Lista startowa - VI Bieg Wyzwolenia

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Międzyrzecz Opłata
1 Maciej Adamczak 1993 Kęszyca Leśna KB Piast Międzyrzecz tak
2 Rafał Adamczak 1977 Miedzyrzecz tak
3 Marcin Antczak 1990 Międzyrzecz 17 WBZ / Team Kopeć tak
4 Joanna Bienias 1975 Międzyrzecz Międzyrzeckie Gazele tak
5 Joanna Bonisławska 1983 Szczecin nie
6 Krzysztof Bukiel 1961 Kostrzyn nad Odrą Twój Styl Kostrzyn nad Odrą nie
7 Marcin Ceglarek 1989 Międzyrzecz tak
8 Dorota Dąbrowska 1974 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
9 Marek Dąbrowski 1973 Pęckowo Biegacze. Józefa Noji nie
10 Andrzej Dawidowicz 1954 Bledzew SAMSEBIEGAM nie
11 Urszula Dymek 1980 Pęckowo Stowarzyszenie biegaczy Józefa Noji nie
12 Sławek Dziurzyński 1982 Międzyrzecz tak
13 Grzegorz Fagasiński 1977 Międzyrzecz Międzyrzeckie Gazele tak
14 Beata Gandecka 1974 Międzyrzecz Międzyrzeckie Gazele tak
15 Ewa Gapska 1971 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
16 Zuzanna Gapska 1992 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
17 Bogdan Gapski 1965 Pęckowo Biegacze Józefa Noji nie
18 Agnieszka Gawryłkowicz 1981 Międzyrzecz Międzyrzeckie Gazele tak
19 Tomasz Gierlinski 1981 Gorzów Wielkopolski nie
20 Bogumił Gostyński 1962 Sulechów Zabiegany Sulechów nie
21 Krzysztof Grzybowski 1957 Gorzów Wlkp. Lubuski Portal Biegowy nie
22 Piotr Grzybowski 1980 Gorzów Wielkopolski nie
23 Adam Jankowski 2006 Międzyrzecz Ninja Obstacle Runners tak
24 Maciej Kacprzak 1987 Miedzyrzecz Ninja Obstacle Runners tak
25 Mateusz Kaczmarek 1988 Świebodzin nie
26 Jan Kaczmarek 1947 Mieszkowice nie
27 Anna Kaczmarek 1984 Świebodzin nie
28 Artur Kaczmarek 1975 Międzyrzecz Międzyrzeckie Gazele tak
29 Bronisław Kalisz 1950 Międzyrzecz tak
30 Arkadiusz Kasica 1980 Międzyrzecz Międzyrzeckie Gazele tak
31 Justyna Kowal 1977 Międzyrzecz tak
32 Kamila Kowalczyk 1989 Gorzow Wlkp. Wierzbicki Running Project nie
33 Witold Krumplewski 1972 Gorzów Wielkopolski nie
34 Michał Kubik 1991 Międzyrzecz KB Piast Międzyrzecz tak
35 Magdalena Kubiś 1980 Drawski Młyn Biegacze Józefa Noji nie
36 Bogumił Mądrzak 1954 Rudnica Kosmos 78 Rudnica nie
37 Jacek Majik 1993 Sulęcin nie
38 Jarosław Mróz 1982 Bledzew nie
39 Łukasz MUCHAJER 1978 Międzyrzecz Międzyrzeckie Gazele tak
40 Jakub Myszczyński 1993 Skwierzyna --- nie
41 Ewelina Nowak 1986 Międzyrzecz Międzyrzeckie Gazele tak
42 Kazimierz Okonek 1949 Gorzów Wlkp. nie
43 Marcin Ostrówka 1976 Międzyrzecz JW 5700 tak
44 Wioletta paduszynska 1985 Gorzów Wielkopolski Szymanowski Team 17 WBZ nie
45 Adrian Paluch 1987 Marcinkowice nie
46 Andrzej Piotrowski 2001 Pszczew nie
47 Paweł Pokarowski 1991 Bukowiec tak
48 Paweł Rękawiecki 1987 Przytoczna Lubikowo nie
49 Czesław Romas 1950 Gorzów Wlkp. nie
50 Weronika Saja 1995 Mogilno Extremalni Mogilno nie
51 Tomasz Sikora 1976 Sieniawa WICHER SIENIAWA TEAM nie
52 Dagmara Sikora 2004 Drawsko Biegacze Józefa Noji nie
53 Izabela Sikorska 1981 Międzyrzecz Międzyrzeckie Gazele tak
54 Krzysztof Sikorski 1980 Międzyrzecz Międzyrzeckie Gazele tak
55 Eugeniusz Skiba 1946 Gorzów Wlkp. nie
56 Jerzy Solecki 1966 Międzyrzecz tak
57 Sebastian Strzelecki 1990 Gubin nie
58 Ewa Świątczak 1983 Międzyrzecz Międzyrzeckie Gazele tak
59 Tomasz Szafraniec 1974 Międzyrzecz Międzyrzeckie Gazele tak
60 Rafał Szymański 1977 Gorzów Wielkopolski Rafix nie
61 Robert Szymkiewicz 1968 Miedzyrzecz Międzyrzeckie Gazele tak
62 Piotr Targoński 1989 Międzyrzecz Nietoperze Miedzyrzecz tak
63 Maciej Terka 1998 Drezdenko SZYMANOWSKI TEAM nie
64 Maciej Terka 1998 Drezdenko SZYMANOWSKI TEAM nie
65 Dariusz Wasilewski 1979 Międzyrzecz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej 371 Międzyrzecz tak
66 Sebastian Wasilewski 1984 Kłodawa WATAHA nie
67 Sebastian Wasilewski 1984 Kłodawa nie
68 Jakub wecławik 2005 Międzyrzecz Ninja Obstacle Runners tak
69 Adrian Woszczyło 1985 Pszczew Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej Międzychodzie nie
70 Mariusz Wysocki 1983 Międzyrzecz Reskjutim tak
71 Bogdan Zapała 1970 Sulechów Oki Bodek Sulechow nie