Lista startowa - IX Bieg Wyrski. Na liście startowej znajdują się tylko osoby z potwierdzoną płatnością.

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja
1 Adam Złotecki 1991 Wyry Bieg
2 Adam Bieniek 1979 Zabrze Night Runners Zabrze Bieg
3 Adam Małek 1982 Orzesze Bieg
4 adam mazgaj 1976 Tychy Bieg
5 Adam Gabryś 1991 Mikołów Bieg
6 Adam Proń 1975 Katowice Ipronman Bieg
7 Adam Jarek 1990 Łaziska Górne Bieg
8 Adam Woźniak 1971 Mikołów KIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
9 Adam Kabus 1985 Gostyń Łogyń Kurła Bieg
10 Adrian Bieniek 1983 Chorzów Bieg
11 Agata Wiczok-Abram 1982 Tychy Team Papry Bieg
12 Agata Wiczok-Abram 1982 Tychy Team Papry Bieg
13 Agata Kmiecik 1980 Mikołów Bieg
14 Agnieszka Karlik 1982 Sosnowiec AKTYWNI LYSKI Bieg
15 Agnieszka Zięba 1981 Tychy Runhogs Tychy Bieg
16 Agnieszka Kobierska 1980 Gliwice 42k Pro Team Bieg
17 Andrzej Zemczak 1986 Tychy Team Papry Bieg
18 Andrzej Nowak 1979 Sosnowiec Nowak-team Bieg
19 Andrzej Dziewiątka 1956 Wyry Marsz NW
20 Aneta Suwaj 1986 Jastrzębie Zdrój Alpin Sport Team Bieg
21 Angelika Wyrwich 1974 Katowice Marsz NW
22 Ania Mendla 1982 Czerwionka-Leszczyny Bieg
23 Aniela Baron 1964 Gostyń Bieg
24 Anna Kowalczyk 1978 Wyry Marsz NW
25 Anna Wojtkowska-Witala 1972 Mikołów BBL Mikołów Bieg
26 ANNA SIENKIEWICZ 1982 Tychy Bieg
27 Anna Wajdner-Mazgaj 1979 Tychy 42ProTeam Bieg
28 Anna Gwóźdź 1981 Wyry Bieg
29 Anna Tereszynska 1981 Laziska Gorne # Alkoalpinizm Bieg
30 Arkadiusz Syrocki 1978 Tychy Team Papry Bieg
31 Arkadiusz Szmitka 1986 Wyry Bieg
32 Arkadiusz Kaczor 1986 Sosnowiec Bieg
33 ARKADIUSZ WARZECHA 1978 TYCHY CRIK FCA POLAND Bieg
34 Arkadiusz Mazur 1988 Międzyrzecze Dolne Bieg
35 Arkadiusz Sikora 1976 Chorzów Miraz Race Team Bieg
36 Artur Chmielewski 1974 Tychy Team Papry Bieg
37 Artur Ryś 1982 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Marsz NW
38 Barbara Wytrykus 1979 Tychy TP 20 Bieg
39 Barbara Depta 1982 Mikołów Bieg
40 Bartosz Kubasiewicz 1985 Sosnowiec K.S.Kalinowa Bieg
41 Bartosz Orszulik 1977 Mikolow Bieg
42 Bartosz Rudawski 1978 Mikołów Bieg
43 Beata Androsz 1976 Ruda Śląska Bieg
44 Beata Zielosko 1976 Mikołów Bieg
45 Beata Norek-Ciszak 1979 Tychy Bieg
46 Beata Wrońska 1980 Chorzów Nasza Szkoła Zabrze Bieg
47 Benedykt Krzczuk 1964 Tychy Bieg
48 Beniamin Lniany 1975 Ruda Śląska pobiega(l)niany Bieg
49 Bożena Słupik 1973 Orzesze Marsz NW
50 Bożena Pijarska 1970 Katowice Marsz NW
51 Czesław Bińkowski 1960 Orzesze Bieg
52 Dagmara Bortel 1992 Wyry Marsz NW
53 Damian Łabasz 1992 Łaziska Górne Hajcongi Bieg
54 Damian Połeć 1997 Ruda Śląska Bieg
55 Damian Stalmach 1978 Piekary Śląskie Lecymy Durś Bieg
56 Damian Wyszyński 1980 Katowice Bieg
57 Daniel Tabacki 1994 Orzesze Bieg
58 Daniel Choiński 1974 Wyry Bieg
59 Danuta Behr 1965 Katowice Marsz NW
60 Danuta Pacyna 1968 KATOWICE Marsz NW
61 Daria Złotecka 1992 Wyry Bieg
62 Dariusz Marczinek 1983 Mikołów Bieg
63 Dariusz Kokot 1974 Tychy Bieg
64 Dawid Ratka 1989 Wyry Bieg
65 Dawid Kuś 1987 Katowice Polska Grupa Górnicza Bieg
66 Dawid Sosnal 1989 Sosnowiec Nowak-team Bieg
67 Dominik Makowski 1980 Gostyń Bieg
68 Dominik Kowalczyk 1979 WYRY Bieg
69 Dominika Drywa 1983 Łaziska Górne Bieg
70 Edyta Różańska 1975 Tychy Bieg
71 Ela Furmanek 1969 Katowice Huragan Ligota Bieg
72 Elżbieta rzepka 1975 Gostyń Bieg
73 Eugeniusz Baron 1964 Gostyń Bieg
74 Ewa Wola 1982 Wyry Bieg
75 Ewa Gruszka 1978 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
76 Filip Porwit 1984 Tychy Tyskie Debeściaki-OBI 001 Bieg
77 Gerard Szramek 1993 Orzesze Bieg
78 Grzegorz Kawalec 1975 Orzesze Bieg
79 Grzegorz Mazur 1975 Mikołów Bieg
80 Grzegorz Brudek 1982 Gliwice Bieg
81 Grzesiek Wojewódka 1981 Łaziska Górne Brygada RR (Razem Raźniej) Bieg
82 Henryk Zoran 1968 Ruda Śląska Bieg
83 Igor Głogowski 1991 Mikołów Bieg
84 Igor Rybicki 1984 Mikolow Bieg
85 Ireneusz Ruchała 1974 Tychy Team Papry Bieg
86 Izabela Kura 1994 Łaziska Górne Bieg
87 Jadwiga Plewa 1980 Gostyń Viking Training Center Bieg
88 Jakub Stopyra 1992 Łaziska Górne Bieg
89 Jakub Koprowski 1995 Tychy Bieg
90 JANUSZ KASPEREK 1971 PISARZOWICE Bieg
91 Jarosław Skwarek 1983 Łaziska Górne Skwarek Racing Team Bieg
92 Joanna Gębala-Buczko 1983 Wyry Bieg
93 Joanna Nowak 1976 Łaziska Górne Bieg
94 Joanna Orlińska 1975 Mikołów Ladies Boxing Brigade Bieg
95 Jolanta Wacławik 1966 Gostyń Bieg
96 Judyta Grzebniewska 1987 tychy Team Papry Bieg
97 Justyna Burzak 1985 Gliwice Balasana Joga Bieg
98 Kamil Hernas 1983 Tychy Tyskie Delfiny Bieg
99 Kamil Weiner 1995 Mikołów Bieg
100 Kamila Hebdowska 1997 Środa Śląska Bieg