Lista startowa - VI Bieg Wyrski. Na liście startowej znajdują się tylko osoby z potwierdzoną płatnością.

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacjasortuj malejąco
301 Tomasz Pajor 1977 Gostyń Bieg
302 Robert Ołubek 1975 Żory HRmax Żory Bieg
303 Remigiusz Plewa 1977 Gostyń Bieg
304 Piotr Sawczak 1992 Gostyń Bieg
305 Michał Wybraniec 1976 Bieruń Bieg
306 Bożena Litwińska 1983 Tychy Biegnę byle dobiec Bieg
307 Robert Zielonka 1973 Chrzanów Motomaster Bieg
308 Kamil Sobota 1987 Orzesze Manaslu Outdoor Team Bieg
309 Ewa Piątek 1988 Sosnowiec Bieg
310 Wiktor Prokopczuk 1985 Tychy Magna Formpol Running Team Bieg
311 Adrian Wojtacha 1997 OlkuszKS Olkusz Bieg
312 Rafał Podbielski 1985 Mikołów Bieg
313 Marek Karbowy 1984 Katowice Bieg
314 Konrad Burzyński 1979 Tarnowskie Góry Bieg
315 Grzegorz Grycman 1976 Katowice Bieg
316 Michał Cieślikiewicz 1988 Dąbrowa Górnicza Bieg
317 Marek Jacko 1974 Żory HRmax Żory Bieg
318 Izabela Kawała 1983 Wyry Bieg
319 Agnieszka Łukaszewska 1978 Mikołów KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
320 Rafał Skorupa 1983 Wyry Bieg
321 Tomasz Zieliński 1986 Zawiercie Bieg
322 Marcin Zapłotny 1993 Gliwice Bieg
323 Anna Wojtkowska-Witala 1972 Mikołów Biegam Bo Lubię Mikołów Bieg
324 Krzysztof Nowak 1979 Sosnowiec HARPAGAN SOSNOWIEC Bieg
325 Barbara Fuks 1987 Tychy Runhogs Tychy Bieg
326 Adam Chmel 1973 Wyry Bieg
327 Jacek Hermanson 1967 Tworóg Bieg
328 Tomek PAWLUS 1983 Mikołów Bieg
329 Zofia Wojewódka 1986 Łaziska Górne Brygada RR (Razem Raźniej) Bieg
330 Patrycja Lechocka 1986 Kornice Eko Okna Bieg
331 Łukasz Doman 1979 Ruda Śląska Socios Silesia Bieg
332 Marcin Capała 1971 Skoczów Bieg
333 Renata Herok 1983 Tychy Runhogs Tychy Bieg
334 Sebastian Dyląg 1978 Tychy Bieg
335 Beata Mendel 1975 Orzesze Studio Fitness Mikołów Bieg
336 Katarzyna Płoszek 1976 Wyry Bieg
337 Piotr Gryboś 1976 Koszęcin Koszęcin Bieg
338 Marek Latusek 1989 Łaziska Górne Formacja Śląsk Bieg
339 Paweł Ryś 1984 Tychy Viking Training Center Bieg
340 Ryszard Gołba 1977 Tychy Viking Training Center Bieg
341 ADAM WOŹNIAK 1971 MIKOŁÓW KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
342 Katarzyna Tyczyńska 1988 Tychy Bieg
343 Wawrzyniec Kuźmicz 1977 Katowice Bieg
344 Sławomir Litwiński 1982 Tychy Biegnę byle dobiec Bieg
345 Tomasz Kozicki 1976 Bytom Bieg
346 Tomasz Wróbel 1977 Świerczyniec Bieg
347 Patryk Pieczaba 1984 Sosnowiec Bieg
348 Łukasz Zięba 1981 Tychy Runhogs Tychy Bieg
349 Rafał Kulig 1986 Gostyń 6 Batalion Powietrznodesantowy Bieg
350 Karina Podbielska 1984 Mikołów Bieg
351 Adam Kempa 1975 Mikołów Bieg
352 Krzysztof Konopko 1980 Mikołów Bieg
353 Marta Opyrchał 1990 Tychy #kopytkawbiegu Bieg
354 Jan Gawlas 1967 Jastrzębie Bieg
355 Jarosław Wiśniewski 1973 Sosnowiec MOSTOSTAL ZABRZE UNITED Bieg
356 Wojciech Kowalczyk 1973 Tychy Viking Training Center Bieg
357 Ewa Gruszka 1978 Mikolow KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
358 Kamil Czerny 1986 Zawiercie Bieg
359 Małgorzata Szymczak 1993 Tychy miecczyisc.pl Bieg
360 Katarzyna Grabowska 1973 TYchy Bieg
361 Jakub Bartecki 2000 Mikołów Bieg
362 Dorota Gawrońska 1972 Katowice Team Papry Bieg
363 Agnieszka Ćwiklik 1977 Tychy Bieg
364 Jarosław Mejer 1992 Wyry KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska Bieg
365 Szymon Mika 1987 Mikołów Bieg
366 Leszek Szolc 1987 Łaziska Średnie Szolce Bieg
367 Łukasz Garyga 1979 Gliwice Runhogs Tychy Bieg
368 Zbigniew Suszyński 1967 Suszec Bieg
369 Piotr Kluska 1967 Katowice Bieg
370 Adam Proń 1975 Katowice Ipronman Bieg
371 Sebastian Strzelczak 1977 Rybnik Eko okna Runners Bieg
372 Sebastian Madejski 1975 Chorzów Born Tu Bi Lotać Bieg
373 Tomek Hapek 1978 Wyry Bieg
374 Izabela Urbaniak 1980 Katowice Bieg
375 Damian Lazar 1986 Żory Bieg
376 Paweł Charnicki 1973 Kraków Bieg
377 Paweł Karlik 1984 Kobiór Bieg
378 Małgorzata Wojciechowska 1978 Gostyń Viking Training Center Bieg
379 Kinga Modlińska 1992 Katowice Bieg
380 Adam Staniczek 1973 Tychy Fragles Tychy Bieg
381 Agnieszka Osior 1976 Tychy Team Papry Bieg
382 Bogusława Wilczek 1966 Mikołów KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
383 Aneta Suwaj 1986 Jastrzębie Zdrój 1986 Bieg
384 Miron Płaczek 1986 Orzesze Bieg
385 Patrycja Żebracka 1989 Katowice Bieg
386 Ireneusz Janik 1973 Suszec Bieg
387 Małgorzata Bielas 1980 wyry Marsz NW
388 Joanna Ryniak 1976 Tychy 40-latek Tychy Marsz NW
389 Mirosław Kajca 1971 Łaziska Górne ŁAZISKIE KARLUSY Marsz NW
390 Jerzy Górnik 1949 Katowice Katowice 49 Marsz NW
391 Beata Madejska 1980 Chorzów Born Tu Bi Lotać Marsz NW
392 Iwona Skura 1967 Nowa Wieś Tworoska SieChodzi Marsz NW
393 Dariusz Bielas 1979 wyry Marsz NW
394 Mirosław Skorek 1982 Gostyń Marsz NW
395 Małgorzata Nalepa 1975 Tychy RREH INTERNATIONAL Małgorzata Nalepa Marsz NW
396 Agnieszka Zieloskk 1984 Katowice Marsz NW
397 MARIA MUCHOWSKA 1951 TYCHY byle do przodu MW Marsz NW
398 Katarzyna Kościelny 1985 Katowice Marsz NW
399 Sylwester Skura 1968 Nowa Wieś Tworoska SieChodzi Marsz NW
400 Grzegorz Nowak 1975 Czeladz Tkkf Saturn Czeladz Marsz NW