Lista startowa - IX Bieg Wyrski. Na liście startowej znajdują się tylko osoby z potwierdzoną płatnością.

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj rosnąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja
101 Jadwiga Plewa 1980 Gostyń Viking Training Center Bieg
102 Izabela Kura 1994 Łaziska Górne Bieg
103 Ireneusz Ruchała 1974 Tychy Team Papry Bieg
104 Igor Rybicki 1984 Mikolow Bieg
105 Igor Głogowski 1991 Mikołów Bieg
106 Grzesiek Wojewódka 1981 Łaziska Górne Brygada RR (Razem Raźniej) Bieg
107 Grzegorz Kawalec 1975 Orzesze Bieg
108 Grzegorz Brudek 1982 Gliwice Bieg
109 Gerard Szramek 1993 Orzesze Bieg
110 Ewa Wola 1982 Wyry Bieg
111 Eugeniusz Baron 1964 Gostyń Bieg
112 Elżbieta rzepka 1975 Gostyń Bieg
113 Ela Furmanek 1969 Katowice Huragan Ligota Bieg
114 Edyta Różańska 1975 Tychy Bieg
115 Dominik Makowski 1980 Gostyń Bieg
116 Dawid Ratka 1989 Wyry Bieg
117 Dawid Kuś 1987 Katowice Polska Grupa Górnicza Bieg
118 Dawid Sosnal 1989 Sosnowiec Nowak-team Bieg
119 Dariusz Kokot 1974 Tychy Bieg
120 Danuta Behr 1965 Katowice Marsz NW
121 Danuta Pacyna 1968 KATOWICE Marsz NW
122 Daniel Choiński 1974 Wyry Bieg
123 Damian Łabasz 1992 Łaziska Górne Hajcongi Bieg
124 Czesław Bińkowski 1960 Orzesze Bieg
125 Bożena Słupik 1973 Orzesze Marsz NW
126 Bożena Pijarska 1970 Katowice Marsz NW
127 Beniamin Lniany 1975 Ruda Śląska pobiega(l)niany Bieg
128 Benedykt Krzczuk 1964 Tychy Bieg
129 Beata Androsz 1976 Ruda Śląska Bieg
130 Beata Zielosko 1976 Mikołów Bieg
131 Beata Norek-Ciszak 1979 Tychy Bieg
132 Beata Wrońska 1980 Chorzów Nasza Szkoła Zabrze Bieg
133 Bartosz Kubasiewicz 1985 Sosnowiec K.S.Kalinowa Bieg
134 Bartosz Orszulik 1977 Mikolow Bieg
135 Bartosz Rudawski 1978 Mikołów Bieg
136 Barbara Wytrykus 1979 Tychy TP 20 Bieg
137 Barbara Depta 1982 Mikołów Bieg
138 Artur Ryś 1982 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Marsz NW
139 Arkadiusz Szmitka 1986 Wyry Bieg
140 Arkadiusz Kaczor 1986 Sosnowiec Bieg
141 ARKADIUSZ WARZECHA 1978 TYCHY CRIK FCA POLAND Bieg
142 Arkadiusz Sikora 1976 Chorzów Miraz Race Team Bieg
143 Arkadiusz Syrocki 1978 Tychy Team Papry Bieg
144 Anna Wojtkowska-Witala 1972 Mikołów BBL Mikołów Bieg
145 Anna Wajdner-Mazgaj 1979 Tychy 42ProTeam Bieg
146 Anna Gwóźdź 1981 Wyry Bieg
147 Anna Tereszynska 1981 Laziska Gorne # Alkoalpinizm Bieg
148 Aniela Baron 1964 Gostyń Bieg
149 Ania Mendla 1982 Czerwionka-Leszczyny Bieg
150 Angelika Wyrwich 1974 Katowice Marsz NW
151 Andrzej Zemczak 1986 Tychy Team Papry Bieg
152 Andrzej Nowak 1979 Sosnowiec Nowak-team Bieg
153 Andrzej Dziewiątka 1956 Wyry Marsz NW
154 Agata Wiczok-Abram 1982 Tychy Team Papry Bieg
155 Agata Wiczok-Abram 1982 Tychy Team Papry Bieg
156 Adrian Bieniek 1983 Chorzów Bieg
157 Adam Bieniek 1979 Zabrze Night Runners Zabrze Bieg
158 Adam Małek 1982 Orzesze Bieg
159 adam mazgaj 1976 Tychy Bieg
160 Adam Gabryś 1991 Mikołów Bieg
161 Adam Jarek 1990 Łaziska Górne Bieg
162 Adam Woźniak 1971 Mikołów KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg