Lista startowa - VII Bieg Wyrski. Na liście startowej znajdują się tylko osoby z potwierdzoną płatnością.

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Rywalizacja
101 AGNIESZKA BIEGACZ 1982 MYSŁOWICE Alkoalpinizm Bieg
102 Bożena Kubica 1969 Ornontowice Zabiegani Nauczyciele Marsz NW
103 Dorian Jatkowski 1986 Ornontowice NiYwysportowani Bieg
104 Grzegorz Kawalec 1975 Orzesze Bieg
105 Łukasz Baranowski 1986 Orzesze Bieg
106 Czesław Bińkowski 1960 Orzesze Bieg
107 Raimund Maicher 1958 Orzesze Bieg
108 Paweł Lapczyk 1984 Orzesze NiYwysportowani Bieg
109 Grzegorz Szwan 1980 Orzesze Frezamet-Bis Sp. z o.o. Bieg
110 Łukasz Kubista 1979 Orzesze Bieg
111 Grażyna Szwan 1977 Orzesze Bieg
112 Robert Maicher 1988 Orzesze Bieg
113 Adam Małek 1982 Orzesze Bieg
114 Fabian Mzyk 1974 Orzesze KIA - ETRANS STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
115 Robert Majda 1976 Orzesze Bieg
116 Mateusz Gwardiak 1986 Orzesze Bieg
117 Mariusz Wysocki 1976 Piekary Śląskie Lecymy Durś Bieg
118 Marcin MAJCHEREK 1976 PIETROWICE WIELKIE Bieg
119 Mateusz MAJCHEREK 2004 PIETROWICE WIELKIE Bieg
120 JANUSZ KASPEREK 1971 PISARZOWICE nierzeszony Bieg
121 Karol Rudek 1990 Ruda Śląska Bieg
122 Marek Kowaczek 1979 Rybnik Okiem Wilka Bieg
123 Marek Pająk 1979 Siemianowice Śląskie Siemianowice i Przyjaciele Biegają Bieg
124 Mariusz Mazur 1977 Siemianowice Śląskie Bieg
125 Artur Walczuk 1974 Skoczów Bieg
126 Arkadiusz Kaczor 1986 Sosnowiec Nowak-team Bieg
127 Bogdan Cyrus 1970 Strzebiń SILESIA NORDIC TEAM Marsz NW
128 Leszek Kopczyński 1970 Świerklany Bieg
129 Łukasz Michalik 1989 Świętochłowice Bieg
130 Marcin Fruehmark 1983 Świętochłowice Bieg
131 Tomasz Kostrzewa 1990 Świętochłowice Bieg
132 Dawid Gadomski 1990 Świętochłowice Bieg
133 Łukasz Kozik 1985 Tychy Bieg
134 Kamil Fatyga 1985 Tychy Viking Training Center Bieg
135 Katarzyna Grabowska 1973 Tychy Bieg
136 MIROSŁAW MICHALAK 1972 TYCHY Marsz NW
137 Krzysztof Jasicki 1980 Tychy Runhogs Tychy Bieg
138 Kinga Religa 1971 Tychy Bieg
139 Kamil Hernas 1983 Tychy Lake Runners Bieg
140 Paweł Buczek 1992 Tychy SPLA Tychy Bieg
141 Andrzej Wrzesiński 1961 Tychy STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
142 Tomasz Musialski 1980 Tychy Bieg
143 Marcin Skrzypczyk 1984 Tychy FC Pag Bieg
144 Marcin Olejak 1978 Tychy Viking Training Center Bieg
145 Rafał Wrzesiński 1990 Tychy STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
146 Agnieszka Krasiejko 1995 Tychy Nowak-team Bieg
147 Magdalena Głąb 1984 Tychy Bieg
148 Violetta Przybyła 1970 Tychy TEAM OREW Bieg
149 Łukasz Nowakowski 1986 Tychy Bieg
150 Artur Piech 1980 Tychy Bieg
151 Marek Rybczyński 1998 Tychy Bieg
152 Grzegorz Małecki 1976 Tychy CRIK FCA POLAND Bieg
153 Adrian Wrzecionkowski 1983 Tychy Lake Runners Bieg
154 Benedykt Krzczuk 1964 Tychy Bieg
155 Kasia Przybylska-Bąk 1978 Tychy Viking Training Center Bieg
156 Zuzanna Broda 1992 Tychy Bieg
157 Ewa Donigiewicz 1983 Tychy 42k Pro Team Bieg
158 Adam Kozub 1981 Tychy Bieg
159 Paweł Skrzypczyk 1986 Tychy LT SKRZYPCZYK Bieg
160 Arkadiusz Bąk 1977 Tychy Bieg
161 ARKADIUSZ WARZECHA 1978 TYCHY CRIK FCA POLAND Bieg
162 Sebastian Bartosik 1986 Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski Bieg
163 JOANNA MORGA 1979 WYRY Marsz NW
164 Malgorzata Gliniany 1970 Wyry Bieg
165 Anna Gwóźdź 1981 Wyry Bieg
166 Adam Karolak 1972 Wyry KS Wyranie Bieg
167 Adam Gliniany 1970 Wyry Bieg
168 Rafal Mudyn 1980 Wyry KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
169 MARIOLA PALION 1966 WYRY Marsz NW
170 Wojciech Kłopot 1986 Wyry Bieg
171 Monika Ostrowska 1986 Wyry Bieg
172 Dawid Ratka 1989 Wyry Bieg
173 Grzegorz FOKS 1984 Wyry Bieg
174 Tomasz Janiga 1985 Wyry brak Bieg
175 Dagmara Bortel 1992 Wyry LETROB TEAM Bieg
176 Karolina Mudyn 1982 Wyry Marsz NW
177 Anna Porwolik 1991 Wyry LETROB TEAM Bieg
178 Paweł Kwaśniak 1979 Wyry Bieg
179 Izabela Kawała 1983 Wyry Bieg
180 Irena Chlebek 1966 Wyry Bieg
181 Marek Kłosiewicz 1961 Wyry Nordic Walking Powiatu Mikołowskiego Marsz NW
182 Joanna Gębala-Buczko 1983 Wyry Bieg
183 Michał Porwolik 1987 Wyry LETROB TEAM Bieg
184 Dominik Klyk 1980 Zabrze Truchtando rehabilitanto Bieg
185 Lucyna Niezgoda 1978 Żory Marsz NW
186 Dominik Muras 1998 Żory Bieg
187 Krzysztof Roehrich 1986 Łąka Bieg
188 Zbigniew Wawrzyczek 1981 Łąka Bieg
189 Roland Kopiec 1988 Łaziska Górne Bieg
190 Krzysztof Tomczyk 1983 Łaziska Górne Sagot Bieg
191 Krzysztof Blaszta 1978 Łaziska Górne Biegam Choć Nie Lubię Bieg
192 Agnieszka Pająk 1977 Łaziska Górne Bieg
193 Robert Kruszyna 1988 Łaziska Górne Bieg
194 Izabela Kura 1994 Łaziska Górne Bieg
195 Mateusz Sitko 1991 Łaziska Górne Bieg
196 marcin szczyrba 1976 łaziska górne Bieg
197 Jarosław Skwarek 1983 Łaziska Górne Skwarek Racing Team Bieg
198 Katarzyna Gabor 1990 Łaziska Górne Bieg
199 Krzysztof Kremer 1982 Łaziska Górne Bieg
200 Leszek Papała 1962 Łaziska Górne Bieg