Lista startowa - IX Bieg Wyrski. Na liście startowej znajdują się tylko osoby z potwierdzoną płatnością.

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacjasortuj malejąco
1 Daria Złotecka 1992 Wyry Bieg
2 Monika Kruczek 1980 Tychy Team Papry Bieg
3 Ania Mendla 1982 Czerwionka-Leszczyny Bieg
4 Dominik Makowski 1980 Gostyń Bieg
5 Magdalena Głąb 1984 Tychy Bieg
6 Dominika Drywa 1983 Łaziska Górne Bieg
7 Klaudia Wróbel 2002 Mikołów Bieg
8 Tomasz Różański 1975 Tychy Bieg
9 Łukasz Laskowski 1986 Gliwice KS JUDO TEAM MASTERS GLIWICE Bieg
10 Arkadiusz Syrocki 1978 Tychy Team Papry Bieg
11 Krzysztof Dziewiątka 1994 Wyry Keystone English Bieg
12 Judyta Grzebniewska 1987 tychy Team Papry Bieg
13 Tomasz Ploch 1987 Wyry Bieg
14 Roland Kopiec 1988 Łaziska Górne Bieg
15 Aniela Baron 1964 Gostyń Bieg
16 Tomasz Gapinski 1984 Zabrze LEGA MEDICAL / NEVER TOO LATE Bieg
17 Przemysław Colik 1980 Tychy Bieg
18 Czesław Bińkowski 1960 Orzesze Bieg
19 Adrian Bieniek 1983 Chorzów Bieg
20 Adam Złotecki 1991 Wyry Bieg
21 Monika Bielińska 1983 Przyszowice Bieg
22 Tomasz Pitek 1975 Świerczyniec 42k Pro Team Bieg
23 Krzysztof Kosiba 1974 Katowice Bieg
24 Mateusz Światły 1988 Wyry Bieg
25 Aneta Suwaj 1986 Jastrzębie Zdrój Alpin Sport Team Bieg
26 Arkadiusz Szmitka 1986 Wyry Bieg
27 Oskar Machulec 2001 Mikołów Bieg
28 Edyta Różańska 1975 Tychy Bieg
29 Marcin Helbin 1976 Łaziska Górne Bieg
30 Zofia Wojewódka 1986 Łaziska Górne Brygada RR (Razem Raźniej) Bieg
31 Michał Porwolik 1987 Wyry Bieg
32 Mirek Niemiec 1968 Cieszyn Bieg
33 Artur Chmielewski 1974 Tychy Team Papry Bieg
34 Maciej Slosarek 1996 Ruda slaska Bieg
35 Mariusz Głąb 1981 Tychy Bieg
36 Sylwia Gierez-Dobiczek 1979 Lędziny Team Papry Bieg
37 Mirosław Franke 1965 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
38 Beata Androsz 1976 Ruda Śląska Bieg
39 Marek Nieradzik 1979 Gostyń Łogyń Kurła Bieg
40 Robert Duch 1978 Sosnowiec Marelli Sosnowiec Poland Bieg
41 Paweł Bołdys 1986 Tychy Bieg
42 Tomasz Nikiel 1989 Bystra Bieg
43 Barbara Wytrykus 1979 Tychy TP 20 Bieg
44 Wojciech Korzusznik 1986 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
45 Elżbieta rzepka 1975 Gostyń Bieg
46 Bartosz Kubasiewicz 1985 Sosnowiec K.S.Kalinowa Bieg
47 Agnieszka Karlik 1982 Sosnowiec AKTYWNI LYSKI Bieg
48 Anna Wojtkowska-Witala 1972 Mikołów BBL Mikołów Bieg
49 Grzegorz Kawalec 1975 Orzesze Bieg
50 Andrzej Zemczak 1986 Tychy Team Papry Bieg
51 Wojciech Kramza 1971 Katowice Bieg
52 Łukasz Witczyk 1988 Tychy Bieg
53 Katarzyna Gabor 1990 Łaziska Górne Bieg
54 Kamil Hernas 1983 Tychy Tyskie Delfiny Bieg
55 Małgorzata Rencz 1974 Orzesze - Bieg
56 Kamil Weiner 1995 Mikołów Bieg
57 Milena Kościelniak 1987 Łaziska Górne Bieg
58 Łukasz Dobiczek 1980 Lędziny 42kpro Bieg
59 Agnieszka Kobierska 1980 Gliwice 42k Pro Team Bieg
60 Piotr Kryczek 1979 Dąbrowa Górnicza Bieg
61 Adam Bieniek 1979 Zabrze Night Runners Zabrze Bieg
62 Agnieszka Zięba 1981 Tychy Runhogs Tychy Bieg
63 Krzysztof Konopko 1980 Mikołów Inception.life Bieg
64 Beata Zielosko 1976 Mikołów Bieg
65 Jolanta Wacławik 1966 Gostyń Bieg
66 Tomasz Janiga 1985 Wyry brak Bieg
67 Piotr Walny 1983 Wyry Bieg
68 Marcin Grabalski 1991 Katowice Bieg
69 Adam Małek 1982 Orzesze Bieg
70 Bartosz Orszulik 1977 Mikolow Bieg
71 Robert Proksa 1964 Mysłowice Bieg
72 Małgorzata Szwed 1980 Tychy Team Papry Bieg
73 Wojciech Kłopot 1986 Wyry ING Hubs Poland Bieg
74 Łukasz Laskowski 1982 Mikołów Bieg
75 Mateusz Kępa 1991 Mikołów Bieg
76 Magdalena Kozioł 1984 Tychy Runhogs Tychy Bieg
77 Remigiusz Plewa 1977 Gostyń Bieg
78 Olaf Brychcy 2002 Wyry BBL Mikołów Bieg
79 Tomas Wagner 1969 Trzin STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
80 Ela Furmanek 1969 Katowice Huragan Ligota Bieg
81 ANNA SIENKIEWICZ 1982 Tychy Bieg
82 piotr oprzondek 1966 Tychy Bieg
83 Łukasz Zięba 1981 tychy Runhogs Tychy Bieg
84 Mariusz Wysocki 1976 Piekary Śląskie Lecymy Durś Bieg
85 Maciej Miś 1981 Łaziska Górne Bieg
86 Bartosz Rudawski 1978 Mikołów Bieg
87 Marcin MAJCHEREK 1976 Pietriwice Wielkie Bieg
88 Łukasz Baranowski 1986 Orzesze Bieg
89 Slawek Mandla 1978 Łaziska Gorne Bieg
90 Anna Wajdner-Mazgaj 1979 Tychy 42ProTeam Bieg
91 Grzegorz Mazur 1975 Mikołów Bieg
92 Katarzyna Weiner 1996 Mikołów Bieg
93 Andrzej Nowak 1979 Sosnowiec Nowak-team Bieg
94 Kamila Hebdowska 1997 Środa Śląska Bieg
95 Tomasz Słupik 1977 Bełk Eltoms - Bełk Bieg
96 Tomasz Kozioł 1984 Tychy Runhogs Tychy Bieg
97 Paweł Lapczyk 1984 Orzesze NiYwysportowani Bieg
98 Tomasz Franke 1987 Ustroń STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
99 Jarosław Skwarek 1983 Łaziska Górne Skwarek Racing Team Bieg
100 Rafał Skorupa 1983 Wyry Bieg