Lista startowa - IX Bieg Wyrski. Na liście startowej znajdują się tylko osoby z potwierdzoną płatnością.

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj rosnąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja
1 Łukasz Witczyk 1988 Tychy Bieg
2 Łukasz Dobiczek 1980 Lędziny 42kpro Bieg
3 Łukasz Laskowski 1982 Mikołów Bieg
4 Łukasz Zięba 1981 tychy Runhogs Tychy Bieg
5 Łukasz Baranowski 1986 Orzesze Bieg
6 Łukasz Niebrzydowski 1985 Rybnik Bieg
7 Łukasz Laskowski 1986 Gliwice KS JUDO TEAM MASTERS GLIWICE Bieg
8 Zofia Wojewódka 1986 Łaziska Górne Brygada RR (Razem Raźniej) Bieg
9 Zbigniew Okrój 1973 Gliwice Bieg
10 Włodzimierz Kowalski 1981 Gliwice KS JUDO TEAM MASTERS GLIWICE Bieg
11 Wojtek Zadarnowski 1981 Tychy Viking Training Center Bieg
12 Wojciech Korzusznik 1986 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
13 Wojciech Kramza 1971 Katowice Bieg
14 Wojciech Kłopot 1986 Wyry ING Hubs Poland Bieg
15 Witold Schab 1996 Katowice Bieg
16 Wiktor Prokopczuk 1986 Tychy Bieg
17 Urszula Zielinska 1968 Katowice EkipaNaKijach Marsz NW
18 Tomek Boroń 1978 Tychy Runhogs Tychy Marsz NW
19 Tomasz Gapinski 1984 Zabrze LEGA MEDICAL / NEVER TOO LATE Bieg
20 Tomasz Pitek 1975 Świerczyniec 42k Pro Team Bieg
21 Tomasz Nikiel 1989 Bystra Bieg
22 Tomasz Janiga 1985 Wyry brak Bieg
23 Tomasz Słupik 1977 Bełk Eltoms - Bełk Bieg
24 Tomasz Kozioł 1984 Tychy Runhogs Tychy Bieg
25 Tomasz Franke 1987 Ustroń STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
26 Tomasz Gigoń 1977 Łaziska Górne Bieg
27 Tomasz Sadowski 1977 Sosnowiec #Czeladzkiekije Marsz NW
28 Tomasz Ulczok 1980 Łaziska Górne Bieg
29 Tomasz Wojciechowski 1978 Gostyń Viking Training Center Tychy Bieg
30 Tomasz Ploch 1987 Wyry Bieg
31 Tomasz Różański 1975 Tychy Bieg
32 Tomas Wagner 1969 Trzin STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
33 Szymon Skoczykłoda 1984 Mikołów Bieg
34 Sylwia Gierez-Dobiczek 1979 Lędziny Team Papry Bieg
35 Sylwia Oberska 1972 Katowice Marsz NW
36 Slawek Mandla 1978 Łaziska Gorne Bieg
37 Sebastian Laskowski 1978 Gliwice Kata Guruma Gliwice Bieg
38 Sebastian Bartuś 1983 Chełm śląski Bieg
39 Sabina Mai-Matacz 1986 Tychy Runhogs Tychy Bieg
40 Roland Kopiec 1988 Łaziska Górne Bieg
41 Robert Duch 1978 Sosnowiec Marelli Sosnowiec Poland Bieg
42 Robert Proksa 1964 Mysłowice Bieg
43 Robert Kruszyna 1988 Łaziska Górne Bieg
44 Robert Klimsa 1983 Katowice Bieg
45 Robert Majda 1976 Orzesze Bieg
46 Renata Gigoń 1978 Łaziska Górne Bieg
47 Remigiusz Plewa 1977 Gostyń Bieg
48 Rafał Skorupa 1983 Wyry Bieg
49 Rafał Mudyn 1980 Wyry KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
50 Rafał Muszer 1977 Łaziska Górne Bieg
51 Przemysław Colik 1980 Tychy Bieg
52 Przemysław Nikiel 1980 Wyry Bieg
53 Przemysław Mendyk 1992 Bobrek - Bieg
54 Piotr Kryczek 1979 Dąbrowa Górnicza Bieg
55 Piotr Walny 1983 Wyry Bieg
56 Piotr Jeleń 1964 Gostyń Marsz NW
57 piotr oprzondek 1966 Tychy Bieg
58 Piotr Miśka 1970 Katowice Bieg
59 Piotr Kaczmarek 2005 Mikołów Szybka Piątka Mikołów Bieg
60 Piotr Pospiszil 1986 Orzesze Bieg
61 PIotr Kowalczyk 1974 Tychy Team Papry Bieg
62 Paweł Bołdys 1986 Tychy Bieg
63 Paweł Lapczyk 1984 Orzesze NiYwysportowani Bieg
64 Paweł Kwaśniak 1979 Wyry Bieg
65 PAWEŁ STARZYCKI 1980 GOSTYŃ CykloANT - PuchałkaSPORT Bieg
66 Paweł Pukocz 1985 Orzesze Bieg
67 Paweł Widawski 1983 Sosnowiec Fc Rokuś Bieg
68 Oskar Machulec 2001 Mikołów Bieg
69 Olaf Brychcy 2002 Wyry BBL Mikołów Bieg
70 Monika Bielińska 1983 Przyszowice Bieg
71 Monika Kruczek 1980 Tychy Team Papry Bieg
72 Mirosław Franke 1965 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
73 Mirosław Skorek 1982 Gostyń Marsz NW
74 Mirek Niemiec 1968 Cieszyn Bieg
75 Milena Kościelniak 1987 Łaziska Górne Bieg
76 Michał Porwolik 1987 Wyry Bieg
77 Michał Różański 1982 Mikołów Bieg
78 Małgorzata Rencz 1974 Orzesze - Bieg
79 Małgorzata Szwed 1980 Tychy Team Papry Bieg
80 Małgorzata Resztak 1970 Katowice Marsz NW
81 Małgorzata Zozworek 1968 Jastrzębie Zdrój Marsz NW
82 Małgorzata Kałużna 1987 Gliwice Socios Silesia Bieg
83 Mateusz Światły 1988 Wyry Bieg
84 Mateusz Kępa 1991 Mikołów Bieg
85 Mateusz MAJCHEREK 2004 Pietriwice Wielkie LKS Start Pietrowice Wielkie Bieg
86 Mateusz Sitko 1991 Łaziska Górne Hajcongi Bieg
87 Mateusz Gwardiak 1986 OrzesE Bieg
88 Martyna Marcinkowska 1989 Tychy Bieg
89 Marta Warska 1984 Katowice Ladies Boxing Brigade Bieg
90 Mariusz Głąb 1981 Tychy Bieg
91 Mariusz Wysocki 1976 Piekary Śląskie Lecymy Durś Bieg
92 Mariusz Mazur 1977 Siemianowice Śląskie Bieg
93 Mariusz Biela 1978 Pszczyna Aktywna pszczyna Bieg
94 Marek Nieradzik 1979 Gostyń Łogyń Kurła Bieg
95 Marek Brząkalik 1977 Gostyń Bieg
96 Marek Makowski 1958 Tychy Marsz NW
97 Marek Latusek 1989 Łaziska Górne Formacja Śląsk Bieg
98 Marek Kłosiewicz 1961 Wyry Nordic Walking Powiatu Mikołowskiego Marsz NW
99 Marek Latos 1986 Knurow Zabrzańskie Towarzystwo Triathlonowe Bieg
100 Marcin Helbin 1976 Łaziska Górne Bieg