Lista startowa - VI Bieg Wyrski. Na liście startowej znajdują się tylko osoby z potwierdzoną płatnością.

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Rywalizacja
301 Olga Tomaszewska 1984 Tychy Runhogs Tychy Bieg
302 Marek Karbowy 1984 Katowice Bieg
303 Paweł Karlik 1984 Kobiór Bieg
304 Karina Podbielska 1984 Mikołów Bieg
305 Sylwia Marczykiewicz 1984 Tychy Team Papry Bieg
306 Katarzyna Grabiańska 1984 Katowice Viking Training Center Bieg
307 Paweł Lapczyk 1984 Orzesze Bieg
308 Kamil Tybuszewski 1984 Tychy Bieg
309 Kamil Stroiński 1984 Tychy Bieg
310 Katarzyna Jachimczyk 1984 Mysłowice Bieg
311 Patryk Pieczaba 1984 Sosnowiec Bieg
312 Paweł Ryś 1984 Tychy Viking Training Center Bieg
313 Grzegorz Foks 1984 Wyry Bieg
314 Agnieszka Zieloskk 1984 Katowice Marsz NW
315 Maciej Krzyżowski 1984 Tychy Bieg
316 Marek Szyszka 1985 Mikołów KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
317 Adam Łach 1985 Mikołów Bieg
318 Andrzej Porszke 1985 Tychy Leon lata Bieg
319 Artur Sowa 1985 Łaziska Górne Bieg
320 Kamil Drywa 1985 Łaziska górne Bieg
321 Katarzyna Kościelny 1985 Katowice Marsz NW
322 Paweł Pukocz 1985 Orzesze Bieg
323 Anna Bogus 1985 Katowice Bieg
324 Łukasz Kulesza 1985 Rybnik Bieg
325 Przemek Krawczyk 1985 Chorzów Bieg
326 ŁUKASZ NIEBRZYDOWSKI 1985 ŻORY/RYBNIK Bieg
327 Tomasz Tronina 1985 Katowice TRNX Triathlon Team Bieg
328 Marcin Rim 1985 Łaziska Górne Bieg
329 Joanna Kurasz 1985 Mikołów KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
330 Michal Cyl 1985 Tarnowskie gory Bieg
331 Mateusz Tomiczek 1985 Łaziska Górne Bieg
332 Rafał Podbielski 1985 Mikołów Bieg
333 Wiktor Prokopczuk 1985 Tychy Magna Formpol Running Team Bieg
334 Adrian Ścieszka 1986 Mikolów K.S. Futermeloki Bieg
335 Aneta Suwaj 1986 Jastrzębie Zdrój 1986 Bieg
336 Łukasz Baranowski 1986 Orzesze Bieg
337 Rafał Kulig 1986 Gostyń 6 Batalion Powietrznodesantowy Bieg
338 Damian Lazar 1986 Żory Bieg
339 Maciej Kulig 1986 Bielsko-Biała #dajeszdajesz Bieg
340 Dorian Jatkowski 1986 Ornontowice Bieg
341 Tomasz Zieliński 1986 Zawiercie Bieg
342 Kamil Czerny 1986 Zawiercie Bieg
343 Krzysztof Solich 1986 Łaziska Górne Bieg
344 Anna Kordon 1986 Łaziska Górne Łaziskie Łaziki Marsz NW
345 Ola Orkwiszewska 1986 Bieruń Scarpa Team Polska Bieg
346 Miron Płaczek 1986 Orzesze Bieg
347 Zofia Wojewódka 1986 Łaziska Górne Brygada RR (Razem Raźniej) Bieg
348 Sławomir Moskwa 1986 Jawiszowice Bieg
349 Krzysiu Traczyk 1986 Ruda Śląska Bieg
350 Anastazja Sitko 1986 Żywiec Bieg
351 Piotr Treska 1986 Tychy Runhogs Tychy Bieg
352 Patrycja Lechocka 1986 Kornice Eko Okna Bieg
353 Wojciech Kłopot 1986 Wyry ING Tech Poland Bieg
354 Łukasz Walter 1986 Tychy Bieg
355 Sławomir Buturla 1987 Tychy Viking Training Center Bieg
356 Marlena Tiebler 1987 Łaziska Górne KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
357 Leszek Szolc 1987 Łaziska Średnie Szolce Bieg
358 Katarzyna Wieczorek 1987 Łaziska Górne Bieg
359 Barbara Fuks 1987 Tychy Runhogs Tychy Bieg
360 Karol Sokołowski 1987 Tychy Lake Runners Bieg
361 Marcin Myszor 1987 Gostyń KWK Bolesław Śmiały Bieg
362 Tomasz Petkiewicz 1987 Mikołów KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
363 ARKADIUSZ BARON 1987 ŁAZISKA GÓRNE Bieg
364 Krzysztof Bajkacz 1987 Gliwice Bieg
365 Kamil Sobota 1987 Orzesze Manaslu Outdoor Team Bieg
366 Milena Kościelniak 1987 Łaziska Górne Bieg
367 Szymon Mika 1987 Mikołów Bieg
368 Tomasz Franke 1987 Mikołów KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
369 Krzysztof Szarek 1987 Jasienica 953 BIEG PO ZDRÓJ Bieg
370 Ewa Piątek 1988 Sosnowiec Bieg
371 Kamil Mazur 1988 Sosnowiec Bieg
372 Katarzyna Tyczyńska 1988 Tychy Bieg
373 Roland Kopiec 1988 Łaziska Górne Bieg
374 Alek RUNNER 1988 mikołów Bieg
375 Bartłomiej Nowotny 1988 Ornontowice Bieg
376 Michał Cieślikiewicz 1988 Dąbrowa Górnicza Bieg
377 Piotr Szweda 1988 Katowice Bieg
378 Krzysztof Smuda 1988 Tychy Bieg
379 Tomasz Kruszyński 1988 Tychy Bieg
380 Izabela Kempka 1988 Mikołów Bieg
381 Przemysław Sikora 1988 Katowice 1988 Bieg
382 Marek Latusek 1989 Łaziska Górne Formacja Śląsk Bieg
383 Patrycja Żebracka 1989 Katowice Bieg
384 Dawid Ratka 1989 Wyry Bieg
385 Igor Kaszewski 1989 Katowice Night Runers Bieg
386 Joanna Pryszcz 1989 Gostyń Marsz NW
387 Paweł Konsek 1990 Żory Żory - Kleszczówka Bieg
388 Marta Opyrchał 1990 Tychy #kopytkawbiegu Bieg
389 Adam Rejmandowski 1990 Mikołów Bieg
390 Anna Kącka 1990 Zabrze Buff Team Poland Bieg
391 Patrycja Radwan 1990 Gostyń Bieg
392 Rafał Wrzesiński 1990 Tychy KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
393 Przemysław Kwaśniewicz 1990 Tychy Bieg
394 Piotr Piskuń 1990 Katowice Inżynieria Biegania Team Bieg
395 JUSTYNA URBAŃSKA 1990 ŁAZISKA ŚREDNIE Bieg
396 Magdalena Patas 1990 Wodzisław Ślaski Forma Wodzisław Śląski Bieg
397 Kornelia Żebracka 1990 Wyry KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska Bieg
398 Mateusz Wiatrzyk 1990 Tychy Bieg
399 Anna Botor 1990 Wyry Bieg
400 KATARZYNA GABOR 1990 Laziska górne Bieg