Lista startowa - VII Bieg Wyrski. Na liście startowej znajdują się tylko osoby z potwierdzoną płatnością.

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacjasortuj malejąco
1 marcin szczyrba 1976 łaziska górne Bieg
2 Lukasz Ryk 1977 Mikołów Bieg
3 Tomasz Musialski 1980 Tychy Bieg
4 Klaudia Ficek 1997 Gostyń Bieg
5 Igor Głogowski 1991 Mikołów Bieg
6 Tomasz Wojciechowski 1978 Gostyń Viking Training Center Tychy Bieg
7 Adam Gabryś 1991 Mikołów Bieg
8 Paweł Lapczyk 1984 Orzesze NiYwysportowani Bieg
9 Marcin Olejak 1978 Tychy Viking Training Center Bieg
10 Łukasz Michalik 1989 Świętochłowice Bieg
11 Marcin Skrzypczyk 1984 Tychy FC Pag Bieg
12 Teresa Torba 1980 Gostyń Bieg
13 Agnieszka Proń 1975 Katowice Ladies Boxing Brigade Bieg
14 David French 1962 Cieszyn Parkrun Cieszyn Bieg
15 Agnieszka Krasiejko 1995 Tychy Nowak-team Bieg
16 Mateusz MAJCHEREK 2004 PIETROWICE WIELKIE Bieg
17 Rafał Wrzesiński 1990 Tychy STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
18 Sebastian Bartosik 1986 Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski Bieg
19 Jarosław Skwarek 1983 Łaziska Górne Skwarek Racing Team Bieg
20 Katarzyna Gabor 1990 Łaziska Górne Bieg
21 Marcin Fruehmark 1983 Świętochłowice Bieg
22 Magdalena Głąb 1984 Tychy Bieg
23 Dawid Ratka 1989 Wyry Bieg
24 Grzegorz Szwan 1980 Orzesze Frezamet-Bis Sp. z o.o. Bieg
25 Dorian Jatkowski 1986 Ornontowice NiYwysportowani Bieg
26 Artur Piech 1980 Tychy Bieg
27 Violetta Przybyła 1970 Tychy TEAM OREW Bieg
28 Krzysztof Kremer 1982 Łaziska Górne Bieg
29 Grzegorz FOKS 1984 Wyry Bieg
30 Łukasz Nowakowski 1986 Tychy Bieg
31 Leszek Papała 1962 Łaziska Górne Bieg
32 Dawid Kuś 1987 Katowice Bieg
33 Adam Proń 1975 Kato Ipronman Bieg
34 Dominik Klyk 1980 Zabrze Truchtando rehabilitanto Bieg
35 Tomasz Janiga 1985 Wyry brak Bieg
36 Łukasz Kubista 1979 Orzesze Bieg
37 Tomasz Kostrzewa 1990 Świętochłowice Bieg
38 Piotr Skała 1984 Bieruń Watacha łączy nas bieganie Bieg
39 Tomasz Petkiewicz 1987 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
40 EMILIAN DZIUBA 1973 Mikolow STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
41 Marek Rybczyński 1998 Tychy Bieg
42 ANNA TERESZYŃSKA 1981 Łaziska Górne # Alkoalpinizm Bieg
43 DARIUSZ MAREK 1985 KRAKÓW Monk Sandals Team Bieg
44 Grażyna Szwan 1977 Orzesze Bieg
45 Adrian Wrzecionkowski 1983 Tychy Lake Runners Bieg
46 Benedykt Krzczuk 1964 Tychy Bieg
47 Alina Jabłońska 1985 Kalwaria Zebrzydowska Bieg
48 Anna Matera 1976 Mikołów Bieg
49 Grzegorz Małecki 1976 Tychy CRIK FCA POLAND Bieg
50 Łukasz Waligóra 1982 Łaziska Górne STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
51 Marek Latusek 1989 Łaziska Górne Bieg
52 Kasia Przybylska-Bąk 1978 Tychy Viking Training Center Bieg
53 Michał Wybraniec 1976 Bieruń Bieg
54 JANUSZ KASPEREK 1971 PISARZOWICE nierzeszony Bieg
55 Małgorzata Kałużna 1987 Gliwice Socios Silesia Bieg
56 Karol Rudek 1990 Ruda Śląska Bieg
57 Barbara GOS 1969 MYSŁOWICE niezrzeszona Bieg
58 Robert Maicher 1988 Orzesze Bieg
59 Adam Kozub 1981 Tychy Bieg
60 Piotr Kapela 1975 Bojszowy Nowe SHMT Bieg
61 Zuzanna Broda 1992 Tychy Bieg
62 Ewa Donigiewicz 1983 Tychy 42k Pro Team Bieg
63 Rafał Brożyna 1994 Gliwice Bieg
64 Paweł Skrzypczyk 1986 Tychy LT SKRZYPCZYK Bieg
65 Jacek Dragon 1969 Łaziska Górne STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
66 Krzysztof Roehrich 1986 Łąka Bieg
67 Lech Wróblewski 1981 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
68 Tomasz Ploch 1987 Gliwice Bieg
69 Adam Malcharek 1976 MIKOŁÓW Bieg
70 Adam Małek 1982 Orzesze Bieg
71 Małgorzata Pawłowska 1996 Mikołów Bieg
72 Arkadiusz Bąk 1977 Tychy Bieg
73 Dagmara Bortel 1992 Wyry LETROB TEAM Bieg
74 Dawid Gadomski 1990 Świętochłowice Bieg
75 Adam Rejmandowski 1990 Mikołów RiP Team Bieg
76 Anna Wojtkowska-Witala 1972 Mikołów Bieg
77 Paweł Karlik 1984 KOBIÓR Carbon Silesia Sport Bieg
78 ARKADIUSZ WARZECHA 1978 TYCHY CRIK FCA POLAND Bieg
79 Krzysztof Sabatowski 1981 Łaziska Górne Carbon Silesia Sport Bieg
80 Rafał Muszer 1977 Łaziska Górne Bieg
81 Kamila Pijanowska - Malcharek 1976 Mikołów Bieg
82 Mariusz Mazur 1977 Siemianowice Śląskie Bieg
83 Łukasz Hornik 1996 Katowice Bieg
84 Krzysztof Szala 1985 Łaziska Górne Bieg
85 Milena Kościelniak 1987 Łaziska Górne Bieg
86 Adam Grabara 1973 Katowice Bieg
87 Fabian Mzyk 1974 Orzesze KIA - ETRANS STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
88 Monika Gałkiewicz 1974 Katowice Bieg
89 ROBERT ZIELONKA 1973 Dulowa Motomaster Bieg
90 Robert Majda 1976 Orzesze Bieg
91 Marcin Rim 1985 Łaziska Górne Bieg
92 Sebastian Krosny 1982 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
93 Anna Porwolik 1991 Wyry LETROB TEAM Bieg
94 AGNIESZKA BIEGACZ 1982 MYSŁOWICE Alkoalpinizm Bieg
95 ELA Furmanek 1969 Katowice Bieg
96 DARIA KARLIK 1989 KOBIÓR Karlik Team Bieg
97 Mateusz Michalec 1995 Chełm Śląski 42k Pro Team Bieg
98 Łukasz Laskowski 1986 Gliwice KS JUDO TEAM MASTERS GLIWICE Bieg
99 Eugeniusz Baron 1964 Gostyń Bieg
100 Tomasz Przybylski 1980 Dąbrowa Górnicza W pogoni za duchem / Nowak-Team Bieg