Lista startowa - IX Bieg Wyrski. Na liście startowej znajdują się tylko osoby z potwierdzoną płatnością.

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Rywalizacja
101 Beata Wrońska 1980 Chorzów Nasza Szkoła Zabrze Bieg
102 Rafał Mudyn 1980 Wyry KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
103 Przemysław Colik 1980 Tychy Bieg
104 Jadwiga Plewa 1980 Gostyń Viking Training Center Bieg
105 Monika Kruczek 1980 Tychy Team Papry Bieg
106 PAWEŁ STARZYCKI 1980 GOSTYŃ CykloANT - PuchałkaSPORT Bieg
107 Małgorzata Szwed 1980 Tychy Team Papry Bieg
108 Łukasz Dobiczek 1980 Lędziny 42kpro Bieg
109 Przemysław Nikiel 1980 Wyry Bieg
110 Agnieszka Kobierska 1980 Gliwice 42k Pro Team Bieg
111 Krzysztof Konopko 1980 Mikołów Inception.life Bieg
112 Maciej Miś 1981 Łaziska Górne Bieg
113 Łukasz Zięba 1981 tychy Runhogs Tychy Bieg
114 Anna Gwóźdź 1981 Wyry Bieg
115 Włodzimierz Kowalski 1981 Gliwice KS JUDO TEAM MASTERS GLIWICE Bieg
116 Magdalena Bukol 1981 Mikołów Marsz NW
117 Mariusz Głąb 1981 Tychy Bieg
118 Anna Tereszynska 1981 Laziska Gorne # Alkoalpinizm Bieg
119 Grzesiek Wojewódka 1981 Łaziska Górne Brygada RR (Razem Raźniej) Bieg
120 Wojtek Zadarnowski 1981 Tychy Viking Training Center Bieg
121 Agnieszka Zięba 1981 Tychy Runhogs Tychy Bieg
122 Michał Różański 1982 Mikołów Bieg
123 Ania Mendla 1982 Czerwionka-Leszczyny Bieg
124 Ewa Wola 1982 Wyry Bieg
125 Artur Ryś 1982 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Marsz NW
126 ANNA SIENKIEWICZ 1982 Tychy Bieg
127 Magdalena Staniszewska-Colik 1982 Tychy Bieg
128 Magdalena Kopeć-Brudek 1982 Gliwice Bieg
129 Mirosław Skorek 1982 Gostyń Marsz NW
130 Barbara Depta 1982 Mikołów Bieg
131 Grzegorz Brudek 1982 Gliwice Bieg
132 Łukasz Laskowski 1982 Mikołów Bieg
133 Karolina Mudyn 1982 Wyry Marsz NW
134 Agnieszka Karlik 1982 Sosnowiec AKTYWNI LYSKI Bieg
135 Adam Małek 1982 Orzesze Bieg
136 Agata Wiczok-Abram 1982 Tychy Team Papry Bieg
137 Agata Wiczok-Abram 1982 Tychy Team Papry Bieg
138 Sebastian Bartuś 1983 Chełm śląski Bieg
139 Joanna Gębala-Buczko 1983 Wyry Bieg
140 Paweł Widawski 1983 Sosnowiec Fc Rokuś Bieg
141 Rafał Skorupa 1983 Wyry Bieg
142 Dariusz Marczinek 1983 Mikołów Bieg
143 Dominika Drywa 1983 Łaziska Górne Bieg
144 Robert Klimsa 1983 Katowice Bieg
145 Piotr Walny 1983 Wyry Bieg
146 Jarosław Skwarek 1983 Łaziska Górne Skwarek Racing Team Bieg
147 Adrian Bieniek 1983 Chorzów Bieg
148 Monika Bielińska 1983 Przyszowice Bieg
149 Kamil Hernas 1983 Tychy Tyskie Delfiny Bieg
150 Krzysztof Tomczyk 1983 Łaziska Górne Sagot Bieg
151 Magdalena Głąb 1984 Tychy Bieg
152 Magdalena Kozioł 1984 Tychy Runhogs Tychy Bieg
153 Igor Rybicki 1984 Mikolow Bieg
154 Filip Porwit 1984 Tychy Tyskie Debeściaki-OBI 001 Bieg
155 Tomasz Kozioł 1984 Tychy Runhogs Tychy Bieg
156 Szymon Skoczykłoda 1984 Mikołów Bieg
157 Paweł Lapczyk 1984 Orzesze NiYwysportowani Bieg
158 Tomasz Gapinski 1984 Zabrze LEGA MEDICAL / NEVER TOO LATE Bieg
159 Marta Warska 1984 Katowice Ladies Boxing Brigade Bieg
160 Karol Duży 1985 Tychy Team Papry Bieg
161 Adam Kabus 1985 Gostyń Łogyń Kurła Bieg
162 Bartosz Kubasiewicz 1985 Sosnowiec K.S.Kalinowa Bieg
163 Justyna Burzak 1985 Gliwice Balasana Joga Bieg
164 Tomasz Janiga 1985 Wyry brak Bieg
165 Paweł Pukocz 1985 Orzesze Bieg
166 Łukasz Niebrzydowski 1985 Rybnik Bieg
167 Krzysztof Jędrusik 1985 Tychy SAINT-GOBAIN SQUAD Bieg
168 Marcin Rim 1985 Łaziska Górne Bieg
169 Aneta Suwaj 1986 Jastrzębie Zdrój Alpin Sport Team Bieg
170 Łukasz Baranowski 1986 Orzesze Bieg
171 Paweł Bołdys 1986 Tychy Bieg
172 Wojciech Korzusznik 1986 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
173 Piotr Pospiszil 1986 Orzesze Bieg
174 Arkadiusz Kaczor 1986 Sosnowiec Bieg
175 Mateusz Gwardiak 1986 OrzesE Bieg
176 Marek Latos 1986 Knurow Zabrzańskie Towarzystwo Triathlonowe Bieg
177 Łukasz Laskowski 1986 Gliwice KS JUDO TEAM MASTERS GLIWICE Bieg
178 Zofia Wojewódka 1986 Łaziska Górne Brygada RR (Razem Raźniej) Bieg
179 Andrzej Zemczak 1986 Tychy Team Papry Bieg
180 Wiktor Prokopczuk 1986 Tychy Bieg
181 Wojciech Kłopot 1986 Wyry ING Hubs Poland Bieg
182 Arkadiusz Szmitka 1986 Wyry Bieg
183 Sabina Mai-Matacz 1986 Tychy Runhogs Tychy Bieg
184 Judyta Grzebniewska 1987 tychy Team Papry Bieg
185 Dawid Kuś 1987 Katowice Polska Grupa Górnicza Bieg
186 Michał Porwolik 1987 Wyry Bieg
187 Tomasz Ploch 1987 Wyry Bieg
188 Milena Kościelniak 1987 Łaziska Górne Bieg
189 Małgorzata Kałużna 1987 Gliwice Socios Silesia Bieg
190 Tomasz Franke 1987 Ustroń STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
191 Robert Kruszyna 1988 Łaziska Górne Bieg
192 Arkadiusz Mazur 1988 Międzyrzecze Dolne Bieg
193 Roland Kopiec 1988 Łaziska Górne Bieg
194 Łukasz Witczyk 1988 Tychy Bieg
195 Mateusz Światły 1988 Wyry Bieg
196 Marek Latusek 1989 Łaziska Górne Formacja Śląsk Bieg
197 Marcin Panchierz 1989 Siemianowice Śląskie Miraz Race Team Bieg
198 Dawid Ratka 1989 Wyry Bieg
199 Martyna Marcinkowska 1989 Tychy Bieg
200 Tomasz Nikiel 1989 Bystra Bieg