Lista startowa - VI Bieg Wyrski. Na liście startowej znajdują się tylko osoby z potwierdzoną płatnością.

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja
301 Igor Kaszewski 1989 Katowice Night Runers Bieg
302 Bernard Kasprzik 1961 Toszek SieChodzi Marsz NW
303 Jolanta Kasprzik 1960 Toszek SieChodzi Marsz NW
304 Dawid Kasprzak 1996 Łaziska Górne Bieg
305 Adam Karolak 1972 Wyry KS Wyranie Bieg
306 Paweł Karlik 1984 Kobiór Bieg
307 Marek Karbowy 1984 Katowice Bieg
308 Agnieszka Kapałka 1979 Mikołów Bieg
309 Agnieszka Kania 1977 Łaziska Górne Marsz NW
310 Kalina Kalinowska 1969 Katowice Magna Formpol Running Team Bieg
311 Mirosław Kajca 1971 Łaziska Górne ŁAZISKIE KARLUSY Marsz NW
312 Katarzyna Kaczyńska 1981 Wyry Bieg
313 Bastek Kaczor 1972 Tychy Runhogs Tychy Bieg
314 Asia Kaczor 1974 Tychy Runhogs Tychy Bieg
315 Anna Kącka 1990 Zabrze Buff Team Poland Bieg
316 Adam Johna 1982 Tychy Press-Glass Biegamy i wspieramy Bieg
317 Dorian Jatkowski 1986 Ornontowice Bieg
318 Adam Jastrzemski 1983 Kobior 1983 Bieg
319 Adrian Jasnoch 1983 mikołów Bieg
320 Bogumiła Jasnoch 1958 Mikołów Bieg
321 Jaroslaw Jasinski 1968 Wyry Bieg
322 Krzysztof Jasiński 1980 Bojszowy Nowe Biegnę byle dobiec Bieg
323 Beata Jaromin 1980 Katowice Bieg
324 Ireneusz Janik 1973 Suszec Bieg
325 Katarzyna Jamrozy 1996 Czerwionka-Leszczyny Bieg
326 Marek Jacko 1974 Żory HRmax Żory Bieg
327 Katarzyna Jachimczyk 1984 Mysłowice Bieg
328 ROBERT IZYDORCZYK 1978 Tychy Bieg
329 Renata Herok 1983 Tychy Runhogs Tychy Bieg
330 Kamil Hernas 1983 Tychy Lake Runners Bieg
331 Jacek Hermanson 1967 Tworóg Bieg
332 Tomek Hapek 1978 Wyry Bieg
333 Artur Handzlik 1980 Kęty Bieg
334 Elżbieta Hamowska 1960 Wieliczka Marsz NW
335 Franciszek Hajduk 1964 Tarnowskie Góry SieChodzi Marsz NW
336 Mariusz Głąb 1981 Tychy Iron Friends Bieg
337 Magdalena Głąb 1984 Tychy Bieg
338 Anna Gwóźdź 1994 Wyry Bieg
339 Bogdan Grzywa 1965 Czyżowice Forma Wodzisław Śląski Marsz NW
340 Agnieszka Grzybek 1984 Tychy Bieg
341 Grzegorz Grycman 1976 Katowice Bieg
342 Piotr Gryboś 1976 Koszęcin Koszęcin Bieg
343 Ewa Gruszka 1978 Mikolow KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
344 JOANNA GROCHECKA 1983 Mikołów Obiboki Bieg
345 Marcin Gregorczyk 1977 Mikołów KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
346 Katarzyna Grabowska 1973 TYchy Bieg
347 Katarzyna Grabiańska 1984 Katowice Viking Training Center Bieg
348 Katarzyna GRABA 1999 Mikołów Tur Borówka Bieg
349 Ryszard Gołba 1977 Tychy Viking Training Center Bieg
350 Jerzy Górnik 1949 Katowice Katowice 49 Marsz NW
351 WIESŁAW GOCAŁEK 1960 TYCHY byle do przodu MW Marsz NW
352 Małgorzata Gliniany 1970 Wyry Bieg
353 ADAM GLINIANY 1969 Wyry Bieg
354 Renata Gigoń 1978 Łaziska górne Proszę o kontakt telefoniczny kuriera Bieg
355 Tomasz Gigoń 1977 Łaziska górne Proszę o kontakt telefoniczny kuriera Bieg
356 Elzbieta Gębska 1959 Będzin Kije w Dobrych Rękach Marsz NW
357 Dorota Gawrońska 1972 Katowice Team Papry Bieg
358 Jan Gawlas 1967 Jastrzębie Bieg
359 Łukasz Garyga 1979 Gliwice Runhogs Tychy Bieg
360 Maciej Garnowski 1995 Siemianowice Śląskie Bieg
361 Grzegorz Gajda 1983 Tychy Bieg
362 Iwona Gabruś 1972 Czerwionka Pędzące Żółwie IMI Bieg
363 KATARZYNA GABOR 1990 Laziska górne Bieg
364 Ela Furmanek 1969 KATOWICE Bieg
365 Barbara Fuks 1987 Tychy Runhogs Tychy Bieg
366 Sylwia Franke 1992 Wyry Bieg
367 Tomasz Franke 1987 Mikołów KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
368 Ilona Franke 1967 Mikołów KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
369 Grzegorz Foks 1984 Wyry Bieg
370 Marcin Fijołek 1983 Tychy Bieg
371 Damian Fidor 1978 Tychy Runhogs Tychy Bieg
372 Michał Fidor 1979 Tychy Runhogs Tychy Bieg
373 Marzena Fidor 1978 Tychy Runhogs Tychy Bieg
374 krzysztof ficek 1982 piasek zieltrans Bieg
375 Agata Długosz 1982 Tychy KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
376 Krzysztof Dziewiątka 1994 Wyry Bieg
377 Krzysztof Dzierżawa 1979 Mizerów Mizerowioki Bieg
378 Anna Dyrcz 1972 Knurów Bieg
379 Wojciech Dymurski 1966 Tychy Bieg
380 Rafał Dyląg 1982 Skoczów Bieg
381 Sebastian Dyląg 1978 Tychy Bieg
382 Krystyna Dudziak 1966 Wyry Marsz NW
383 Przemyslaw Dudek 1980 Tychy Bieg
384 Dominika Drywa 1983 Łaziska Górne Bieg
385 Kamil Drywa 1985 Łaziska górne Bieg
386 Andrzej Drażyk 1966 Orzesze Bieg
387 Łukasz Doman 1979 Ruda Śląska Socios Silesia Bieg
388 Michał Dawid 1981 Tychy Lake Runners Bieg
389 Kamil Czerny 1986 Zawiercie Bieg
390 Anna Czernik 1981 Tychy #kopytkawbiegu Bieg
391 Piotr Czapla 1990 Zabrze Bieg
392 Michal Cyl 1985 Tarnowskie gory Bieg
393 Agnieszka Ćwiklik 1977 Tychy Bieg
394 Ewa Ćwięk-Łach 1980 Mikołów BBL Mikołów Bieg
395 Przemysław Colik 1980 Tychy Bieg
396 Michał Cieślikiewicz 1988 Dąbrowa Górnicza Bieg
397 Bartłomiej Cieślak 1980 TYCHY Runhogs Tychy Bieg
398 Bartosz Cieśla 1993 Świebodzice miecczyisc.pl Bieg
399 Grzegorz Cieciak 1974 Żory HRmax Żory Bieg
400 Adam Chmel 1973 Wyry Bieg