Lista startowa - VI Bieg Wyrski. Na liście startowej znajdują się tylko osoby z potwierdzoną płatnością.

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Rywalizacja
301 Karolina Pająk 1999 Mikołów Tur Borówka Bieg
302 Katarzyna GRABA 1999 Mikołów Tur Borówka Bieg
303 Kacper Węgiel 1997 Mikołów Tur Borówka Bieg
304 Adam Jastrzemski 1983 Kobior 1983 Bieg
305 Adam Staniczek 1973 Tychy Fragles Tychy Bieg
306 Bożena Kłosiewicz 1975 Wyry amator - niezrzeszona Marsz NW
307 Tomasz Tronina 1985 Katowice TRNX Triathlon Team Bieg
308 Grzegorz Nowak 1975 Czeladz Tkkf Saturn Czeladz Marsz NW
309 Dorota Redzik 1983 Piekary Śląskie Stadion Śląski Bieg
310 Robert Zielonka 1973 Chrzanów Motomaster Bieg
311 Katarzyna Romańska 1970 Katowice #czeladzbiega Marsz NW
312 Kornelia Żebracka 1990 Wyry KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska Bieg
313 Jarosław Mejer 1992 Wyry KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska Bieg
314 Przemysław Sikora 1988 Katowice 1988 Bieg
315 Joanna Ryniak 1976 Tychy 40-latek Tychy Marsz NW
316 Urszula Zielińska 1968 Katowice 1968 Marsz NW
317 Adam Skorupa 1976 Zabrze Miraz Race Team Bieg
318 Aneta Suwaj 1986 Jastrzębie Zdrój 1986 Bieg
319 Katarzyna Banaś 1979 Mikołów Viking Training Center Bieg
320 Paulina Szojda 1982 Tychy Viking Training Center Bieg
321 Damian Przewłoka 1991 Gostyń Viking Training Center Bieg
322 Sławomir Buturla 1987 Tychy Viking Training Center Bieg
323 Tomasz Wojciechowski 1978 Gostyń Viking Training Center Bieg
324 Damian Przewłoka 1991 Gostyń Viking Training Center Bieg
325 Ryszard Gołba 1977 Tychy Viking Training Center Bieg
326 Paweł Ryś 1984 Tychy Viking Training Center Bieg
327 Małgorzata Wojciechowska 1978 Gostyń Viking Training Center Bieg
328 Slawomir Sojka 1990 Tychy Viking Training Center Bieg
329 Katarzyna Grabiańska 1984 Katowice Viking Training Center Bieg
330 Jan Najmanowicz 1996 Tychy Viking Training Center Bieg
331 Wojciech Kowalczyk 1973 Tychy Viking Training Center Bieg
332 Wojciech Brożek 1979 Tychy TGB Lake Runners Bieg
333 Paweł Buczek 1992 Tychy TGB Lake Runners Bieg
334 Mirosław Kajca 1971 Łaziska Górne ŁAZISKIE KARLUSY Marsz NW
335 Ewa Skierś 1978 Tychy Magna Formpol Running Team Bieg
336 Arkadiusz Syrocki 1978 Tychy Magna Formpol Running Team Bieg
337 Kalina Kalinowska 1969 Katowice Magna Formpol Running Team Bieg
338 Wiktor Prokopczuk 1985 Tychy Magna Formpol Running Team Bieg
339 Beata Mendel 1975 Orzesze Studio Fitness Mikołów Bieg
340 Arkadiusz Kałuża 1973 Bierun Inżynieria Biegania Team Bieg
341 Piotr Piskuń 1990 Katowice Inżynieria Biegania Team Bieg
342 Adam Proń 1975 Katowice Ipronman Bieg
343 Adrian Ścieszka 1986 Mikolów K.S. Futermeloki Bieg
344 Andrzej Nowak 1979 Sosnowiec CROSS BOX EVOLUTION Bieg
345 Rafał Kulig 1986 Gostyń 6 Batalion Powietrznodesantowy Bieg
346 Małgorzata Nalepa 1975 Tychy RREH INTERNATIONAL Małgorzata Nalepa Marsz NW
347 Marzena Ługowska 1980 Tychy Kieta Bieg
348 Sylwia Marczykiewicz 1984 Tychy Team Papry Bieg
349 Klaudia Węgrzynowicz 1979 Tychy Team Papry Bieg
350 Andrzej Musioł 1978 Tychy Team Papry Bieg
351 Dorota Szkuat Szymańska 1974 Tychy Team Papry Bieg
352 Agnieszka Osior 1976 Tychy Team Papry Bieg
353 Piotr Szwed 1979 Tychy Team Papry Bieg
354 Dorota Gawrońska 1972 Katowice Team Papry Bieg
355 Marcin Zahraj 1983 Katowice Team Spirit 96 Bieg
356 Sebastian Madejski 1975 Chorzów Born Tu Bi Lotać Bieg
357 Beata Madejska 1980 Chorzów Born Tu Bi Lotać Marsz NW
358 Paweł Konsek 1990 Żory Żory - Kleszczówka Bieg
359 krzysztof ficek 1982 piasek zieltrans Bieg
360 Bogdan Grzywa 1965 Czyżowice Forma Wodzisław Śląski Marsz NW
361 Magdalena Patas 1990 Wodzisław Ślaski Forma Wodzisław Śląski Bieg
362 Adam Sokół 1965 Katowice FUCHS OIL TEAM Bieg
363 Malgorzata Skibska-Puchala 1964 Katowice 1964 Marsz NW
364 Ireneusx Zimny 1976 Rybnik Decathlon Rybnik & Przyjaciele Bieg
365 Łukasz Doman 1979 Ruda Śląska Socios Silesia Bieg
366 Karol Sokołowski 1987 Tychy Lake Runners Bieg
367 Sebastian Zioła 1977 Tychy Lake Runners Bieg
368 Kamil Hernas 1983 Tychy Lake Runners Bieg
369 Michał Dawid 1981 Tychy Lake Runners Bieg
370 Wojciech Kłopot 1986 Wyry ING Tech Poland Bieg
371 WIESŁAW GOCAŁEK 1960 TYCHY byle do przodu MW Marsz NW
372 MARIA MUCHOWSKA 1951 TYCHY byle do przodu MW Marsz NW
373 Krzysztof Blaszta 1978 Łaziska Górne Biegam Choć Nie Lubię Bieg
374 Kamil Sobota 1987 Orzesze Manaslu Outdoor Team Bieg
375 Anna Wojtkowska-Witala 1972 Mikołów Biegam Bo Lubię Mikołów Bieg
376 Adam Johna 1982 Tychy Press-Glass Biegamy i wspieramy Bieg
377 Ewa Szypuła 1981 Tychy Biegnę byle dobiec Bieg
378 Dariusz Pompa 1979 TYCHY Biegnę byle dobiec Bieg
379 Bożena Litwińska 1983 Tychy Biegnę byle dobiec Bieg
380 Sławomir Litwiński 1982 Tychy Biegnę byle dobiec Bieg
381 Krzysztof Jasiński 1980 Bojszowy Nowe Biegnę byle dobiec Bieg
382 Anna Czernik 1981 Tychy #kopytkawbiegu Bieg
383 Marta Opyrchał 1990 Tychy #kopytkawbiegu Bieg
384 Marek Opiłek 1983 Katowice Euvic / Augusteam Bieg
385 Grzegorz Wojewódka 1981 Łaziska Górne Brygada RR (Razem Raźniej) Bieg
386 Zofia Wojewódka 1986 Łaziska Górne Brygada RR (Razem Raźniej) Bieg
387 Jerzy Górnik 1949 Katowice Katowice 49 Marsz NW
388 Marcin Poloczek 1982 Orzesze NiYwysportowani Bieg
389 Marcin Poloczek 1982 Orzesze NiYwysportowani Bieg
390 Anna Kordon 1986 Łaziska Górne Łaziskie Łaziki Marsz NW
391 Małgorzata Bieniek 1983 Chorzów SBRT Sklep Biegacza Bieg
392 Andrzej Stańczyk 1960 Wola PoWoli do celu Marsz NW
393 Jacek Mazur 1995 Wyry 95071802918 Bieg
394 Małgorzata Rencz 1974 Orzesze Augusteam Bieg
395 Marcin Myszor 1987 Gostyń KWK Bolesław Śmiały Bieg
396 Konrad Łuszcz 1998 Będzin #GrodziecRun Bieg
397 Dariusz Pietyszuk 1977 Gliwice MOSTOSTAL ZABRZE UNITED Bieg
398 Maciej Lis 1980 Bojszów MOSTOSTAL ZABRZE UNITED Bieg
399 Jarosław Wiśniewski 1973 Sosnowiec MOSTOSTAL ZABRZE UNITED Bieg
400 Andrzej Kubica 1973 Łaziska Górne KRAFTCONTROL TEAM Bieg