Lista startowa - VII Bieg Wyrski. Na liście startowej znajdują się tylko osoby z potwierdzoną płatnością.

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacjasortuj rosnąco
1 MIROSŁAW MICHALAK 1972 TYCHY Marsz NW
2 MARIOLA PALION 1966 WYRY Marsz NW
3 HANNA ŁYCZKOWSKA 1960 Katowice Marsz NW
4 Janusz Kupczak 1974 Bujaków 13 ŚBOT 133 blp Cieszyn Marsz NW
5 Bożena Kubica 1969 Ornontowice Zabiegani Nauczyciele Marsz NW
6 BOGUMIŁA WOLNY 1968 Katowice Marsz NW
7 Dorota Gazda 1960 Katowice Stadion Śląski Marsz NW
8 Anna Kawecka 1982 Maków Marsz NW
9 Lucyna Niezgoda 1978 Żory Marsz NW
10 Bogdan Cyrus 1970 Strzebiń SILESIA NORDIC TEAM Marsz NW
11 Karolina Mudyn 1982 Wyry Marsz NW
12 Mirosław Skorek 1982 Gostyń, gm. Wyry Marsz NW
13 Sylwia Gert 1989 Łaziska Górne Marsz NW
14 Marek Kłosiewicz 1961 Wyry Nordic Walking Powiatu Mikołowskiego Marsz NW
15 JOANNA MORGA 1979 WYRY Marsz NW
16 Ewa Jochacy 1982 Bieruń Marsz NW
17 Wojciech Wcisło 1978 Katowice Bieg
18 Remigiusz Plewa 1977 Gostyń Bieg
19 Radosław Bednarczyk 2005 Mikołów Bieg
20 Agnieszka Konopko 1979 Mikołów Inception.life Bieg
21 Adam Gliniany 1970 Wyry Bieg
22 Grzegorz Wowry 1981 Cieszyn Ślęzak Team Bieg
23 Beata Miszkiewicz 1975 Katowice Bieg
24 Krzysztof Jasicki 1980 Tychy Runhogs Tychy Bieg
25 Krzysztof Blaszta 1978 Łaziska Górne Biegam Choć Nie Lubię Bieg
26 Agnieszka Pająk 1977 Łaziska Górne Bieg
27 Łukasz Baranowski 1986 Orzesze Bieg
28 Arkadiusz Kaczor 1986 Sosnowiec Nowak-team Bieg
29 Wojciech Kramza 1971 Katowice Bieg
30 Adam Kabus 1985 Gostyń Bieg
31 Rafal Mudyn 1980 Wyry KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
32 Czesław Bińkowski 1960 Orzesze Bieg
33 Jakub Motulewicz 1993 Kraków Bieg
34 Robert Kruszyna 1988 Łaziska Górne Bieg
35 Szymon Skoczykłoda 1984 Mikołów Bieg
36 Raimund Maicher 1958 Orzesze Bieg
37 Kamil Hernas 1983 Tychy Lake Runners Bieg
38 Agnieszka Gebhardt 1978 Małkowo Fundacja Gebhardt Sport Bieg
39 Łukasz Laskowski 1982 Łaziska Średnie Bieg
40 Wojciech Kłopot 1986 Wyry Bieg
41 Izabela Kura 1994 Łaziska Górne Bieg
42 Kinga Religa 1971 Tychy Bieg
43 Paweł Buczek 1992 Tychy SPLA Tychy Bieg
44 Michał Janasik 1976 Mikołów Bieg
45 Mateusz Sitko 1991 Łaziska Górne Bieg
46 Monika Ostrowska 1986 Wyry Bieg
47 Marcin Torba 1979 Gostyń Bieg
48 Magdalena Sikora 1983 Cieszyn Bieg
49 Michał Gałkiewicz 1973 Katowice tomkatotrening Bieg
50 Marek Nieradzik 1979 Gostyń Bieg
51 Marcin MAJCHEREK 1976 PIETROWICE WIELKIE Bieg
52 Andrzej Wrzesiński 1961 Tychy STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
53 Ewa Szypuła 1981 Mikołów Biegnę byle dobiec Bieg
54 Joanna Orliñska 1975 Mikołów Ladies Boxing Brigade Bieg
55 Mariusz Wysocki 1976 Piekary Śląskie Lecymy Durś Bieg
56 Lukasz Ryk 1977 Mikołów Bieg
57 Tomasz Musialski 1980 Tychy Bieg
58 Klaudia Ficek 1997 Gostyń Bieg
59 Igor Głogowski 1991 Mikołów Bieg
60 Tomasz Wojciechowski 1978 Gostyń Viking Training Center Tychy Bieg
61 marcin szczyrba 1976 łaziska górne Bieg
62 Marcin Olejak 1978 Tychy Viking Training Center Bieg
63 Łukasz Michalik 1989 Świętochłowice Bieg
64 Marcin Skrzypczyk 1984 Tychy FC Pag Bieg
65 Teresa Torba 1980 Gostyń Bieg
66 Adam Gabryś 1991 Mikołów Bieg
67 Paweł Lapczyk 1984 Orzesze NiYwysportowani Bieg
68 Agnieszka Krasiejko 1995 Tychy Nowak-team Bieg
69 Mateusz MAJCHEREK 2004 PIETROWICE WIELKIE Bieg
70 Rafał Wrzesiński 1990 Tychy STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
71 Sebastian Bartosik 1986 Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski Bieg
72 Agnieszka Proń 1975 Katowice Ladies Boxing Brigade Bieg
73 David French 1962 Cieszyn Parkrun Cieszyn Bieg
74 Jarosław Skwarek 1983 Łaziska Górne Skwarek Racing Team Bieg
75 Katarzyna Gabor 1990 Łaziska Górne Bieg
76 Marcin Fruehmark 1983 Świętochłowice Bieg
77 Magdalena Głąb 1984 Tychy Bieg
78 Dawid Ratka 1989 Wyry Bieg
79 Artur Piech 1980 Tychy Bieg
80 Violetta Przybyła 1970 Tychy TEAM OREW Bieg
81 Krzysztof Kremer 1982 Łaziska Górne Bieg
82 Grzegorz FOKS 1984 Wyry Bieg
83 Łukasz Nowakowski 1986 Tychy Bieg
84 Grzegorz Szwan 1980 Orzesze Frezamet-Bis Sp. z o.o. Bieg
85 Dorian Jatkowski 1986 Ornontowice NiYwysportowani Bieg
86 Adam Proń 1975 Kato Ipronman Bieg
87 Dominik Klyk 1980 Zabrze Truchtando rehabilitanto Bieg
88 Tomasz Janiga 1985 Wyry brak Bieg
89 Łukasz Kubista 1979 Orzesze Bieg
90 Tomasz Kostrzewa 1990 Świętochłowice Bieg
91 Leszek Papała 1962 Łaziska Górne Bieg
92 Dawid Kuś 1987 Katowice Bieg
93 Tomasz Petkiewicz 1987 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
94 EMILIAN DZIUBA 1973 Mikolow STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
95 Marek Rybczyński 1998 Tychy Bieg
96 ANNA TERESZYŃSKA 1981 Łaziska Górne # Alkoalpinizm Bieg
97 DARIUSZ MAREK 1985 KRAKÓW Monk Sandals Team Bieg
98 Piotr Skała 1984 Bieruń Watacha łączy nas bieganie Bieg
99 Benedykt Krzczuk 1964 Tychy Bieg
100 Alina Jabłońska 1985 Kalwaria Zebrzydowska Bieg