Lista startowa - VII Bieg Wyrski. Na liście startowej znajdują się tylko osoby z potwierdzoną płatnością.

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja
1 HANNA ŁYCZKOWSKA 1960 Katowice Marsz NW
2 Krystian Łagowski 1978 Łaziska Średnie LETROB TEAM Bieg
3 Beata Zielosko 1976 Mikołów Bieg
4 ROBERT ZIELONKA 1973 Dulowa Motomaster Bieg
5 Marzena Zatorska 1986 Mikołów TKKF Bieg
6 Mariusz Wysocki 1976 Piekary Śląskie Lecymy Durś Bieg
7 Jan Wyduch 1948 Mikołów TKKF Bieg
8 Michał Wybraniec 1976 Bieruń Bieg
9 Rafał Wrzesiński 1990 Tychy STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
10 Andrzej Wrzesiński 1961 Tychy STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
11 Adrian Wrzecionkowski 1983 Tychy Lake Runners Bieg
12 Lech Wróblewski 1981 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
13 Adam Woźniak 1971 Mikołów Bieg
14 Sylwia Wowry 1981 Cieszyn Olza Cieszyn Bieg
15 Grzegorz Wowry 1981 Cieszyn Ślęzak Team Bieg
16 BOGUMIŁA WOLNY 1968 Katowice Marsz NW
17 Anna Wojtkowska-Witala 1972 Mikołów Bieg
18 Tomasz Wojciechowski 1978 Gostyń Viking Training Center Tychy Bieg
19 Małgorzata Wojciechowska 1978 Gostyń Viking Training Center Bieg
20 Mariusz Wilczyński 1984 Katowice W pogoni za duchem Bieg
21 Wojciech Wcisło 1978 Katowice Bieg
22 Zbigniew Wawrzyczek 1981 Łąka Bieg
23 ARKADIUSZ WARZECHA 1978 TYCHY CRIK FCA POLAND Bieg
24 Łukasz Waligóra 1982 Łaziska Górne STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
25 Artur Walczuk 1974 Skoczów Bieg
26 Izabela Urbaniak 1980 Katowice Bieg
27 Marcin Torba 1979 Gostyń Bieg
28 Teresa Torba 1980 Gostyń Bieg
29 Krzysztof Tomczyk 1983 Łaziska Górne Sagot Bieg
30 ANNA TERESZYŃSKA 1981 Łaziska Górne # Alkoalpinizm Bieg
31 Ewa Szypuła 1981 Mikołów Biegnę byle dobiec Bieg
32 Grzegorz Szwan 1980 Orzesze Frezamet-Bis Sp. z o.o. Bieg
33 Grażyna Szwan 1977 Orzesze Bieg
34 marcin szczyrba 1976 łaziska górne Bieg
35 Krzysztof Szala 1985 Łaziska Górne Bieg
36 Janusz Szala 1952 Łaziska Górne Bieg
37 Marek Staroń 1974 Mikołów Szybka Piątka Mikołów Bieg
38 Mateusz Staroń 2005 Mikołów Szybka Piątka Mikołów Bieg
39 Jarosław Skwarek 1983 Łaziska Górne Skwarek Racing Team Bieg
40 Paweł Skrzypczyk 1986 Tychy LT SKRZYPCZYK Bieg
41 Marcin Skrzypczyk 1984 Tychy FC Pag Bieg
42 Mirosław Skorek 1982 Gostyń, gm. Wyry Marsz NW
43 Szymon Skoczykłoda 1984 Mikołów Bieg
44 Piotr Skała 1984 Bieruń Watacha łączy nas bieganie Bieg
45 Mateusz Sitko 1991 Łaziska Górne Bieg
46 Przemysław Sikora 1988 Katowice Bieg
47 Magdalena Sikora 1983 Cieszyn Bieg
48 Krzysztof Sabatowski 1981 Łaziska Górne Carbon Silesia Sport Bieg
49 Artur Ryś 1982 Mikołów BBL Mikołów Bieg
50 Lukasz Ryk 1977 Mikołów Bieg
51 Marek Rybczyński 1998 Tychy Bieg
52 Karol Rudek 1990 Ruda Śląska Bieg
53 Marlena Rolnik-Kazimierowicz 1992 Katowice Bieg
54 Remigiusz Rolnik 1967 Mikołów Bieg
55 Bartosz Rolnik 2000 Mikołów Bieg
56 Krzysztof Roehrich 1986 Łąka Bieg
57 Marcin Rim 1985 Łaziska Górne Bieg
58 Kinga Religa 1971 Tychy Bieg
59 Adam Rejmandowski 1990 Mikołów RiP Team Bieg
60 Dawid Ratka 1989 Wyry Bieg
61 Patrycja Ptak 1984 Mikołów TKKF Bieg
62 Violetta Przybyła 1970 Tychy TEAM OREW Bieg
63 Tomasz Przybylski 1980 Dąbrowa Górnicza W pogoni za duchem / Nowak-Team Bieg
64 Kasia Przybylska-Bąk 1978 Tychy Viking Training Center Bieg
65 Agnieszka Proń 1975 Katowice Ladies Boxing Brigade Bieg
66 Adam Proń 1975 Kato Ipronman Bieg
67 Anna Porwolik 1991 Wyry LETROB TEAM Bieg
68 Michał Porwolik 1987 Wyry LETROB TEAM Bieg
69 Tomasz Ploch 1987 Gliwice Bieg
70 Remigiusz Plewa 1977 Gostyń Bieg
71 Kamila Pijanowska - Malcharek 1976 Mikołów Bieg
72 Artur Piech 1980 Tychy Bieg
73 Tomasz Petkiewicz 1987 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
74 Tomasz Petkiewicz 1987 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
75 Małgorzata Pawłowska 1996 Mikołów Bieg
76 Leszek Papała 1962 Łaziska Górne Bieg
77 MARIOLA PALION 1966 WYRY Marsz NW
78 Marek Pająk 1979 Siemianowice Śląskie Siemianowice i Przyjaciele Biegają Bieg
79 Agnieszka Pająk 1977 Łaziska Górne Bieg
80 Monika Ostrowska 1986 Wyry Bieg
81 Joanna Orliñska 1975 Mikołów Ladies Boxing Brigade Bieg
82 Marcin Olejak 1978 Tychy Viking Training Center Bieg
83 Zbigniew Okrój 1973 Gliwice Bieg
84 Barbara Ochman 1988 Łaziska Górne Bieg
85 Łukasz Nowakowski 1986 Tychy Bieg
86 Lucyna Niezgoda 1978 Żory Marsz NW
87 Marek Nieradzik 1979 Gostyń Bieg
88 Fabian Mzyk 1974 Orzesze KIA - ETRANS STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
89 Rafał Muszer 1977 Łaziska Górne Bieg
90 Tomasz Musialski 1980 Tychy Bieg
91 Dominik Muras 1998 Żory Bieg
92 Karolina Mudyn 1982 Wyry Marsz NW
93 Rafal Mudyn 1980 Wyry KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
94 Jakub Motulewicz 1993 Kraków Bieg
95 JOANNA MORGA 1979 WYRY Marsz NW
96 Janusz Moćko 1987 Gostyń Bieg
97 Beata Miszkiewicz 1975 Katowice Bieg
98 Piotr Miśka 1970 Katowice emeryt MSWiA Bieg
99 Łukasz Michalik 1989 Świętochłowice Bieg
100 Mateusz Michalec 1995 Chełm Śląski 42k Pro Team Bieg