Lista startowa - VII Bieg Wyrski. Na liście startowej znajdują się tylko osoby z potwierdzoną płatnością.

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja
101 MIROSŁAW MICHALAK 1972 TYCHY Marsz NW
102 Adam Małek 1982 Orzesze Bieg
103 Grzegorz Małecki 1976 Tychy CRIK FCA POLAND Bieg
104 Mariusz Mazur 1977 Siemianowice Śląskie Bieg
105 Anna Matera 1976 Mikołów Bieg
106 DARIUSZ MAREK 1985 KRAKÓW Monk Sandals Team Bieg
107 Adam Malcharek 1976 MIKOŁÓW Bieg
108 Robert Majda 1976 Orzesze Bieg
109 Marcin MAJCHEREK 1976 PIETROWICE WIELKIE Bieg
110 Mateusz MAJCHEREK 2004 PIETROWICE WIELKIE Bieg
111 Raimund Maicher 1958 Orzesze Bieg
112 Robert Maicher 1988 Orzesze Bieg
113 Marek Latusek 1989 Łaziska Górne Bieg
114 Łukasz Laskowski 1986 Gliwice KS JUDO TEAM MASTERS GLIWICE Bieg
115 Łukasz Laskowski 1982 Łaziska Średnie Bieg
116 Paweł Lapczyk 1984 Orzesze NiYwysportowani Bieg
117 Marek Kłosiewicz 1961 Wyry Nordic Walking Powiatu Mikołowskiego Marsz NW
118 Wojciech Kłopot 1986 Wyry Bieg
119 Paweł Kwaśniak 1979 Wyry Bieg
120 Wawrzyniec Kuźmicz 1977 Katowice Perdedor Sobersaliente Bieg
121 Dawid Kuś 1987 Katowice Bieg
122 Izabela Kura 1994 Łaziska Górne Bieg
123 Janusz Kupczak 1974 Bujaków 13 ŚBOT 133 blp Cieszyn Marsz NW
124 Łukasz Kubista 1979 Orzesze Bieg
125 Bożena Kubica 1969 Ornontowice Zabiegani Nauczyciele Marsz NW
126 Piotr Kubacz 1974 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
127 Benedykt Krzczuk 1964 Tychy Bieg
128 Robert Kruszyna 1988 Łaziska Górne Bieg
129 Sebastian Krosny 1982 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
130 Krzysztof Kremer 1982 Łaziska Górne Bieg
131 Agnieszka Krasiejko 1995 Tychy Nowak-team Bieg
132 Wojciech Kramza 1971 Katowice Bieg
133 Adam Kozub 1981 Tychy Bieg
134 Łukasz Kozik 1985 Tychy Bieg
135 Marek Kowaczek 1979 Rybnik Okiem Wilka Bieg
136 Tomasz Kostrzewa 1990 Świętochłowice Bieg
137 Józef Kościelniak 1959 Łaziska Górne Bieg
138 Milena Kościelniak 1987 Łaziska Górne Bieg
139 Roland Kopiec 1988 Łaziska Górne Bieg
140 Leszek Kopczyński 1970 Świerklany Bieg
141 Krzysztof Konopko 1980 Mikołów Inception.life Bieg
142 Agnieszka Konopko 1979 Mikołów Inception.life Bieg
143 Dominik Klyk 1980 Zabrze Truchtando rehabilitanto Bieg
144 Małgorzata Kałużna 1987 Gliwice Socios Silesia Bieg
145 marcin kazimierek 1979 Kobior Tygryski Bieg
146 Aleksander kazimieerk 2004 Kobior Tygryski Bieg
147 Anna Kawecka 1982 Maków Marsz NW
148 Izabela Kawała 1983 Wyry Bieg
149 Grzegorz Kawalec 1975 Orzesze Bieg
150 Marcin Kasprzak 1987 Łaziska Górne Bieg
151 JANUSZ KASPEREK 1971 PISARZOWICE nierzeszony Bieg
152 Adam Karolak 1972 Wyry KS Wyranie Bieg
153 DARIA KARLIK 1989 KOBIÓR Karlik Team Bieg
154 Paweł Karlik 1984 KOBIÓR Carbon Silesia Sport Bieg
155 Piotr Kapela 1975 Bojszowy Nowe SHMT Bieg
156 Arkadiusz Kaczor 1986 Sosnowiec Nowak-team Bieg
157 Piotr Kaczmarek 2005 Mikołów Szybka Piątka Bieg
158 Adam Kabus 1985 Gostyń Bieg
159 Arkadiusz Jochacy 1979 Bieruń Bieg
160 Ewa Jochacy 1982 Bieruń Marsz NW
161 Dorian Jatkowski 1986 Ornontowice NiYwysportowani Bieg
162 Krzysztof Jasicki 1980 Tychy Runhogs Tychy Bieg
163 Adam Jarek 1990 Łaziska Górne Bieg
164 Tomasz Janiga 1985 Wyry brak Bieg
165 Michał Janasik 1976 Mikołów Bieg
166 Mirosław Jadasz 1984 Mikołów Bieg
167 Alina Jabłońska 1985 Kalwaria Zebrzydowska Bieg
168 Łukasz Hornik 1996 Katowice Bieg
169 Kamil Hernas 1983 Tychy Lake Runners Bieg
170 Piotr Hanas 1982 Łaziska Górne Bieg
171 Igor Głogowski 1991 Mikołów Bieg
172 Magdalena Głąb 1984 Tychy Bieg
173 Anna Gwóźdź 1981 Wyry Bieg
174 Mateusz Gwardiak 1986 Orzesze Bieg
175 Katarzyna Guzek 1980 Katowice Bieg
176 Maria Grzegorek 2000 Bytom Bieg
177 Ewa GRUSZKA 1978 Mikolow STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
178 Marcin Gregorczyk 1977 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
179 Katarzyna Grabowska 1973 Tychy Bieg
180 Adam Grabara 1973 Katowice Bieg
181 Barbara GOS 1969 MYSŁOWICE niezrzeszona Bieg
182 Malgorzata Gliniany 1970 Wyry Bieg
183 Adam Gliniany 1970 Wyry Bieg
184 Sylwia Gert 1989 Łaziska Górne Marsz NW
185 Mateusz Gert 1988 Łaziska Górne Bieg
186 Agnieszka Gebhardt 1978 Małkowo Fundacja Gebhardt Sport Bieg
187 Joanna Gębala-Buczko 1983 Wyry Bieg
188 Michał Gałkiewicz 1973 Katowice tomkatotrening Bieg
189 Monika Gałkiewicz 1974 Katowice Bieg
190 Dorota Gazda 1960 Katowice Stadion Śląski Marsz NW
191 Dawid Gadomski 1990 Świętochłowice Bieg
192 Adam Gabryś 1991 Mikołów Bieg
193 Katarzyna Gabor 1990 Łaziska Górne Bieg
194 ELA Furmanek 1969 Katowice Bieg
195 Marcin Fruehmark 1983 Świętochłowice Bieg
196 David French 1962 Cieszyn Parkrun Cieszyn Bieg
197 Grzegorz FOKS 1984 Wyry Bieg
198 Klaudia Ficek 1997 Gostyń Bieg
199 Kamil Fatyga 1985 Tychy Viking Training Center Bieg
200 EMILIAN DZIUBA 1973 Mikolow STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg