Lista startowa - IX Bieg Wyrski. Na liście startowej znajdują się tylko osoby z potwierdzoną płatnością.

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Rywalizacja
1 Tomasz Słupik 1977 Bełk Eltoms - Bełk Bieg
2 Przemysław Mendyk 1992 Bobrek - Bieg
3 Tomasz Nikiel 1989 Bystra Bieg
4 Sebastian Bartuś 1983 Chełm śląski Bieg
5 Adrian Bieniek 1983 Chorzów Bieg
6 Beata Wrońska 1980 Chorzów Nasza Szkoła Zabrze Bieg
7 Arkadiusz Sikora 1976 Chorzów Miraz Race Team Bieg
8 Mirek Niemiec 1968 Cieszyn Bieg
9 Ania Mendla 1982 Czerwionka-Leszczyny Bieg
10 Piotr Kryczek 1979 Dąbrowa Górnicza Bieg
11 Łukasz Laskowski 1986 Gliwice KS JUDO TEAM MASTERS GLIWICE Bieg
12 Agnieszka Kobierska 1980 Gliwice 42k Pro Team Bieg
13 Sebastian Laskowski 1978 Gliwice Kata Guruma Gliwice Bieg
14 Zbigniew Okrój 1973 Gliwice Bieg
15 Justyna Burzak 1985 Gliwice Balasana Joga Bieg
16 Grzegorz Brudek 1982 Gliwice Bieg
17 Magdalena Kopeć-Brudek 1982 Gliwice Bieg
18 Małgorzata Kałużna 1987 Gliwice Socios Silesia Bieg
19 Włodzimierz Kowalski 1981 Gliwice KS JUDO TEAM MASTERS GLIWICE Bieg
20 Dominik Makowski 1980 Gostyń Bieg
21 Aniela Baron 1964 Gostyń Bieg
22 Marek Nieradzik 1979 Gostyń Łogyń Kurła Bieg
23 Elżbieta rzepka 1975 Gostyń Bieg
24 Mirosław Skorek 1982 Gostyń Marsz NW
25 Jolanta Wacławik 1966 Gostyń Bieg
26 Piotr Jeleń 1964 Gostyń Marsz NW
27 Remigiusz Plewa 1977 Gostyń Bieg
28 Marek Brząkalik 1977 Gostyń Bieg
29 PAWEŁ STARZYCKI 1980 GOSTYŃ CykloANT - PuchałkaSPORT Bieg
30 Jadwiga Plewa 1980 Gostyń Viking Training Center Bieg
31 Klaudia Ficek 1997 Gostyń Bieg
32 Tomasz Wojciechowski 1978 Gostyń Viking Training Center Tychy Bieg
33 Eugeniusz Baron 1964 Gostyń Bieg
34 Adam Kabus 1985 Gostyń Łogyń Kurła Bieg
35 Aneta Suwaj 1986 Jastrzębie Zdrój Alpin Sport Team Bieg
36 Małgorzata Zozworek 1968 Jastrzębie Zdrój Marsz NW
37 Krzysztof Kosiba 1974 Katowice Bieg
38 Wojciech Kramza 1971 Katowice Bieg
39 Marcin Grabalski 1991 Katowice Bieg
40 Ela Furmanek 1969 Katowice Huragan Ligota Bieg
41 Angelika Wyrwich 1974 Katowice Marsz NW
42 Małgorzata Resztak 1970 Katowice Marsz NW
43 Sylwia Oberska 1972 Katowice Marsz NW
44 Katarzyna Romanska 1970 Katowice EkipaNaKijach Marsz NW
45 Marta Warska 1984 Katowice Ladies Boxing Brigade Bieg
46 Danuta Behr 1965 Katowice Marsz NW
47 Danuta Pacyna 1968 KATOWICE Marsz NW
48 Piotr Miśka 1970 Katowice Bieg
49 Witold Schab 1996 Katowice Bieg
50 Adam Proń 1975 Katowice Ipronman Bieg
51 Robert Klimsa 1983 Katowice Bieg
52 Dawid Kuś 1987 Katowice Polska Grupa Górnicza Bieg
53 Bożena Pijarska 1970 Katowice Marsz NW
54 Urszula Zielinska 1968 Katowice EkipaNaKijach Marsz NW
55 Damian Wyszyński 1980 Katowice Bieg
56 Marek Latos 1986 Knurow Zabrzańskie Towarzystwo Triathlonowe Bieg
57 Anna Tereszynska 1981 Laziska Gorne # Alkoalpinizm Bieg
58 Sylwia Gierez-Dobiczek 1979 Lędziny Team Papry Bieg
59 Łukasz Dobiczek 1980 Lędziny 42kpro Bieg
60 Arkadiusz Mazur 1988 Międzyrzecze Dolne Bieg
61 Bartosz Orszulik 1977 Mikolow Bieg
62 Igor Rybicki 1984 Mikolow Bieg
63 Klaudia Wróbel 2002 Mikołów Bieg
64 Oskar Machulec 2001 Mikołów Bieg
65 Mirosław Franke 1965 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
66 Wojciech Korzusznik 1986 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
67 Anna Wojtkowska-Witala 1972 Mikołów BBL Mikołów Bieg
68 Kamil Weiner 1995 Mikołów Bieg
69 Krzysztof Konopko 1980 Mikołów Inception.life Bieg
70 Beata Zielosko 1976 Mikołów Bieg
71 Łukasz Laskowski 1982 Mikołów Bieg
72 Mateusz Kępa 1991 Mikołów Bieg
73 Artur Ryś 1982 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Marsz NW
74 Bartosz Rudawski 1978 Mikołów Bieg
75 Grzegorz Mazur 1975 Mikołów Bieg
76 Katarzyna Weiner 1996 Mikołów Bieg
77 Magdalena Bukol 1981 Mikołów Marsz NW
78 Szymon Skoczykłoda 1984 Mikołów Bieg
79 Adam Gabryś 1991 Mikołów Bieg
80 Dariusz Marczinek 1983 Mikołów Bieg
81 Igor Głogowski 1991 Mikołów Bieg
82 Michał Różański 1982 Mikołów Bieg
83 Piotr Kaczmarek 2005 Mikołów Szybka Piątka Mikołów Bieg
84 Agata Kmiecik 1980 Mikołów Bieg
85 Katarzyna Dylla 1973 Mikołów BBL Mikołów Marsz NW
86 Adam Woźniak 1971 Mikołów KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
87 Marcin Gregorczyk 1977 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
88 Joanna Orlińska 1975 Mikołów Ladies Boxing Brigade Bieg
89 Barbara Depta 1982 Mikołów Bieg
90 Ewa Gruszka 1978 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
91 Robert Proksa 1964 Mysłowice Bieg
92 Mateusz Gwardiak 1986 OrzesE Bieg
93 Czesław Bińkowski 1960 Orzesze Bieg
94 Grzegorz Kawalec 1975 Orzesze Bieg
95 Małgorzata Rencz 1974 Orzesze - Bieg
96 Adam Małek 1982 Orzesze Bieg
97 Łukasz Baranowski 1986 Orzesze Bieg
98 Paweł Lapczyk 1984 Orzesze NiYwysportowani Bieg
99 Daniel Tabacki 1994 Orzesze Bieg
100 Robert Majda 1976 Orzesze Bieg