Lista startowa - IX Bieg Wyrski. Na liście startowej znajdują się tylko osoby z potwierdzoną płatnością.

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja
101 Sebastian Laskowski 1978 Gliwice Kata Guruma Gliwice Bieg
102 Marek Latos 1986 Knurow Zabrzańskie Towarzystwo Triathlonowe Bieg
103 Marek Latusek 1989 Łaziska Górne Formacja Śląsk Bieg
104 Beniamin Lniany 1975 Ruda Śląska pobiega(l)niany Bieg
105 Oskar Machulec 2001 Mikołów Bieg
106 Sabina Mai-Matacz 1986 Tychy Runhogs Tychy Bieg
107 Marcin MAJCHEREK 1976 Pietriwice Wielkie Bieg
108 Mateusz MAJCHEREK 2004 Pietriwice Wielkie LKS Start Pietrowice Wielkie Bieg
109 Robert Majda 1976 Orzesze Bieg
110 Dominik Makowski 1980 Gostyń Bieg
111 Marek Makowski 1958 Tychy Marsz NW
112 Slawek Mandla 1978 Łaziska Gorne Bieg
113 Martyna Marcinkowska 1989 Tychy Bieg
114 Dariusz Marczinek 1983 Mikołów Bieg
115 adam mazgaj 1976 Tychy Bieg
116 Grzegorz Mazur 1975 Mikołów Bieg
117 Mariusz Mazur 1977 Siemianowice Śląskie Bieg
118 Arkadiusz Mazur 1988 Międzyrzecze Dolne Bieg
119 Adam Małek 1982 Orzesze Bieg
120 Ania Mendla 1982 Czerwionka-Leszczyny Bieg
121 Przemysław Mendyk 1992 Bobrek - Bieg
122 Maciej Miś 1981 Łaziska Górne Bieg
123 Piotr Miśka 1970 Katowice Bieg
124 Rafał Mudyn 1980 Wyry KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
125 Karolina Mudyn 1982 Wyry Marsz NW
126 Rafał Muszer 1977 Łaziska Górne Bieg
127 Łukasz Niebrzydowski 1985 Rybnik Bieg
128 Mirek Niemiec 1968 Cieszyn Bieg
129 Marek Nieradzik 1979 Gostyń Łogyń Kurła Bieg
130 Tomasz Nikiel 1989 Bystra Bieg
131 Przemysław Nikiel 1980 Wyry Bieg
132 Beata Norek-Ciszak 1979 Tychy Bieg
133 Andrzej Nowak 1979 Sosnowiec Nowak-team Bieg
134 Joanna Nowak 1976 Łaziska Górne Bieg
135 Sylwia Oberska 1972 Katowice Marsz NW
136 Zbigniew Okrój 1973 Gliwice Bieg
137 piotr oprzondek 1966 Tychy Bieg
138 Joanna Orlińska 1975 Mikołów Ladies Boxing Brigade Bieg
139 Bartosz Orszulik 1977 Mikolow Bieg
140 Danuta Pacyna 1968 KATOWICE Marsz NW
141 Marcin Panchierz 1989 Siemianowice Śląskie Miraz Race Team Bieg
142 Lucyna Piechoczek-Niezgoda 1978 Żory Marsz NW
143 Bożena Pijarska 1970 Katowice Marsz NW
144 Tomasz Pitek 1975 Świerczyniec 42k Pro Team Bieg
145 Remigiusz Plewa 1977 Gostyń Bieg
146 Jadwiga Plewa 1980 Gostyń Viking Training Center Bieg
147 Tomasz Ploch 1987 Wyry Bieg
148 Filip Porwit 1984 Tychy Tyskie Debeściaki-OBI 001 Bieg
149 Michał Porwolik 1987 Wyry Bieg
150 Piotr Pospiszil 1986 Orzesze Bieg
151 Damian Połeć 1997 Ruda Śląska Bieg
152 Wiktor Prokopczuk 1986 Tychy Bieg
153 Robert Proksa 1964 Mysłowice Bieg
154 Adam Proń 1975 Katowice Ipronman Bieg
155 Paweł Pukocz 1985 Orzesze Bieg
156 Dawid Ratka 1989 Wyry Bieg
157 Małgorzata Rencz 1974 Orzesze - Bieg
158 Małgorzata Resztak 1970 Katowice Marsz NW
159 Marcin Rim 1985 Łaziska Górne Bieg
160 Katarzyna Romanska 1970 Katowice EkipaNaKijach Marsz NW
161 Edyta Różańska 1975 Tychy Bieg
162 Tomasz Różański 1975 Tychy Bieg
163 Michał Różański 1982 Mikołów Bieg
164 Ireneusz Ruchała 1974 Tychy Team Papry Bieg
165 Bartosz Rudawski 1978 Mikołów Bieg
166 Igor Rybicki 1984 Mikolow Bieg
167 Artur Ryś 1982 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Marsz NW
168 Elżbieta rzepka 1975 Gostyń Bieg
169 Tomasz Sadowski 1977 Sosnowiec #Czeladzkiekije Marsz NW
170 Witold Schab 1996 Katowice Bieg
171 ANNA SIENKIEWICZ 1982 Tychy Bieg
172 Arkadiusz Sikora 1976 Chorzów Miraz Race Team Bieg
173 Mateusz Sitko 1991 Łaziska Górne Hajcongi Bieg
174 Szymon Skoczykłoda 1984 Mikołów Bieg
175 Mirosław Skorek 1982 Gostyń Marsz NW
176 Rafał Skorupa 1983 Wyry Bieg
177 Jarosław Skwarek 1983 Łaziska Górne Skwarek Racing Team Bieg
178 Maciej Slosarek 1996 Ruda slaska Bieg
179 Dawid Sosnal 1989 Sosnowiec Nowak-team Bieg
180 Damian Stalmach 1978 Piekary Śląskie Lecymy Durś Bieg
181 Magdalena Staniszewska-Colik 1982 Tychy Bieg
182 PAWEŁ STARZYCKI 1980 GOSTYŃ CykloANT - PuchałkaSPORT Bieg
183 Jakub Stopyra 1992 Łaziska Górne Bieg
184 Aneta Suwaj 1986 Jastrzębie Zdrój Alpin Sport Team Bieg
185 Mateusz Światły 1988 Wyry Bieg
186 Arkadiusz Syrocki 1978 Tychy Team Papry Bieg
187 Arkadiusz Szmitka 1986 Wyry Bieg
188 Gerard Szramek 1993 Orzesze Bieg
189 Małgorzata Szwed 1980 Tychy Team Papry Bieg
190 Tomasz Słupik 1977 Bełk Eltoms - Bełk Bieg
191 Bożena Słupik 1973 Orzesze Marsz NW
192 Daniel Tabacki 1994 Orzesze Bieg
193 Anna Tereszynska 1981 Laziska Gorne # Alkoalpinizm Bieg
194 Krzysztof Tomczyk 1983 Łaziska Górne Sagot Bieg
195 Tomasz Ulczok 1980 Łaziska Górne Bieg
196 Jolanta Wacławik 1966 Gostyń Bieg
197 Tomas Wagner 1969 Trzin STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
198 Anna Wajdner-Mazgaj 1979 Tychy 42ProTeam Bieg
199 Piotr Walny 1983 Wyry Bieg
200 Marta Warska 1984 Katowice Ladies Boxing Brigade Bieg