Lista startowa - VII Bieg Wyrski. Na liście startowej znajdują się tylko osoby z potwierdzoną płatnością.

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja
101 Klaudia Ficek 1997 Gostyń Bieg
102 Krystian Łagowski 1978 Łaziska Średnie LETROB TEAM Bieg
103 Krzysztof Sabatowski 1981 Łaziska Górne Carbon Silesia Sport Bieg
104 Krzysztof Szala 1985 Łaziska Górne Bieg
105 Krzysztof Konopko 1980 Mikołów Inception.life Bieg
106 Krzysztof Tomczyk 1983 Łaziska Górne Sagot Bieg
107 Krzysztof Blaszta 1978 Łaziska Górne Biegam Choć Nie Lubię Bieg
108 Krzysztof Jasicki 1980 Tychy Runhogs Tychy Bieg
109 Krzysztof Kremer 1982 Łaziska Górne Bieg
110 Krzysztof Roehrich 1986 Łąka Bieg
111 Lech Wróblewski 1981 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
112 Leszek Kopczyński 1970 Świerklany Bieg
113 Leszek Papała 1962 Łaziska Górne Bieg
114 Lucyna Niezgoda 1978 Żory Marsz NW
115 Lukasz Ryk 1977 Mikołów Bieg
116 Magdalena Sikora 1983 Cieszyn Bieg
117 Magdalena Głąb 1984 Tychy Bieg
118 Malgorzata Gliniany 1970 Wyry Bieg
119 Marcin Rim 1985 Łaziska Górne Bieg
120 Marcin Kasprzak 1987 Łaziska Górne Bieg
121 marcin kazimierek 1979 Kobior Tygryski Bieg
122 Marcin Gregorczyk 1977 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
123 Marcin Torba 1979 Gostyń Bieg
124 Marcin MAJCHEREK 1976 PIETROWICE WIELKIE Bieg
125 marcin szczyrba 1976 łaziska górne Bieg
126 Marcin Skrzypczyk 1984 Tychy FC Pag Bieg
127 Marcin Olejak 1978 Tychy Viking Training Center Bieg
128 Marcin Fruehmark 1983 Świętochłowice Bieg
129 Marek Brząkalik 1977 Gostyń Bieg
130 Marek Kłosiewicz 1961 Wyry Nordic Walking Powiatu Mikołowskiego Marsz NW
131 Marek Staroń 1974 Mikołów Szybka Piątka Mikołów Bieg
132 Marek Kowaczek 1979 Rybnik Okiem Wilka Bieg
133 Marek Pająk 1979 Siemianowice Śląskie Siemianowice i Przyjaciele Biegają Bieg
134 Marek Nieradzik 1979 Gostyń Bieg
135 Marek Rybczyński 1998 Tychy Bieg
136 Marek Latusek 1989 Łaziska Górne Bieg
137 Maria Grzegorek 2000 Bytom Bieg
138 MARIOLA PALION 1966 WYRY Marsz NW
139 Mariusz Mazur 1977 Siemianowice Śląskie Bieg
140 Mariusz Wilczyński 1984 Katowice W pogoni za duchem Bieg
141 Mariusz Wysocki 1976 Piekary Śląskie Lecymy Durś Bieg
142 Marlena Rolnik-Kazimierowicz 1992 Katowice Bieg
143 Marzena Zatorska 1986 Mikołów TKKF Bieg
144 Mateusz Michalec 1995 Chełm Śląski 42k Pro Team Bieg
145 Mateusz Gwardiak 1986 Orzesze Bieg
146 Mateusz Gert 1988 Łaziska Górne Bieg
147 Mateusz Staroń 2005 Mikołów Szybka Piątka Mikołów Bieg
148 Mateusz Sitko 1991 Łaziska Górne Bieg
149 Mateusz MAJCHEREK 2004 PIETROWICE WIELKIE Bieg
150 Małgorzata Wojciechowska 1978 Gostyń Viking Training Center Bieg
151 Małgorzata Kałużna 1987 Gliwice Socios Silesia Bieg
152 Małgorzata Pawłowska 1996 Mikołów Bieg
153 Michał Porwolik 1987 Wyry LETROB TEAM Bieg
154 Michał Gałkiewicz 1973 Katowice tomkatotrening Bieg
155 Michał Janasik 1976 Mikołów Bieg
156 Michał Wybraniec 1976 Bieruń Bieg
157 Milena Kościelniak 1987 Łaziska Górne Bieg
158 Mirosław Skorek 1982 Gostyń, gm. Wyry Marsz NW
159 Mirosław Jadasz 1984 Mikołów Bieg
160 MIROSŁAW MICHALAK 1972 TYCHY Marsz NW
161 Monika Gałkiewicz 1974 Katowice Bieg
162 Monika Ostrowska 1986 Wyry Bieg
163 Patrycja Ptak 1984 Mikołów TKKF Bieg
164 Paweł Kwaśniak 1979 Wyry Bieg
165 Paweł Buczek 1992 Tychy SPLA Tychy Bieg
166 Paweł Lapczyk 1984 Orzesze NiYwysportowani Bieg
167 Paweł Skrzypczyk 1986 Tychy LT SKRZYPCZYK Bieg
168 Paweł Karlik 1984 KOBIÓR Carbon Silesia Sport Bieg
169 Piotr Kaczmarek 2005 Mikołów Szybka Piątka Bieg
170 Piotr Hanas 1982 Łaziska Górne Bieg
171 Piotr Miśka 1970 Katowice emeryt MSWiA Bieg
172 Piotr Kubacz 1974 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
173 Piotr Skała 1984 Bieruń Watacha łączy nas bieganie Bieg
174 Piotr Kapela 1975 Bojszowy Nowe SHMT Bieg
175 Przemysław Sikora 1988 Katowice Bieg
176 Radosław Bednarczyk 2005 Mikołów Bieg
177 Rafal Mudyn 1980 Wyry KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
178 Rafał Muszer 1977 Łaziska Górne Bieg
179 Rafał Wrzesiński 1990 Tychy STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
180 Rafał Brożyna 1994 Gliwice Bieg
181 Raimund Maicher 1958 Orzesze Bieg
182 Remigiusz Rolnik 1967 Mikołów Bieg
183 Remigiusz Plewa 1977 Gostyń Bieg
184 ROBERT ZIELONKA 1973 Dulowa Motomaster Bieg
185 Robert Majda 1976 Orzesze Bieg
186 Robert Kruszyna 1988 Łaziska Górne Bieg
187 Robert Maicher 1988 Orzesze Bieg
188 Roland Kopiec 1988 Łaziska Górne Bieg
189 Sebastian Krosny 1982 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
190 Sebastian Bartosik 1986 Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski Bieg
191 Sylwia Gert 1989 Łaziska Górne Marsz NW
192 Sylwia Wowry 1981 Cieszyn Olza Cieszyn Bieg
193 Szymon Skoczykłoda 1984 Mikołów Bieg
194 Teresa Torba 1980 Gostyń Bieg
195 Tomasz Przybylski 1980 Dąbrowa Górnicza W pogoni za duchem / Nowak-Team Bieg
196 Tomasz Petkiewicz 1987 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
197 Tomasz Wojciechowski 1978 Gostyń Viking Training Center Tychy Bieg
198 Tomasz Musialski 1980 Tychy Bieg
199 Tomasz Janiga 1985 Wyry brak Bieg
200 Tomasz Kostrzewa 1990 Świętochłowice Bieg