Lista startowa - VII Bieg Wyrski. Na liście startowej znajdują się tylko osoby z potwierdzoną płatnością.

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Rywalizacja
101 Krzysztof Roehrich 1986 Łąka Bieg
102 BOGUMIŁA WOLNY 1968 Katowice Marsz NW
103 Radosław Bednarczyk 2005 Mikołów Bieg
104 Adam Malcharek 1976 MIKOŁÓW Bieg
105 Wojciech Wcisło 1978 Katowice Bieg
106 Dominik Muras 1998 Żory Bieg
107 Mateusz MAJCHEREK 2004 PIETROWICE WIELKIE Bieg
108 Milena Kościelniak 1987 Łaziska Górne Bieg
109 Adam Woźniak 1971 Mikołów Bieg
110 Monika Gałkiewicz 1974 Katowice Bieg
111 Łukasz Kubista 1979 Orzesze Bieg
112 Wojciech Kłopot 1986 Wyry Bieg
113 Beata Zielosko 1976 Mikołów Bieg
114 Robert Majda 1976 Orzesze Bieg
115 Leszek Papała 1962 Łaziska Górne Bieg
116 Kinga Religa 1971 Tychy Bieg
117 Janusz Moćko 1987 Gostyń Bieg
118 Adam Grabara 1973 Katowice Bieg
119 Tomasz Kostrzewa 1990 Świętochłowice Bieg
120 Izabela Kura 1994 Łaziska Górne Bieg
121 Maria Grzegorek 2000 Bytom Bieg
122 Krzysztof Szala 1985 Łaziska Górne Bieg
123 Dawid Kuś 1987 Katowice Bieg
124 Raimund Maicher 1958 Orzesze Bieg
125 Łukasz Laskowski 1982 Łaziska Średnie Bieg
126 Tomasz Janiga 1985 Wyry brak Bieg
127 Barbara GOS 1969 MYSŁOWICE niezrzeszona Bieg
128 JANUSZ KASPEREK 1971 PISARZOWICE nierzeszony Bieg
129 Krzysztof Konopko 1980 Mikołów Inception.life Bieg
130 Agnieszka Konopko 1979 Mikołów Inception.life Bieg
131 Adam Karolak 1972 Wyry KS Wyranie Bieg
132 Marcin Gregorczyk 1977 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
133 Piotr Kubacz 1974 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
134 Tomasz Petkiewicz 1987 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
135 Ewa GRUSZKA 1978 Mikolow STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
136 EMILIAN DZIUBA 1973 Mikolow STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
137 Sebastian Krosny 1982 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
138 Tomasz Petkiewicz 1987 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
139 Andrzej Wrzesiński 1961 Tychy STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
140 Łukasz Waligóra 1982 Łaziska Górne STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
141 Jacek Dragon 1969 Łaziska Górne STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
142 Rafał Wrzesiński 1990 Tychy STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
143 Lech Wróblewski 1981 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
144 Mariusz Wilczyński 1984 Katowice W pogoni za duchem Bieg
145 Krzysztof Jasicki 1980 Tychy Runhogs Tychy Bieg
146 Artur Ryś 1982 Mikołów BBL Mikołów Bieg
147 Rafal Mudyn 1980 Wyry KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
148 Joanna Orliñska 1975 Mikołów Ladies Boxing Brigade Bieg
149 Agnieszka Proń 1975 Katowice Ladies Boxing Brigade Bieg
150 Dorota Gazda 1960 Katowice Stadion Śląski Marsz NW
151 Marzena Zatorska 1986 Mikołów TKKF Bieg
152 Jan Wyduch 1948 Mikołów TKKF Bieg
153 Patrycja Ptak 1984 Mikołów TKKF Bieg
154 ROBERT ZIELONKA 1973 Dulowa Motomaster Bieg
155 Kasia Przybylska-Bąk 1978 Tychy Viking Training Center Bieg
156 Małgorzata Wojciechowska 1978 Gostyń Viking Training Center Bieg
157 Kamil Fatyga 1985 Tychy Viking Training Center Bieg
158 Marcin Olejak 1978 Tychy Viking Training Center Bieg
159 Adam Proń 1975 Kato Ipronman Bieg
160 Bożena Kubica 1969 Ornontowice Zabiegani Nauczyciele Marsz NW
161 Sebastian Bartosik 1986 Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski Bieg
162 Agnieszka Gebhardt 1978 Małkowo Fundacja Gebhardt Sport Bieg
163 Bogdan Cyrus 1970 Strzebiń SILESIA NORDIC TEAM Marsz NW
164 Grzegorz Wowry 1981 Cieszyn Ślęzak Team Bieg
165 Piotr Skała 1984 Bieruń Watacha łączy nas bieganie Bieg
166 Mariusz Wysocki 1976 Piekary Śląskie Lecymy Durś Bieg
167 Małgorzata Kałużna 1987 Gliwice Socios Silesia Bieg
168 Adrian Wrzecionkowski 1983 Tychy Lake Runners Bieg
169 Kamil Hernas 1983 Tychy Lake Runners Bieg
170 Krzysztof Blaszta 1978 Łaziska Górne Biegam Choć Nie Lubię Bieg
171 Ewa Szypuła 1981 Mikołów Biegnę byle dobiec Bieg
172 Paweł Lapczyk 1984 Orzesze NiYwysportowani Bieg
173 Dorian Jatkowski 1986 Ornontowice NiYwysportowani Bieg
174 Paweł Karlik 1984 KOBIÓR Carbon Silesia Sport Bieg
175 Krzysztof Sabatowski 1981 Łaziska Górne Carbon Silesia Sport Bieg
176 ANNA TERESZYŃSKA 1981 Łaziska Górne # Alkoalpinizm Bieg
177 Fabian Mzyk 1974 Orzesze KIA - ETRANS STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
178 Krzysztof Tomczyk 1983 Łaziska Górne Sagot Bieg
179 Wawrzyniec Kuźmicz 1977 Katowice Perdedor Sobersaliente Bieg
180 Adam Rejmandowski 1990 Mikołów RiP Team Bieg
181 Janusz Kupczak 1974 Bujaków 13 ŚBOT 133 blp Cieszyn Marsz NW
182 Michał Gałkiewicz 1973 Katowice tomkatotrening Bieg
183 Marek Kłosiewicz 1961 Wyry Nordic Walking Powiatu Mikołowskiego Marsz NW
184 Arkadiusz Kaczor 1986 Sosnowiec Nowak-team Bieg
185 Agnieszka Krasiejko 1995 Tychy Nowak-team Bieg
186 Dagmara Bortel 1992 Wyry LETROB TEAM Bieg
187 Anna Porwolik 1991 Wyry LETROB TEAM Bieg
188 Krystian Łagowski 1978 Łaziska Średnie LETROB TEAM Bieg
189 Michał Porwolik 1987 Wyry LETROB TEAM Bieg
190 Ewa Donigiewicz 1983 Tychy 42k Pro Team Bieg
191 Mateusz Michalec 1995 Chełm Śląski 42k Pro Team Bieg
192 Tomasz Przybylski 1980 Dąbrowa Górnicza W pogoni za duchem / Nowak-Team Bieg
193 Piotr Kaczmarek 2005 Mikołów Szybka Piątka Bieg
194 Marek Staroń 1974 Mikołów Szybka Piątka Mikołów Bieg
195 Mateusz Staroń 2005 Mikołów Szybka Piątka Mikołów Bieg
196 ARKADIUSZ WARZECHA 1978 TYCHY CRIK FCA POLAND Bieg
197 Grzegorz Małecki 1976 Tychy CRIK FCA POLAND Bieg
198 Paweł Buczek 1992 Tychy SPLA Tychy Bieg
199 Dominik Klyk 1980 Zabrze Truchtando rehabilitanto Bieg
200 AGNIESZKA BIEGACZ 1982 MYSŁOWICE Alkoalpinizm Bieg