Lista startowa - VI Bieg Wyrski. Na liście startowej znajdują się tylko osoby z potwierdzoną płatnością.

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja
101 Piotr Gryboś 1976 Koszęcin Koszęcin Bieg
102 Grzegorz Grycman 1976 Katowice Bieg
103 Agnieszka Grzybek 1984 Tychy Bieg
104 Bogdan Grzywa 1965 Czyżowice Forma Wodzisław Śląski Marsz NW
105 Anna Gwóźdź 1994 Wyry Bieg
106 Mariusz Głąb 1981 Tychy Iron Friends Bieg
107 Magdalena Głąb 1984 Tychy Bieg
108 Franciszek Hajduk 1964 Tarnowskie Góry SieChodzi Marsz NW
109 Elżbieta Hamowska 1960 Wieliczka Marsz NW
110 Artur Handzlik 1980 Kęty Bieg
111 Tomek Hapek 1978 Wyry Bieg
112 Jacek Hermanson 1967 Tworóg Bieg
113 Kamil Hernas 1983 Tychy Lake Runners Bieg
114 Renata Herok 1983 Tychy Runhogs Tychy Bieg
115 ROBERT IZYDORCZYK 1978 Tychy Bieg
116 Katarzyna Jachimczyk 1984 Mysłowice Bieg
117 Marek Jacko 1974 Żory HRmax Żory Bieg
118 Katarzyna Jamrozy 1996 Czerwionka-Leszczyny Bieg
119 Ireneusz Janik 1973 Suszec Bieg
120 Beata Jaromin 1980 Katowice Bieg
121 Jaroslaw Jasinski 1968 Wyry Bieg
122 Krzysztof Jasiński 1980 Bojszowy Nowe Biegnę byle dobiec Bieg
123 Adrian Jasnoch 1983 mikołów Bieg
124 Bogumiła Jasnoch 1958 Mikołów Bieg
125 Adam Jastrzemski 1983 Kobior 1983 Bieg
126 Dorian Jatkowski 1986 Ornontowice Bieg
127 Adam Johna 1982 Tychy Press-Glass Biegamy i wspieramy Bieg
128 Anna Kącka 1990 Zabrze Buff Team Poland Bieg
129 Bastek Kaczor 1972 Tychy Runhogs Tychy Bieg
130 Asia Kaczor 1974 Tychy Runhogs Tychy Bieg
131 Katarzyna Kaczyńska 1981 Wyry Bieg
132 Mirosław Kajca 1971 Łaziska Górne ŁAZISKIE KARLUSY Marsz NW
133 Kalina Kalinowska 1969 Katowice Magna Formpol Running Team Bieg
134 Agnieszka Kania 1977 Łaziska Górne Marsz NW
135 Agnieszka Kapałka 1979 Mikołów Bieg
136 Marek Karbowy 1984 Katowice Bieg
137 Paweł Karlik 1984 Kobiór Bieg
138 Adam Karolak 1972 Wyry KS Wyranie Bieg
139 Dawid Kasprzak 1996 Łaziska Górne Bieg
140 Bernard Kasprzik 1961 Toszek SieChodzi Marsz NW
141 Jolanta Kasprzik 1960 Toszek SieChodzi Marsz NW
142 Igor Kaszewski 1989 Katowice Night Runers Bieg
143 Rafał Katolik 1971 Tychy Runhogs Tychy Bieg
144 Grzegorz Kawalec 1975 Orzesze Bieg
145 Izabela Kawała 1983 Wyry Bieg
146 Ania Kawecka 1982 Maków Bieg
147 Arkadiusz Kałuża 1973 Bierun Inżynieria Biegania Team Bieg
148 Adam Kempa 1975 Mikołów Bieg
149 Izabela Kempka 1988 Mikołów Bieg
150 Adam Klima 1990 Tychy Runhogs Tychy Bieg
151 Sylwester Klimowicz 1972 Tychy Amator Bieg
152 Sylwia Kluska 1967 Katowice Marsz NW
153 Piotr Kluska 1967 Katowice Bieg
154 Paweł Klyszcz 1990 Łaziska Górne Bieg
155 Agata Kmiecik 1980 Mikołów Bieg
156 Krzysztof Konopko 1980 Mikołów Bieg
157 Paweł Konsek 1990 Żory Żory - Kleszczówka Bieg
158 Katarzyna Kopańska 1976 Wyry Bieg
159 Magdalena Kopeć-Brudek 1982 gliwice Bieg
160 Roland Kopiec 1988 Łaziska Górne Bieg
161 Anna Kordon 1986 Łaziska Górne Łaziskie Łaziki Marsz NW
162 Milena Kościelniak 1987 Łaziska Górne Bieg
163 Józef Kościelniak 1959 Łaziska Górne Bieg
164 Katarzyna Kościelny 1985 Katowice Marsz NW
165 Wojciech Kowalczyk 1973 Tychy Viking Training Center Bieg
166 Krzysztof Kowalski 1973 Mikołów KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
167 Tomasz Kozicki 1976 Bytom Bieg
168 Wojciech Kramza 1971 Katowice Bieg
169 Przemek Krawczyk 1985 Chorzów Bieg
170 Sebastian Krosny 1982 Mikołów KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
171 Tomasz Kruszyński 1988 Tychy Bieg
172 Sylwia Krybus 1968 Mikołów KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
173 Benedykt Krzczuk 1964 Tychy Bieg
174 Maciej Krzyżowski 1984 Tychy Bieg
175 Dariusz Krzyżowski 1968 Orzesze Bieg
176 Maksymilian Kściuczyk 2003 Piekary Śląskie Bieg
177 Piotr Kubacz 1974 Mikołów Bieg
178 Andrzej Kubica 1973 Łaziska Górne KRAFTCONTROL TEAM Bieg
179 Arkadiusz Kubik 1970 Lubomia Dystans Lubomia Bieg
180 Janusz Kukulski 1977 Bytom Bieg
181 Łukasz Kulesza 1985 Rybnik Bieg
182 Iwona Kulig 1967 Katowice #dajeszdajesz Bieg
183 Maciej Kulig 1986 Bielsko-Biała #dajeszdajesz Bieg
184 Rafał Kulig 1986 Gostyń 6 Batalion Powietrznodesantowy Bieg
185 Joanna Kurasz 1985 Mikołów KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
186 Michał Kuszka 1981 Mikołów KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
187 Wawrzyniec Kuźmicz 1977 Katowice Bieg
188 Paweł Kwaśniak 1979 Wyry Bieg
189 Przemysław Kwaśniewicz 1990 Tychy Bieg
190 Wojciech Kłopot 1986 Wyry ING Tech Poland Bieg
191 Marek Kłosiewicz 1961 Wyry amator - niezrzeszony Marsz NW
192 Bożena Kłosiewicz 1975 Wyry amator - niezrzeszona Marsz NW
193 Grzegorz Labus 1980 Katowice Bieg
194 Izabela Lachowicz 1992 Rybnik Pędzące Żółwie IMI Bieg
195 Paweł Lapczyk 1984 Orzesze Bieg
196 Marek Latusek 1989 Łaziska Górne Formacja Śląsk Bieg
197 Damian Lazar 1986 Żory Bieg
198 Patrycja Lechocka 1986 Kornice Eko Okna Bieg
199 Barbara Lemańska Kampa 1972 Łaziska Górne KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
200 Maciej Lis 1980 Bojszów MOSTOSTAL ZABRZE UNITED Bieg