Lista startowa - VII Bieg Wyrski. Na liście startowej znajdują się tylko osoby z potwierdzoną płatnością.

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj rosnąco Klub sportowy Rywalizacja
1 Łukasz Laskowski 1982 Łaziska Średnie Bieg
2 Krystian Łagowski 1978 Łaziska Średnie LETROB TEAM Bieg
3 Krzysztof Blaszta 1978 Łaziska Górne Biegam Choć Nie Lubię Bieg
4 Agnieszka Pająk 1977 Łaziska Górne Bieg
5 Robert Kruszyna 1988 Łaziska Górne Bieg
6 Izabela Kura 1994 Łaziska Górne Bieg
7 Mateusz Sitko 1991 Łaziska Górne Bieg
8 marcin szczyrba 1976 łaziska górne Bieg
9 Jarosław Skwarek 1983 Łaziska Górne Skwarek Racing Team Bieg
10 Katarzyna Gabor 1990 Łaziska Górne Bieg
11 Krzysztof Kremer 1982 Łaziska Górne Bieg
12 Leszek Papała 1962 Łaziska Górne Bieg
13 ANNA TERESZYŃSKA 1981 Łaziska Górne # Alkoalpinizm Bieg
14 Łukasz Waligóra 1982 Łaziska Górne STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
15 Marek Latusek 1989 Łaziska Górne Bieg
16 Jacek Dragon 1969 Łaziska Górne STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
17 Krzysztof Sabatowski 1981 Łaziska Górne Carbon Silesia Sport Bieg
18 Rafał Muszer 1977 Łaziska Górne Bieg
19 Krzysztof Szala 1985 Łaziska Górne Bieg
20 Milena Kościelniak 1987 Łaziska Górne Bieg
21 Marcin Rim 1985 Łaziska Górne Bieg
22 Sylwia Gert 1989 Łaziska Górne Marsz NW
23 Janusz Szala 1952 Łaziska Górne Bieg
24 Józef Kościelniak 1959 Łaziska Górne Bieg
25 Barbara Ochman 1988 Łaziska Górne Bieg
26 Piotr Hanas 1982 Łaziska Górne Bieg
27 Marcin Kasprzak 1987 Łaziska Górne Bieg
28 Adam Jarek 1990 Łaziska Górne Bieg
29 Mateusz Gert 1988 Łaziska Górne Bieg
30 Roland Kopiec 1988 Łaziska Górne Bieg
31 Krzysztof Tomczyk 1983 Łaziska Górne Sagot Bieg
32 Krzysztof Roehrich 1986 Łąka Bieg
33 Zbigniew Wawrzyczek 1981 Łąka Bieg
34 Lucyna Niezgoda 1978 Żory Marsz NW
35 Dominik Muras 1998 Żory Bieg
36 Dominik Klyk 1980 Zabrze Truchtando rehabilitanto Bieg
37 Adam Gliniany 1970 Wyry Bieg
38 Rafal Mudyn 1980 Wyry KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
39 MARIOLA PALION 1966 WYRY Marsz NW
40 Wojciech Kłopot 1986 Wyry Bieg
41 Monika Ostrowska 1986 Wyry Bieg
42 Dawid Ratka 1989 Wyry Bieg
43 Grzegorz FOKS 1984 Wyry Bieg
44 Tomasz Janiga 1985 Wyry brak Bieg
45 Dagmara Bortel 1992 Wyry LETROB TEAM Bieg
46 Karolina Mudyn 1982 Wyry Marsz NW
47 Anna Porwolik 1991 Wyry LETROB TEAM Bieg
48 Paweł Kwaśniak 1979 Wyry Bieg
49 Irena Chlebek 1966 Wyry Bieg
50 Izabela Kawała 1983 Wyry Bieg
51 Marek Kłosiewicz 1961 Wyry Nordic Walking Powiatu Mikołowskiego Marsz NW
52 Joanna Gębala-Buczko 1983 Wyry Bieg
53 Michał Porwolik 1987 Wyry LETROB TEAM Bieg
54 JOANNA MORGA 1979 WYRY Marsz NW
55 Malgorzata Gliniany 1970 Wyry Bieg
56 Anna Gwóźdź 1981 Wyry Bieg
57 Adam Karolak 1972 Wyry KS Wyranie Bieg
58 Sebastian Bartosik 1986 Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski Bieg
59 MIROSŁAW MICHALAK 1972 TYCHY Marsz NW
60 Krzysztof Jasicki 1980 Tychy Runhogs Tychy Bieg
61 Kinga Religa 1971 Tychy Bieg
62 Kamil Hernas 1983 Tychy Lake Runners Bieg
63 Paweł Buczek 1992 Tychy SPLA Tychy Bieg
64 Andrzej Wrzesiński 1961 Tychy STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
65 Tomasz Musialski 1980 Tychy Bieg
66 Marcin Skrzypczyk 1984 Tychy FC Pag Bieg
67 Marcin Olejak 1978 Tychy Viking Training Center Bieg
68 Rafał Wrzesiński 1990 Tychy STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
69 Agnieszka Krasiejko 1995 Tychy Nowak-team Bieg
70 Magdalena Głąb 1984 Tychy Bieg
71 Łukasz Nowakowski 1986 Tychy Bieg
72 Artur Piech 1980 Tychy Bieg
73 Violetta Przybyła 1970 Tychy TEAM OREW Bieg
74 Marek Rybczyński 1998 Tychy Bieg
75 Grzegorz Małecki 1976 Tychy CRIK FCA POLAND Bieg
76 Adrian Wrzecionkowski 1983 Tychy Lake Runners Bieg
77 Benedykt Krzczuk 1964 Tychy Bieg
78 Kasia Przybylska-Bąk 1978 Tychy Viking Training Center Bieg
79 Zuzanna Broda 1992 Tychy Bieg
80 Ewa Donigiewicz 1983 Tychy 42k Pro Team Bieg
81 Adam Kozub 1981 Tychy Bieg
82 Paweł Skrzypczyk 1986 Tychy LT SKRZYPCZYK Bieg
83 Arkadiusz Bąk 1977 Tychy Bieg
84 ARKADIUSZ WARZECHA 1978 TYCHY CRIK FCA POLAND Bieg
85 Łukasz Kozik 1985 Tychy Bieg
86 Kamil Fatyga 1985 Tychy Viking Training Center Bieg
87 Katarzyna Grabowska 1973 Tychy Bieg
88 Łukasz Michalik 1989 Świętochłowice Bieg
89 Marcin Fruehmark 1983 Świętochłowice Bieg
90 Tomasz Kostrzewa 1990 Świętochłowice Bieg
91 Dawid Gadomski 1990 Świętochłowice Bieg
92 Leszek Kopczyński 1970 Świerklany Bieg
93 Bogdan Cyrus 1970 Strzebiń SILESIA NORDIC TEAM Marsz NW
94 Arkadiusz Kaczor 1986 Sosnowiec Nowak-team Bieg
95 Artur Walczuk 1974 Skoczów Bieg
96 Mariusz Mazur 1977 Siemianowice Śląskie Bieg
97 Marek Pająk 1979 Siemianowice Śląskie Siemianowice i Przyjaciele Biegają Bieg
98 Marek Kowaczek 1979 Rybnik Okiem Wilka Bieg
99 Karol Rudek 1990 Ruda Śląska Bieg
100 JANUSZ KASPEREK 1971 PISARZOWICE nierzeszony Bieg