Lista startowa - IX Bieg Wyrski. Na liście startowej znajdują się tylko osoby z potwierdzoną płatnością.

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja
1 Magda Łochowska-Piotrowicz 1979 Tychy Team Papry Bieg
2 Damian Łabasz 1992 Łaziska Górne Hajcongi Bieg
3 Adam Złotecki 1991 Wyry Bieg
4 Daria Złotecka 1992 Wyry Bieg
5 Małgorzata Zozworek 1968 Jastrzębie Zdrój Marsz NW
6 Henryk Zoran 1968 Ruda Śląska Bieg
7 Beata Zielosko 1976 Mikołów Bieg
8 Urszula Zielinska 1968 Katowice EkipaNaKijach Marsz NW
9 Agnieszka Zięba 1981 Tychy Runhogs Tychy Bieg
10 Łukasz Zięba 1981 tychy Runhogs Tychy Bieg
11 Andrzej Zemczak 1986 Tychy Team Papry Bieg
12 Wojtek Zadarnowski 1981 Tychy Viking Training Center Bieg
13 Barbara Wytrykus 1979 Tychy TP 20 Bieg
14 Damian Wyszyński 1980 Katowice Bieg
15 Mariusz Wysocki 1976 Piekary Śląskie Lecymy Durś Bieg
16 Angelika Wyrwich 1974 Katowice Marsz NW
17 Beata Wrońska 1980 Chorzów Nasza Szkoła Zabrze Bieg
18 Klaudia Wróbel 2002 Mikołów Bieg
19 Adam Woźniak 1971 Mikołów KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
20 Ewa Wola 1982 Wyry Bieg
21 Anna Wojtkowska-Witala 1972 Mikołów BBL Mikołów Bieg
22 Zofia Wojewódka 1986 Łaziska Górne Brygada RR (Razem Raźniej) Bieg
23 Grzesiek Wojewódka 1981 Łaziska Górne Brygada RR (Razem Raźniej) Bieg
24 Tomasz Wojciechowski 1978 Gostyń Viking Training Center Tychy Bieg
25 Łukasz Witczyk 1988 Tychy Bieg
26 Paweł Widawski 1983 Sosnowiec Fc Rokuś Bieg
27 Agata Wiczok-Abram 1982 Tychy Team Papry Bieg
28 Agata Wiczok-Abram 1982 Tychy Team Papry Bieg
29 Kamil Weiner 1995 Mikołów Bieg
30 Katarzyna Weiner 1996 Mikołów Bieg
31 Klaudia Węgrzynowicz 1979 Tychy Team Papry Bieg
32 ARKADIUSZ WARZECHA 1978 TYCHY CRIK FCA POLAND Bieg
33 Marta Warska 1984 Katowice Ladies Boxing Brigade Bieg
34 Piotr Walny 1983 Wyry Bieg
35 Anna Wajdner-Mazgaj 1979 Tychy 42ProTeam Bieg
36 Tomas Wagner 1969 Trzin STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
37 Jolanta Wacławik 1966 Gostyń Bieg
38 Tomasz Ulczok 1980 Łaziska Górne Bieg
39 Krzysztof Tomczyk 1983 Łaziska Górne Sagot Bieg
40 Anna Tereszynska 1981 Laziska Gorne # Alkoalpinizm Bieg
41 Daniel Tabacki 1994 Orzesze Bieg
42 Tomasz Słupik 1977 Bełk Eltoms - Bełk Bieg
43 Bożena Słupik 1973 Orzesze Marsz NW
44 Małgorzata Szwed 1980 Tychy Team Papry Bieg
45 Gerard Szramek 1993 Orzesze Bieg
46 Arkadiusz Szmitka 1986 Wyry Bieg
47 Arkadiusz Syrocki 1978 Tychy Team Papry Bieg
48 Mateusz Światły 1988 Wyry Bieg
49 Aneta Suwaj 1986 Jastrzębie Zdrój Alpin Sport Team Bieg
50 Jakub Stopyra 1992 Łaziska Górne Bieg
51 PAWEŁ STARZYCKI 1980 GOSTYŃ CykloANT - PuchałkaSPORT Bieg
52 Magdalena Staniszewska-Colik 1982 Tychy Bieg
53 Damian Stalmach 1978 Piekary Śląskie Lecymy Durś Bieg
54 Dawid Sosnal 1989 Sosnowiec Nowak-team Bieg
55 Maciej Slosarek 1996 Ruda slaska Bieg
56 Jarosław Skwarek 1983 Łaziska Górne Skwarek Racing Team Bieg
57 Rafał Skorupa 1983 Wyry Bieg
58 Mirosław Skorek 1982 Gostyń Marsz NW
59 Szymon Skoczykłoda 1984 Mikołów Bieg
60 Mateusz Sitko 1991 Łaziska Górne Hajcongi Bieg
61 Arkadiusz Sikora 1976 Chorzów Miraz Race Team Bieg
62 ANNA SIENKIEWICZ 1982 Tychy Bieg
63 Witold Schab 1996 Katowice Bieg
64 Tomasz Sadowski 1977 Sosnowiec #Czeladzkiekije Marsz NW
65 Elżbieta rzepka 1975 Gostyń Bieg
66 Artur Ryś 1982 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Marsz NW
67 Igor Rybicki 1984 Mikolow Bieg
68 Bartosz Rudawski 1978 Mikołów Bieg
69 Ireneusz Ruchała 1974 Tychy Team Papry Bieg
70 Tomasz Różański 1975 Tychy Bieg
71 Michał Różański 1982 Mikołów Bieg
72 Edyta Różańska 1975 Tychy Bieg
73 Katarzyna Romanska 1970 Katowice EkipaNaKijach Marsz NW
74 Marcin Rim 1985 Łaziska Górne Bieg
75 Małgorzata Resztak 1970 Katowice Marsz NW
76 Małgorzata Rencz 1974 Orzesze - Bieg
77 Dawid Ratka 1989 Wyry Bieg
78 Paweł Pukocz 1985 Orzesze Bieg
79 Adam Proń 1975 Katowice Ipronman Bieg
80 Robert Proksa 1964 Mysłowice Bieg
81 Wiktor Prokopczuk 1986 Tychy Bieg
82 Damian Połeć 1997 Ruda Śląska Bieg
83 Piotr Pospiszil 1986 Orzesze Bieg
84 Michał Porwolik 1987 Wyry Bieg
85 Filip Porwit 1984 Tychy Tyskie Debeściaki-OBI 001 Bieg
86 Tomasz Ploch 1987 Wyry Bieg
87 Remigiusz Plewa 1977 Gostyń Bieg
88 Jadwiga Plewa 1980 Gostyń Viking Training Center Bieg
89 Tomasz Pitek 1975 Świerczyniec 42k Pro Team Bieg
90 Bożena Pijarska 1970 Katowice Marsz NW
91 Lucyna Piechoczek-Niezgoda 1978 Żory Marsz NW
92 Marcin Panchierz 1989 Siemianowice Śląskie Miraz Race Team Bieg
93 Danuta Pacyna 1968 KATOWICE Marsz NW
94 Bartosz Orszulik 1977 Mikolow Bieg
95 Joanna Orlińska 1975 Mikołów Ladies Boxing Brigade Bieg
96 piotr oprzondek 1966 Tychy Bieg
97 Zbigniew Okrój 1973 Gliwice Bieg
98 Sylwia Oberska 1972 Katowice Marsz NW
99 Andrzej Nowak 1979 Sosnowiec Nowak-team Bieg
100 Joanna Nowak 1976 Łaziska Górne Bieg