Lista startowa - VII Bieg Wyrski. Na liście startowej znajdują się tylko osoby z potwierdzoną płatnością.

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj rosnąco Miasto Klub sportowy Rywalizacja
1 Mateusz Staroń 2005 Mikołów Szybka Piątka Mikołów Bieg
2 Piotr Kaczmarek 2005 Mikołów Szybka Piątka Bieg
3 Radosław Bednarczyk 2005 Mikołów Bieg
4 Aleksander kazimieerk 2004 Kobior Tygryski Bieg
5 Mateusz MAJCHEREK 2004 PIETROWICE WIELKIE Bieg
6 Maria Grzegorek 2000 Bytom Bieg
7 Bartosz Rolnik 2000 Mikołów Bieg
8 Marek Rybczyński 1998 Tychy Bieg
9 Dominik Muras 1998 Żory Bieg
10 Klaudia Ficek 1997 Gostyń Bieg
11 Małgorzata Pawłowska 1996 Mikołów Bieg
12 Łukasz Hornik 1996 Katowice Bieg
13 Agnieszka Krasiejko 1995 Tychy Nowak-team Bieg
14 Mateusz Michalec 1995 Chełm Śląski 42k Pro Team Bieg
15 Rafał Brożyna 1994 Gliwice Bieg
16 Izabela Kura 1994 Łaziska Górne Bieg
17 Jakub Motulewicz 1993 Kraków Bieg
18 Marlena Rolnik-Kazimierowicz 1992 Katowice Bieg
19 Zuzanna Broda 1992 Tychy Bieg
20 Dagmara Bortel 1992 Wyry LETROB TEAM Bieg
21 Paweł Buczek 1992 Tychy SPLA Tychy Bieg
22 Igor Głogowski 1991 Mikołów Bieg
23 Anna Porwolik 1991 Wyry LETROB TEAM Bieg
24 Adam Gabryś 1991 Mikołów Bieg
25 Mateusz Sitko 1991 Łaziska Górne Bieg
26 Karol Rudek 1990 Ruda Śląska Bieg
27 Katarzyna Gabor 1990 Łaziska Górne Bieg
28 Dawid Gadomski 1990 Świętochłowice Bieg
29 Rafał Wrzesiński 1990 Tychy STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
30 Tomasz Kostrzewa 1990 Świętochłowice Bieg
31 Adam Rejmandowski 1990 Mikołów RiP Team Bieg
32 Adam Jarek 1990 Łaziska Górne Bieg
33 DARIA KARLIK 1989 KOBIÓR Karlik Team Bieg
34 Sylwia Gert 1989 Łaziska Górne Marsz NW
35 Dawid Ratka 1989 Wyry Bieg
36 Łukasz Michalik 1989 Świętochłowice Bieg
37 Marek Latusek 1989 Łaziska Górne Bieg
38 Robert Maicher 1988 Orzesze Bieg
39 Przemysław Sikora 1988 Katowice Bieg
40 Barbara Ochman 1988 Łaziska Górne Bieg
41 Roland Kopiec 1988 Łaziska Górne Bieg
42 Mateusz Gert 1988 Łaziska Górne Bieg
43 Robert Kruszyna 1988 Łaziska Górne Bieg
44 Małgorzata Kałużna 1987 Gliwice Socios Silesia Bieg
45 Milena Kościelniak 1987 Łaziska Górne Bieg
46 Tomasz Ploch 1987 Gliwice Bieg
47 Marcin Kasprzak 1987 Łaziska Górne Bieg
48 Michał Porwolik 1987 Wyry LETROB TEAM Bieg
49 Tomasz Petkiewicz 1987 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
50 Tomasz Petkiewicz 1987 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
51 Dawid Kuś 1987 Katowice Bieg
52 Janusz Moćko 1987 Gostyń Bieg
53 Sebastian Bartosik 1986 Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski Bieg
54 Wojciech Kłopot 1986 Wyry Bieg
55 Krzysztof Roehrich 1986 Łąka Bieg
56 Łukasz Nowakowski 1986 Tychy Bieg
57 Paweł Skrzypczyk 1986 Tychy LT SKRZYPCZYK Bieg
58 Monika Ostrowska 1986 Wyry Bieg
59 Łukasz Laskowski 1986 Gliwice KS JUDO TEAM MASTERS GLIWICE Bieg
60 Mateusz Gwardiak 1986 Orzesze Bieg
61 Marzena Zatorska 1986 Mikołów TKKF Bieg
62 Arkadiusz Kaczor 1986 Sosnowiec Nowak-team Bieg
63 Dorian Jatkowski 1986 Ornontowice NiYwysportowani Bieg
64 Łukasz Baranowski 1986 Orzesze Bieg
65 DARIUSZ MAREK 1985 KRAKÓW Monk Sandals Team Bieg
66 Krzysztof Szala 1985 Łaziska Górne Bieg
67 Marcin Rim 1985 Łaziska Górne Bieg
68 Łukasz Kozik 1985 Tychy Bieg
69 Alina Jabłońska 1985 Kalwaria Zebrzydowska Bieg
70 Tomasz Janiga 1985 Wyry brak Bieg
71 Adam Kabus 1985 Gostyń Bieg
72 Kamil Fatyga 1985 Tychy Viking Training Center Bieg
73 Patrycja Ptak 1984 Mikołów TKKF Bieg
74 Grzegorz FOKS 1984 Wyry Bieg
75 Paweł Lapczyk 1984 Orzesze NiYwysportowani Bieg
76 Piotr Skała 1984 Bieruń Watacha łączy nas bieganie Bieg
77 Szymon Skoczykłoda 1984 Mikołów Bieg
78 Paweł Karlik 1984 KOBIÓR Carbon Silesia Sport Bieg
79 Marcin Skrzypczyk 1984 Tychy FC Pag Bieg
80 Mariusz Wilczyński 1984 Katowice W pogoni za duchem Bieg
81 Mirosław Jadasz 1984 Mikołów Bieg
82 Magdalena Głąb 1984 Tychy Bieg
83 Ewa Donigiewicz 1983 Tychy 42k Pro Team Bieg
84 Adrian Wrzecionkowski 1983 Tychy Lake Runners Bieg
85 Krzysztof Tomczyk 1983 Łaziska Górne Sagot Bieg
86 Kamil Hernas 1983 Tychy Lake Runners Bieg
87 Jarosław Skwarek 1983 Łaziska Górne Skwarek Racing Team Bieg
88 Magdalena Sikora 1983 Cieszyn Bieg
89 Izabela Kawała 1983 Wyry Bieg
90 Marcin Fruehmark 1983 Świętochłowice Bieg
91 Joanna Gębala-Buczko 1983 Wyry Bieg
92 Adam Małek 1982 Orzesze Bieg
93 Ewa Jochacy 1982 Bieruń Marsz NW
94 Krzysztof Kremer 1982 Łaziska Górne Bieg
95 Karolina Mudyn 1982 Wyry Marsz NW
96 Łukasz Laskowski 1982 Łaziska Średnie Bieg
97 Sebastian Krosny 1982 Mikołów STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg
98 Mirosław Skorek 1982 Gostyń, gm. Wyry Marsz NW
99 AGNIESZKA BIEGACZ 1982 MYSŁOWICE Alkoalpinizm Bieg
100 Łukasz Waligóra 1982 Łaziska Górne STS BIEGATON MIKOŁÓW Bieg