bieg 10km A (karnet)
5 Iwona Adamska 1977 Poznań NW 5 km A
6 Tadeusz Agaciński 1965 Poznań SERIKON TEAM NW 5 km A
7 Ewa Agata 1989 Biedrusko bieg 5km B
8 Iwona Alankiewicz 1975 Poznań bieg 5km A
9 Katarzyna Albrecht 1982 Poznań Smashing Pąpkins bieg 5km A
10 Marcin Ambroziak 1985 Ryn DąbrowskiTeam bieg 5km A
11 Krzysztof Andruszczak 1988 Poznań Pepa biega bieg 10km A (karnet)
12 Marcin Andrzejak 1983 Poznań bieg 5km A
13 Maciej Andrzejczak 1963 Szczecin bieg 10km B
14 Anita Andrzejewska 1986 Tomiczki kijanki team NW 5 km A
15 Weronika Andrzejewska 1989 Poznań bieg 5km A
16 Mikołaj Andrzejewski 1993 Oborniki bieg 5km B
17 Mikołaj Babiak 1962 Poznań babiaczki bieg 5km A
18 ANNA BABIŃSKA 1973 Poznań Dynamic NW 5 km A
19 Alicja Babyszko 1985 Szczecin NW 5 km A
20 Marcin Bacik 1978 Zakrzewo www.aplanet.pl bieg 10km A
21 Dorota Baczyńska 1968 Wapno WJS Rosomak bieg 5km A (karnet)
22 Leszek Baczyński 1964 Wapno WJS Rosomak bieg 5km A (karnet)
23 Patrick Bahn 1987 Bernburg bieg 10km A
24 Katarzyna Bąk 1972 Wierzenica bieg 5km A
25 Krzysztof Bąk 1971 Wronki bieg 10km A (karnet)
26 Alicja Balcerek 1993 Czerwonak bieg 5km A
27 Patrycja Balcerzak 2000 Kiekrz bieg 5km A (karnet)
28 Paweł Banach 1980 Poznań bieg 5km A
29 Karolina Banach 1980 Wągrowiec Mamy - Biegamy bieg 5km A
30 Adam Barabasz 1977 Poznań bieg 10km A
31 Grażyna Barabasz 1977 Poznań bieg 5km A (karnet)
32 Szymon Barczykowski 1988 Licheń Stary bieg 10km A (karnet)
33 Tomasz Bartkowiak 1971 Swarzędz bieg 5km A
34 Norbert Bartkowiak 1995 Środa Wielkopolska Środa Wielkopolska bieg 10km A
35 Anna Bartkowiak 1980 Piaskowo-Ostroróg bieg 10km B
36 Joanna Bartoszewska 1981 Spytkowki bieg 10km A (karnet)
37 Przemysław Barłóg 1997 Poznań bieg 5km B
38 Marta Basińska 1979 Leszno bieg 5km A
39 Renata Basztura 1965 Poznań NW 5 km A (karnet)
40 Joanna Baumgart 1983 Poznań bieg 5km A
41 Maciej Bednarek 1976 Poznań Maratończyk Poznań bieg 5km A
42 Kasia Bednarz 1990 Wągrowiec Rocket Team bieg 5km A
43 Sviatoslav Behei 1988 Rokietnica bieg 10km A (karnet)
44 Sławomir Belter 1990 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ bieg 10km A (karnet)
45 Maja Bernad 1994 Poznań bieg 5km B
46 Magdalena Beyer 1981 Poznań bieg 10km A
47 Krystian Białas 1985 Poznań bieg 5km A
48 Krzysztof Biedalak 1984 Swarzędz bieg 10km A
49 Michał Biegański 1984 Poznań KB Intrex Poznań bieg 5km A (karnet)
50 Jolanta Bielawska 1959 Gądki NW 5 km A
51 Paweł Bieszke 1963 Wojcieszyce NW 5 km A
52 Karolina Bilawa 1995 Międzyrzecz Wolsztyńska Akademia Biegowa bieg 5km A (karnet)
53 Hubert Bilski 1989 Damasławek Urban Exploration PL bieg 10km B
54 Marcin Bilski 1987 Poznań M&M bieg 5km A
55 Michał Hubert Bilski 1998 Poznań M&M bieg 5km A
56 Magdalena Binkowska 1984 Poznań bieg 5km A
57 Waldemar Biskupski 1964 Kostrzyn Waldek bieg 5km A
58 Karolina Biżako Grajek 1974 Gniezno NW 5 km A
59 Paweł Bobek 1977 Poznań bieg 5km A
60 Magdalena Bocian 1975 Sady bieg 10km A
61 Julian Bocian 1980 Krąplewo AmiBelle bieg 5km A (karnet)
62 Zbigniew Bocian 1967 Poznań 2. Skrzydło Lotnictwa Taktycznego bieg 10km A
63 Iwona Bociańska 1994 Poznań bieg 10km A
64 Piotr Bogdanowicz 1997 Złotów Lill Sport bieg 10km A
65 Sylwia Boguś 1983 Szamotuły bieg 5km A
66 Tomasz Boguś 1977 Szamotuły bieg 5km A
67 Aleksandra Boguś 2003 Szamotuły bieg 5km A
68 Zuzanna Boguś 2003 Szamotuły bieg 5km A
69 Agnieszka Borda 1982 Poznań 1982 bieg 10km A (karnet)
70 Sonia Borowczyk 1993 Zalasewo 1993 bieg 10km A
71 Bartek Borowicz 1983 Łódź Szuwary Ostrzeszów - Hokej Podwodny bieg 10km A
72 Kinga Borowiec 1982 Daszewice bieg 10km A
73 Pamcia Borys 1994 Poznań bieg 10km A
74 Magdalena Briks 2003 Poznań bieg 5km A
75 Krystian Brychczyński 1980 Poznań HERNIK TEAM bieg 10km A
76 Grzegorz Brzeziński 1986 Pszczew bieg 10km B
77 ewelina brzóstowicz 1991 Duszniki bieg 10km A
78 Paweł Brzóstowicz 1988 Duszniki bieg 10km A
79 Ewa Bubacz 1973 Gniezno NW 5 km A
80 Janusz Bubacz 1970 Gniezno NW 5 km A
81 Miłosz Bubacz 2002 Gniezno bieg 5km B
82 Adam Bubeła 1975 Poznań bieg 5km A
83 Magdalena Buchwald 1987 Gniezno bieg 10km A
84 Przemysław Budziszewski 1995 Poznań bieg 5km A
85 Katarzyna Burek 1981 Września Night Runners Września bieg 5km B
86 Filip Buszkowski 1974 Gaj Wielki WSZYSTKOOBIEGANIU.PL bieg 5km A (karnet)
87 Szymon Bytniewski 1991 Gowarzewo Muay bieg 5km A
88 Alina Błachut 1963 Poznań FORROWERS.COM bieg 5km A
89 Marta Błachut-Laskowska 1985 Poznań ForRowers bieg 5km A
90 Monika Błaszak 1980 Września Night Runners Września bieg 5km A
91 Wioletta Błażejak 1981 Wschowa bieg 5km B
92 Albert Błoch 1988 Stęszew bieg 5km A
93 Patrycja Ceglarz 1996 Poznań Decathlon Swadzim bieg 10km A
94 Kamila Celler 1987 Poznań bieg 5km A
95 Paweł Celler 1982 Poznań bieg 5km A
96 Anna Cerańska 1967 Poznań Night Runners Poznań bieg 5km A
97 Kinga Cesar 1984 Poznań bieg 5km A
98 Patrycja Chajec 1985 Poznań Dirty Sparrows bieg 5km A
99 Piotr Charko 1997 Ustka bieg 5km A (karnet)
100 Ryszard Charko 1967 Ustka bieg 5km B (karnet)
101 Barbara Charko 1971 Ustka NW 5 km B (karnet)
102 Weronika Charko 1995 Ustka 1995 bieg 5km A (karnet)
103 Krzysztof Chlebowski 1984 Śrem bieg 5km A
104 Mariusz Chmiel 1971 Bądzów Wybiegani Bądzów bieg 10km A
105 ARTUR CHOJNACKI 1981 Poznań BÓG HONOR OJCZYZNA bieg 5km A (karnet)
106 Wiesław Chojniak 1973 Rusinowo Parkrun Poznań bieg 10km A
107 Sylwia Chola 1971 Poznań bieg 5km A
108 Karolina Chraplewska 1981 Poznan Pro366 bieg 10km A (karnet)
109 Arkadiusz Chudy 1980 Gostyń bieg 10km A
110 Ireneusz Ciachera 1967 Bydgoszcz indywidualnie bieg 10km A (karnet)
111 Beata Cicha 1969 Poznań Banda Drombo bieg 5km A (karnet)
112 Beata Cichewicz 1969 Swarzędz kobietybiegaja.pl/wszystkoobieganiu.pl bieg 5km A
113 Przemysław Cichowlas 1991 Miejska Górka ACTIVE LIFESTYLE TRANSFORMERS bieg 10km A
114 Kasia Ciebielska 1989 Chrzypsko Wielkie bieg 5km B
115 Agata Cierniak 1977 Kotla wkurw_team bieg 5km A
116 Małgorzata Ciesielska 1978 Nowa Sól bieg 5km A
117 Paweł Ciesielski 1979 Nowa Sól bieg 10km A
118 Karolina Cieśla 1980 Tulce SERIKON TEAM bieg 5km A
119 Katarzyna Cieślewicz-Galas 1979 Poznań bieg 10km A (karnet)
120 MIkołaj Ciszak 1985 Leszno bieg 5km A
121 Piotr Ciszewski 1992 Poznan bieg 5km A
122 Marzena Cwojdzińska 1976 Zakrzewo NW 5 km A
123 Andrzej Cwojdziński 1975 Zakrzewo bieg 5km A
124 Agnieszka Cybulska 1984 Poznań Rehafiz bieg 5km A
125 Dariusz Cybulski 1981 Poznań Rehafiz bieg 5km A
126 Patrycja Czajkowska 1986 Włocławek bieg 5km B
127 Maciej Czajkowski 2004 Włocławek bieg 5km B
128 Małgorzata Czapnik 1980 Poznań NW 5 km A
129 Agnieszka Czarnecka 1989 Kostrzyn bieg 10km A (karnet)
130 Rafał Czarnecki 1989 Kostrzyn bieg 10km A (karnet)
131 Anna Czarnkowska 1986 Robakowo MENAS bieg 10km A
132 Łukasz Czarnkowski 1982 Mieczewo MENAS bieg 10km A
133 Łukasz Czekatowski 1982 Rokietnica bieg 10km A
134 Marcin Czerniak 1997 Siedlec bieg 5km A
135 renata czerniawska 1970 czerwonak bieg 10km B
136 Bartłomiej Czerwiński 1980 Oborniki bieg 10km A (karnet)
137 Bartosz Dąbrowski 1983 Wałcz bieg 10km A
138 Bartosz Dahlke 1984 Poznań bieg 10km A (karnet)
139 Tadeusz Damski 1959 Poznań bieg 5km A
140 Samanta Danielewicz 1988 Stęszew bieg 5km A
141 Tomasz Dawidowicz 1987 Poznań TODA Meble bieg 5km A
142 Przemysław Deigsler 1974 Poznań 1974 bieg 10km B
143 Milena Dembik 1975 Poznań bieg 5km A
144 Sandra Dembik 1990 Poznań bieg 5km A (karnet)
145 Andrzej Dembina 1962 Rokietnica bieg 10km A
146 Ewa Dewo 1985 Poznań bieg 5km A (karnet)
147 Przemek Doberschutz 1968 Gniezno Ludzie Borowe bieg 10km A (karnet)
148 tomasz dobosz 1980 żórawina bieg 10km A
149 Wojciech Dolata 1982 Poznań Byle do lata bieg 10km A
150 Małgorzata Dolna 1992 Koźmin Wlkp. bieg 10km A
151 Leszek Domań 1975 Kiekrz Fehlau Run Team bieg 10km A (karnet)
152 Bartosz Domański 1990 Swarzędz bieg 5km A
153 Mateusz Domasik 2002 Oborniki Professional amateurs bieg 5km A
154 Andrzej Domasik 1968 Oborniki Professional amateurs bieg 5km A
155 Przemysław Domińczyk 1992 Łódź bieg 10km A
156 ROBERT DON 1974 PACZKOWO KLASSZPOT/WSZYSTKO O BIEGANIU bieg 10km A
157 Viktoriia Dorofeeva 1990 Poznań bieg 5km A
158 Agnieszka Doroszkiewicz 1974 Kiekrz NW 5 km A
159 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci bieg 10km A
160 Halina Dubiał 1955 Leszno Babcie Biegają bieg 5km A
161 Jadwiga Duda 1957 Szamotuły bieg 10km A (karnet)
162 Paula Duda 1988 Poznan bieg 10km B (karnet)
163 Damian Dudek 1998 Wiry bieg 5km A
164 Mikołaj Dudek 1992 Poznań bieg 5km A
165 Grażyna Dudek 1972 Wiry NW 5 km A
166 Małgorzata Dudziak 1968 Kościan NW 5 km A
167 Weronika Dudziak 1992 Kościan bieg 5km A
168 Anna Dudzińska 1980 Rokietnica Rokietnica Biega bieg 5km A
169 Damian Dudziński 1976 Poznań bieg 10km A (karnet)
170 Krzysztof Durnik 1990 Poznań bieg 10km A
171 Jakub Dworczak 1988 Leszno bieg 10km A
172 Maria Dworska 1987 Żagań Spejs Club Żagań bieg 5km B
173 Tomasz Dworski 1980 Żagań Spejs Club Żagań bieg 10km B
174 Justyna Dybała 1989 Poznań brak bieg 5km A
175 Anna Dydymska 1983 Puszczykowo 1983 bieg 5km A
176 Patryk Dymecki 1979 Poznań bieg 5km A (karnet)
177 Irmina Dyzma 1984 Błażejewko Dyziolki bieg 10km A
178 Krzysztof Dyzma 1981 Błażejewko Dyziolki bieg 10km A
179 Joanna Dziamska 1985 Poznań Wilda Bierga bieg 5km A
180 Łukasz Dziamski 1985 Poznań Wilda Bierga bieg 5km A
181 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań bieg 10km A
182 ANETA DZIERŻEWSKA 1993 GNIEZNO bieg 5km A
183 Paulina Dziubak 1990 Biedrusko bieg 5km A (karnet)
184 Paulina Dziudzia 1997 Poznań bieg 5km A
185 Martyna Dziudzia 1993 Poznań bieg 5km A
186 Michał Egler 1965 Poznań Maratoczyk Poznań bieg 10km B (karnet)
187 Katarzyna Elias 1965 Poznań bieg 10km B (karnet)
188 Marzena FABISIAK 1974 Krosinko Krosinko Biega :-) bieg 5km A (karnet)
189 Tomasz FABISIAK 1973 Krosinko Krosinko Biega :-) bieg 5km A (karnet)
190 KLAUDIA FALGIER 1988 SWARZĘDZ Drużyna Szpiku/Grupa Mocnego Uderzenia bieg 10km A
191 Katarzyna Falkowska 1987 Poznań bieg 5km A (karnet)
192 Aleksandra Farynowicz 1993 Poznań bieg 5km A
193 Marcin Fellmann 1973 Poznań bieg 5km A
194 Angelika Figlarz 1973 Poznań bieg 5km A
195 Zbigniew Filipiak 1969 Środa Wielkopolska bieg 10km B (karnet)
196 Monika Filipiak 1984 Kościan bieg 5km B
197 Tomasz Filut 1978 Poznań bieg 10km A (karnet)
198 VIOLETTA FLACZYŃSKA 1953 POZNAŃ NW 5 km A
199 Monika Florkowska 1974 Wolsztyn NW 5 km A (karnet)
200 Łukasz Foltyński 1983 Poznań NW 5 km B