Lista startowa - VI Bieg Wyrski. Na liście startowej znajdują się tylko osoby z potwierdzoną płatnością.

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja
301 Dawid Ratka 1989 Wyry Bieg
302 Dorota Redzik 1983 Piekary Śląskie Stadion Śląski Bieg
303 Adam Rejmandowski 1990 Mikołów Bieg
304 Małgorzata Rencz 1974 Orzesze Augusteam Bieg
305 Marcin Rim 1985 Łaziska Górne Bieg
306 Remigiusz Rolnik 1967 Mikołów Bieg
307 Bartosz Rolnik 2000 Mikołów Bieg
308 Katarzyna Romańska 1970 Katowice #czeladzbiega Marsz NW
309 Alek RUNNER 1988 mikołów Bieg
310 Agnieszka Rybka 1982 Czerwionka-Leszczyny Marsz NW
311 Zbigniew Rybka 1979 Czerwionka-Leszczyny Marsz NW
312 Joanna Ryniak 1976 Tychy 40-latek Tychy Marsz NW
313 Paweł Ryś 1984 Tychy Viking Training Center Bieg
314 Krzysztof Rzeźniczek 1973 Piekary Śląskie www.hamexpert.pl Bieg
315 Piotr Sawczak 1992 Gostyń Bieg
316 Adrian Ścieszka 1986 Mikolów K.S. Futermeloki Bieg
317 Łukasz Sebastian 1981 Zabrze Bieg
318 Przemysław Sikora 1988 Katowice 1988 Bieg
319 Anastazja Sitko 1986 Żywiec Bieg
320 Malgorzata Skibska-Puchala 1964 Katowice 1964 Marsz NW
321 Ewa Skierś 1978 Tychy Magna Formpol Running Team Bieg
322 Damian Skoczykłoda 1992 Łaziska Górne Bieg
323 Mirosław Skorek 1982 Gostyń Marsz NW
324 Adam Skorupa 1976 Zabrze Miraz Race Team Bieg
325 Rafał Skorupa 1983 Wyry Bieg
326 Iwona Skura 1967 Nowa Wieś Tworoska SieChodzi Marsz NW
327 Sylwester Skura 1968 Nowa Wieś Tworoska SieChodzi Marsz NW
328 Sylwia Ślęzak 1995 Częstochowa Bieg
329 Danuta Ślęzak 1965 Częstochowa Bieg
330 PIOTR ŚLEZIONA 1983 Tychy Runhogs Tychy Bieg
331 Wojciech Smołka 1967 Mikołów Bieg
332 Krzysztof Smuda 1988 Tychy Bieg
333 Sławomir Sobczyk 1966 Tychy Bieg
334 Kamil Sobota 1987 Orzesze Manaslu Outdoor Team Bieg
335 Slawomir Sojka 1990 Tychy Viking Training Center Bieg
336 Adam Sokół 1965 Katowice FUCHS OIL TEAM Bieg
337 Karol Sokołowski 1987 Tychy Lake Runners Bieg
338 Krzysztof Solich 1986 Łaziska Górne Bieg
339 Michał Soska 1982 Wisła Bieg
340 Artur Sowa 1985 Łaziska Górne Bieg
341 Przemek Sołtysik 1981 Tychy Bieg
342 Zdzisława Sołtysik 1977 RYBNIK Pędzące Żółwie IMI Bieg
343 Andrzej Stańczyk 1960 Wola PoWoli do celu Marsz NW
344 Monika Stanicka 1981 Tychy Runhogs Tychy Bieg
345 Adam Staniczek 1973 Tychy Fragles Tychy Bieg
346 Anna Steczko 1978 Mikolow Viking Bieg
347 Dawid Stojanowski 1979 Tychy Runhogs Tychy Bieg
348 Aleksandra Stołecka 1992 Wyry Bieg
349 Kamil Stroiński 1984 Tychy Bieg
350 Sebastian Strzelczak 1977 Rybnik Eko okna Runners Bieg
351 Jarosław Studnik 1971 Ruda Śląska Bieg
352 Artur Stypka 1971 Katowice Ohio Team Bieg
353 Łukasz Suska 1984 Bieruń Bieg
354 Zbigniew Suszyński 1967 Suszec Bieg
355 Aneta Suwaj 1986 Jastrzębie Zdrój 1986 Bieg
356 Arkadiusz Syrocki 1978 Tychy Magna Formpol Running Team Bieg
357 Janusz Szala 1952 Łaziska Górne Bieg
358 Krzysztof Szarek 1987 Jasienica 953 BIEG PO ZDRÓJ Bieg
359 Maciej Szałaś 1980 Wielkie Drogi Bieg
360 Marcin Szczyrba 1976 ŁaziskaGórne Bieg
361 Dorota Szkuat Szymańska 1974 Tychy Team Papry Bieg
362 Paulina Szojda 1982 Tychy Viking Training Center Bieg
363 Piotr Szolc 1982 Łaziska Górne Bieg
364 Leszek Szolc 1987 Łaziska Średnie Szolce Bieg
365 Magdalena Szota 1977 Mikołów Bieg
366 Agnieszka Szwan 1982 Tychy Er&Mat Bieg
367 Piotr Szwed 1979 Tychy Team Papry Bieg
368 Piotr Szweda 1988 Katowice Bieg
369 Krzysztof SZYDŁO 1966 ŁAZISKA GÓRNE - Bieg
370 JOLANTA SZYDŁO 1975 ŁAZISKA GÓRNE - Bieg
371 Małgorzata Szymczak 1993 Tychy miecczyisc.pl Bieg
372 Ewa Szypuła 1981 Tychy Biegnę byle dobiec Bieg
373 Marek Szyszka 1985 Mikołów KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
374 Tomasz Słupik 1977 Bełk Eltoms - Bełk Bieg
375 Anna Tereszynska 1981 Laziska Gorne Bieg
376 Marlena Tiebler 1987 Łaziska Górne KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
377 Małgorzata Tkocz-Cieślik 1992 Orzesze Bieg
378 Olga Tomaszewska 1984 Tychy Runhogs Tychy Bieg
379 Mateusz Tomiczek 1985 Łaziska Górne Bieg
380 Marcin Torba 1979 Tychy Bieg
381 Krzysiu Traczyk 1986 Ruda Śląska Bieg
382 Piotr Treska 1986 Tychy Runhogs Tychy Bieg
383 Tomasz Tronina 1985 Katowice TRNX Triathlon Team Bieg
384 Kamil Tybuszewski 1984 Tychy Bieg
385 Katarzyna Tyczyńska 1988 Tychy Bieg
386 Bartlomiej Tytko 1979 Tychy Bieg
387 Izabela Urbaniak 1980 Katowice Bieg
388 JUSTYNA URBAŃSKA 1990 ŁAZISKA ŚREDNIE Bieg
389 Roman Urbaś 1976 Jaworze BIEG PO ZDRÓJ Bieg
390 Łukasz Walter 1986 Tychy Bieg
391 Kacper Węgiel 1997 Mikołów Tur Borówka Bieg
392 Klaudia Węgrzynowicz 1979 Tychy Team Papry Bieg
393 Mateusz Wiatrzyk 1990 Tychy Bieg
394 Wojciech Widuch 1980 Łaziska Górne Bieg
395 Katarzyna Wieczorek 1987 Łaziska Górne Bieg
396 Michał Wieczorek 1979 Łaziska Górne Bieg
397 Anna Wielek 1981 Katowice Kijowa Drużyna Marsz NW
398 Bogusława Wilczek 1966 Mikołów KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
399 Jarosław Wiśniewski 1973 Sosnowiec MOSTOSTAL ZABRZE UNITED Bieg
400 Tomasz Witala 1977 Żory Bieg