Lista startowa - VII Bieg Wyrski. Na liście startowej znajdują się tylko osoby z potwierdzoną płatnością.

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Rywalizacja
1 Ewa Jochacy 1982 Bieruń Marsz NW
2 Piotr Skała 1984 Bieruń Watacha łączy nas bieganie Bieg
3 Michał Wybraniec 1976 Bieruń Bieg
4 Arkadiusz Jochacy 1979 Bieruń Bieg
5 Piotr Kapela 1975 Bojszowy Nowe SHMT Bieg
6 Janusz Kupczak 1974 Bujaków 13 ŚBOT 133 blp Cieszyn Marsz NW
7 Maria Grzegorek 2000 Bytom Bieg
8 Mateusz Michalec 1995 Chełm Śląski 42k Pro Team Bieg
9 Grzegorz Wowry 1981 Cieszyn Ślęzak Team Bieg
10 Magdalena Sikora 1983 Cieszyn Bieg
11 David French 1962 Cieszyn Parkrun Cieszyn Bieg
12 Sylwia Wowry 1981 Cieszyn Olza Cieszyn Bieg
13 Tomasz Przybylski 1980 Dąbrowa Górnicza W pogoni za duchem / Nowak-Team Bieg
14 ROBERT ZIELONKA 1973 Dulowa Motomaster Bieg
15 Małgorzata Kałużna 1987 Gliwice Socios Silesia Bieg
16 Rafał Brożyna 1994 Gliwice Bieg
17 Tomasz Ploch 1987 Gliwice Bieg
18 Łukasz Laskowski 1986 Gliwice KS JUDO TEAM MASTERS GLIWICE Bieg
19 Zbigniew Okrój 1973 Gliwice Bieg
20 Remigiusz Plewa 1977 Gostyń Bieg
21 Adam Kabus 1985 Gostyń Bieg
22 Marcin Torba 1979 Gostyń Bieg
23 Marek Nieradzik 1979 Gostyń Bieg
24 Klaudia Ficek 1997 Gostyń Bieg
25 Tomasz Wojciechowski 1978 Gostyń Viking Training Center Tychy Bieg
26 Teresa Torba 1980 Gostyń Bieg
27 Eugeniusz Baron 1964 Gostyń Bieg
28 Marek Brząkalik 1977 Gostyń Bieg
29 Aniela Baron 1964 Gostyń TAURON TEAM Bieg
30 Małgorzata Wojciechowska 1978 Gostyń Viking Training Center Bieg
31 Janusz Moćko 1987 Gostyń Bieg
32 Mirosław Skorek 1982 Gostyń, gm. Wyry Marsz NW
33 Jacek Cupiał 1972 Imielin Grey Runner Bieg
34 Alina Jabłońska 1985 Kalwaria Zebrzydowska Bieg
35 Adam Proń 1975 Kato Ipronman Bieg
36 Izabela Urbaniak 1980 Katowice Bieg
37 Beata Miszkiewicz 1975 Katowice Bieg
38 Wojciech Wcisło 1978 Katowice Bieg
39 Wojciech Kramza 1971 Katowice Bieg
40 Michał Gałkiewicz 1973 Katowice tomkatotrening Bieg
41 HANNA ŁYCZKOWSKA 1960 Katowice Marsz NW
42 Agnieszka Proń 1975 Katowice Ladies Boxing Brigade Bieg
43 BOGUMIŁA WOLNY 1968 Katowice Marsz NW
44 Dorota Gazda 1960 Katowice Stadion Śląski Marsz NW
45 Dawid Kuś 1987 Katowice Bieg
46 Łukasz Hornik 1996 Katowice Bieg
47 Adam Grabara 1973 Katowice Bieg
48 Monika Gałkiewicz 1974 Katowice Bieg
49 ELA Furmanek 1969 Katowice Bieg
50 Przemysław Sikora 1988 Katowice Bieg
51 Mariusz Wilczyński 1984 Katowice W pogoni za duchem Bieg
52 Wawrzyniec Kuźmicz 1977 Katowice Perdedor Sobersaliente Bieg
53 Piotr Miśka 1970 Katowice emeryt MSWiA Bieg
54 Katarzyna Guzek 1980 Katowice Bieg
55 Marlena Rolnik-Kazimierowicz 1992 Katowice Bieg
56 Paweł Karlik 1984 KOBIÓR Carbon Silesia Sport Bieg
57 DARIA KARLIK 1989 KOBIÓR Karlik Team Bieg
58 marcin kazimierek 1979 Kobior Tygryski Bieg
59 Aleksander kazimieerk 2004 Kobior Tygryski Bieg
60 Jakub Motulewicz 1993 Kraków Bieg
61 DARIUSZ MAREK 1985 KRAKÓW Monk Sandals Team Bieg
62 Anna Kawecka 1982 Maków Marsz NW
63 Agnieszka Gebhardt 1978 Małkowo Fundacja Gebhardt Sport Bieg
64 EMILIAN DZIUBA 1973 Mikolow STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
65 Ewa GRUSZKA 1978 Mikolow STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
66 Bartosz Rolnik 2000 Mikołów Bieg
67 Piotr Kubacz 1974 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
68 Marcin Gregorczyk 1977 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
69 Mirosław Jadasz 1984 Mikołów Bieg
70 Patrycja Ptak 1984 Mikołów TKKF Bieg
71 Agnieszka Konopko 1979 Mikołów Inception.life Bieg
72 Radosław Bednarczyk 2005 Mikołów Bieg
73 Szymon Skoczykłoda 1984 Mikołów Bieg
74 Michał Janasik 1976 Mikołów Bieg
75 Ewa Szypuła 1981 Mikołów Biegnę byle dobiec Bieg
76 Joanna Orliñska 1975 Mikołów Ladies Boxing Brigade Bieg
77 Igor Głogowski 1991 Mikołów Bieg
78 Lukasz Ryk 1977 Mikołów Bieg
79 Adam Gabryś 1991 Mikołów Bieg
80 Tomasz Petkiewicz 1987 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
81 Anna Matera 1976 Mikołów Bieg
82 Adam Malcharek 1976 MIKOŁÓW Bieg
83 Lech Wróblewski 1981 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
84 Anna Wojtkowska-Witala 1972 Mikołów Bieg
85 Małgorzata Pawłowska 1996 Mikołów Bieg
86 Adam Rejmandowski 1990 Mikołów RiP Team Bieg
87 Kamila Pijanowska - Malcharek 1976 Mikołów Bieg
88 Sebastian Krosny 1982 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
89 Marzena Zatorska 1986 Mikołów TKKF Bieg
90 Piotr Kaczmarek 2005 Mikołów Szybka Piątka Bieg
91 Jan Wyduch 1948 Mikołów TKKF Bieg
92 Remigiusz Rolnik 1967 Mikołów Bieg
93 Marek Staroń 1974 Mikołów Szybka Piątka Mikołów Bieg
94 Beata Zielosko 1976 Mikołów Bieg
95 Artur Ryś 1982 Mikołów BBL Mikołów Bieg
96 Adam Woźniak 1971 Mikołów Bieg
97 Krzysztof Konopko 1980 Mikołów Inception.life Bieg
98 Mateusz Staroń 2005 Mikołów Szybka Piątka Mikołów Bieg
99 Tomasz Petkiewicz 1987 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
100 Barbara GOS 1969 MYSŁOWICE niezrzeszona Bieg