Lista startowa - VII Bieg Wyrski. Na liście startowej znajdują się tylko osoby z potwierdzoną płatnością.

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacjasortuj malejąco
101 Jan Wyduch 1948 Mikołów TKKF Bieg
102 Małgorzata Wojciechowska 1978 Gostyń Viking Training Center Bieg
103 Leszek Kopczyński 1970 Świerklany Bieg
104 Remigiusz Rolnik 1967 Mikołów Bieg
105 Marek Staroń 1974 Mikołów Szybka Piątka Mikołów Bieg
106 Mateusz Gert 1988 Łaziska Górne Bieg
107 Michał Porwolik 1987 Wyry LETROB TEAM Bieg
108 marcin kazimierek 1979 Kobior Tygryski Bieg
109 Zbigniew Wawrzyczek 1981 Łąka Bieg
110 Wawrzyniec Kuźmicz 1977 Katowice Perdedor Sobersaliente Bieg
111 Maria Grzegorek 2000 Bytom Bieg
112 Janusz Moćko 1987 Gostyń Bieg
113 Artur Ryś 1982 Mikołów BBL Mikołów Bieg
114 Adam Woźniak 1971 Mikołów Bieg
115 Piotr Miśka 1970 Katowice emeryt MSWiA Bieg
116 Beata Zielosko 1976 Mikołów Bieg
117 Katarzyna Guzek 1980 Katowice Bieg
118 Roland Kopiec 1988 Łaziska Górne Bieg
119 Ewa GRUSZKA 1978 Mikolow STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
120 Łukasz Kozik 1985 Tychy Bieg
121 Zbigniew Okrój 1973 Gliwice Bieg
122 Kamil Fatyga 1985 Tychy Viking Training Center Bieg
123 Marlena Rolnik-Kazimierowicz 1992 Katowice Bieg
124 Mateusz Staroń 2005 Mikołów Szybka Piątka Mikołów Bieg
125 Marek Kowaczek 1979 Rybnik Okiem Wilka Bieg
126 Tomasz Petkiewicz 1987 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
127 Aleksander kazimieerk 2004 Kobior Tygryski Bieg
128 Krzysztof Konopko 1980 Mikołów Inception.life Bieg
129 Malgorzata Gliniany 1970 Wyry Bieg
130 Bartosz Rolnik 2000 Mikołów Bieg
131 Piotr Kubacz 1974 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
132 Anna Gwóźdź 1981 Wyry Bieg
133 Marcin Gregorczyk 1977 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
134 Marek Pająk 1979 Siemianowice Śląskie Siemianowice i Przyjaciele Biegają Bieg
135 Izabela Urbaniak 1980 Katowice Bieg
136 Grzegorz Kawalec 1975 Orzesze Bieg
137 Katarzyna Grabowska 1973 Tychy Bieg
138 Patrycja Ptak 1984 Mikołów TKKF Bieg
139 Adam Karolak 1972 Wyry KS Wyranie Bieg
140 Krzysztof Tomczyk 1983 Łaziska Górne Sagot Bieg
141 Mirosław Jadasz 1984 Mikołów Bieg
142 Grzegorz Wowry 1981 Cieszyn Ślęzak Team Bieg
143 Beata Miszkiewicz 1975 Katowice Bieg
144 Wojciech Wcisło 1978 Katowice Bieg
145 Remigiusz Plewa 1977 Gostyń Bieg
146 Radosław Bednarczyk 2005 Mikołów Bieg
147 Agnieszka Konopko 1979 Mikołów Inception.life Bieg
148 Adam Gliniany 1970 Wyry Bieg
149 Łukasz Baranowski 1986 Orzesze Bieg
150 Arkadiusz Kaczor 1986 Sosnowiec Nowak-team Bieg
151 Wojciech Kramza 1971 Katowice Bieg
152 Krzysztof Jasicki 1980 Tychy Runhogs Tychy Bieg
153 Krzysztof Blaszta 1978 Łaziska Górne Biegam Choć Nie Lubię Bieg
154 Agnieszka Pająk 1977 Łaziska Górne Bieg
155 Robert Kruszyna 1988 Łaziska Górne Bieg
156 Szymon Skoczykłoda 1984 Mikołów Bieg
157 Adam Kabus 1985 Gostyń Bieg
158 Rafal Mudyn 1980 Wyry KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
159 Czesław Bińkowski 1960 Orzesze Bieg
160 Jakub Motulewicz 1993 Kraków Bieg
161 Izabela Kura 1994 Łaziska Górne Bieg
162 Kinga Religa 1971 Tychy Bieg
163 Raimund Maicher 1958 Orzesze Bieg
164 Kamil Hernas 1983 Tychy Lake Runners Bieg
165 Agnieszka Gebhardt 1978 Małkowo Fundacja Gebhardt Sport Bieg
166 Łukasz Laskowski 1982 Łaziska Średnie Bieg
167 Wojciech Kłopot 1986 Wyry Bieg
168 Marcin Torba 1979 Gostyń Bieg
169 Magdalena Sikora 1983 Cieszyn Bieg
170 Michał Gałkiewicz 1973 Katowice tomkatotrening Bieg
171 Paweł Buczek 1992 Tychy SPLA Tychy Bieg
172 Michał Janasik 1976 Mikołów Bieg
173 Mateusz Sitko 1991 Łaziska Górne Bieg
174 Monika Ostrowska 1986 Wyry Bieg
175 Joanna Orliñska 1975 Mikołów Ladies Boxing Brigade Bieg
176 Mariusz Wysocki 1976 Piekary Śląskie Lecymy Durś Bieg
177 Marek Nieradzik 1979 Gostyń Bieg
178 Marcin MAJCHEREK 1976 PIETROWICE WIELKIE Bieg
179 Andrzej Wrzesiński 1961 Tychy STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
180 Ewa Szypuła 1981 Mikołów Biegnę byle dobiec Bieg
181 Tomasz Wojciechowski 1978 Gostyń Viking Training Center Tychy Bieg
182 marcin szczyrba 1976 łaziska górne Bieg
183 Lukasz Ryk 1977 Mikołów Bieg
184 Tomasz Musialski 1980 Tychy Bieg
185 Klaudia Ficek 1997 Gostyń Bieg
186 Igor Głogowski 1991 Mikołów Bieg
187 Teresa Torba 1980 Gostyń Bieg
188 Adam Gabryś 1991 Mikołów Bieg
189 Paweł Lapczyk 1984 Orzesze NiYwysportowani Bieg
190 Marcin Olejak 1978 Tychy Viking Training Center Bieg
191 Łukasz Michalik 1989 Świętochłowice Bieg
192 Marcin Skrzypczyk 1984 Tychy FC Pag Bieg
193 Agnieszka Proń 1975 Katowice Ladies Boxing Brigade Bieg
194 David French 1962 Cieszyn Parkrun Cieszyn Bieg
195 Agnieszka Krasiejko 1995 Tychy Nowak-team Bieg
196 Mateusz MAJCHEREK 2004 PIETROWICE WIELKIE Bieg
197 Rafał Wrzesiński 1990 Tychy STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
198 Sebastian Bartosik 1986 Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski Bieg
199 Dawid Ratka 1989 Wyry Bieg
200 Jarosław Skwarek 1983 Łaziska Górne Skwarek Racing Team Bieg