Lista startowa - VII Bieg Wyrski. Na liście startowej znajdują się tylko osoby z potwierdzoną płatnością.

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja
101 Paweł Kwaśniak 1979 Wyry Bieg
102 Wojciech Kłopot 1986 Wyry Bieg
103 Marek Kłosiewicz 1961 Wyry Nordic Walking Powiatu Mikołowskiego Marsz NW
104 Paweł Lapczyk 1984 Orzesze NiYwysportowani Bieg
105 Łukasz Laskowski 1986 Gliwice KS JUDO TEAM MASTERS GLIWICE Bieg
106 Łukasz Laskowski 1982 Łaziska Średnie Bieg
107 Marek Latusek 1989 Łaziska Górne Bieg
108 Robert Maicher 1988 Orzesze Bieg
109 Raimund Maicher 1958 Orzesze Bieg
110 Marcin MAJCHEREK 1976 PIETROWICE WIELKIE Bieg
111 Mateusz MAJCHEREK 2004 PIETROWICE WIELKIE Bieg
112 Robert Majda 1976 Orzesze Bieg
113 Adam Malcharek 1976 MIKOŁÓW Bieg
114 DARIUSZ MAREK 1985 KRAKÓW Monk Sandals Team Bieg
115 Anna Matera 1976 Mikołów Bieg
116 Mariusz Mazur 1977 Siemianowice Śląskie Bieg
117 Grzegorz Małecki 1976 Tychy CRIK FCA POLAND Bieg
118 Adam Małek 1982 Orzesze Bieg
119 MIROSŁAW MICHALAK 1972 TYCHY Marsz NW
120 Mateusz Michalec 1995 Chełm Śląski 42k Pro Team Bieg
121 Łukasz Michalik 1989 Świętochłowice Bieg
122 Piotr Miśka 1970 Katowice emeryt MSWiA Bieg
123 Beata Miszkiewicz 1975 Katowice Bieg
124 Janusz Moćko 1987 Gostyń Bieg
125 JOANNA MORGA 1979 WYRY Marsz NW
126 Jakub Motulewicz 1993 Kraków Bieg
127 Karolina Mudyn 1982 Wyry Marsz NW
128 Rafal Mudyn 1980 Wyry KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
129 Dominik Muras 1998 Żory Bieg
130 Tomasz Musialski 1980 Tychy Bieg
131 Rafał Muszer 1977 Łaziska Górne Bieg
132 Fabian Mzyk 1974 Orzesze KIA - ETRANS STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
133 Marek Nieradzik 1979 Gostyń Bieg
134 Lucyna Niezgoda 1978 Żory Marsz NW
135 Łukasz Nowakowski 1986 Tychy Bieg
136 Barbara Ochman 1988 Łaziska Górne Bieg
137 Zbigniew Okrój 1973 Gliwice Bieg
138 Marcin Olejak 1978 Tychy Viking Training Center Bieg
139 Joanna Orliñska 1975 Mikołów Ladies Boxing Brigade Bieg
140 Monika Ostrowska 1986 Wyry Bieg
141 Marek Pająk 1979 Siemianowice Śląskie Siemianowice i Przyjaciele Biegają Bieg
142 Agnieszka Pająk 1977 Łaziska Górne Bieg
143 MARIOLA PALION 1966 WYRY Marsz NW
144 Leszek Papała 1962 Łaziska Górne Bieg
145 Małgorzata Pawłowska 1996 Mikołów Bieg
146 Tomasz Petkiewicz 1987 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
147 Tomasz Petkiewicz 1987 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
148 Artur Piech 1980 Tychy Bieg
149 Kamila Pijanowska - Malcharek 1976 Mikołów Bieg
150 Remigiusz Plewa 1977 Gostyń Bieg
151 Tomasz Ploch 1987 Gliwice Bieg
152 Anna Porwolik 1991 Wyry LETROB TEAM Bieg
153 Michał Porwolik 1987 Wyry LETROB TEAM Bieg
154 Agnieszka Proń 1975 Katowice Ladies Boxing Brigade Bieg
155 Adam Proń 1975 Kato Ipronman Bieg
156 Kasia Przybylska-Bąk 1978 Tychy Viking Training Center Bieg
157 Tomasz Przybylski 1980 Dąbrowa Górnicza W pogoni za duchem / Nowak-Team Bieg
158 Violetta Przybyła 1970 Tychy TEAM OREW Bieg
159 Patrycja Ptak 1984 Mikołów TKKF Bieg
160 Dawid Ratka 1989 Wyry Bieg
161 Adam Rejmandowski 1990 Mikołów RiP Team Bieg
162 Kinga Religa 1971 Tychy Bieg
163 Marcin Rim 1985 Łaziska Górne Bieg
164 Krzysztof Roehrich 1986 Łąka Bieg
165 Remigiusz Rolnik 1967 Mikołów Bieg
166 Bartosz Rolnik 2000 Mikołów Bieg
167 Marlena Rolnik-Kazimierowicz 1992 Katowice Bieg
168 Karol Rudek 1990 Ruda Śląska Bieg
169 Marek Rybczyński 1998 Tychy Bieg
170 Lukasz Ryk 1977 Mikołów Bieg
171 Artur Ryś 1982 Mikołów BBL Mikołów Bieg
172 Krzysztof Sabatowski 1981 Łaziska Górne Carbon Silesia Sport Bieg
173 Przemysław Sikora 1988 Katowice Bieg
174 Magdalena Sikora 1983 Cieszyn Bieg
175 Mateusz Sitko 1991 Łaziska Górne Bieg
176 Piotr Skała 1984 Bieruń Watacha łączy nas bieganie Bieg
177 Szymon Skoczykłoda 1984 Mikołów Bieg
178 Mirosław Skorek 1982 Gostyń, gm. Wyry Marsz NW
179 Paweł Skrzypczyk 1986 Tychy LT SKRZYPCZYK Bieg
180 Marcin Skrzypczyk 1984 Tychy FC Pag Bieg
181 Jarosław Skwarek 1983 Łaziska Górne Skwarek Racing Team Bieg
182 Marek Staroń 1974 Mikołów Szybka Piątka Mikołów Bieg
183 Mateusz Staroń 2005 Mikołów Szybka Piątka Mikołów Bieg
184 Krzysztof Szala 1985 Łaziska Górne Bieg
185 Janusz Szala 1952 Łaziska Górne Bieg
186 marcin szczyrba 1976 łaziska górne Bieg
187 Grażyna Szwan 1977 Orzesze Bieg
188 Grzegorz Szwan 1980 Orzesze Frezamet-Bis Sp. z o.o. Bieg
189 Ewa Szypuła 1981 Mikołów Biegnę byle dobiec Bieg
190 ANNA TERESZYŃSKA 1981 Łaziska Górne # Alkoalpinizm Bieg
191 Krzysztof Tomczyk 1983 Łaziska Górne Sagot Bieg
192 Marcin Torba 1979 Gostyń Bieg
193 Teresa Torba 1980 Gostyń Bieg
194 Izabela Urbaniak 1980 Katowice Bieg
195 Artur Walczuk 1974 Skoczów Bieg
196 Łukasz Waligóra 1982 Łaziska Górne STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
197 ARKADIUSZ WARZECHA 1978 TYCHY CRIK FCA POLAND Bieg
198 Zbigniew Wawrzyczek 1981 Łąka Bieg
199 Wojciech Wcisło 1978 Katowice Bieg
200 Mariusz Wilczyński 1984 Katowice W pogoni za duchem Bieg